Plcyf Naam Woonplaats Snelheid Tijd J-Ring Get Afstand Mee
1 C. & G. Koopman Ermerveen 979,805 14.44.08 4-1462493M 10 1172,958 14
2 C. & G. Koopman Ermerveen 965,649 15.01.41 4-4750803V 11 1172,958 14
3 C. & G. Koopman Ermerveen 960,470 15.08.14 4-4750876M 13 1172,958 14
4 Jan Broersma Roodeschool 957,766 16.15.31 4-4743135M 2 1234,097 5
5 R. van Looij Zuidveen 957,169 14.48.42 3-1699197 3 1150,230 8
6 Comb Rekker-Westra Berlikum 938,106 15.44.37 2-1025253V 1 1179,778 9
7 Comb Rekker-Westra Berlikum 938,056 15.44.41 3-1606183V 2 1179,778 9
8 L. Bakker Hommerts 936,633 15.19.18 3-1631655M 2 1154,213 4
9 C. & G. Koopman Ermerveen 932,683 15.44.37 4-4750875M 5 1172,958 14
10 Jan Broersma Roodeschool 932,367 16.50.37 3-4721787V 1 1234,097 5
11 Henk Jansen Jzn. Beerta 931,672 16.40.07 1-4701264V 2 1223,394 4
12 A.Bekel Nieuw Schoonebeek 929,277 15.46.49 3-1668401M 1 1170,718 4
13 Teun Speelman Borger 927,100 16.09.20 4-1458676M 1 1188,851 1
14 H. Wegkamp Weiteveen 926,847 15.52.08 5-1244970M 2 1172,585 2
15 Evert Antonides Sappemeer 926,508 16.34.48 4-4752320M 4 1211,688 8
16 D. van der Veen Wijster 926,197 15.48.20 1-4713552M 1 1168,243 2
17 Evert Antonides Sappemeer 921,716 16.41.36 3-4722450V 8 1211,688 8
18 Gebr. Keekstra Bornwird 918,861 16.31.12 3-1602751M 1 1198,378 6
19 B. & W. 50+ Hoogeveen 917,816 15.49.00 3-1001664M 1 1158,284 3
20 Hiemstra & Venema Stiens 917,679 16.18.40 3-1608434M 9 1185,335 9
21 Comb Rekker-Westra Berlikum 916,214 16.14.40 4-1414179V 6 1179,778 9
22 Mast en Scheper Nw. Amsterdam 908,325 16.18.47 5-1227047M 5 1173,359 6
23 Bert Meijer Klazienaveen 908,054 16.23.23 0-5012603M 3 1177,186 5
24 K. de Vreeze Bakhuizen 906,255 15.41.41 3-1615742V 1 1137,063 10
25 A. Scholing Hoogeveen 897,334 16.18.34 5-4768246M 3 1158,967 6
26 Wim de Jong St.Anna Parochie 893,656 16.51.06 5-1170958M 7 1183,290 8
27 Jan Broersma Roodeschool 892,720 17.49.24 3-4721772V 4 1234,097 5
28 M.J.W. Visser Winschoten 889,559 17.37.15 4-4746202M 3 1218,918 5
29 Rieks Lonsain Nieuwleusen 888,643 16.07.37 4-0085267V 1 1138,011 13
30 J.J. Darwinkel Noordbroek 888,411 17.36.31 7-4745892M 3 1216,694 4
31 Klaasje van der Ha Staphorst 885,146 16.15.28 4-1593928M 2 1140,481 2
32 Evert Antonides Sappemeer 884,583 17.36.47 2-4712156V 7 1211,688 8
33 W. Baarsen Urk 882,822 15.57.45 1-4228314M 1 1121,847 4
34 B. Ploeg Smilde 880,960 17.00.07 5-1246328V 4 1174,423 9
35 Comb Rekker-Westra Berlikum 880,311 17.07.11 3-1606178M 5 1179,778 9
36 Evert Antonides Sappemeer 877,198 17.48.19 0-1011509M 3 1211,688 8
37 A.G. van der Walle Beerta 876,584 18.04.14 4-1367047V 4 1224,793 7
38 S. de Jonge Nieuw Amsterdam 876,520 17.03.08 4-1015155V 3 1171,147 10
39 G. van der Velde Groningen 875,670 17.49.25 3-4721979V 2 1210,541 3
40 Comb ten Caat/Kap Klazienaveen 875,539 17.11.19 4-1461197M 1 1177,002 2
41 C. & G. Koopman Ermerveen 874,276 17.08.38 4-4750669M 8 1172,958 14
42 Comb Rekker-Westra Berlikum 870,171 17.22.48 1-1133880V 4 1179,778 9
43 T. van Dusschoten Hardenberg 866,611 16.51.50 3-4728549M 4 1148,115 6
44 H. Vos Nieuw Dordrecht 863,644 17.31.54 4-1465095V 4 1178,787 7
45 Henk Jansen Jzn. Beerta 861,100 18.27.44 4-4742125M 4 1223,394 4
46 R. Leusink Engwierum 859,812 18.06.19 2-1022500V 5 1203,149 14
47 Mast en Scheper Nw. Amsterdam 858,241 17.34.10 5-1227031M 4 1173,359 6
48 Rieks Lonsain Nieuwleusen 856,796 16.55.13 3-1709752M 12 1138,011 13
49 Bert Meijer Klazienaveen 855,264 17.43.24 4-4751136V 1 1177,186 5
50 C. & G. Koopman Ermerveen 854,780 17.39.14 3-4727656V 9 1172,958 14
51 C.H.G. Darwinkel Hoogeveen 854,745 17.22.57 2-1078677M 4 1158,992 5
52 A.Bekel Nieuw Schoonebeek 854,050 17.37.47 2-1095495M 4 1170,718 4
53 H.K. Postma Eenrum 853,825 18.33.16 2-1324314V 1 1217,783 6
54 C. & G. Koopman Ermerveen 853,029 17.42.03 2-1077011V 4 1172,958 14
55 A. Zwols Wachtum 850,315 17.40.38 3-1648978M 2 1168,021 4
56 Henderikus Koning Winschoten 847,941 18.43.57 1-1102184M 2 1218,449 9
57 Rieks Lonsain Nieuwleusen 847,544 17.09.43 5-1277525V 5 1138,011 13
58 P.R. de Weijs Winschoten 845,815 18.47.00 2-1973697M 1 1217,973 4
59 W. Wittebol Oosterwolde 845,696 17.59.03 5-4270362M 5 1177,252 5
60 W. Wittebol Oosterwolde 841,896 18.05.20 5-4270384M 4 1177,252 5
61 Leo Heijnen Nieuw Schoonebeek 839,934 18.00.43 4-1461233M 1 1170,630 1
62 W. Wittebol Oosterwolde 839,245 18.09.45 4-4262151V 1 1177,252 5
63 Bruinenberg - Popp Winschoten 838,357 19.00.35 4-4746124 3 1218,623 3
64 Bert Hooijer Grouw 838,259 18.03.00 2-1030657M 2 1170,210 3
65 J. van Zwienen Emmercompascuum 838,176 18.23.14 3-1653188M 2 1187,053 4
66 B.E. Bos Grijpskerk 836,944 18.44.48 4-1424539V 3 1203,359 3
67 C.H.G. Darwinkel Hoogeveen 834,597 17.55.41 4-1001032M 2 1158,992 5
68 S. Huisman Scheemda 833,402 19.08.40 4-4744888M 3 1218,155 3
69 C.H.G. Darwinkel Hoogeveen 830,253 18.02.57 2-1078676M 1 1158,992 5
70 S. de Jonge Nieuw Amsterdam 827,714 18.21.55 5-1665151M 9 1171,147 10
71 W. Tuten Dalmsholte 827,618 17.32.04 4-1501579M 3 1129,754 6
72 Hamersma & Zn Berlikum 825,329 18.37.00 5-1183428M 1 1180,221 2
73 C. & G. Koopman Ermerveen 824,855 18.29.01 2-4703486M 1 1172,958 14
74 G. van der Velde Groningen 819,936 19.23.23 3-4721978 3 1210,541 3
75 Comb Rekker-Westra Berlikum 817,171 18.50.44 4-1414178V 3 1179,778 9
76 F. Wagteveld Tjalleberd 815,068 18.36.59 2-1032479M 1 1165,534 10
77 H.K. Postma Eenrum 815,061 19.41.06 4-4742912M 2 1217,783 6
78 G. Tolhuis Alteveer 814,583 19.29.08 4-4745647V 2 1207,322 3
79 A. Zwols Wachtum 814,359 18.41.17 4-1456617M 3 1168,021 4
80 G. Tolhuis Alteveer 813,440 19.31.13 3-4723765M 1 1207,322 3
81 H. Vos Nieuw Dordrecht 812,443 18.57.55 3-1657185M 1 1178,787 7
82 A.Bekel Nieuw Schoonebeek 812,134 18.48.32 3-1670454M 2 1170,718 4
83 M. Schuurmans Zwartemeer 811,497 18.58.35 2-4704592M 1 1177,956 23
84 Mast en Scheper Nw. Amsterdam 805,095 19.04.25 5-4766837M 3 1173,359 6
85 Kees Bruinsma Berlikum 803,164 19.15.25 2-0007810M 2 1179,380 4
86 N. Steur Kruisweg 794,870 20.18.34 3-1558632V 4 1217,396 4
87 W. Baarsen Urk 793,189 18.21.21 1-4228340V 3 1121,847 4
88 M. Schuurmans Zwartemeer 790,389 19.37.21 3-4728435M 13 1177,956 23
89 Jan Broersma Roodeschool 790,286 20.48.35 3-1686118V 5 1234,097 5
90 Michiel Vlaskamp Tzummarum 789,781 19.36.04 5-4274212M 3 1176,036 3
91 E.R. Bolt Uithuizen 780,337 21.02.31 2-4711350V 2 1229,434 2
92 S. Huisman Scheemda 779,952 20.48.50 2-4713132V 1 1218,155 3
93 A.A. van der Veer Donkerbroek 778,549 19.57.38 3-1955822M 9 1176,102 17
94 Comb Rekker-Westra Berlikum 775,974 20.07.23 3-1606170M 9 1179,778 9
95 S. Stavasius Emmeloord 772,138 19.13.05 3-1692393M 2 1132,018 2
96 K. van Sloten Groningen 767,404 21.02.59 3-1560042V 2 1209,417 2
97 R. Leusink Engwierum 766,997 20.55.39 3-1898557V 11 1203,149 14
98 R. Leusink Engwierum 766,907 20.55.50 3-1602876V 3 1203,149 14
99 E. Bosma Haskerhorne 764,595 19.59.12 5-4275281M 2 1156,221 2
100 S. de Jonge Nieuw Amsterdam 744,263 21.00.34 5-1242047M 5 1171,147 10

  Vorige pagina Top
Versie 1.0.2 © 2016 - 2017 GVL
live.compuclub.nl
live.compuclub.nl
Versie 1.0.1 © 2016 GVL
Wedvlucht Analyse
Versie 1.0.1 © 2016 GVL
Versie 1.0.1 © 2016 GVL
live.compuclub.nl
Aankomsten Live
Disclaimer
Actuele Meldingen en aankomst vluchten
Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Select. Kaart
Vorige  Nationaal  Alle Afdelingen

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht
Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Select. Kaart