Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 10>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

KAMPIOENSCHAPPEN

Stand Afd.10 Rayon 2   

De kampioenschappen zijn bijgewerkt op 14-09-2020 09:12:51.
  KAMPIOENSPUNTEN 2-RAYON 2    SNELHEID 06 VAN 08

   NR  NAAM                  PLAATS          ONAANGEWEZEN  VLU-1  VLU-2  VLU-3  VLU-4  VLU-5  VLU-6  VLU-7  VLU-8  VLU-9 VLU-10

    1  Comb. Ottens          Anderen               5853.2  995.5  921.0 1000.0  982.7  988.2  925.2  904.1  961.6
    2  Comb.Oosterhof        Groningen             5834.5  973.8  885.6  893.4  984.1  985.9 1000.0  997.3  839.5
    3  E. Schuiling          Ekehaar               5759.3  922.8  976.8  985.3  872.1  637.2  972.0  984.9  917.5
    4  Herman Bartels        Groningen             5734.5  837.3  995.8  954.1  947.1  935.6  928.5  973.4  818.6
    5  J.Lange&L.v.Bruggen   Engelbert             5729.5  947.4  959.3  977.3  902.7  960.2  891.4  898.9  982.6
    6  Smit-Mulder           Assen                 5667.1  864.8  923.7  969.7  893.6  849.2  977.2  915.0  987.9
    7  Comb. Jager z.zn      Kropswolde            5665.7  902.7  941.3  971.3  903.6  995.5  951.3  831.0  826.9
    8  Gebr, Stam            Groningen             5649.5  984.1  978.0  894.5  973.3  411.4  966.2  853.4  294.9
    9  F. Steenstra          Groningen             5645.8  961.6  377.7  627.8  968.6  945.8  961.4  864.2  944.2
   10  J. Smit               Assen                 5606.8  787.7  992.1  955.9  795.8  918.4  964.6  781.3  980.0
   11  Comb Hayke-Roelof     Zuidwolde             5599.1  830.8  898.0  862.9  989.6  861.3  951.2  974.6  922.8
   12  Mark Wieringa         Groningen             5575.3  920.8  873.7  912.8  917.1  975.1  743.7  893.7  955.8
   13  M.M. Rittersma        Zuidlaren             5569.3  890.3  968.2  951.5  973.6  788.0  944.1  841.6  794.2
   14  A. van Guldener       Ubbena                5461.2  647.0  975.6  967.4  737.4  950.5  876.9  760.5  930.3
   15  Jayme Wieringa jl     Zuidwolde             5451.9  945.2  904.6  964.5  831.9  978.8  775.6  826.9  250.0
   16  Bert Flik             Kropswolde            5394.2  908.8  912.7  883.8  864.9  783.2         923.7  900.3
   17  Mark de Vries         Hoogezand             5356.7  903.5  992.8  946.1  844.5  983.5  686.3
   18  R. Fraiquin           Groningen             5282.0  963.8  830.7  777.1  885.3  870.4  582.6  597.9  954.7
   19  H. van den Berg       Groningen             5269.1  924.1  918.7  869.9  783.1  845.1  869.4  841.9  821.6
   20  A. Mekel              Zuidwolde             5232.9  857.4  955.9  824.9  686.5  628.3  760.6  925.7  908.4
   21  G. Tepper Jr.         Groningen             5232.8  881.1  790.6  455.1  907.0  820.9  891.8  941.4  658.1
   22  J. Wieringa           Zuidwolde             5214.4  835.6  848.6  805.3  795.8  773.8  905.9  976.0  843.0
   23  A. Huizinga           Groningen             5200.1  708.1  930.3  854.9  980.2  844.9         881.7
   24  W.J. Onnes            Harkstede             5195.0  865.9  833.3  777.5  834.2  738.4  881.9  925.4  854.3
   25  J. Veenstra           Uithuizen             5190.6  855.3  896.1  852.5  980.4  566.5  756.3  730.7  850.0
   26  H.H.Heslinga          Uithuizen             5186.2  952.2  947.6  877.9  974.9  707.9         725.7
   27  F. Bijlholt           Groningen             5145.7  774.1  810.8  924.7  927.8  873.5  834.8  696.5  755.8
   28  H.J.Dijkstra          Tijnaarlo             5140.4  710.1  953.5  858.0  755.0  997.6  797.3  779.0  682.6
   29  W. van Linschoten     Groningen             5138.4  911.2  939.2  765.0  905.0  349.8  714.4  831.3  786.7
   30  W.J. Sebens           Zuidwolde             5118.4  793.1  944.8  886.1  935.4  753.3  805.7
   31  J. Hake               Groningen             5089.0  731.8  685.1  390.0  907.8  889.3  903.0  854.3  802.8
   32  A.R. Siegers          Ten Boer              5075.6  699.2  670.4  821.2  971.7  879.8  879.4  824.3  570.9
   33  J. Bakker             Groningen             5070.0  624.1  831.5  908.2  903.4  334.3  821.4  981.4  152.3
   34  B.K. Stumpe           Groningen             5050.4  930.9  879.6  755.7  663.3  206.0  949.3  834.9  700.0
   35  P. Rop                Uithuizen             5008.9  941.6  632.9  764.2  869.3  797.1  886.4  750.3
   36  Ben Kuiper            Groningen             5004.6  936.4  980.9  926.5  984.3  524.1         640.5  536.0
   37  D. Vos                Bovensmilde           4998.7  872.1  872.6  987.5  765.2         635.7  865.6
   38  C.Roelofsen           Zandeweer             4982.9  853.5  770.0  589.5  764.9         852.8  741.7 1000.0
   39  L. Bruinius           Stedum                4977.0  888.1  640.1  867.2  513.1  916.5  709.6  955.5
   40  J. Kamminga           Assen                 4962.9  725.0  780.5  857.7  775.4  921.7  902.6
   41  Duo J en C Stam       Groningen             4926.1  871.7  954.0  832.2  823.4  957.6  411.3         487.2
   42  K. Tolner             Bedum                 4922.7  881.9  667.0  908.2  724.5  727.9  930.7  749.5  557.1
   43  J.v.d.Wal             Groningen             4901.4  985.3  905.7  746.0  502.2  703.1  700.8  510.1  860.5
   44  Jordi & Finn          Groningen             4874.4  713.9  933.2  177.1  517.8  931.7  908.3  869.5
   45  L.T. Baar             Roodeschool           4866.9  988.2  547.2  783.4  931.4  201.9  703.2  913.5  438.4
   46  G. Bos                Uithuizen             4857.6  907.9  803.9  843.5  963.3  585.8  753.2
   47  B van der Lei         Groningen             4750.5  872.4  748.4  655.9  726.7  751.9  995.2  382.2  525.6
   48  Jos Schoffelmeijer    Eelde                 4688.1  768.7  651.4  630.4  677.9  855.6  691.1  770.5  924.3
   49  P.Fraiquin-Steenstra  Groningen             4660.4  662.4  833.1  760.0  822.5  672.5  835.9  736.4
   50  K. Bontsema           Groningen             4586.4  907.4  683.5  487.2  393.7  652.8  746.7  841.4  754.6

 KAMPIOENSPUNTEN 2-RAYON 2    SNELHEID 06 VAN 08

   NR  NAAM                  PLAATS            AANGEWEZEN  VLU-1  VLU-2  VLU-3  VLU-4  VLU-5  VLU-6  VLU-7  VLU-8  VLU-9 VLU-10

    1  Herman Bartels        Groningen             2810.5  414.0  498.2  470.0  438.0  467.0  450.6  486.7  296.0
    2  J.Lange&L.v.Bruggen   Engelbert             2769.3  389.3  467.2  481.7  444.3  482.4  446.9  446.8  390.1
    3  Comb.Oosterhof        Groningen             2719.5  152.0  436.8  434.5  486.7  388.1  500.0  473.4
    4  M.M. Rittersma        Zuidlaren             2662.0  404.1  486.9  459.0  146.6  394.0  495.2  422.8  109.3
    5  J. Wieringa           Zuidwolde             2604.8  417.8  424.3  400.2  397.9  386.9  453.0  488.0  421.5
    6  J. Smit               Assen                 2591.8  264.3  489.3  444.9  404.2  125.4  463.8  307.0  482.6
    7  F. Steenstra          Groningen             2538.9  480.8  188.9  140.0  484.3         480.7  432.1  472.1
    8  Smit-Mulder           Assen                 2513.9          60.8  446.8  427.8  424.6  492.8  277.7  444.2
    9  Comb. Ottens          Anderen               2491.4  457.3  435.1  498.2  317.0         440.9  342.9
   10  E. Schuiling          Ekehaar               2483.7  456.2  483.3  381.9  471.0  298.6  392.7         126.8
   11  W.J. Onnes            Harkstede             2448.5  361.4  200.8  170.6  478.8  193.7  448.1  496.0  463.4
   12  H. van den Berg       Groningen             2441.1  310.9  464.3  426.6  227.5  423.5  340.8  397.5  388.4
   13  Gebr, Stam            Groningen             2406.9  479.7  497.0  229.4  480.4         488.0  232.4  163.4
   14  J.v.d.Wal             Groningen             2341.5  497.8  460.7  330.4  270.7  351.6  126.0         430.3
   15  Comb Hayke-Roelof     Zuidwolde             2333.5  137.7         369.0  493.0  425.8  385.4  493.4  166.9
   16  Mark Wieringa         Groningen             2258.9  185.4  212.7         375.2  476.5  403.5  336.3  454.7
   17  Comb. Jager z.zn      Kropswolde            2249.1  188.2  441.6  392.9  339.0  191.4  274.4  325.6  475.6
   18  Mark de Vries         Hoogezand             2244.5  451.8  496.4  473.1         480.0  343.2
   19  R. Fraiquin           Groningen             2241.3  300.5  395.1  388.6  359.4  405.8                391.9
   20  A.R. Siegers          Ten Boer              2238.7  374.5  341.5  333.5  350.8  398.7  439.7  257.7
   21  Ben Kuiper            Groningen             2216.4  383.3  490.5  198.8  492.2  262.1         320.3  268.0
   22  H.H.Heslinga          Uithuizen             2198.1  473.7  426.7  328.6  368.9  237.3         362.9
   23  G. Tepper Jr.         Groningen             2187.0  286.3  438.0         455.3  212.6  366.1  334.9  306.4
   24  A. van Guldener       Ubbena                2170.6         487.5  317.6  327.3  454.1  217.7  272.4  311.7
   25  C.Roelofsen           Zandeweer             2117.4         137.0  346.4  336.7         426.4  370.9  500.0
   26  W.K. Pol              Kantens               2109.6  406.3  251.5  423.5  179.6  214.9         376.2  437.2
   27  Bert Flik             Kropswolde            2102.3  318.6  492.9  456.6  354.0  218.5         261.7
   28  P.Stevens             Roodeschool           2099.9  474.3  328.4  144.3  383.8  252.6  381.8  279.0
   29  B van der Lei         Groningen             2066.4  476.5  150.2  328.0  363.4         485.5         262.8
   30  Jos Schoffelmeijer    Eelde                 2032.5                250.8  403.4  437.6  111.6  449.4  379.7
   31  F. Bijlholt           Groningen             2027.1  301.6  345.7         334.3  488.2  198.4  358.9
   32  J. Veenstra           Uithuizen             1995.2  271.5         228.8  482.0  245.6  117.6  356.2  411.1
   33  Jayme Wieringa jl     Zuidwolde             1993.0  417.3  452.3  320.6         389.3         413.5
   34  B.K. Stumpe           Groningen             1973.5  225.4  395.7  460.2                474.7  417.5
   35  K. Tolner             Bedum                 1956.0  110.9         437.6  360.2  339.8  351.6  127.2  339.6
   36  A. Mekel              Zuidwolde             1943.6  484.1  392.7  340.2  148.2  338.6  200.8  187.2
   37  H.J.Dijkstra          Tijnaarlo             1940.8  320.8  146.6  429.0         404.6  250.3  389.5
   38  P.Fraiquin-Steenstra  Groningen             1938.3  331.2  352.2  357.4         316.3  418.0  163.2
   39  L.T. Baar             Roodeschool           1919.0  460.0  305.7  370.8  393.2   59.4         231.1  158.2
   40  Jordi & Finn          Groningen             1903.6  357.0  103.1   88.6         465.9  454.2  434.8
   41  D. Vos                Bovensmilde           1879.0  232.0  455.3  497.0  262.9         317.9  113.9
   42  P. Rop                Uithuizen             1863.7  471.5  141.2  394.7  441.9         414.4
   43  J. Bakker             Groningen             1863.4         404.1  476.1          81.8  410.7  490.7
   44  Kina v/d Wijk         Groningen             1837.8  478.6  463.7  388.0  151.3  236.2  120.0   67.3
   45  W. van Linschoten     Groningen             1823.7  470.4  346.3  342.7   57.1   54.7  192.4  414.8
   46  G. Bos                Uithuizen             1757.6  250.6  213.9  167.0  483.5  268.0  374.6
   47  W. Regtop             Assen                 1641.3  493.4  219.9  499.4  428.6
   48  Poelstra & Boelens    Assen                 1584.7         457.7  146.8  488.2                492.0
   49  A. Huizinga           Groningen             1582.6   84.0  226.4  461.5  267.6  399.9         143.2
   50  W.J. Sebens           Zuidwolde             1582.4         408.2  413.7         377.5  383.0

 KAMPIOENSPUNTEN 2-RAYON 2    DAGFOND 03 VAN 04

   NR  NAAM                  PLAATS          ONAANGEWEZEN  VLU-1  VLU-2  VLU-3  VLU-4  VLU-5  VLU-6  VLU-7  VLU-8  VLU-9 VLU-10

    1  W. Regtop             Assen                 2935.7  981.4  964.3  990.0  949.3
    2  J. Louwes             Assen                 2876.6  937.7  766.7  995.9  943.0
    3  J. Veenstra           Uithuizen             2861.8  875.4  992.7  805.4  993.7
    4  Comb Snijder-Mulder   Vries                 2828.7 1000.0  958.4  870.3
    5  J.Lange&L.v.Bruggen   Engelbert             2822.4  958.5  932.8  931.1  683.1
    6  M.M. Rittersma        Zuidlaren             2818.2  950.4  856.5  945.8  922.0
    7  Smit-Mulder           Assen                 2811.3  953.1  900.5  957.7  892.3
    8  Comb. Smallenbroek    Stedum                2706.5  400.0  912.0  813.5  981.0
    9  Albert Mijlof         Bovensmilde           2701.1  799.2  625.8  971.6  930.3
   10  Bert Flik             Kropswolde            2617.9  979.9  822.7  815.3
   11  F. Bijlholt           Groningen             2584.6  877.7  779.9  927.0
   12  G. Tepper Jr.         Groningen             2528.3  543.1  980.4  700.0  847.9
   13  Pop Heersema          Ten Boer              2508.9  831.5  867.9  809.5
   14  Poelstra & Boelens    Assen                 2505.2  835.0  839.8  830.4
   15  Herman Bartels        Groningen             2494.8  734.6  731.0  874.3  885.9
   16  T.J. Smit             Assen                 2468.8  450.8  726.1  939.2  803.5
   17  Ben Kuiper            Groningen             2447.2  847.7  863.0  736.5
   18  Comb.Oosterhof        Groningen             2438.9  840.8  760.3  837.8  727.5
   19  N vd Molen            Eppenhuizen           2350.3  817.7  775.8  756.8  429.6
   20  Jos Schoffelmeijer    Eelde                 2155.7  930.8  634.4  590.5
   21  R. Mathilda           Groningen             2096.9  487.1  504.8  657.8  934.3
   22  Pieter Smit           Harkstede             2081.5  785.0  467.6  816.8  479.7
   23  W.K. Pol              Kantens               2043.0  687.6  780.0         575.4
   24  W. van Linschoten     Groningen             2040.3  732.3  924.2  383.8
   25  J. Maring             Uithuizen             1919.2  421.1  802.3  391.9  695.8
   26  C.Roelofsen           Zandeweer             1915.4  743.8  234.5  906.8  264.8
   27  L.T. Baar             Roodeschool           1889.5  831.4  596.4  461.7
   28  H.H.Heslinga          Uithuizen             1867.1  929.2  937.9
   29  Gebr, Stam            Groningen             1820.7  826.9  711.4  282.4
   30  Duo J en C Stam       Groningen             1803.8  238.5  841.0  724.3
   31  P.Stevens             Roodeschool           1740.3  505.1  628.2  263.1  607.0
   32  Mark Wieringa         Groningen             1705.5  771.5  934.0
   33  D. Vos                Bovensmilde           1700.4  755.4  945.0
   34  J. Bakker             Groningen             1699.7  513.1  819.0  367.6
   35  L. Kooistra           Assen                 1681.7  526.9  491.3  663.5
   36  D. Oosterhof          Groningen             1674.1  134.0  457.9  744.6  471.6
   37  J. Wieringa           Zuidwolde             1636.2  907.7  728.5
   38  A.R. Siegers          Ten Boer              1603.0  972.3  630.7
   39  Comb. Tuitman         Middelstum            1532.2  626.2  906.0
   40  E.Kamphuis            Uithuizen             1515.5  593.8  921.7
   41  Comb. Jager z.zn      Kropswolde            1495.9  920.8  575.1
   42  B.K. Stumpe           Groningen             1398.8  496.9  493.8  408.1
   43  R. Fraiquin           Groningen             1350.7  503.8  373.9  473.0  163.4
   44  Luit Ruben            Woltersum             1203.2         904.6  298.6
   45  Jayme Wieringa jl     Zuidwolde             1159.9  898.5  261.4
   46  H. Lensen             Zuidlaren              969.0  736.9  232.1
   47  R.J. Oldenkamp        Assen                  904.4  904.4
   48  Jordi & Finn          Groningen              889.9         889.9
   49  Comb. Sterenberg      Roodeschool            885.1         885.1
   50  Martijn v/d Zwaag     Meerstad               811.7         811.7

 KAMPIOENSPUNTEN 2-RAYON 2    DAGFOND 03 VAN 04

   NR  NAAM                  PLAATS            AANGEWEZEN  VLU-1  VLU-2  VLU-3  VLU-4  VLU-5  VLU-6  VLU-7  VLU-8  VLU-9 VLU-10

    1  J.Lange&L.v.Bruggen   Engelbert             1422.6  461.9  495.1  465.6  341.6
    2  Comb Snijder-Mulder   Vries                 1414.4  500.0  479.2  435.2
    3  W. Regtop             Assen                 1354.4  434.3  432.8  467.6  452.5
    4  Comb. Smallenbroek    Stedum                1353.3  200.0  456.0  406.8  490.5
    5  J. Louwes             Assen                 1351.2  468.9  308.0  410.8  471.5
    6  Albert Mijlof         Bovensmilde           1350.6  399.6         485.8  465.2
    7  Smit-Mulder           Assen                 1335.5  429.6  459.7  400.7  446.2
    8  M.M. Rittersma        Zuidlaren             1301.4         418.1  487.9  395.4
    9  J. Veenstra           Uithuizen             1280.1  407.7  454.8         417.6
   10  T.J. Smit             Assen                 1234.5  225.4  363.1  469.6  401.8
   11  Ben Kuiper            Groningen             1223.7  423.9  431.5  368.3
   12  F. Bijlholt           Groningen             1162.4  436.6  390.0  335.8
   13  N vd Molen            Eppenhuizen           1074.9         481.7  378.4  214.8
   14  Herman Bartels        Groningen             1038.7  367.3  224.9  228.4  443.0
   15  Comb.Oosterhof        Groningen             1012.9  122.7  380.2  268.9  363.8
   16  G. Tepper Jr.         Groningen              996.7   77.7  448.7  171.6  376.4
   17  Pieter Smit           Harkstede              939.8  337.3  161.3  441.2  103.9
   18  J. Maring             Uithuizen              832.8  288.9         196.0  347.9
   19  Jos Schoffelmeijer    Eelde                  829.8  396.2  251.8  181.8
   20  J. Wieringa           Zuidwolde              818.2  453.9  364.3
   21  W.K. Pol              Kantens                808.6  451.6  357.0
   22  A.R. Siegers          Ten Boer               801.6  486.2  315.4
   23  J. Bakker             Groningen              791.2  256.6  350.8  183.8
   24  E.Kamphuis            Uithuizen              757.8  296.9  460.9
   25  L.T. Baar             Roodeschool            703.3  426.2         277.1
   26  C.Roelofsen           Zandeweer              634.7  340.8         161.5  132.4
   27  Comb. Tuitman         Middelstum             629.2  178.1  451.1
   28  R. Mathilda           Groningen              619.5         141.7         477.8
   29  Poelstra & Boelens    Assen                  603.1         265.2  337.9
   30  D. Vos                Bovensmilde            590.7  309.6  281.1
   31  Jayme Wieringa jl     Zuidwolde              580.0  449.3  130.7
   32  Luit Ruben            Woltersum              561.1         452.3  108.8
   33  R. Fraiquin           Groningen              531.6  251.9         198.0   81.7
   34  H. Lensen             Zuidlaren              484.6  368.5  116.1
   35  R.J. Oldenkamp        Assen                  466.6  466.6
   36  B.K. Stumpe           Groningen              451.4  248.5  202.9
   37  Jordi & Finn          Groningen              445.0         445.0
   38  Comb. Jager z.zn      Kropswolde             432.2  262.3  169.9
   39  W. van Linschoten     Groningen              422.2  331.6          90.6
   40  Martijn v/d Zwaag     Meerstad               405.9         405.9
   41  Mark Wieringa         Groningen              385.8  385.8
   42  A. Zweers             Paterswolde            380.0  380.0
   43  Gebr, Stam            Groningen              345.4  345.4
   44  H. Hoeks              Bovensmilde            313.1                       313.1
   45  Duo J en C Stam       Groningen              309.3         309.3
   46  P.Stevens             Roodeschool            303.5                       303.5
   47  Henriette Helms jl    Paterswolde            285.4  285.4
   48  E.R. Bolt             Uithuizen              253.1  253.1
   49  Hans van Rein         Kropswolde             246.6                246.6
   50  J.v.d.Wal             Groningen              240.8         240.8

 KAMPIOENSPUNTEN 2-RAYON 2    JONG 06 VAN 07

   NR  NAAM                  PLAATS          ONAANGEWEZEN  VLU-1  VLU-2  VLU-3  VLU-4  VLU-5  VLU-6  VLU-7  VLU-8  VLU-9 VLU-10

    1  Mark Wieringa         Groningen             5881.7  952.1  910.4  968.3  994.5  986.1  981.9  998.8
    2  Comb Snijder-Mulder   Vries                 5736.0  984.8  938.1  948.0  928.7  843.4  972.5  963.9
    3  H.H.Heslinga          Uithuizen             5723.5  967.9  967.8  962.4  977.1  945.4  891.5  902.9
    4  W. Regtop             Assen                 5710.9  995.9  869.8  984.8  885.3  960.6  940.3  944.0
    5  A.Majid               Assen                 5660.8  931.0  991.5  946.3  966.1  892.3  933.6  827.2
    6  E. Schuiling          Ekehaar               5629.6  937.0  970.0  863.5  898.7  971.5  974.1  878.3
    7  Bert Flik             Kropswolde            5611.8  846.1  946.9  956.8  901.1  896.1  958.2  952.7
    8  E.R. Bolt             Uithuizen             5467.4  889.4  930.0  900.1  902.8  864.2  568.2  980.9
    9  Comb Hayke-Roelof     Zuidwolde             5427.3  861.4  964.4  929.3  846.8  915.5  893.9  862.8
   10  B. Dik                Assen                 5397.1  982.4  925.2  963.6  758.0  823.3  944.6  461.8
   11  Poelstra & Boelens    Assen                 5349.7  806.3  799.4  898.4  880.6  930.0  930.8  903.6
   12  E.Kamphuis            Uithuizen             5310.8  838.7  924.5  802.5  971.7  866.4  123.1  907.0
   13  Herman Bartels        Groningen             5175.9  807.0  897.8  812.0  922.6  836.7  796.9  899.8
   14  L.T. Baar             Roodeschool           5175.6  880.4  899.7  762.8  898.3  901.3  641.0  833.1
   15  Smit-Mulder           Assen                 5055.6  897.4  718.9  953.0  700.4  967.2  818.7  346.3
   16  Jehan Paul Koch       Haren                 5011.0  689.5  752.1  646.8  864.4  969.3  806.8  928.9
   17  W.K. Pol              Kantens               4978.1  866.7  669.9  885.7  486.8  897.1  822.8  835.9
   18  A.R. Siegers          Ten Boer              4971.7  494.7  842.3  788.0  890.1  910.7  712.1  828.5
   19  J.v.d.Wal             Groningen             4964.1  889.8  909.0  916.6  879.5  826.0  543.2
   20  M.M. Rittersma        Zuidlaren             4880.9  397.3  835.3  816.7  694.5  744.5  883.3  906.6
   21  P.van de Vrie         Middelstum            4865.2  719.0  806.4  975.4  641.3  632.1  854.6  868.5
   22  N vd Molen            Eppenhuizen           4708.3  922.2  670.1  766.3  850.5  831.9  181.8  667.3
   23  Martijn v/d Zwaag     Meerstad              4683.7  751.4  939.0  840.8  911.2  602.7  638.6
   24  F. Bijlholt           Groningen             4680.5  868.7  857.0  835.1  906.8  891.0  321.9
   25  J.Lange&L.v.Bruggen   Engelbert             4508.0  691.0  784.6  648.4  989.0  645.0  750.0  195.7
   26  Comb. Jager z.zn      Kropswolde            4346.2  940.2  940.6         758.9         856.7  849.8
   27  A. Wapsenkamp         Onderdendam           4318.8         591.2  900.6  883.9  876.2  537.8  529.1
   28  G. Tepper Jr.         Groningen             4220.9  853.9  769.0  702.1  701.7  659.2         535.0
   29  R.J. Oldenkamp        Assen                 4169.6  694.7  494.1  844.8  224.5  738.1  729.8  668.1
   30  Comb.Oosterhof        Groningen             4043.6  896.9  890.9  603.2  928.5  724.1
   31  Jayme Wieringa jl     Zuidwolde             4036.3  782.4  969.6  798.5  593.1  892.7
   32  Gebr, Stam            Groningen             4033.2  897.8  892.1  802.7  861.5  579.1
   33  R.A. Siegers          Ten Boer              3905.4  354.0  759.4  715.6  672.7  679.8  669.6  408.3
   34  A. Mekel              Zuidwolde             3863.9  414.4  664.5  884.4  924.9  665.9  309.8
   35  W. van Linschoten     Groningen             3775.5  809.0  558.5  851.9  636.2  829.0   90.9
   36  Pieter Smit           Harkstede             3722.4  882.5  922.3  773.7  674.2  469.7
   37  J. Wieringa           Zuidwolde             3716.4  959.3  608.1  892.7  759.9  496.4
   38  W.J. Onnes            Harkstede             3693.2  697.5  895.1  885.7  746.1  468.8
   39  J. Louwes             Assen                 3612.7  601.7  852.3  724.3  394.2         486.3  553.9
   40  Rene Bleijswijk       Zuidlaren             3550.8  681.0  836.4  607.6  246.2  734.5  314.2  377.1
   41  Comb. Ottens          Anderen               3379.3         950.2  902.3  796.4  730.4
   42  Ben Kuiper            Groningen             3320.1  519.8  523.8  626.3  762.9  706.6         180.7
   43  G. Kosters            Paterswolde           3308.6  759.9  582.8  836.5  689.2  269.2  171.0   75.9
   44  J. Bakker             Groningen             3227.5  947.6  805.2  626.9  847.8
   45  Comb. Tuitman         Middelstum            3169.1  874.0  905.7  758.7                       630.7
   46  J. Kamminga           Assen                 3151.1  903.4  715.2  748.4                784.1
   47  Comb. Smallenbroek    Stedum                3139.4  383.3  836.1  694.7  615.1  610.2
   48  P. Rop                Uithuizen             3109.2  776.3  909.4  934.4                489.1
   49  A. van Guldener       Ubbena                3041.2  414.1  600.1  876.1  432.2  584.3  134.4
   50  R. Fraiquin           Groningen             2884.3  904.0         419.2  684.7         177.3  699.1

 KAMPIOENSPUNTEN 2-RAYON 2    JONG 06 VAN 07

   NR  NAAM                  PLAATS            AANGEWEZEN  VLU-1  VLU-2  VLU-3  VLU-4  VLU-5  VLU-6  VLU-7  VLU-8  VLU-9 VLU-10

    1  H.H.Heslinga          Uithuizen             2230.1  274.3  208.5  430.0  466.1  394.9         456.3
    2  E. Schuiling          Ekehaar               2207.6  159.3  435.4         491.8  496.7  497.8  126.6
    3  E.Kamphuis            Uithuizen             2195.8  454.9  383.9  456.9  196.7  433.2   73.9  270.2
    4  Mark Wieringa         Groningen             2061.1  479.6         494.1  495.4  227.4         364.6
    5  Herman Bartels        Groningen             1945.0   71.9  421.3  325.4  269.1  189.1  292.1  448.0
    6  W. Regtop             Assen                 1878.8  490.0  486.5  297.3         489.1  115.9
    7  Bert Flik             Kropswolde            1874.6  368.4  363.2         222.3         500.0  420.7
    8  A.R. Siegers          Ten Boer              1771.7         351.3  292.0  135.3  392.7  265.9  334.5
    9  L.T. Baar             Roodeschool           1703.3         277.5  384.9  292.0  351.1  397.8
   10  Jehan Paul Koch       Haren                 1634.7  375.5         316.9  141.7  477.0         323.6
   11  F. Bijlholt           Groningen             1600.4  366.0  402.3  349.6         482.5
   12  Comb Snijder-Mulder   Vries                 1523.3  183.1         452.3  253.5  343.5  187.5  103.4
   13  W.K. Pol              Kantens               1518.2         233.0  294.0   86.7  409.1  412.5   82.9
   14  Comb Hayke-Roelof     Zuidwolde             1471.2   82.3                130.7  486.9  401.2  370.1
   15  Jayme Wieringa jl     Zuidwolde             1459.9  317.6         399.3  296.6  446.4
   16  J.v.d.Wal             Groningen             1445.9         429.5  470.6  385.5         160.3
   17  E.R. Bolt             Uithuizen             1445.2         407.2         478.9   68.6         490.5
   18  M.M. Rittersma        Zuidlaren             1427.5         257.4  373.1  283.7         431.8   81.5
   19  Comb. Tuitman         Middelstum            1421.3  271.9  426.2  407.8                       315.4
   20  Martijn v/d Zwaag     Meerstad              1407.6  139.8  346.9         473.4  447.5
   21  J.Lange&L.v.Bruggen   Engelbert             1313.6  158.4  338.3         494.5  238.3   84.1
   22  G. Kosters            Paterswolde           1299.9  114.6  329.6  439.2  331.4   85.1
   23  P. Rop                Uithuizen             1176.2  218.7  474.5  483.0
   24  Comb.Oosterhof        Groningen             1164.6  339.4                487.2  338.0
   25  R. Fraiquin           Groningen             1092.7  452.0         209.6  342.4          88.7
   26  J. Kamminga           Assen                 1072.6  385.5  203.1   91.9                392.1
   27  N vd Molen            Eppenhuizen           1024.9  233.9         273.1         417.9  100.0
   28  A. Mekel              Zuidwolde             1013.9  244.4  332.3  113.5         323.7
   29  B. Dik                Assen                  923.7         102.1  358.1         145.3  318.2
   30  Pieter Smit           Harkstede              901.0         472.9  428.1
   31  Comb. Jager z.zn      Kropswolde             892.7  414.0                182.0          85.3  211.4
   32  A.Majid               Assen                  855.1   80.0         171.0  440.5                163.6
   33  W.J. Onnes            Harkstede              819.4   97.1  212.3  234.5  275.5
   34  J. Maring             Uithuizen              815.5                403.2  218.7                193.6
   35  P.van de Vrie         Middelstum             810.9         242.2                139.8         428.9
   36  Rene Bleijswijk       Zuidlaren              803.9  328.0                       475.9
   37  A. van Guldener       Ubbena                 799.9                468.0  248.9          83.0
   38  Smit-Mulder           Assen                  777.9  285.7         492.2
   39  G. Tepper Sr.         Groningen              769.3  374.1  183.0         212.2
   40  J. Bakker             Groningen              738.2  298.5  283.4         156.3
   41  Poelstra & Boelens    Assen                  736.7         440.3                296.4
   42  P.Fraiquin-Steenstra  Groningen              724.2                305.1   70.2  152.9  143.2   52.8
   43  W. van Linschoten     Groningen              723.1  363.6         214.2  145.3
   44  Kina v/d Wijk         Groningen              700.1  300.9         142.2         257.0
   45  J. Wieringa           Zuidwolde              684.1         304.1         380.0
   46  Gebr, Stam            Groningen              679.6                419.6  167.3   92.7
   47  P. Wit                Uithuizermeeden        666.2  351.3  314.9
   48  G. Tepper Jr.         Groningen              659.4          88.0  373.8  197.6
   49  J. Louwes             Assen                  636.2         395.3                       240.9
   50  G. Bos                Uithuizen              608.7  271.5  337.2

 KAMPIOENSPUNTEN 2-RAYON 2    NATOER 03 VAN 04

   NR  NAAM                  PLAATS          ONAANGEWEZEN  VLU-1  VLU-2  VLU-3  VLU-4  VLU-5  VLU-6  VLU-7  VLU-8  VLU-9 VLU-10

    1  Comb Hayke-Roelof     Zuidwolde             2982.6  992.5  993.8  966.7  996.3
    2  E. Schuiling          Ekehaar               2967.4  980.5  992.6  994.3  967.5
    3  Bert Flik             Kropswolde            2958.9  984.3  912.6  992.3  982.3
    4  H.H.Heslinga          Uithuizen             2937.2  973.0  969.0  939.1  995.2
    5  B. Dik                Assen                 2927.6  957.3  957.1  987.5  982.8
    6  M.M. Rittersma        Zuidlaren             2923.5  839.5 1000.0  945.2  978.3
    7  Mark Wieringa         Groningen             2881.0  990.0  913.3  945.0  946.0
    8  Smit-Mulder           Assen                 2879.9  777.3  998.8  948.1  933.0
    9  Comb. Tuitman         Middelstum            2862.9  979.8  941.4  941.7  881.2
   10  J.v.d.Wal             Groningen             2852.7  940.8  992.6  738.9  919.3
   11  K. Tolner             Bedum                 2818.8  966.4  967.7  884.7
   12  A. van Guldener       Ubbena                2813.9  954.7  940.0  919.2  863.1
   13  H. van den Berg       Groningen             2809.1  932.2  932.5  944.4  917.8
   14  Comb. Sterenberg      Roodeschool           2765.2  638.4  936.1  895.6  933.5
   15  J. de Weerd           Assen                 2743.9  154.8  920.3  866.9  956.7
   16  P.van de Vrie         Middelstum            2738.2  716.3  875.1  963.9  899.2
   17  P. Rop                Uithuizen             2710.5  855.6  973.1  624.8  881.8
   18  Comb J.Rop & Zn.      Uithuizen             2709.4  931.8  933.3  844.3  826.1
   19  Comb. Ottens          Anderen               2699.3  214.3  896.4  957.1  845.8
   20  Mark de Vries         Hoogezand             2668.5  875.0  921.9  871.6  803.1
   21  J. Kamminga           Assen                 2637.3  839.4  602.7  903.9  894.0
   22  J. Bakker             Groningen             2625.7  975.9  793.2  856.6  704.6
   23  M. Kugel              'T Zandt              2580.1  924.4  595.7  750.9  904.8
   24  J. Buter              Bedum                 2576.4  950.2  868.5  757.7  698.5
   25  J. Maring             Uithuizen             2547.5  805.1  845.1  897.3
   26  W.K. Pol              Kantens               2540.4  830.7  851.1  858.6  783.5
   27  Luit Ruben            Woltersum             2506.4  921.7  705.7  879.0  595.1
   28  W.J. Onnes            Harkstede             2494.5  941.1  882.3  467.5  671.1
   29  E.R. Bolt             Uithuizen             2492.9  593.6  988.8  740.4  763.7
   30  Comb Dussel Bartels   Groningen             2466.1  890.6  791.1  766.1  784.4
   31  C.J. van der Molen    Uithuizermeeden       2464.6  981.7  885.5  597.4  509.6
   32  M v/d Veen            Groningen             2460.0  595.3  879.4  809.1  771.5
   33  B. Koops              Yde                   2444.4  790.6  458.5  789.7  864.1
   34  H. Lensen             Zuidlaren             2418.3  818.6  616.6  880.2  719.5
   35  M. Westerhuis         Ten Boer              2377.9  799.8  853.8  308.5  724.3
   36  L. Bruinius           Stedum                2369.1  919.7  733.5  715.9
   37  J. Veenstra           Uithuizen             2347.6  662.3  815.3         870.0
   38  H. Mensing            Assen                 2323.8         756.1  891.5  676.2
   39  J.W. Steenbergen      Groningen             2266.7  865.6         582.3  818.8
   40  Comb. Visscher        Stedum                2258.3  879.6  791.6  587.1  564.7
   41  J. Hake               Groningen             2220.9  765.6  706.3  681.7  749.0
   42  A. Scholte            Groningen             2199.6  883.1  524.2  792.3  359.2
   43  C.Roelofsen           Zandeweer             2177.1  898.7  694.0  311.0  584.4
   44  D. Vos                Bovensmilde           2171.9  671.3  579.8  789.0  711.6
   45  A. Wapsenkamp         Onderdendam           2171.1  897.3  749.1  524.7  193.5
   46  Comb. Smallenbroek    Stedum                2138.3  845.9  722.5  569.9  391.7
   47  D. Oosterhof          Groningen             2120.2  707.6  769.6  584.4  643.0
   48  J. Suurd              Tynaarlo              2105.0  549.0  843.8  712.2
   49  F.J. Bos              Roodeschool           2104.4  683.9  731.1  689.4  671.6
   50  Pop Heersema          Ten Boer              2098.9  819.1  750.5  529.3

 KAMPIOENSPUNTEN 2-RAYON 2    NATOER 03 VAN 04

   NR  NAAM                  PLAATS            AANGEWEZEN  VLU-1  VLU-2  VLU-3  VLU-4  VLU-5  VLU-6  VLU-7  VLU-8  VLU-9 VLU-10

    1  Comb Hayke-Roelof     Zuidwolde             1476.4  389.2  495.1  481.3  500.0
    2  E. Schuiling          Ekehaar               1471.1  497.0  482.0  492.1  475.4
    3  Bert Flik             Kropswolde            1469.9  455.9  480.8  497.9  491.2
    4  A. van Guldener       Ubbena                1436.1  484.0  472.8  459.6  479.3
    5  B. Dik                Assen                 1411.4  343.0  484.5  430.8  496.1
    6  Comb. Tuitman         Middelstum            1407.1  124.3  465.3  465.4  476.4
    7  K. Tolner             Bedum                 1405.1  495.5  493.2  416.4
    8  Smit-Mulder           Assen                 1339.6  379.1  482.7  412.0  444.9
    9  P.van de Vrie         Middelstum            1294.4  361.1  445.5  487.8  253.9
   10  M.M. Rittersma        Zuidlaren             1284.6   64.1  322.8  472.6  489.2
   11  J. de Weerd           Assen                 1283.0         332.7  479.8  470.5
   12  H.H.Heslinga          Uithuizen             1275.6  294.3  331.4  456.0  488.2
   13  P. Rop                Uithuizen             1273.3  284.3  485.1  303.9  484.3
   14  Comb. Sterenberg      Roodeschool           1240.7         384.1  375.3  481.3
   15  J. Buter              Bedum                 1222.7  476.4  434.3         312.0
   16  Comb J.Rop & Zn.      Uithuizen             1215.3  229.6  311.6  453.9  449.8
   17  M v/d Veen            Groningen             1200.6  328.0  467.8  404.8  326.7
   18  H. van den Berg       Groningen             1168.4  434.3  131.8  290.2  443.9
   19  Comb. Visscher        Stedum                1137.0  448.9  365.5  322.6  318.8
   20  Comb Dussel Bartels   Groningen             1129.5  360.1  389.1  380.3  154.4
   21  C.J. van der Molen    Uithuizermeeden       1035.3  458.4  322.1  243.3  254.8
   22  B.K. Stumpe           Groningen             1009.8  377.6  174.0  458.2
   23  Mark Wieringa         Groningen              996.5  297.9  413.2  166.1  285.4
   24  Comb. Ottens          Anderen                991.5         348.8  219.5  423.2
   25  M. Westerhuis         Ten Boer               990.3  450.4  177.7         362.2
   26  Pop Heersema          Ten Boer               989.8  439.3  356.2  194.3
   27  M. Kugel              'T Zandt               934.2  164.9  128.7  371.7  397.6
   28  Mark de Vries         Hoogezand              922.6         466.6   54.4  401.6
   29  A. Scholte            Groningen              919.1  437.8         402.7   78.6
   30  A. Huizinga           Groningen              917.7  489.0  428.7
   31  J. Maring             Uithuizen              912.5  165.9  276.9  469.7
   32  G. Eggens             Groningen              893.1  241.2  366.1  285.8
   33  Comb. Smallenbroek    Stedum                 833.5  393.2  306.6  133.7
   34  J.W. Steenbergen      Groningen              820.1  410.7                409.4
   35  J.v.d.Wal             Groningen              806.8  331.5  180.8  294.5  111.1
   36  R.J. Rittersma        Zuidlaren              786.3  306.9         415.6   63.8
   37  C.Roelofsen           Zandeweer              785.3  389.7                395.6
   38  Michel Roggeveld      Groningen              721.4         483.3         238.1
   39  H. Lensen             Zuidlaren              718.1   85.1         364.4  268.6
   40  W.K. Pol              Kantens                693.0  120.3         327.7  245.0
   41  D. Oosterhof          Groningen              685.0   53.5  182.7         448.8
   42  Wim Geradts           Kolham                 679.0  257.2   67.4  354.4
   43  Ab en Janny           Hefswal                660.6  282.3  258.3  120.0
   44  E.R. Bolt             Uithuizen              658.6   87.2  189.5         381.9
   45  J. Stoffers           Paterswolde            636.9                264.9  372.0
   46  W.J. Onnes            Harkstede              632.8  320.4         196.4  116.0
   47  Albert Mijlof         Bovensmilde            623.2  360.6  262.6
   48  J.Lange&L.v.Bruggen   Engelbert              615.7         405.2         210.5
   49  P.Stevens             Roodeschool            611.1  341.0  270.1
   50  R.J. Koopman          Groningen              604.3  343.5  260.8




 AFDELING 10    RAYON 2      SNELHEID

   NR  NAAM                    PLAATS            RINGNR  PRYZEN  PUNTEN

    1  Comb. Ottens            Anderen           91229288   7    6272.0
    2  Mark Wieringa           Groningen         91164683   8    6181.7
    3  J.Lange&L.v.Bruggen     Engelbert         64791143   8    6013.6
    4  J. Wieringa             Zuidwolde         81374096   7    5856.3
    5  J.Lange&L.v.Bruggen     Engelbert         74710760   7    5786.1
    6  J. Smit                 Assen             71630436   7    5504.8
    7  J.Lange&L.v.Bruggen     Engelbert         84727366   7    5492.2
    8  Comb. Jager z.zn        Kropswolde        86037093   8    5408.7
    9  W.K. Pol                Kantens           81369112   7    5179.2
   10  Herman Bartels          Groningen         81373253   8    5167.8
   11  Comb Hayke-Roelof       Zuidwolde         41370988   7    4925.0
   12  Comb.Oosterhof          Groningen         91164019   5    4903.5
   13  H. van den Berg         Groningen         61814787   7    4848.2
   14  Smit-Mulder             Assen             94734584   6    4821.4
   15  H. van den Berg         Groningen         71558924   6    4811.7
   16  A. van Guldener         Ubbena            84715665   6    4784.9
   17  H. van den Berg         Groningen         81373962   6    4764.2
   18  W.J. Onnes              Harkstede         91165218   6    4760.0
   19  Gebr, Stam              Groningen         91290468   7    4745.3
   20  J. Smit                 Assen             61111806   7    4718.3

 AFDELING 10    RAYON 2      DAGFOND

   NR  NAAM                    PLAATS            RINGNR  PRYZEN  PUNTEN

    1  W. Regtop               Assen             91253056   4    3755.9
    2  W. Regtop               Assen             91253070   4    3557.3
    3  Smit-Mulder             Assen             84715693   4    3433.0
    4  M.M. Rittersma          Zuidlaren         91161817   4    3267.3
    5  J.Lange&L.v.Bruggen     Engelbert         74710673   4    3083.7
    6  T.J. Smit               Assen             74701456   4    2919.6
    7  Comb.Oosterhof          Groningen         71559277   4    2866.4
    8  J. Louwes               Assen             81443499   4    2820.1
    9  M.M. Rittersma          Zuidlaren         91161816   4    2799.6
   10  W. Regtop               Assen             94742832   3    2777.4
   11  W. Regtop               Assen             74701269   3    2717.8
   12  J. Veenstra             Uithuizen         74710520   3    2712.2
   13  M.M. Rittersma          Zuidlaren         91161803   3    2704.8
   14  J. Veenstra             Uithuizen         74710541   4    2701.2
   15  Smit-Mulder             Assen             84715728   4    2664.1
   16  Comb Snijder-Mulder     Vries             94734633   3    2664.1
   17  J.Lange&L.v.Bruggen     Engelbert         74710693   4    2541.1
   18  N vd Molen              Eppenhuizen       71557997   3    2537.8
   19  W. Regtop               Assen             94735129   4    2528.0
   20  J. Louwes               Assen             74701064   4    2459.4




 AFDELING 10    RAYON 2      JONG

   NR  NAAM                    PLAATS            RINGNR  PRYZEN  PUNTEN

    1  Comb Hayke-Roelof       Zuidwolde         01005507   7    5199.2
    2  E. Schuiling            Ekehaar           04751068   7    5011.8
    3  H.H.Heslinga            Uithuizen         04759161   6    4922.9
    4  H.H.Heslinga            Uithuizen         04759366   7    4915.7
    5  H.H.Heslinga            Uithuizen         01051903   7    4801.4
    6  Comb Snijder-Mulder     Vries             04751260   6    4754.8
    7  Comb Snijder-Mulder     Vries             04751265   6    4732.4
    8  Bert Flik               Kropswolde        01009945   7    4720.2
    9  H.H.Heslinga            Uithuizen         01051914   7    4652.8
   10  H.H.Heslinga            Uithuizen         04759163   6    4578.1
   11  L.T. Baar               Roodeschool       04759252   7    4569.9
   12  Herman Bartels          Groningen         01003938   6    4557.2
   13  H.H.Heslinga            Uithuizen         04759165   6    4535.8
   14  H.H.Heslinga            Uithuizen         04759179   6    4525.3
   15  L.T. Baar               Roodeschool       04759204   7    4447.3
   16  H.H.Heslinga            Uithuizen         04759191   6    4434.8
   17  H.H.Heslinga            Uithuizen         04759164   6    4428.1
   18  A.R. Siegers            Ten Boer          01001374   7    4397.1
   19  Bert Flik               Kropswolde        01010389   7    4381.1
   20  Poelstra & Boelens      Assen             04750930   6    4330.5




 AFDELING 10    RAYON 2      NATOER

   NR  NAAM                    PLAATS            RINGNR  PRYZEN  PUNTEN

    1  Comb Hayke-Roelof       Zuidwolde         61815873   4    3898.2
    2  B. Dik                  Assen             85190250   4    3880.7
    3  B. Dik                  Assen             91187921   4    3868.4
    4  E. Schuiling            Ekehaar           84721054   4    3848.4
    5  Comb Hayke-Roelof       Zuidwolde         41371000   4    3809.0
    6  A. van Guldener         Ubbena            84715670   4    3791.2
    7  E. Schuiling            Ekehaar           81472195   4    3761.8
    8  E. Schuiling            Ekehaar           64793446   4    3732.7
    9  Comb Hayke-Roelof       Zuidwolde         91164708   4    3670.1
   10  Comb. Tuitman           Middelstum        01000730   4    3652.6
   11  Comb Hayke-Roelof       Zuidwolde         51141506   4    3607.4
   12  Comb Hayke-Roelof       Zuidwolde         91164710   4    3598.1
   13  E. Schuiling            Ekehaar           74700843   4    3589.1
   14  Comb Hayke-Roelof       Zuidwolde         91164733   4    3580.2
   15  Bert Flik               Kropswolde        81417649   4    3533.9
   16  B. Dik                  Assen             74700948   4    3450.6
   17  B. Dik                  Assen             74700945   4    3429.6
   18  H.H.Heslinga            Uithuizen         71583884   4    3422.1
   19  Smit-Mulder             Assen             81443664   4    3386.4
   20  Bert Flik               Kropswolde        85149267   4    3384.6

 AFDELING 10    RAYON 2      ASDUIF V+M+E

   NR  NAAM                    PLAATS            RINGNR  PRYZEN  PUNTEN

    1  J. Veenstra             Uithuizen         74710520  10    7164.3
    2  J.Lange&L.v.Bruggen     Engelbert         74710673  10    7159.1
    3  J.Lange&L.v.Bruggen     Engelbert         74710693  10    6803.7
    4  J.Lange&L.v.Bruggen     Engelbert         64791143   9    6641.9
    5  W. Regtop               Assen             91253056   7    6503.9
    6  Smit-Mulder             Assen             71630446   8    6411.3
    7  J. Veenstra             Uithuizen         74710517   9    6352.8
    8  J.Lange&L.v.Bruggen     Engelbert         84724521   9    6279.4
    9  Comb. Ottens            Anderen           91229288   7    6272.0
   10  Mark Wieringa           Groningen         91164683   8    6181.7
   11  W. Regtop               Assen             91253070   7    6170.5
   12  M.M. Rittersma          Zuidlaren         91161803   7    6072.0
   13  J.Lange&L.v.Bruggen     Engelbert         84724522   8    6016.2
   14  W. Regtop               Assen             74701269   7    6000.2
   15  Smit-Mulder             Assen             94734584   9    5940.6
   16  J. Wieringa             Zuidwolde         81374096   7    5856.3
   17  Smit-Mulder             Assen             84715693   9    5842.6
   18  J.Lange&L.v.Bruggen     Engelbert         74710760   7    5786.1
   19  G. Tepper Jr.           Groningen         84727682   9    5525.9
   20  Smit-Mulder             Assen             54764156   7    5513.3




HOKKAMPIOENSCHAP 2-RAYON 2    SNELHEID 06 VAN 08

   NR  NAAM                  PLAATS                TOTAAL  VLU-1  VLU-2  VLU-3  VLU-4  VLU-5  VLU-6  VLU-7  VLU-8  VLU-9 VLU-10

    1  Comb. Ottens          Anderen               2921.2  568.5  477.3  605.0  389.9  424.0  456.5  294.6  276.2
    2  Herman Bartels        Groningen             2475.9  143.8  522.0  456.7  329.0  251.1  517.1  400.0  201.5
    3  Gebr, Stam            Groningen             2441.8  452.0  578.0  363.3  388.1   66.3  374.3  286.1   52.8
    4  J.Lange&L.v.Bruggen   Engelbert             2400.9  324.5  417.6  496.4  313.9  206.6  256.8  422.6  425.9
    5  E. Schuiling          Ekehaar               2235.2  240.0  238.3  515.5  290.1  169.0  639.0  312.3  184.0
    6  Comb.Oosterhof        Groningen             2205.4  272.1  417.4  341.9  304.2  418.0  307.4  416.5  176.9
    7  Comb. Jager z.zn      Kropswolde            2179.2  246.5  258.1  426.1  328.0  692.5  222.0  228.0  172.0
    8  Mark Wieringa         Groningen             2110.0  256.8  309.0  289.3  385.7  424.5  315.9  385.6  264.2
    9  Ben Kuiper            Groningen             2107.8  570.6  585.6  385.1  416.8   52.4          64.1   85.6
   10  Smit-Mulder           Assen                 2102.8  193.5  214.5  391.5  304.0   84.9  482.2  243.2  467.4
   11  H.H.Heslinga          Uithuizen             2003.2  429.0  354.0  371.6  511.0  170.0         167.6
   12  Comb Hayke-Roelof     Zuidwolde             1892.6  227.2  229.1  342.3  375.6  331.4  359.1  208.4  255.1
   13  P. Rop                Uithuizen             1851.6  417.9  132.8  257.3  413.9  280.5  311.1  170.9
   14  W. van Linschoten     Groningen             1845.4  465.6  470.4  210.4  229.4   38.6  223.1  246.5  127.7
   15  Jayme Wieringa jl     Zuidwolde             1825.8  419.9  355.0  188.9  204.0  493.1   77.6  164.9   25.0
   16  M.M. Rittersma        Zuidlaren             1820.8  228.7  276.5  451.9  235.7  172.2  302.2  298.0  256.5
   17  A. Huizinga           Groningen             1817.3  167.0  386.8  252.9  299.1  484.0         227.5
   18  A. Mekel              Zuidwolde             1811.9  239.2  577.8  194.2   96.1  110.1  264.6  239.2  296.9
   19  A. van Guldener       Ubbena                1809.5   70.9  219.1  361.3  211.4  433.3  338.5  160.9  245.9
   20  L.T. Baar             Roodeschool           1803.9  578.7  144.7  200.6  530.6   25.3  142.1  207.2  103.8
   21  J. Smit               Assen                 1802.9  154.4  253.6  276.7  358.5  237.0  250.4  229.8  426.7
   22  Bert Flik             Kropswolde            1717.3  329.2  204.4  358.0  246.9  291.5         287.3  202.7
   23  J. Veenstra           Uithuizen             1660.8  275.2  308.2  304.4  259.1  197.7  158.4  249.7  264.2
   24  H. van den Berg       Groningen             1627.2  226.4  236.3  361.5  153.4  217.2  188.2  357.8  228.0
   25  A.R. Siegers          Ten Boer              1618.0   94.6  194.0  343.3  359.3  294.9  232.6  193.9  148.8
   26  W.J. Sebens           Zuidwolde             1604.3   79.3  397.1  332.1  292.8  272.4  230.6
   27  J. Bakker             Groningen             1567.0  140.6  338.0  273.6  179.2   52.7  412.5  223.1   15.2
   28  F. Bijlholt           Groningen             1562.2  202.3  243.2  275.9  425.8  194.1  220.9  119.0  149.1
   29  Comb Snijder-Mulder   Vries                 1555.6         333.3  511.8  377.2                333.3
   30  H.J.Dijkstra          Tijnaarlo             1554.7  197.4  366.2  291.8   75.5  254.8  129.8  149.4  295.1
   31  D. Vos                Bovensmilde           1540.3  165.2  243.9  474.4  193.1         187.2  276.5
   32  J.v.d.Wal             Groningen             1531.1  416.6  457.3  248.9   86.3  154.4  106.0   51.0  147.9
   33  J. Louwes             Assen                 1482.6  239.5  452.7  569.7  161.9   58.8
   34  R. Fraiquin           Groningen             1477.9  272.6  235.9  194.1  286.5  269.7  109.5   79.6  219.1
   35  W.J. Onnes            Harkstede             1446.6  363.8  188.7  164.4  166.8  158.8  261.0  220.4  245.9
   36  G. Bos                Uithuizen             1430.8  332.9  251.5  295.2  315.3   88.0  147.9
   37  G. Tepper Jr.         Groningen             1409.7  224.0  191.1   71.3  254.9  255.1  207.8  244.8  223.1
   38  Mark de Vries         Hoogezand             1341.0  148.0  365.2  268.7  128.5  318.7  111.9
   39  J. Kamminga           Assen                 1307.5   79.0  134.0  309.4  219.2  291.7  274.2
   40  J. Wieringa           Zuidwolde             1301.3  224.0  342.4  274.9  141.7  163.6  139.0  154.7   84.3
   41  Duo J en C Stam       Groningen             1280.7  353.4  272.5  216.6  264.0   95.8   78.4          70.9
   42  W. Regtop             Assen                 1229.8  381.7  216.1  357.6  274.4
   43  Poelstra & Boelens    Assen                 1210.1  161.0  370.4  265.1  226.7                186.9
   44  B.K. Stumpe           Groningen             1193.0  252.7  309.3  147.4  124.1   20.6  192.3  167.2   99.9
   45  K. Tolner             Bedum                 1180.2  117.2  108.5  234.3  164.3  209.5  312.8  142.1   69.1
   46  L. Bruinius           Stedum                1163.2  279.5  146.2  201.6   58.6  253.9  108.0  174.0
   47  Jos Schoffelmeijer    Eelde                 1120.2  177.5  144.3  177.6   99.1  263.0  160.1  181.9  160.1
   48  J. Hake               Groningen             1119.8  186.9  128.2   39.0  196.5  165.6  200.1  187.4  183.3
   49  Albert Mijlof         Bovensmilde           1110.1  228.7   28.6   96.7  227.9                 91.0  437.2
   50  P.Fraiquin-Steenstra  Groningen             1088.0  201.5  294.0  160.8   82.3  179.4  146.0  106.3

HOKKAMPIOENSCHAP 2-RAYON 2    DAGFOND 03 VAN 04

   NR  NAAM                  PLAATS                TOTAAL  VLU-1  VLU-2  VLU-3  VLU-4  VLU-5  VLU-6  VLU-7  VLU-8  VLU-9 VLU-10

    1  W. Regtop             Assen                 1669.6  535.2  297.3  592.6  541.8
    2  J. Veenstra           Uithuizen             1453.8  445.0  407.8  214.5  601.0
    3  J. Louwes             Assen                 1412.4  599.3  259.1  399.1  414.0
    4  Comb Snijder-Mulder   Vries                 1244.4  427.4  554.6  262.4
    5  Smit-Mulder           Assen                 1198.2  418.5  330.2  449.5  246.1
    6  T.J. Smit             Assen                 1080.5   73.5  200.9  583.5  296.1
    7  J.Lange&L.v.Bruggen   Engelbert             1008.1  383.5  350.5  274.1  175.6
    8  Ben Kuiper            Groningen              995.9  284.0  509.2  202.7
    9  F. Bijlholt           Groningen              970.6  379.2  229.8  361.6
   10  M.M. Rittersma        Zuidlaren              936.6  283.9  138.0  344.3  308.4
   11  G. Tepper Jr.         Groningen              932.1  139.7  403.4  208.6  320.1
   12  Herman Bartels        Groningen              860.5  352.5  236.1  271.9   88.6
   13  C.Roelofsen           Zandeweer              840.8  347.1   39.1  394.1   99.6
   14  H.H.Heslinga          Uithuizen              822.5  407.6  414.9
   15  Comb.Oosterhof        Groningen              808.2  326.3  206.8  275.1  145.5
   16  Pop Heersema          Ten Boer               750.9  265.3  322.2  163.4
   17  Bert Flik             Kropswolde             749.8  356.8  276.0  117.0
   18  W. van Linschoten     Groningen              733.6  382.1  269.5   82.0
   19  J. Maring             Uithuizen              723.2   46.1  264.8  108.1  350.3
   20  D. Vos                Bovensmilde            708.6  408.2  300.4
   21  Poelstra & Boelens    Assen                  700.1  289.9  164.3  245.9
   22  Pieter Smit           Harkstede              654.6  166.5   79.5  408.6   73.4
   23  Gebr, Stam            Groningen              631.7  432.9  142.3   56.5
   24  J. Bakker             Groningen              609.7  139.5  408.9   61.3
   25  A.R. Siegers          Ten Boer               582.4  349.2  233.2
   26  Jos Schoffelmeijer    Eelde                  548.4  251.2  121.8  175.4
   27  Albert Mijlof         Bovensmilde            534.4  100.5  112.7  213.9  207.8
   28  N vd Molen            Eppenhuizen            525.1  179.8  130.4  214.9  105.2
   29  R. Mathilda           Groningen              494.8   48.7   94.0  133.0  267.8
   30  L.T. Baar             Roodeschool            476.7  334.9   95.6   46.2
   31  Comb. Smallenbroek    Stedum                 422.2   86.8  103.2  122.8  196.2
   32  R. Fraiquin           Groningen              419.2  100.8   92.2  226.2   53.9
   33  W.K. Pol              Kantens                414.0   90.1  251.3          72.6
   34  P.Stevens             Roodeschool            412.2   84.7  108.5   29.7  219.0
   35  Luit Ruben            Woltersum              410.6         275.5  135.1
   36  Comb. Tuitman         Middelstum             401.0  152.2  248.8
   37  Comb. Jager z.zn      Kropswolde             396.1  298.8   97.3
   38  H. Hoeks              Bovensmilde            380.9                       380.9
   39  B.K. Stumpe           Groningen              379.8  148.3  149.9   81.6
   40  Duo J en C Stam       Groningen              371.4   39.8  248.4   83.2
   41  Mark Wieringa         Groningen              363.4  176.6  186.8
   42  H. Lensen             Zuidlaren              346.4  300.0   46.4
   43  J. Wieringa           Zuidwolde              327.2  181.5  145.7
   44  E.Kamphuis            Uithuizen              290.5   99.0  191.5
   45  R.J. Oldenkamp        Assen                  260.6  260.6
   46  D. Oosterhof          Groningen              257.4   13.4   52.1  143.4   61.9
   47  L. Kooistra           Assen                  245.8   87.0   65.0   93.8
   48  B. Koops              Yde                    235.4                235.4
   49  Jayme Wieringa jl     Zuidwolde              232.0  179.7   52.3
   50  RENGE                 Huis Ter Heide         211.5  211.5

HOKKAMPIOENSCHAP 2-RAYON 2    JONG  06 VAN 07

   NR  NAAM                  PLAATS                TOTAAL  VLU-1  VLU-2  VLU-3  VLU-4  VLU-5  VLU-6  VLU-7  VLU-8  VLU-9 VLU-10

    1  H.H.Heslinga          Uithuizen             2930.5  595.4  444.6  533.5  540.9  432.5  298.4  383.6
    2  Mark Wieringa         Groningen             2287.3  353.9  328.7  319.3  479.5  362.6  316.5  443.3
    3  B. Dik                Assen                 2169.5  561.9  264.6  598.9  234.5  216.6  293.0   75.6
    4  E.R. Bolt             Uithuizen             2144.0  291.9  465.2  393.2  187.2  338.9  115.2  467.6
    5  W. Regtop             Assen                 1836.2  413.9  126.0  259.4  185.7  303.0  379.3  294.9
    6  Comb Hayke-Roelof     Zuidwolde             1835.0  265.4  321.9  214.3  184.4  345.4  398.7  289.3
    7  E. Schuiling          Ekehaar               1795.9  172.1  231.4  210.1  244.8  377.6  460.2  271.8
    8  Comb Snijder-Mulder   Vries                 1768.7  261.7  237.9  386.0  152.1  191.4  295.4  396.3
    9  L.T. Baar             Roodeschool           1707.8  351.3  218.4  227.4  317.4  339.0  216.0  254.3
   10  Bert Flik             Kropswolde            1660.4  185.6  320.5  207.2  209.8  221.4  366.7  334.8
   11  Jehan Paul Koch       Haren                 1629.5  149.1  136.5  195.7  290.7  458.0  128.0  399.5
   12  A.Majid               Assen                 1545.9  160.0  405.8  178.3  307.2  239.1  255.5  155.6
   13  Herman Bartels        Groningen             1519.9  189.2  335.9  183.5  387.8  209.1  208.6  189.3
   14  F. Bijlholt           Groningen             1480.2  250.8  377.5  288.1  332.8  170.9   60.1
   15  A.R. Siegers          Ten Boer              1462.3   57.4  271.0  207.4  162.6  286.7  269.1  265.5
   16  Martijn v/d Zwaag     Meerstad              1408.8  193.5  425.9  251.7  364.0   84.8   88.9
   17  E.Kamphuis            Uithuizen             1353.1  288.0  302.7  173.5  178.5  190.1   12.3  220.3
   18  J.v.d.Wal             Groningen             1336.6  228.3  188.9  339.7  333.1  160.2   86.4
   19  N vd Molen            Eppenhuizen           1286.8  275.6  203.5  257.2  139.8  264.6   18.2  146.1
   20  W.K. Pol              Kantens               1275.1  153.6  114.8  337.0  103.7  166.5  307.8  195.4
   21  P.van de Vrie         Middelstum            1250.6  180.5  303.3  216.0   72.7  131.8  204.7  214.3
   22  W.J. Onnes            Harkstede             1199.7  188.3  303.1  342.8  302.7   62.8
   23  Poelstra & Boelens    Assen                 1174.0  133.3  127.4  210.0  153.1  161.7  294.7  221.2
   24  Comb.Oosterhof        Groningen             1123.9  318.6  296.5   68.9  263.2  176.7
   25  M.M. Rittersma        Zuidlaren             1114.4   42.8  188.5  177.7  133.2  213.1  259.9  142.0
   26  Smit-Mulder           Assen                 1084.1  287.6   83.0  210.8  108.7  205.5  188.5   53.2
   27  R.A. Siegers          Ten Boer              1068.5   35.4  232.1  243.9  234.0  188.0   89.0   81.5
   28  Comb. Jager z.zn      Kropswolde             973.2  275.9  228.7         119.9         192.4  156.3
   29  Gebr, Stam            Groningen              964.2  216.2  193.0  110.5  341.3  103.2
   30  Comb. Tuitman         Middelstum             963.5  287.8  368.7  211.5                        95.5
   31  A. Mekel              Zuidwolde              949.6   45.7  159.7  227.8  279.9  175.4   61.1
   32  A. Wapsenkamp         Onderdendam            931.9          85.9  271.0  184.4  194.2  112.4   84.0
   33  G. Tepper Jr.         Groningen              915.3  364.1   87.7  135.9  199.6   74.5          53.5
   34  J.Lange&L.v.Bruggen   Engelbert              908.8  138.2  241.1   90.7  169.1  135.8  133.9   19.6
   35  Pieter Smit           Harkstede              832.4  179.8  317.4  158.4  100.4   76.4
   36  G. Kosters            Paterswolde            825.4  323.1  109.8  167.6  180.9   26.9   17.1    7.6
   37  J. Bakker             Groningen              812.4  388.6  182.7   95.0  146.1
   38  W. van Linschoten     Groningen              790.6  195.2   87.1  201.3   91.0  206.9    9.1
   39  P. Rop                Uithuizen              783.2  274.4  306.3  148.1                 54.4
   40  J. Kamminga           Assen                  748.7  224.4  164.4  143.8                216.1
   41  R.J. Oldenkamp        Assen                  741.8  121.1   66.2  130.8   22.5  110.2  174.3  139.2
   42  L. Bruinius           Stedum                 728.1  262.1  141.0  325.0
   43  Comb Dussel Bartels   Groningen              692.4  258.5  245.1  188.8
   44  P. Wit                Uithuizermeeden        685.7  493.9  191.8
   45  J. Wieringa           Zuidwolde              654.8  124.6  122.5  211.0  147.1   49.6
   46  Comb. Ottens          Anderen                615.7         150.0  209.5  153.6  102.6
   47  Ben Kuiper            Groningen              614.6  102.3   74.9  190.8  138.8   89.7          18.1
   48  J. Louwes             Assen                  591.8   90.9  118.5   99.1   94.9         123.9   64.5
   49  G. Tepper Sr.         Groningen              585.5  220.4  128.4   24.6  212.1
   50  J. Veenstra           Uithuizen              583.2  322.4         180.7   80.1

HOKKAMPIOENSCHAP 2-RAYON 2    NATOUR    03 VAN 04

   NR  NAAM                  PLAATS                TOTAAL  VLU-1  VLU-2  VLU-3  VLU-4  VLU-5  VLU-6  VLU-7  VLU-8  VLU-9 VLU-10

    1  Comb Hayke-Roelof     Zuidwolde             2446.1  763.0  541.7  865.0  818.1
    2  B. Dik                Assen                 2057.3  651.5  555.7  743.2  662.6
    3  E. Schuiling          Ekehaar               1958.5  632.5  603.9  722.1  543.0
    4  H.H.Heslinga          Uithuizen             1843.1  493.1  642.1  421.3  707.9
    5  Bert Flik             Kropswolde            1732.7  534.0  290.1  565.9  632.8
    6  Mark Wieringa         Groningen             1468.9  493.5  424.9  395.2  550.5
    7  M.M. Rittersma        Zuidlaren             1370.8  287.9  343.9  645.1  381.8
    8  K. Tolner             Bedum                 1226.7  352.7  564.0  310.0
    9  J.v.d.Wal             Groningen             1191.5  506.3  369.4  315.8  310.7
   10  P. Rop                Uithuizen             1164.3  384.7  530.2  231.0  249.4
   11  Smit-Mulder           Assen                 1139.3  380.6  487.3  236.8  271.4
   12  Comb J.Rop & Zn.      Uithuizen             1136.7  386.4  421.5  193.7  328.8
   13  C.J. van der Molen    Uithuizermeeden       1123.6  510.8  427.1  185.7  153.4
   14  J. Maring             Uithuizen             1057.6  347.3  331.2  379.1
   15  A. van Guldener       Ubbena                1014.2  255.1  362.4  345.0  306.8
   16  J. de Weerd           Assen                  978.8   15.5  361.5  266.4  350.9
   17  Comb. Tuitman         Middelstum             977.3  344.3  276.9  351.4  281.6
   18  J. Bakker             Groningen              956.9  480.7  209.0  267.2  114.9
   19  Comb. Sterenberg      Roodeschool            936.9   80.1  337.8  300.5  298.6
   20  J. Kamminga           Assen                  935.9  219.9   87.4  389.6  326.4
   21  H. van den Berg       Groningen              926.5  280.5  240.2  329.6  316.4
   22  P.van de Vrie         Middelstum             912.4  240.9  259.1  340.3  313.0
   23  Comb Dussel Bartels   Groningen              861.6  264.5  331.6  190.9  265.5
   24  A. Scholte            Groningen              848.5  372.7  107.5  356.1  119.7
   25  M. Kugel              'T Zandt               833.5  444.3  147.6  171.4  217.8
   26  W.J. Onnes            Harkstede              831.0  458.0  231.6  109.9  141.4
   27  Luit Ruben            Woltersum              757.2  303.7  173.6  279.9  139.6
   28  W.K. Pol              Kantens                747.0  226.7  220.5  254.9  265.4
   29  J. Buter              Bedum                  731.9  291.2  250.1  190.6  170.9
   30  E.R. Bolt             Uithuizen              727.9   76.8  312.9  298.1  116.9
   31  Comb. Ottens          Anderen                662.7   23.3  222.4  281.9  158.4
   32  E.P. Tammenga         Groningen              660.7  437.1  223.6
   33  E.Kamphuis            Uithuizen              632.6  203.3  429.3
   34  H. Lensen             Zuidlaren              622.2  238.8  101.0  258.6  124.8
   35  L. Bruinius           Stedum                 599.4  287.5  162.9  149.0
   36  A. Huizinga           Groningen              591.9  359.2  232.7
   37  M. Westerhuis         Ten Boer               581.2  269.4  181.3   41.0  130.5
   38  M v/d Veen            Groningen              574.3   85.5  149.0  308.3  117.0
   39  Mark de Vries         Hoogezand              566.1   98.9  243.4  179.4  143.3
   40  F.J. Bos              Roodeschool            552.9  127.1  189.0  113.7  236.8
   41  P.Stevens             Roodeschool            548.2  251.2  297.0
   42  R. Postma             Bedum                  540.9  348.9  123.8   68.2
   43  J. Stoffers           Paterswolde            527.4  247.3  124.8   86.5  155.3
   44  J. Hake               Groningen              522.6  195.1  196.0  131.5   91.2
   45  K. Bontsema           Groningen              509.0  256.4   72.9  179.7   57.7
   46  D. Vos                Bovensmilde            495.0  133.2  147.0  156.8  191.2
   47  A. Wapsenkamp         Onderdendam            488.9  182.4  194.6  111.9   19.4
   48  H.J. Mijlof           Assen                  480.8  293.6         187.2
   49  B.K. Stumpe           Groningen              477.6  222.0   94.4  161.2   67.3
   50  Pop Heersema          Ten Boer               469.6  150.0  181.5  138.1




  

  Vorige pagina Top