Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

KAMPIOENSCHAPPEN

Stand Afd.10 Rayon 2   

De kampioenschappen zijn bijgewerkt op 10-08-2020 13:06:50.
  KAMPIOENSPUNTEN 2-RAYON 2    SNELHEID 06 VAN 08

   NR  NAAM                  PLAATS          ONAANGEWEZEN  VLU-1  VLU-2  VLU-3  VLU-4  VLU-5  VLU-6  VLU-7  VLU-8  VLU-9 VLU-10

    1  Comb. Ottens          Anderen               5853.2  995.5  921.0 1000.0  982.7  988.2  925.2  904.1  961.6
    2  Comb.Oosterhof        Groningen             5834.5  973.8  885.6  893.4  984.1  985.9 1000.0  997.3  839.5
    3  E. Schuiling          Ekehaar               5759.3  922.8  976.8  985.3  872.1  637.2  972.0  984.9  917.5
    4  Herman Bartels        Groningen             5734.5  837.3  995.8  954.1  947.1  935.6  928.5  973.4  818.6
    5  J.Lange&L.v.Bruggen   Engelbert             5729.5  947.4  959.3  977.3  902.7  960.2  891.4  898.9  982.6
    6  Smit-Mulder           Assen                 5667.1  864.8  923.7  969.7  893.6  849.2  977.2  915.0  987.9
    7  Comb. Jager z.zn      Kropswolde            5665.7  902.7  941.3  971.3  903.6  995.5  951.3  831.0  826.9
    8  Gebr, Stam            Groningen             5649.5  984.1  978.0  894.5  973.3  411.4  966.2  853.4  294.9
    9  F. Steenstra          Groningen             5645.8  961.6  377.7  627.8  968.6  945.8  961.4  864.2  944.2
   10  J. Smit               Assen                 5606.8  787.7  992.1  955.9  795.8  918.4  964.6  781.3  980.0
   11  Comb Hayke-Roelof     Zuidwolde             5599.1  830.8  898.0  862.9  989.6  861.3  951.2  974.6  922.8
   12  Mark Wieringa         Groningen             5575.3  920.8  873.7  912.8  917.1  975.1  743.7  893.7  955.8
   13  M.M. Rittersma        Zuidlaren             5569.3  890.3  968.2  951.5  973.6  788.0  944.1  841.6  794.2
   14  A. van Guldener       Ubbena                5461.2  647.0  975.6  967.4  737.4  950.5  876.9  760.5  930.3
   15  Jayme Wieringa jl     Zuidwolde             5451.9  945.2  904.6  964.5  831.9  978.8  775.6  826.9  250.0
   16  Bert Flik             Kropswolde            5394.2  908.8  912.7  883.8  864.9  783.2         923.7  900.3
   17  Mark de Vries         Hoogezand             5356.7  903.5  992.8  946.1  844.5  983.5  686.3
   18  R. Fraiquin           Groningen             5282.0  963.8  830.7  777.1  885.3  870.4  582.6  597.9  954.7
   19  H. van den Berg       Groningen             5269.1  924.1  918.7  869.9  783.1  845.1  869.4  841.9  821.6
   20  A. Mekel              Zuidwolde             5232.9  857.4  955.9  824.9  686.5  628.3  760.6  925.7  908.4
   21  G. Tepper Jr.         Groningen             5232.8  881.1  790.6  455.1  907.0  820.9  891.8  941.4  658.1
   22  J. Wieringa           Zuidwolde             5214.4  835.6  848.6  805.3  795.8  773.8  905.9  976.0  843.0
   23  A. Huizinga           Groningen             5200.1  708.1  930.3  854.9  980.2  844.9         881.7
   24  W.J. Onnes            Harkstede             5195.0  865.9  833.3  777.5  834.2  738.4  881.9  925.4  854.3
   25  J. Veenstra           Uithuizen             5190.6  855.3  896.1  852.5  980.4  566.5  756.3  730.7  850.0
   26  H.H.Heslinga          Uithuizen             5186.2  952.2  947.6  877.9  974.9  707.9         725.7
   27  F. Bijlholt           Groningen             5145.7  774.1  810.8  924.7  927.8  873.5  834.8  696.5  755.8
   28  H.J.Dijkstra          Tijnaarlo             5140.4  710.1  953.5  858.0  755.0  997.6  797.3  779.0  682.6
   29  W. van Linschoten     Groningen             5138.4  911.2  939.2  765.0  905.0  349.8  714.4  831.3  786.7
   30  W.J. Sebens           Zuidwolde             5118.4  793.1  944.8  886.1  935.4  753.3  805.7
   31  J. Hake               Groningen             5089.0  731.8  685.1  390.0  907.8  889.3  903.0  854.3  802.8
   32  A.R. Siegers          Ten Boer              5075.6  699.2  670.4  821.2  971.7  879.8  879.4  824.3  570.9
   33  J. Bakker             Groningen             5070.0  624.1  831.5  908.2  903.4  334.3  821.4  981.4  152.3
   34  B.K. Stumpe           Groningen             5050.4  930.9  879.6  755.7  663.3  206.0  949.3  834.9  700.0
   35  P. Rop                Uithuizen             5008.9  941.6  632.9  764.2  869.3  797.1  886.4  750.3
   36  Ben Kuiper            Groningen             5004.6  936.4  980.9  926.5  984.3  524.1         640.5  536.0
   37  D. Vos                Bovensmilde           4998.7  872.1  872.6  987.5  765.2         635.7  865.6
   38  C.Roelofsen           Zandeweer             4982.9  853.5  770.0  589.5  764.9         852.8  741.7 1000.0
   39  L. Bruinius           Stedum                4977.0  888.1  640.1  867.2  513.1  916.5  709.6  955.5
   40  J. Kamminga           Assen                 4962.9  725.0  780.5  857.7  775.4  921.7  902.6
   41  Duo J en C Stam       Groningen             4926.1  871.7  954.0  832.2  823.4  957.6  411.3         487.2
   42  K. Tolner             Bedum                 4922.7  881.9  667.0  908.2  724.5  727.9  930.7  749.5  557.1
   43  J.v.d.Wal             Groningen             4901.4  985.3  905.7  746.0  502.2  703.1  700.8  510.1  860.5
   44  Jordi & Finn          Groningen             4874.4  713.9  933.2  177.1  517.8  931.7  908.3  869.5
   45  L.T. Baar             Roodeschool           4866.9  988.2  547.2  783.4  931.4  201.9  703.2  913.5  438.4
   46  G. Bos                Uithuizen             4857.6  907.9  803.9  843.5  963.3  585.8  753.2
   47  B van der Lei         Groningen             4750.5  872.4  748.4  655.9  726.7  751.9  995.2  382.2  525.6
   48  Jos Schoffelmeijer    Eelde                 4688.1  768.7  651.4  630.4  677.9  855.6  691.1  770.5  924.3
   49  P.Fraiquin-Steenstra  Groningen             4660.4  662.4  833.1  760.0  822.5  672.5  835.9  736.4
   50  K. Bontsema           Groningen             4586.4  907.4  683.5  487.2  393.7  652.8  746.7  841.4  754.6

 KAMPIOENSPUNTEN 2-RAYON 2    SNELHEID 06 VAN 08

   NR  NAAM                  PLAATS            AANGEWEZEN  VLU-1  VLU-2  VLU-3  VLU-4  VLU-5  VLU-6  VLU-7  VLU-8  VLU-9 VLU-10

    1  Herman Bartels        Groningen             2810.5  414.0  498.2  470.0  438.0  467.0  450.6  486.7  296.0
    2  J.Lange&L.v.Bruggen   Engelbert             2769.3  389.3  467.2  481.7  444.3  482.4  446.9  446.8  390.1
    3  Comb.Oosterhof        Groningen             2719.5  152.0  436.8  434.5  486.7  388.1  500.0  473.4
    4  M.M. Rittersma        Zuidlaren             2662.0  404.1  486.9  459.0  146.6  394.0  495.2  422.8  109.3
    5  J. Wieringa           Zuidwolde             2604.8  417.8  424.3  400.2  397.9  386.9  453.0  488.0  421.5
    6  J. Smit               Assen                 2591.8  264.3  489.3  444.9  404.2  125.4  463.8  307.0  482.6
    7  F. Steenstra          Groningen             2538.9  480.8  188.9  140.0  484.3         480.7  432.1  472.1
    8  Smit-Mulder           Assen                 2513.9          60.8  446.8  427.8  424.6  492.8  277.7  444.2
    9  Comb. Ottens          Anderen               2491.4  457.3  435.1  498.2  317.0         440.9  342.9
   10  E. Schuiling          Ekehaar               2483.7  456.2  483.3  381.9  471.0  298.6  392.7         126.8
   11  W.J. Onnes            Harkstede             2448.5  361.4  200.8  170.6  478.8  193.7  448.1  496.0  463.4
   12  H. van den Berg       Groningen             2441.1  310.9  464.3  426.6  227.5  423.5  340.8  397.5  388.4
   13  Gebr, Stam            Groningen             2406.9  479.7  497.0  229.4  480.4         488.0  232.4  163.4
   14  J.v.d.Wal             Groningen             2341.5  497.8  460.7  330.4  270.7  351.6  126.0         430.3
   15  Comb Hayke-Roelof     Zuidwolde             2333.5  137.7         369.0  493.0  425.8  385.4  493.4  166.9
   16  Mark Wieringa         Groningen             2258.9  185.4  212.7         375.2  476.5  403.5  336.3  454.7
   17  Comb. Jager z.zn      Kropswolde            2249.1  188.2  441.6  392.9  339.0  191.4  274.4  325.6  475.6
   18  Mark de Vries         Hoogezand             2244.5  451.8  496.4  473.1         480.0  343.2
   19  R. Fraiquin           Groningen             2241.3  300.5  395.1  388.6  359.4  405.8                391.9
   20  A.R. Siegers          Ten Boer              2238.7  374.5  341.5  333.5  350.8  398.7  439.7  257.7
   21  Ben Kuiper            Groningen             2216.4  383.3  490.5  198.8  492.2  262.1         320.3  268.0
   22  H.H.Heslinga          Uithuizen             2198.1  473.7  426.7  328.6  368.9  237.3         362.9
   23  G. Tepper Jr.         Groningen             2187.0  286.3  438.0         455.3  212.6  366.1  334.9  306.4
   24  A. van Guldener       Ubbena                2170.6         487.5  317.6  327.3  454.1  217.7  272.4  311.7
   25  C.Roelofsen           Zandeweer             2117.4         137.0  346.4  336.7         426.4  370.9  500.0
   26  W.K. Pol              Kantens               2109.6  406.3  251.5  423.5  179.6  214.9         376.2  437.2
   27  Bert Flik             Kropswolde            2102.3  318.6  492.9  456.6  354.0  218.5         261.7
   28  P.Stevens             Roodeschool           2099.9  474.3  328.4  144.3  383.8  252.6  381.8  279.0
   29  B van der Lei         Groningen             2066.4  476.5  150.2  328.0  363.4         485.5         262.8
   30  Jos Schoffelmeijer    Eelde                 2032.5                250.8  403.4  437.6  111.6  449.4  379.7
   31  F. Bijlholt           Groningen             2027.1  301.6  345.7         334.3  488.2  198.4  358.9
   32  J. Veenstra           Uithuizen             1995.2  271.5         228.8  482.0  245.6  117.6  356.2  411.1
   33  Jayme Wieringa jl     Zuidwolde             1993.0  417.3  452.3  320.6         389.3         413.5
   34  B.K. Stumpe           Groningen             1973.5  225.4  395.7  460.2                474.7  417.5
   35  K. Tolner             Bedum                 1956.0  110.9         437.6  360.2  339.8  351.6  127.2  339.6
   36  A. Mekel              Zuidwolde             1943.6  484.1  392.7  340.2  148.2  338.6  200.8  187.2
   37  H.J.Dijkstra          Tijnaarlo             1940.8  320.8  146.6  429.0         404.6  250.3  389.5
   38  P.Fraiquin-Steenstra  Groningen             1938.3  331.2  352.2  357.4         316.3  418.0  163.2
   39  L.T. Baar             Roodeschool           1919.0  460.0  305.7  370.8  393.2   59.4         231.1  158.2
   40  Jordi & Finn          Groningen             1903.6  357.0  103.1   88.6         465.9  454.2  434.8
   41  D. Vos                Bovensmilde           1879.0  232.0  455.3  497.0  262.9         317.9  113.9
   42  P. Rop                Uithuizen             1863.7  471.5  141.2  394.7  441.9         414.4
   43  J. Bakker             Groningen             1863.4         404.1  476.1          81.8  410.7  490.7
   44  Kina v/d Wijk         Groningen             1837.8  478.6  463.7  388.0  151.3  236.2  120.0   67.3
   45  W. van Linschoten     Groningen             1823.7  470.4  346.3  342.7   57.1   54.7  192.4  414.8
   46  G. Bos                Uithuizen             1757.6  250.6  213.9  167.0  483.5  268.0  374.6
   47  W. Regtop             Assen                 1641.3  493.4  219.9  499.4  428.6
   48  Poelstra & Boelens    Assen                 1584.7         457.7  146.8  488.2                492.0
   49  A. Huizinga           Groningen             1582.6   84.0  226.4  461.5  267.6  399.9         143.2
   50  W.J. Sebens           Zuidwolde             1582.4         408.2  413.7         377.5  383.0

 KAMPIOENSPUNTEN 2-RAYON 2    DAGFOND 03 VAN 03

   NR  NAAM                  PLAATS          ONAANGEWEZEN  VLU-1  VLU-2  VLU-3  VLU-4  VLU-5  VLU-6  VLU-7  VLU-8  VLU-9 VLU-10

    1  W. Regtop             Assen                 2935.7  981.4  964.3  990.0
    2  Comb Snijder-Mulder   Vries                 2828.7 1000.0  958.4  870.3
    3  J.Lange&L.v.Bruggen   Engelbert             2822.4  958.5  932.8  931.1
    4  Smit-Mulder           Assen                 2811.3  953.1  900.5  957.7
    5  M.M. Rittersma        Zuidlaren             2752.7  950.4  856.5  945.8
    6  J. Louwes             Assen                 2700.3  937.7  766.7  995.9
    7  J. Veenstra           Uithuizen             2673.5  875.4  992.7  805.4
    8  Bert Flik             Kropswolde            2617.9  979.9  822.7  815.3
    9  F. Bijlholt           Groningen             2584.6  877.7  779.9  927.0
   10  Pop Heersema          Ten Boer              2508.9  831.5  867.9  809.5
   11  Poelstra & Boelens    Assen                 2505.2  835.0  839.8  830.4
   12  Ben Kuiper            Groningen             2447.2  847.7  863.0  736.5
   13  Comb.Oosterhof        Groningen             2438.9  840.8  760.3  837.8
   14  Albert Mijlof         Bovensmilde           2396.6  799.2  625.8  971.6
   15  N vd Molen            Eppenhuizen           2350.3  817.7  775.8  756.8
   16  Herman Bartels        Groningen             2339.9  734.6  731.0  874.3
   17  G. Tepper Jr.         Groningen             2223.5  543.1  980.4  700.0
   18  Jos Schoffelmeijer    Eelde                 2155.7  930.8  634.4  590.5
   19  Comb. Smallenbroek    Stedum                2125.5  400.0  912.0  813.5
   20  T.J. Smit             Assen                 2116.1  450.8  726.1  939.2
   21  Pieter Smit           Harkstede             2069.4  785.0  467.6  816.8
   22  W. van Linschoten     Groningen             2040.3  732.3  924.2  383.8
   23  L.T. Baar             Roodeschool           1889.5  831.4  596.4  461.7
   24  C.Roelofsen           Zandeweer             1885.1  743.8  234.5  906.8
   25  H.H.Heslinga          Uithuizen             1867.1  929.2  937.9
   26  Gebr, Stam            Groningen             1820.7  826.9  711.4  282.4
   27  Duo J en C Stam       Groningen             1803.8  238.5  841.0  724.3
   28  Mark Wieringa         Groningen             1705.5  771.5  934.0
   29  D. Vos                Bovensmilde           1700.4  755.4  945.0
   30  J. Bakker             Groningen             1699.7  513.1  819.0  367.6
   31  L. Kooistra           Assen                 1681.7  526.9  491.3  663.5
   32  R. Mathilda           Groningen             1649.7  487.1  504.8  657.8
   33  J. Wieringa           Zuidwolde             1636.2  907.7  728.5
   34  J. Maring             Uithuizen             1615.3  421.1  802.3  391.9
   35  A.R. Siegers          Ten Boer              1603.0  972.3  630.7
   36  Comb. Tuitman         Middelstum            1532.2  626.2  906.0
   37  E.Kamphuis            Uithuizen             1515.5  593.8  921.7
   38  Comb. Jager z.zn      Kropswolde            1495.9  920.8  575.1
   39  W.K. Pol              Kantens               1467.6  687.6  780.0
   40  B.K. Stumpe           Groningen             1398.8  496.9  493.8  408.1
   41  P.Stevens             Roodeschool           1396.4  505.1  628.2  263.1
   42  R. Fraiquin           Groningen             1350.7  503.8  373.9  473.0
   43  D. Oosterhof          Groningen             1336.5  134.0  457.9  744.6
   44  Luit Ruben            Woltersum             1203.2         904.6  298.6
   45  Jayme Wieringa jl     Zuidwolde             1159.9  898.5  261.4
   46  H. Lensen             Zuidlaren              969.0  736.9  232.1
   47  R.J. Oldenkamp        Assen                  904.4  904.4
   48  Jordi & Finn          Groningen              889.9         889.9
   49  Comb. Sterenberg      Roodeschool            885.1         885.1
   50  Martijn v/d Zwaag     Meerstad               811.7         811.7

 KAMPIOENSPUNTEN 2-RAYON 2    DAGFOND 03 VAN 03

   NR  NAAM                  PLAATS            AANGEWEZEN  VLU-1  VLU-2  VLU-3  VLU-4  VLU-5  VLU-6  VLU-7  VLU-8  VLU-9 VLU-10

    1  J.Lange&L.v.Bruggen   Engelbert             1422.6  461.9  495.1  465.6
    2  Comb Snijder-Mulder   Vries                 1414.4  500.0  479.2  435.2
    3  W. Regtop             Assen                 1334.7  434.3  432.8  467.6
    4  Smit-Mulder           Assen                 1290.0  429.6  459.7  400.7
    5  Ben Kuiper            Groningen             1223.7  423.9  431.5  368.3
    6  J. Louwes             Assen                 1187.7  468.9  308.0  410.8
    7  F. Bijlholt           Groningen             1162.4  436.6  390.0  335.8
    8  Comb. Smallenbroek    Stedum                1062.8  200.0  456.0  406.8
    9  T.J. Smit             Assen                 1058.1  225.4  363.1  469.6
   10  Pieter Smit           Harkstede              939.8  337.3  161.3  441.2
   11  M.M. Rittersma        Zuidlaren              906.0         418.1  487.9
   12  Albert Mijlof         Bovensmilde            885.4  399.6         485.8
   13  J. Veenstra           Uithuizen              862.5  407.7  454.8
   14  N vd Molen            Eppenhuizen            860.1         481.7  378.4
   15  Jos Schoffelmeijer    Eelde                  829.8  396.2  251.8  181.8
   16  Herman Bartels        Groningen              820.6  367.3  224.9  228.4
   17  J. Wieringa           Zuidwolde              818.2  453.9  364.3
   18  W.K. Pol              Kantens                808.6  451.6  357.0
   19  A.R. Siegers          Ten Boer               801.6  486.2  315.4
   20  J. Bakker             Groningen              791.2  256.6  350.8  183.8
   21  Comb.Oosterhof        Groningen              771.8  122.7  380.2  268.9
   22  E.Kamphuis            Uithuizen              757.8  296.9  460.9
   23  L.T. Baar             Roodeschool            703.3  426.2         277.1
   24  G. Tepper Jr.         Groningen              698.0   77.7  448.7  171.6
   25  Comb. Tuitman         Middelstum             629.2  178.1  451.1
   26  Poelstra & Boelens    Assen                  603.1         265.2  337.9
   27  D. Vos                Bovensmilde            590.7  309.6  281.1
   28  Jayme Wieringa jl     Zuidwolde              580.0  449.3  130.7
   29  Luit Ruben            Woltersum              561.1         452.3  108.8
   30  C.Roelofsen           Zandeweer              502.3  340.8         161.5
   31  J. Maring             Uithuizen              484.9  288.9         196.0
   32  H. Lensen             Zuidlaren              484.6  368.5  116.1
   33  R.J. Oldenkamp        Assen                  466.6  466.6
   34  B.K. Stumpe           Groningen              451.4  248.5  202.9
   35  R. Fraiquin           Groningen              449.9  251.9         198.0
   36  Jordi & Finn          Groningen              445.0         445.0
   37  Comb. Jager z.zn      Kropswolde             432.2  262.3  169.9
   38  W. van Linschoten     Groningen              422.2  331.6          90.6
   39  Martijn v/d Zwaag     Meerstad               405.9         405.9
   40  Mark Wieringa         Groningen              385.8  385.8
   41  A. Zweers             Paterswolde            380.0  380.0
   42  Gebr, Stam            Groningen              345.4  345.4
   43  Duo J en C Stam       Groningen              309.3         309.3
   44  Henriette Helms jl    Paterswolde            285.4  285.4
   45  E.R. Bolt             Uithuizen              253.1  253.1
   46  Hans van Rein         Kropswolde             246.6                246.6
   47  J.v.d.Wal             Groningen              240.8         240.8
   48  J. de Blecourt        Onderdendam            205.8  205.8
   49  G. Tepper Sr.         Groningen              170.0  170.0
   50  Bert Flik             Kropswolde             167.7  167.7

 KAMPIOENSPUNTEN 2-RAYON 2    JONG 02 VAN 02

   NR  NAAM                  PLAATS          ONAANGEWEZEN  VLU-1  VLU-2  VLU-3  VLU-4  VLU-5  VLU-6  VLU-7  VLU-8  VLU-9 VLU-10

    1  H.H.Heslinga          Uithuizen             1935.7  967.9  967.8
    2  Comb Snijder-Mulder   Vries                 1922.9  984.8  938.1
    3  A.Majid               Assen                 1922.5  931.0  991.5
    4  B. Dik                Assen                 1907.6  982.4  925.2
    5  E. Schuiling          Ekehaar               1907.0  937.0  970.0
    6  Comb. Jager z.zn      Kropswolde            1880.8  940.2  940.6
    7  W. Regtop             Assen                 1865.7  995.9  869.8
    8  Mark Wieringa         Groningen             1862.5  952.1  910.4
    9  Comb Hayke-Roelof     Zuidwolde             1825.8  861.4  964.4
   10  E.R. Bolt             Uithuizen             1819.4  889.4  930.0
   11  Pieter Smit           Harkstede             1804.8  882.5  922.3
   12  J.v.d.Wal             Groningen             1798.8  889.8  909.0
   13  Bert Flik             Kropswolde            1793.0  846.1  946.9
   14  Gebr, Stam            Groningen             1789.9  897.8  892.1
   15  Comb.Oosterhof        Groningen             1787.8  896.9  890.9
   16  L.T. Baar             Roodeschool           1780.1  880.4  899.7
   17  Comb. Tuitman         Middelstum            1779.7  874.0  905.7
   18  E.Kamphuis            Uithuizen             1763.2  838.7  924.5
   19  J. Bakker             Groningen             1752.8  947.6  805.2
   20  Jayme Wieringa jl     Zuidwolde             1752.0  782.4  969.6
   21  Comb Dussel Bartels   Groningen             1730.1  855.1  875.0
   22  F. Bijlholt           Groningen             1725.7  868.7  857.0
   23  Herman Bartels        Groningen             1704.8  807.0  897.8
   24  P.de.vries            Hoogezand             1693.2  888.9  804.3
   25  Martijn v/d Zwaag     Meerstad              1690.4  751.4  939.0
   26  P. Rop                Uithuizen             1685.7  776.3  909.4
   27  A. Regtop             Assen                 1673.7  841.7  832.0
   28  G Klooster            Bedum                 1636.2  892.8  743.4
   29  L. Bruinius           Stedum                1627.2  867.6  759.6
   30  G. Tepper Jr.         Groningen             1622.9  853.9  769.0
   31  J. Kamminga           Assen                 1618.6  903.4  715.2
   32  Smit-Mulder           Assen                 1616.3  897.4  718.9
   33  Poelstra & Boelens    Assen                 1605.7  806.3  799.4
   34  A. Scholte            Groningen             1602.8  658.7  944.1
   35  W.J. Onnes            Harkstede             1592.6  697.5  895.1
   36  N vd Molen            Eppenhuizen           1592.3  922.2  670.1
   37  P. Wit                Uithuizermeeden       1585.3  840.3  745.0
   38  Comb J.Rop & Zn.      Uithuizen             1570.5  805.0  765.5
   39  J. Wieringa           Zuidwolde             1567.4  959.3  608.1
   40  W.K. Pol              Kantens               1536.6  866.7  669.9
   41  P.van de Vrie         Middelstum            1525.4  719.0  806.4
   42  Rene Bleijswijk       Zuidlaren             1517.4  681.0  836.4
   43  J. Buter              Bedum                 1516.0  920.9  595.1
   44  C.J. van der Molen    Uithuizermeeden       1489.1  734.9  754.2
   45  J.Lange&L.v.Bruggen   Engelbert             1475.6  691.0  784.6
   46  J. Louwes             Assen                 1454.0  601.7  852.3
   47  G. Bos                Uithuizen             1451.0  689.5  761.5
   48  Jehan Paul Koch jl    Haren                 1441.6  689.5  752.1
   49  A. Huizinga           Groningen             1412.1  876.7  535.4
   50  K. Tolner             Bedum                 1398.7  646.2  752.5

 KAMPIOENSPUNTEN 2-RAYON 2    JONG 02 VAN 02

   NR  NAAM                  PLAATS            AANGEWEZEN  VLU-1  VLU-2  VLU-3  VLU-4  VLU-5  VLU-6  VLU-7  VLU-8  VLU-9 VLU-10

    1  W. Regtop             Assen                  976.5  490.0  486.5
    2  E.Kamphuis            Uithuizen              838.8  454.9  383.9
    3  F. Bijlholt           Groningen              768.3  366.0  402.3
    4  Bert Flik             Kropswolde             731.6  368.4  363.2
    5  Comb. Tuitman         Middelstum             698.1  271.9  426.2
    6  P. Rop                Uithuizen              693.2  218.7  474.5
    7  P. Wit                Uithuizermeeden        666.2  351.3  314.9
    8  G. Bos                Uithuizen              608.7  271.5  337.2
    9  E. Schuiling          Ekehaar                594.7  159.3  435.4
   10  J. Kamminga           Assen                  588.6  385.5  203.1
   11  J. Bakker             Groningen              581.9  298.5  283.4
   12  A. Mekel              Zuidwolde              576.7  244.4  332.3
   13  G. Tepper Sr.         Groningen              557.1  374.1  183.0
   14  J.Lange&L.v.Bruggen   Engelbert              496.7  158.4  338.3
   15  Herman Bartels        Groningen              493.2   71.9  421.3
   16  Martijn v/d Zwaag     Meerstad               486.7  139.8  346.9
   17  A. Scholte            Groningen              484.3         484.3
   18  H.H.Heslinga          Uithuizen              482.8  274.3  208.5
   19  Mark Wieringa         Groningen              479.6  479.6
   20  Pieter Smit           Harkstede              472.9         472.9
   21  R. Fraiquin           Groningen              452.0  452.0
   22  H. van den Berg       Groningen              447.3  447.3
   23  G. Kosters            Paterswolde            444.2  114.6  329.6
   24  Poelstra & Boelens    Assen                  440.3         440.3
   25  J.v.d.Wal             Groningen              429.5         429.5
   26  L. Bruinius           Stedum                 420.2  420.2
   27  Comb Dussel Bartels   Groningen              417.3  417.3
   28  Comb. Jager z.zn      Kropswolde             414.0  414.0
   29  E.R. Bolt             Uithuizen              407.2         407.2
   30  A Koster              Groningen              403.9         403.9
   31  J. Louwes             Assen                  395.3         395.3
   32  Comb J.Rop & Zn.      Uithuizen              390.3  390.3
   33  Jehan Paul Koch jl    Haren                  375.5  375.5
   34  A. Regtop             Assen                  372.0  252.0  120.0
   35  W. van Linschoten     Groningen              363.6  363.6
   36  K. Bontsema           Groningen              352.2  352.2
   37  A.R. Siegers          Ten Boer               351.3         351.3
   38  E.P. Tammenga         Groningen              345.6   94.7  250.9
   39  Comb.Oosterhof        Groningen              339.4  339.4
   40  Rene Bleijswijk       Zuidlaren              328.0  328.0
   41  Jordi & Finn          Groningen              323.6         323.6
   42  Jayme Wieringa jl     Zuidwolde              317.6  317.6
   43  J. Buter              Bedum                  309.5  309.5
   44  W.J. Onnes            Harkstede              309.4   97.1  212.3
   45  E. Berends            Annen                  305.2         305.2
   46  J. Wieringa           Zuidwolde              304.1         304.1
   47  Kina v/d Wijk         Groningen              300.9  300.9
   48  Smit-Mulder           Assen                  285.7  285.7
   49  L.T. Baar             Roodeschool            277.5         277.5
   50  Luit Ruben            Woltersum              266.6         266.6




 AFDELING 10    RAYON 2      SNELHEID

   NR  NAAM                    PLAATS            RINGNR  PRYZEN  PUNTEN

    1  Comb. Ottens            Anderen           91229288   7    6272.0
    2  Mark Wieringa           Groningen         91164683   8    6181.7
    3  J.Lange&L.v.Bruggen     Engelbert         64791143   8    6013.6
    4  J. Wieringa             Zuidwolde         81374096   7    5856.3
    5  J.Lange&L.v.Bruggen     Engelbert         74710760   7    5786.1
    6  J. Smit                 Assen             71630436   7    5504.8
    7  J.Lange&L.v.Bruggen     Engelbert         84727366   7    5492.2
    8  Comb. Jager z.zn        Kropswolde        86037093   8    5408.7
    9  W.K. Pol                Kantens           81369112   7    5179.2
   10  Herman Bartels          Groningen         81373253   8    5167.8
   11  Comb Hayke-Roelof       Zuidwolde         41370988   7    4925.0
   12  Comb.Oosterhof          Groningen         91164019   5    4903.5
   13  H. van den Berg         Groningen         61814787   7    4848.2
   14  Smit-Mulder             Assen             94734584   6    4821.4
   15  H. van den Berg         Groningen         71558924   6    4811.7
   16  A. van Guldener         Ubbena            84715665   6    4784.9
   17  H. van den Berg         Groningen         81373962   6    4764.2
   18  W.J. Onnes              Harkstede         91165218   6    4760.0
   19  Gebr, Stam              Groningen         91290468   7    4745.3
   20  J. Smit                 Assen             61111806   7    4718.3

 AFDELING 10    RAYON 2      DAGFOND

   NR  NAAM                    PLAATS            RINGNR  PRYZEN  PUNTEN

    1  W. Regtop               Assen             91253056   3    2851.0
    2  W. Regtop               Assen             74701269   3    2717.8
    3  W. Regtop               Assen             91253070   3    2715.8
    4  M.M. Rittersma          Zuidlaren         91161803   3    2704.8
    5  Comb Snijder-Mulder     Vries             94734633   3    2664.1
    6  J.Lange&L.v.Bruggen     Engelbert         74710673   3    2635.1
    7  Smit-Mulder             Assen             84715693   3    2540.7
    8  N vd Molen              Eppenhuizen       71557997   3    2537.8
    9  W. Regtop               Assen             74701231   3    2426.4
   10  M.M. Rittersma          Zuidlaren         91161817   3    2406.7
   11  Smit-Mulder             Assen             71630446   3    2397.7
   12  Pop Heersema            Ten Boer          84724486   3    2353.4
   13  J. Veenstra             Uithuizen         74710541   3    2239.9
   14  Smit-Mulder             Assen             54764156   3    2216.8
   15  Smit-Mulder             Assen             64781189   3    2169.4
   16  Smit-Mulder             Assen             84715723   3    2139.5
   17  Comb.Oosterhof          Groningen         71559277   3    2138.9
   18  T.J. Smit               Assen             74701456   3    2116.1
   19  J. Louwes               Assen             81443499   3    2111.6
   20  Herman Bartels          Groningen         81373249   3    2080.6




 AFDELING 10    RAYON 2      JONG

   NR  NAAM                    PLAATS            RINGNR  PRYZEN  PUNTEN

    1  W. Regtop               Assen             04750820   2    1971.9
    2  Comb Hayke-Roelof       Zuidwolde         01005502   2    1966.1
    3  H.H.Heslinga            Uithuizen         01091672   2    1937.6
    4  Comb Hayke-Roelof       Zuidwolde         01005518   2    1914.0
    5  Comb Snijder-Mulder     Vries             04751260   2    1908.6
    6  Comb Snijder-Mulder     Vries             04751245   2    1902.6
    7  Comb Snijder-Mulder     Vries             04751250   2    1896.9
    8  H.H.Heslinga            Uithuizen         04759169   2    1895.9
    9  W. Regtop               Assen             01124928   2    1895.0
   10  A.Majid                 Assen             04750529   2    1888.7
   11  B. Dik                  Assen             01067802   2    1863.2
   12  Comb Snijder-Mulder     Vries             04751285   2    1854.0
   13  H.H.Heslinga            Uithuizen         01051917   2    1845.2
   14  Comb. Jager z.zn        Kropswolde        06093528   2    1830.1
   15  J.v.d.Wal               Groningen         01004462   2    1816.1
   16  E. Schuiling            Ekehaar           04751075   2    1813.9
   17  Jayme Wieringa jl       Zuidwolde         01005569   2    1810.9
   18  A. Regtop               Assen             01068329   2    1809.5
   19  Comb.Oosterhof          Groningen         01004911   2    1783.7
   20  Comb Snijder-Mulder     Vries             04751237   2    1782.7




 AFDELING 10    RAYON 2      ASDUIF V+M+E

   NR  NAAM                    PLAATS            RINGNR  PRYZEN  PUNTEN

    1  J.Lange&L.v.Bruggen     Engelbert         74710673   9    6710.5
    2  J.Lange&L.v.Bruggen     Engelbert         64791143   9    6641.9
    3  Smit-Mulder             Assen             71630446   8    6411.3
    4  Comb. Ottens            Anderen           91229288   7    6272.0
    5  Mark Wieringa           Groningen         91164683   8    6181.7
    6  J. Veenstra             Uithuizen         74710520   9    6177.0
    7  J.Lange&L.v.Bruggen     Engelbert         74710693   9    6120.6
    8  M.M. Rittersma          Zuidlaren         91161803   7    6072.0
    9  J.Lange&L.v.Bruggen     Engelbert         84724522   8    6016.2
   10  W. Regtop               Assen             74701269   7    6000.2
   11  Smit-Mulder             Assen             94734584   9    5940.6
   12  J.Lange&L.v.Bruggen     Engelbert         84724521   8    5938.6
   13  J. Wieringa             Zuidwolde         81374096   7    5856.3
   14  J.Lange&L.v.Bruggen     Engelbert         74710760   7    5786.1
   15  W. Regtop               Assen             91253056   6    5599.0
   16  J. Veenstra             Uithuizen         74710517   8    5517.6
   17  Smit-Mulder             Assen             54764156   7    5513.3
   18  J. Smit                 Assen             71630436   7    5504.8
   19  Smit-Mulder             Assen             84715707   6    5496.1
   20  J.Lange&L.v.Bruggen     Engelbert         84727366   7    5492.2

HOKKAMPIOENSCHAP 2-RAYON 2    SNELHEID 06 VAN 08

   NR  NAAM                  PLAATS                TOTAAL  VLU-1  VLU-2  VLU-3  VLU-4  VLU-5  VLU-6  VLU-7  VLU-8  VLU-9 VLU-10

    1  Comb. Ottens          Anderen               2921.2  568.5  477.3  605.0  389.9  424.0  456.5  294.6  276.2
    2  Herman Bartels        Groningen             2475.9  143.8  522.0  456.7  329.0  251.1  517.1  400.0  201.5
    3  Gebr, Stam            Groningen             2441.8  452.0  578.0  363.3  388.1   66.3  374.3  286.1   52.8
    4  J.Lange&L.v.Bruggen   Engelbert             2400.9  324.5  417.6  496.4  313.9  206.6  256.8  422.6  425.9
    5  E. Schuiling          Ekehaar               2235.2  240.0  238.3  515.5  290.1  169.0  639.0  312.3  184.0
    6  Comb.Oosterhof        Groningen             2205.4  272.1  417.4  341.9  304.2  418.0  307.4  416.5  176.9
    7  Comb. Jager z.zn      Kropswolde            2179.2  246.5  258.1  426.1  328.0  692.5  222.0  228.0  172.0
    8  Mark Wieringa         Groningen             2110.0  256.8  309.0  289.3  385.7  424.5  315.9  385.6  264.2
    9  Ben Kuiper            Groningen             2107.8  570.6  585.6  385.1  416.8   52.4          64.1   85.6
   10  Smit-Mulder           Assen                 2102.8  193.5  214.5  391.5  304.0   84.9  482.2  243.2  467.4
   11  H.H.Heslinga          Uithuizen             2003.2  429.0  354.0  371.6  511.0  170.0         167.6
   12  Comb Hayke-Roelof     Zuidwolde             1892.6  227.2  229.1  342.3  375.6  331.4  359.1  208.4  255.1
   13  P. Rop                Uithuizen             1851.6  417.9  132.8  257.3  413.9  280.5  311.1  170.9
   14  W. van Linschoten     Groningen             1845.4  465.6  470.4  210.4  229.4   38.6  223.1  246.5  127.7
   15  Jayme Wieringa jl     Zuidwolde             1825.8  419.9  355.0  188.9  204.0  493.1   77.6  164.9   25.0
   16  M.M. Rittersma        Zuidlaren             1820.8  228.7  276.5  451.9  235.7  172.2  302.2  298.0  256.5
   17  A. Huizinga           Groningen             1817.3  167.0  386.8  252.9  299.1  484.0         227.5
   18  A. Mekel              Zuidwolde             1811.9  239.2  577.8  194.2   96.1  110.1  264.6  239.2  296.9
   19  A. van Guldener       Ubbena                1809.5   70.9  219.1  361.3  211.4  433.3  338.5  160.9  245.9
   20  L.T. Baar             Roodeschool           1803.9  578.7  144.7  200.6  530.6   25.3  142.1  207.2  103.8
   21  J. Smit               Assen                 1802.9  154.4  253.6  276.7  358.5  237.0  250.4  229.8  426.7
   22  Bert Flik             Kropswolde            1717.3  329.2  204.4  358.0  246.9  291.5         287.3  202.7
   23  J. Veenstra           Uithuizen             1660.8  275.2  308.2  304.4  259.1  197.7  158.4  249.7  264.2
   24  H. van den Berg       Groningen             1627.2  226.4  236.3  361.5  153.4  217.2  188.2  357.8  228.0
   25  A.R. Siegers          Ten Boer              1618.0   94.6  194.0  343.3  359.3  294.9  232.6  193.9  148.8
   26  W.J. Sebens           Zuidwolde             1604.3   79.3  397.1  332.1  292.8  272.4  230.6
   27  J. Bakker             Groningen             1567.0  140.6  338.0  273.6  179.2   52.7  412.5  223.1   15.2
   28  F. Bijlholt           Groningen             1562.2  202.3  243.2  275.9  425.8  194.1  220.9  119.0  149.1
   29  Comb Snijder-Mulder   Vries                 1555.6         333.3  511.8  377.2                333.3
   30  H.J.Dijkstra          Tijnaarlo             1554.7  197.4  366.2  291.8   75.5  254.8  129.8  149.4  295.1
   31  D. Vos                Bovensmilde           1540.3  165.2  243.9  474.4  193.1         187.2  276.5
   32  J.v.d.Wal             Groningen             1531.1  416.6  457.3  248.9   86.3  154.4  106.0   51.0  147.9
   33  J. Louwes             Assen                 1482.6  239.5  452.7  569.7  161.9   58.8
   34  R. Fraiquin           Groningen             1477.9  272.6  235.9  194.1  286.5  269.7  109.5   79.6  219.1
   35  W.J. Onnes            Harkstede             1446.6  363.8  188.7  164.4  166.8  158.8  261.0  220.4  245.9
   36  G. Bos                Uithuizen             1430.8  332.9  251.5  295.2  315.3   88.0  147.9
   37  G. Tepper Jr.         Groningen             1409.7  224.0  191.1   71.3  254.9  255.1  207.8  244.8  223.1
   38  Mark de Vries         Hoogezand             1341.0  148.0  365.2  268.7  128.5  318.7  111.9
   39  J. Kamminga           Assen                 1307.5   79.0  134.0  309.4  219.2  291.7  274.2
   40  J. Wieringa           Zuidwolde             1301.3  224.0  342.4  274.9  141.7  163.6  139.0  154.7   84.3
   41  Duo J en C Stam       Groningen             1280.7  353.4  272.5  216.6  264.0   95.8   78.4          70.9
   42  W. Regtop             Assen                 1229.8  381.7  216.1  357.6  274.4
   43  Poelstra & Boelens    Assen                 1210.1  161.0  370.4  265.1  226.7                186.9
   44  B.K. Stumpe           Groningen             1193.0  252.7  309.3  147.4  124.1   20.6  192.3  167.2   99.9
   45  K. Tolner             Bedum                 1180.2  117.2  108.5  234.3  164.3  209.5  312.8  142.1   69.1
   46  L. Bruinius           Stedum                1163.2  279.5  146.2  201.6   58.6  253.9  108.0  174.0
   47  Jos Schoffelmeijer    Eelde                 1120.2  177.5  144.3  177.6   99.1  263.0  160.1  181.9  160.1
   48  J. Hake               Groningen             1119.8  186.9  128.2   39.0  196.5  165.6  200.1  187.4  183.3
   49  Albert Mijlof         Bovensmilde           1110.1  228.7   28.6   96.7  227.9                 91.0  437.2
   50  P.Fraiquin-Steenstra  Groningen             1088.0  201.5  294.0  160.8   82.3  179.4  146.0  106.3

HOKKAMPIOENSCHAP 2-RAYON 2    DAGFOND 03 VAN 03

   NR  NAAM                  PLAATS                TOTAAL  VLU-1  VLU-2  VLU-3  VLU-4  VLU-5  VLU-6  VLU-7  VLU-8  VLU-9 VLU-10

    1  W. Regtop             Assen                 1425.1  535.2  297.3  592.6
    2  J. Louwes             Assen                 1257.5  599.3  259.1  399.1
    3  Comb Snijder-Mulder   Vries                 1244.4  427.4  554.6  262.4
    4  Smit-Mulder           Assen                 1198.2  418.5  330.2  449.5
    5  J. Veenstra           Uithuizen             1067.3  445.0  407.8  214.5
    6  J.Lange&L.v.Bruggen   Engelbert             1008.1  383.5  350.5  274.1
    7  Ben Kuiper            Groningen              995.9  284.0  509.2  202.7
    8  F. Bijlholt           Groningen              970.6  379.2  229.8  361.6
    9  Herman Bartels        Groningen              860.5  352.5  236.1  271.9
   10  T.J. Smit             Assen                  857.9   73.5  200.9  583.5
   11  H.H.Heslinga          Uithuizen              822.5  407.6  414.9
   12  Comb.Oosterhof        Groningen              808.2  326.3  206.8  275.1
   13  C.Roelofsen           Zandeweer              780.3  347.1   39.1  394.1
   14  M.M. Rittersma        Zuidlaren              766.2  283.9  138.0  344.3
   15  G. Tepper Jr.         Groningen              751.7  139.7  403.4  208.6
   16  Pop Heersema          Ten Boer               750.9  265.3  322.2  163.4
   17  Bert Flik             Kropswolde             749.8  356.8  276.0  117.0
   18  W. van Linschoten     Groningen              733.6  382.1  269.5   82.0
   19  D. Vos                Bovensmilde            708.6  408.2  300.4
   20  Poelstra & Boelens    Assen                  700.1  289.9  164.3  245.9
   21  Pieter Smit           Harkstede              654.6  166.5   79.5  408.6
   22  Gebr, Stam            Groningen              631.7  432.9  142.3   56.5
   23  J. Bakker             Groningen              609.7  139.5  408.9   61.3
   24  A.R. Siegers          Ten Boer               582.4  349.2  233.2
   25  Jos Schoffelmeijer    Eelde                  548.4  251.2  121.8  175.4
   26  N vd Molen            Eppenhuizen            525.1  179.8  130.4  214.9
   27  L.T. Baar             Roodeschool            476.7  334.9   95.6   46.2
   28  Albert Mijlof         Bovensmilde            427.1  100.5  112.7  213.9
   29  R. Fraiquin           Groningen              419.2  100.8   92.2  226.2
   30  J. Maring             Uithuizen              419.0   46.1  264.8  108.1
   31  Luit Ruben            Woltersum              410.6         275.5  135.1
   32  Comb. Tuitman         Middelstum             401.0  152.2  248.8
   33  Comb. Jager z.zn      Kropswolde             396.1  298.8   97.3
   34  B.K. Stumpe           Groningen              379.8  148.3  149.9   81.6
   35  Duo J en C Stam       Groningen              371.4   39.8  248.4   83.2
   36  Mark Wieringa         Groningen              363.4  176.6  186.8
   37  H. Lensen             Zuidlaren              346.4  300.0   46.4
   38  W.K. Pol              Kantens                341.4   90.1  251.3
   39  J. Wieringa           Zuidwolde              327.2  181.5  145.7
   40  Comb. Smallenbroek    Stedum                 312.8   86.8  103.2  122.8
   41  E.Kamphuis            Uithuizen              290.5   99.0  191.5
   42  R. Mathilda           Groningen              275.7   48.7   94.0  133.0
   43  R.J. Oldenkamp        Assen                  260.6  260.6
   44  L. Kooistra           Assen                  245.8   87.0   65.0   93.8
   45  B. Koops              Yde                    235.4                235.4
   46  Jayme Wieringa jl     Zuidwolde              232.0  179.7   52.3
   47  P.Stevens             Roodeschool            222.9   84.7  108.5   29.7
   48  RENGE                 Huis Ter Heide         211.5  211.5
   49  D. Oosterhof          Groningen              208.9   13.4   52.1  143.4
   50  A. Mekel              Zuidwolde              181.7   37.1  144.6

HOKKAMPIOENSCHAP 2-RAYON 2    JONG  02 VAN 02

   NR  NAAM                  PLAATS                TOTAAL  VLU-1  VLU-2  VLU-3  VLU-4  VLU-5  VLU-6  VLU-7  VLU-8  VLU-9 VLU-10

    1  H.H.Heslinga          Uithuizen             1040.0  595.4  444.6
    2  B. Dik                Assen                  826.5  561.9  264.6
    3  E.R. Bolt             Uithuizen              757.1  291.9  465.2
    4  P. Wit                Uithuizermeeden        685.7  493.9  191.8
    5  Mark Wieringa         Groningen              682.6  353.9  328.7
    6  Comb. Tuitman         Middelstum             656.5  287.8  368.7
    7  F. Bijlholt           Groningen              628.3  250.8  377.5
    8  Martijn v/d Zwaag     Meerstad               619.4  193.5  425.9
    9  Comb.Oosterhof        Groningen              615.1  318.6  296.5
   10  E.Kamphuis            Uithuizen              590.7  288.0  302.7
   11  Comb Hayke-Roelof     Zuidwolde              587.3  265.4  321.9
   12  P. Rop                Uithuizen              580.7  274.4  306.3
   13  J. Bakker             Groningen              571.3  388.6  182.7
   14  L.T. Baar             Roodeschool            569.7  351.3  218.4
   15  A.Majid               Assen                  565.8  160.0  405.8
   16  W. Regtop             Assen                  539.9  413.9  126.0
   17  Herman Bartels        Groningen              525.1  189.2  335.9
   18  Bert Flik             Kropswolde             506.1  185.6  320.5
   19  Comb. Jager z.zn      Kropswolde             504.6  275.9  228.7
   20  Comb Dussel Bartels   Groningen              503.6  258.5  245.1
   21  Comb Snijder-Mulder   Vries                  499.6  261.7  237.9
   22  Pieter Smit           Harkstede              497.2  179.8  317.4
   23  W.J. Onnes            Harkstede              491.4  188.3  303.1
   24  Michel Roggeveld      Groningen              484.9  132.5  352.4
   25  P.van de Vrie         Middelstum             483.8  180.5  303.3
   26  N vd Molen            Eppenhuizen            479.1  275.6  203.5
   27  G. Tepper Jr.         Groningen              451.8  364.1   87.7
   28  G. Kosters            Paterswolde            432.9  323.1  109.8
   29  J.v.d.Wal             Groningen              417.2  228.3  188.9
   30  Gebr, Stam            Groningen              409.2  216.2  193.0
   31  A. Huizinga           Groningen              408.8  330.9   77.9
   32  E. Schuiling          Ekehaar                403.5  172.1  231.4
   33  L. Bruinius           Stedum                 403.1  262.1  141.0
   34  J. Kamminga           Assen                  388.8  224.4  164.4
   35  A. Scholte            Groningen              380.0   86.2  293.8
   36  J.Lange&L.v.Bruggen   Engelbert              379.3  138.2  241.1
   37  Smit-Mulder           Assen                  370.6  287.6   83.0
   38  Comb J.Rop & Zn.      Uithuizen              367.6  266.3  101.3
   39  A. Regtop             Assen                  359.9  215.9  144.0
   40  G. Tepper Sr.         Groningen              348.8  220.4  128.4
   41  G. Bos                Uithuizen              346.0  168.5  177.5
   42  A.R. Siegers          Ten Boer               328.4   57.4  271.0
   43  J. Veenstra           Uithuizen              322.4  322.4
   44  J. Buter              Bedum                  305.5  228.1   77.4
   45  P.de.vries            Hoogezand              293.4  154.9  138.5
   46  Rene Bleijswijk       Zuidlaren              293.4  129.7  163.7
   47  Luit Ruben            Woltersum              289.4  146.5  142.9
   48  Jehan Paul Koch jl    Haren                  285.6  149.1  136.5
   49  W. van Linschoten     Groningen              282.3  195.2   87.1
   50  W.K. Pol              Kantens                268.4  153.6  114.8




  

  Vorige pagina Top