Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

KAMPIOENSCHAPPEN

Stand Afd. 1 Samenspel Noord   

De kampioenschappen zijn bijgewerkt op 14-09-2021 12:05:06.
 

  STAND VITESSE DUIFKAMP. SAMENSPEL NOORD AFDELING 1 
             4 v.d. 5 vluchten tellen

  Plc Lidnummer Naam                 Woonplaats             Ringnr     Pr   Punten     
    1 1870.0005 M. Matthijsse        Nieuwerkerk            7-1321151   4   3692.3
    2 1816.9005 Gebr. Kesteloo       Kortgene               0-1551517   4   3683.6
    3 1870.0010 Joost Wattel         Colijnsplaat           0-1550847   4   3629.9
    4 1870.0005 M. Matthijsse        Nieuwerkerk            0-1551582   4   3587.9
    5 1816.9005 Gebr. Kesteloo       Kortgene               8-1149134   4   3587.5
    6 1864.0393 D Noom               Tholen                 9-1724819   4   3575.5
    7 1870.0005 M. Matthijsse        Nieuwerkerk            0-1534794   4   3556.2
    8 1870.0012 Mevr. Verwei-Filius  Wissenkerke            6-3611468   4   3506.4
    9 1864.0393 D Noom               Tholen                 8-5135015   4   3484.4
   10 1870.0014 J.A. van Dijke       Oosterland             0-1551414   4   3434.3



  STAND VITESSE SAMENSPEL NOORD AFDELING 1 
  KAMPIOENSCHAP ONAANGEWEZEN/AANGEWEZEN/KEIZER 4 V.D. 5 VLUCHTEN TELLEN
  
                                                        Onaangewezen     Aangewezen       Keizer  
   Lidnummer Naam                 Woonplaats            PC   TotPnt      PC   TotPnt      PC   TotPnt
 
   1870.0010 Joost Wattel         Colijnsplaat           1-  3927.2       1-  3671.2       1-  7593.6   
   1870.0005 M. Matthijsse        Nieuwerkerk            4-  3796.3       2-  3637.8       2-  7434.1   
   1816.9005 Gebr. Kesteloo       Kortgene               2-  3851.2       3-  3265.2       3-  6984.3   
   1870.0023 René van de Zande    Wissenkerke            3-  3825.6       5-  3012.8       4-  6838.4   
   1870.0012 Mevr. Verwei-Filius  Wissenkerke            5-  3758.8       6-  2984.2       5-  6689.6   
   1863.0020 A.W.A.P. Bolijn      Anna Jacobapolder     13-  3577.7       4-  3025.7       6-  6603.4   
   1870.0427 L. van den Hoek      Zierikzee              9-  3673.7       8-  2927.2       7-  6600.9   
   1870.0014 J.A. van Dijke       Oosterland            10-  3671.6       9-  2901.3       8-  6572.9   
   1864.0393 D Noom               Tholen                 8-  3695.1       7-  2951.2       9-  6495.7   
   1863.0212 Rien Fonteyne        Oud Vossemeer         11-  3631.5      11-  2706.8      10-  6274.7   
                                                                                     
   1835.1185 M.C. Clement         Kamperland             6-  3708.8      17-  2427.6      11-  6136.4   
   1870.1414 J. den Hengst        Zierikzee             18-  3365.4      10-  2742.4      12-  6107.8   
   1864.0007 A.J. Scherpenisse    Sint-Maartensdijk     12-  3587.9      15-  2510.0      13-  6031.4   
   1863.0713 Peter de Wilde       Oud Vossemeer         16-  3380.8      12-  2583.7      14-  5964.5   
   1864.0563 Jan-Jaap Bolier      Scherpenisse          15-  3524.1      14-  2545.9      15-  5884.4   
   1870.1503 C.M. Groenleer       Zierikzee             14-  3550.8      19-  2183.1      16-  5733.9   
   1870.0015 H.J. van Klinken     Nieuwerkerk           21-  3025.8      13-  2580.5      17-  5606.3   
   1863.9003 Comb vd Berge        Tholen                17-  3379.8      16-  2433.8      18-  5577.4   
   1863.0438 Adri Capelle         Oud Vossemeer          7-  3695.6      22-  1897.8      19-  5524.4   
   1864.0105 D.J. Menheere        Scherpenisse          20-  3215.9      20-  2024.0      20-  5239.9   
                                                                                     
   1863.0543 Sjaak Berkey         Oud-Vossemeer         19-  3257.3      21-  1933.0      21-  5190.3   
   1863.0007 Jan Walpot           St. Philipsland       23-  2628.3      18-  2392.4      22-  5020.7   
   1863.0250 Dick Vaders          Oud Vossemeer         22-  2977.8      29-  1086.1      23-  3948.1   
   1870.1457 M.C. Bolle           Zierikzee             28-  2318.0      24-  1481.2      24-  3799.2   
   1863.0411 Martin de Jager      Oud-Vossemeer         29-  2275.0      23-  1487.2      25-  3762.2   
   1863.9002 Comb de Graaf        Tholen                26-  2401.4      27-  1306.8      26-  3708.2   
   1870.0013 T. Kapoen            Wissenkerke           31-  2248.3      25-  1339.9      27-  3588.2   
   1863.9005 Comb. Hoek           St. Philipsland       30-  2260.6      28-  1179.1      28-  3439.7   
   1863.9004 Gebr. Reijngoudt     St. Philipsland       24-  2590.3      33-   943.2      29-  3381.7   
   1864.0003 M. van Hemert        St. Maartensdijk      27-  2377.4      31-  1038.7      30-  3379.4   
                                                                                     
   1864.0011 A. Schults           Bruinisse             25-  2505.0      36-   865.4      31-  3370.4   
   1863.0015 Jan Zuidweg          St. Philipsland       33-  2168.9      32-  1021.4      32-  3163.7   
   1864.0013 A. Bijl              St. Maartensdijk      38-  1765.2      26-  1325.1      33-  3090.3   
   1864.0156 P. Potappel          Stavenisse            32-  2172.7      34-   890.1      34-  3062.8   
   1870.0011 W.C. Versluijs       Kortgene              34-  2105.4      39-   811.6      35-  2917.0   
   1870.0003 W.M. Blom            Noordgouwe            37-  1816.6      35-   869.5      36-  2686.1   
   1870.1279 C.H. Filius          Zierikzee             36-  1883.4      41-   728.4      37-  2611.8   
   1870.9002 Bentouhami & Wattel  Colijnsplaat          39-  1611.2      38-   812.4      38-  2423.6   
   1870.0265 M. Kleppe            Kerkwerve             40-  1576.8      37-   843.1      39-  2419.9   
   1863.0519 Jan Capelle          Oud Vossemeer         35-  2081.8      44-   468.6      40-  2367.9   
                                                                                     
   1864.0014 Klaasjan Priem       Stavenisse            42-  1212.6      40-   771.5      41-  1984.1   
   1864.0009 J. van Popering      Bruinisse             44-   917.2      30-  1046.3      42-  1963.5   
   1870.0002 P. Hillebrand        Nieuwerkerk           41-  1270.8      50-   145.4      43-  1416.2   
   1864.0075 L. de Kwak-Koolaard  Poortvliet            45-   902.7      43-   493.0      44-  1395.7   
   1863.0002 Ineke Quist          Sint Philipsland      43-   983.4      45-   301.9      45-  1285.3   
   1863.0022 A. Bolijn            Anna Jacobapolder     46-   806.7      48-   219.4      46-  1026.1   
   1864.0318 Jac van Dijke        Tholen                53-   470.0      42-   516.2      47-   986.2   
   1863.0008 Marco Meijer         St. Philipsland       47-   802.9      53-     7.9      48-   810.8   
   1863.0055 Andre Havermans      Oud Vossemeer         48-   713.8      57-      .0      49-   713.8   
   1863.0016 Rini Vermaas         St. Philipsland       49-   635.5      55-      .0      50-   635.5   
                                                                                     
   1870.0022 M. de Fouw           Geersdijk             52-   482.8      51-   143.2      51-   626.0   
   1863.0017 Harm Ligtendag       Sint Philipsland      56-   378.8      47-   242.5      52-   621.3   
   1864.0001 J. de Rijke          Stavenisse            59-   297.0      46-   301.2      53-   598.2   
   1864.0006 C. Potappel          Stavenisse            50-   567.9      58-      .0      54-   567.9   
   1870.1171 B. Scherpenisse      Zierikzee             51-   527.4      62-      .0      55-   527.4   
   1864.0831 Joop Toetenel        Tholen                58-   318.6      49-   182.3      56-   500.9   
   1864.9002 Gebraad-De Wilde     St. Maartensdijk      54-   461.6      60-      .0      57-   461.6   
   1864.0709 M.Y. Ponse           Poortvliet            55-   418.0      59-      .0      58-   418.0   
   1870.0016 J L de Bruine        Nieuwerkerk           60-   248.9      52-   142.1      59-   391.0   
   1863.0001 Ko van Dommelen      St. Philipsland       57-   329.1      54-      .0      60-   329.1   
                                                                                     
   1863.0018 K.A. Reijngoudt      St. Philipsland       61-   243.9      56-      .0      61-   243.9   
   1870.0024 PWA v/d Meulen       Sirjansland           62-    72.4      61-      .0      62-    72.4   
  



  STAND MIDFOND DUIFKAMP. SAMENSPEL NOORD AFDELING 1 
             4 v.d. 5 vluchten tellen

  Plc Lidnummer Naam                 Woonplaats             Ringnr     Pr   Punten     
    1 1864.0393 D Noom               Tholen                 9-3908688   4   3599.2
    2 1870.0005 M. Matthijsse        Nieuwerkerk            8-1141857   4   3352.4
    3 1870.1414 J. den Hengst        Zierikzee              6-1590320   4   3342.5
    4 1864.0563 Jan-Jaap Bolier      Scherpenisse           7-1329560   4   3312.5
    5 1864.0393 D Noom               Tholen                 0-2024195   4   3232.9
    6 1864.0563 Jan-Jaap Bolier      Scherpenisse           9-1724728   4   3219.5
    7 1870.0023 René van de Zande    Wissenkerke            0-2024666   4   2974.7
    8 1863.0438 Adri Capelle         Oud Vossemeer          0-2024103   4   2948.7
    9 1863.0438 Adri Capelle         Oud Vossemeer          9-1693983   4   2932.8
   10 1863.0713 Peter de Wilde       Oud Vossemeer          8-1188452   4   2927.2


  STAND MIDFOND SAMENSPEL NOORD AFDELING 1 
  KAMPIOENSCHAP ONAANGEWEZEN/AANGEWEZEN/KEIZER 4 V.D. 5 VLUCHTEN TELLEN
  
                                                        Onaangewezen     Aangewezen       Keizer  
   Lidnummer Naam                 Woonplaats            PC   TotPnt      PC   TotPnt      PC   TotPnt
 
   1864.0563 Jan-Jaap Bolier      Scherpenisse           2-  3884.8       1-  3704.0       1-  7588.8   
   1870.0005 M. Matthijsse        Nieuwerkerk            3-  3783.6       2-  2906.6       2-  6690.2   
   1864.0393 D Noom               Tholen                 1-  3925.4       4-  2627.5       3-  6552.9   
   1870.0010 Joost Wattel         Colijnsplaat           6-  3584.6       5-  2519.0       4-  6103.6   
   1863.0438 Adri Capelle         Oud Vossemeer          4-  3714.2      10-  2305.5       5-  6019.7   
   1870.1414 J. den Hengst        Zierikzee              8-  3484.5       6-  2498.0       6-  5982.5   
   1864.0105 D.J. Menheere        Scherpenisse           5-  3662.8      11-  2286.0       7-  5948.8   
   1863.0212 Rien Fonteyne        Oud Vossemeer          7-  3553.4       9-  2331.8       8-  5885.2   
   1864.0007 A.J. Scherpenisse    Sint-Maartensdijk     13-  3240.6       3-  2628.6       9-  5869.2   
   1870.0023 René van de Zande    Wissenkerke           10-  3411.2       8-  2383.9      10-  5795.1   
                                                                                     
   1863.0713 Peter de Wilde       Oud Vossemeer         12-  3284.3       7-  2418.9      11-  5703.2   
   1863.9003 Comb vd Berge        Tholen                11-  3407.4      15-  1826.6      12-  5234.0   
   1864.0075 L. de Kwak-Koolaard  Poortvliet             9-  3414.6      16-  1531.1      13-  4945.7   
   1864.0011 A. Schults           Bruinisse             16-  2804.6      12-  2128.0      14-  4932.6   
   1870.0012 Mevr. Verwei-Filius  Wissenkerke           19-  2600.8      13-  1880.4      15-  4481.2   
   1863.0020 A.W.A.P. Bolijn      Anna Jacobapolder     18-  2610.8      14-  1851.0      16-  4461.8   
   1870.0427 L. van den Hoek      Zierikzee             15-  2959.1      17-  1465.4      17-  4424.5   
   1870.1503 C.M. Groenleer       Zierikzee             14-  2962.3      24-  1049.9      18-  4012.2   
   1863.9004 Gebr. Reijngoudt     St. Philipsland       20-  2440.4      18-  1381.1      19-  3821.5   
   1863.0543 Sjaak Berkey         Oud-Vossemeer         17-  2706.6      32-   715.0      20-  3421.6   
                                                                                     
   1870.0015 H.J. van Klinken     Nieuwerkerk           22-  2164.2      25-   956.2      21-  3120.4   
   1864.0156 P. Potappel          Stavenisse            23-  1950.2      21-  1164.2      22-  3114.4   
   1863.0250 Dick Vaders          Oud Vossemeer         25-  1852.6      19-  1249.4      23-  3102.0   
   1863.0015 Jan Zuidweg          St. Philipsland       26-  1832.3      20-  1236.0      24-  3068.3   
   1870.1457 M.C. Bolle           Zierikzee             24-  1898.7      22-  1095.3      25-  2994.0   
   1870.0014 J.A. van Dijke       Oosterland            21-  2183.6      37-   521.7      26-  2705.3   
   1863.9002 Comb de Graaf        Tholen                28-  1782.8      27-   867.7      27-  2650.5   
   1863.0008 Marco Meijer         St. Philipsland       29-  1722.8      26-   900.2      28-  2623.0   
   1870.9002 Bentouhami & Wattel  Colijnsplaat          35-  1333.2      23-  1053.6      29-  2386.8   
   1864.0003 M. van Hemert        St. Maartensdijk      27-  1794.8      36-   580.5      30-  2375.3   
                                                                                     
   1835.1185 M.C. Clement         Kamperland            30-  1639.9      31-   725.4      31-  2365.3   
   1816.9005 Gebr. Kesteloo       Kortgene              34-  1460.0      28-   825.5      32-  2285.5   
   1864.0014 Klaasjan Priem       Stavenisse            31-  1521.9      29-   763.6      33-  2285.5   
   1863.0411 Martin de Jager      Oud-Vossemeer         32-  1509.6      30-   758.6      34-  2268.2   
   1864.0013 A. Bijl              St. Maartensdijk      36-  1216.0      34-   608.1      35-  1824.1   
   1863.0018 K.A. Reijngoudt      St. Philipsland       33-  1481.7      42-   260.7      36-  1742.4   
   1863.0007 Jan Walpot           St. Philipsland       37-  1118.0      35-   586.7      37-  1704.7   
   1863.9005 Comb. Hoek           St. Philipsland       43-   863.0      33-   654.7      38-  1517.7   
   1863.0519 Jan Capelle          Oud Vossemeer         40-  1033.1      38-   381.2      39-  1414.3   
   1863.0002 Ineke Quist          Sint Philipsland      38-  1112.2      44-   232.1      40-  1344.3   
                                                                                     
   1870.0002 P. Hillebrand        Nieuwerkerk           42-   903.9      43-   237.5      41-  1141.4   
   1863.0016 Rini Vermaas         St. Philipsland       41-   984.3      50-    54.5      42-  1038.8   
   1870.0265 M. Kleppe            Kerkwerve             39-  1035.3      59-      .0      43-  1035.3   
   1870.1171 B. Scherpenisse      Zierikzee             44-   818.5      49-   118.5      44-   937.0   
   1870.0011 W.C. Versluijs       Kortgene              47-   606.4      40-   327.5      45-   933.9   
   1870.0003 W.M. Blom            Noordgouwe            50-   480.5      39-   342.2      46-   822.7   
   1864.0001 J. de Rijke          Stavenisse            46-   614.1      46-   159.8      47-   773.9   
   1864.0709 M.Y. Ponse           Poortvliet            51-   459.8      45-   214.0      48-   673.8   
   1870.0016 J L de Bruine        Nieuwerkerk           48-   521.4      47-   143.5      49-   664.9   
   1870.0013 T. Kapoen            Wissenkerke           45-   639.0      57-      .0      50-   639.0   
                                                                                     
   1864.0831 Joop Toetenel        Tholen                49-   485.3      55-      .0      51-   485.3   
   1864.0009 J. van Popering      Bruinisse             59-   157.8      41-   311.9      52-   469.7   
   1870.9001 Comb. Dekker         Zierikzee             54-   279.1      48-   139.6      53-   418.7   
   1863.0022 A. Bolijn            Anna Jacobapolder     52-   410.8      52-      .0      54-   410.8   
   1870.0024 PWA v/d Meulen       Sirjansland           53-   333.9      58-      .0      55-   333.9   
   1864.9002 Gebraad-De Wilde     St. Maartensdijk      55-   273.4      56-      .0      56-   273.4   
   1863.0001 Ko van Dommelen      St. Philipsland       56-   227.8      51-     7.5      57-   235.3   
   1864.0318 Jac van Dijke        Tholen                57-   180.2      54-      .0      58-   180.2   
   1870.1279 C.H. Filius          Zierikzee             58-   176.6      60-      .0      59-   176.6   
   1863.0055 Andre Havermans      Oud Vossemeer         60-   107.4      53-      .0      60-   107.4   
  



  STAND DAGFOND DUIFKAMP. SAMENSPEL NOORD AFDELING 1 
             4 v.d. 5 vluchten tellen

  Plc Lidnummer Naam                 Woonplaats             Ringnr     Pr   Punten     
    1 1864.0393 D Noom               Tholen                 9-3908670   4   3306.4
    2 1870.0010 Joost Wattel         Colijnsplaat           8-1148798   4   3144.6
    3 1864.0393 D Noom               Tholen                 7-1341291   4   3115.3
    4 1863.9005 Comb. Hoek           St. Philipsland        8-1162051   4   2998.8
    5 1870.0010 Joost Wattel         Colijnsplaat           6-1576640   4   2862.3
    6 1864.0105 D.J. Menheere        Scherpenisse           8-1160502   4   2777.9
    7 1863.9005 Comb. Hoek           St. Philipsland        0-1551758   3   2712.1
    8 1863.9005 Comb. Hoek           St. Philipsland        8-5136545   4   2654.4
    9 1863.9003 Comb vd Berge        Tholen                 0-2024034   4   2589.8
   10 1863.9005 Comb. Hoek           St. Philipsland        0-1552039   4   2581.9


  STAND DAGFOND SAMENSPEL NOORD AFDELING 1 
  KAMPIOENSCHAP ONAANGEWEZEN/AANGEWEZEN/KEIZER 4 V.D. 5 VLUCHTEN TELLEN
  
                                                        Onaangewezen     Aangewezen       Keizer  
   Lidnummer Naam                 Woonplaats            PC   TotPnt      PC   TotPnt      PC   TotPnt
 
   1870.0010 Joost Wattel         Colijnsplaat           1-  3834.1       1-  2718.6       1-  6490.5   
   1864.0393 D Noom               Tholen                 2-  3795.6       2-  2697.2       2-  6384.9   
   1863.9005 Comb. Hoek           St. Philipsland        3-  3741.4       7-  2382.6       3-  6124.0   
   1864.0105 D.J. Menheere        Scherpenisse           5-  3478.7       3-  2595.2       4-  6073.9   
   1864.0563 Jan-Jaap Bolier      Scherpenisse           4-  3497.0       5-  2458.4       5-  5955.4   
   1863.0438 Adri Capelle         Oud Vossemeer          6-  3331.4       4-  2490.3       6-  5821.7   
   1864.0007 A.J. Scherpenisse    Sint-Maartensdijk      7-  3308.6       6-  2411.6       7-  5554.1   
   1870.0005 M. Matthijsse        Nieuwerkerk            8-  3261.9       8-  2273.0       8-  5319.1   
   1863.9003 Comb vd Berge        Tholen                 9-  3160.1      10-  1586.4       9-  4645.2   
   1870.1457 M.C. Bolle           Zierikzee             12-  2605.1       9-  1807.8      10-  4373.2   
                                                                                     
   1863.9002 Comb de Graaf        Tholen                10-  3005.4      21-   687.5      11-  3692.9   
   1870.0014 J.A. van Dijke       Oosterland            11-  2613.0      16-  1082.3      12-  3617.9   
   1870.9001 Comb. Dekker         Zierikzee             17-  2150.4      11-  1392.5      13-  3542.9   
   1870.0015 H.J. van Klinken     Nieuwerkerk           15-  2165.0      12-  1304.0      14-  3469.0   
   1863.0001 Ko van Dommelen      St. Philipsland       16-  2160.0      15-  1207.8      15-  3367.8   
   1870.0023 René van de Zande    Wissenkerke           19-  2055.4      13-  1285.5      16-  3260.2   
   1864.0318 Jac van Dijke        Tholen                14-  2167.4      17-   867.6      17-  3035.0   
   1863.0543 Sjaak Berkey         Oud-Vossemeer         13-  2380.6      29-   390.8      18-  2771.4   
   1863.0212 Rien Fonteyne        Oud Vossemeer         18-  2059.1      20-   707.4      19-  2766.5   
   1863.0015 Jan Zuidweg          St. Philipsland       22-  1483.1      14-  1217.3      20-  2700.4   
                                                                                     
   1870.0012 Mevr. Verwei-Filius  Wissenkerke           20-  1687.7      18-   801.4      21-  2489.1   
   1870.9002 Bentouhami & Wattel  Colijnsplaat          24-  1289.5      22-   644.8      22-  1934.3   
   1864.0011 A. Schults           Bruinisse             23-  1358.1      26-   551.8      23-  1909.9   
   1870.0002 P. Hillebrand        Nieuwerkerk           31-   929.5      19-   711.5      24-  1641.0   
   1864.0709 M.Y. Ponse           Poortvliet            29-  1079.9      27-   549.5      25-  1629.4   
   1863.0018 K.A. Reijngoudt      St. Philipsland       27-  1137.2      28-   484.6      26-  1621.8   
   1870.0013 T. Kapoen            Wissenkerke           21-  1578.6      44-      .0      27-  1578.6   
   1864.0156 P. Potappel          Stavenisse            25-  1214.9      31-   355.1      28-  1570.0   
   1870.0265 M. Kleppe            Kerkwerve             30-   935.2      25-   557.9      29-  1493.1   
   1870.1503 C.M. Groenleer       Zierikzee             32-   810.6      24-   601.4      30-  1412.0   
                                                                                     
   1864.0831 Joop Toetenel        Tholen                26-  1150.9      36-   204.2      31-  1355.1   
   1863.0016 Rini Vermaas         St. Philipsland       37-   657.0      23-   601.5      32-  1258.5   
   1864.0001 J. de Rijke          Stavenisse            28-  1117.4      42-      .0      33-  1117.4   
   1863.0007 Jan Walpot           St. Philipsland       33-   784.0      34-   295.1      34-  1079.1   
   1863.0008 Marco Meijer         St. Philipsland       35-   713.7      30-   356.9      35-  1070.6   
   1863.0713 Peter de Wilde       Oud Vossemeer         36-   695.7      32-   347.9      36-  1043.6   
   1863.9004 Gebr. Reijngoudt     St. Philipsland       39-   600.7      33-   300.4      37-   901.1   
   1863.0411 Martin de Jager      Oud-Vossemeer         34-   718.1      41-    35.3      38-   753.4   
   1863.0519 Jan Capelle          Oud Vossemeer         41-   459.0      35-   229.5      39-   688.5   
   1864.0009 J. van Popering      Bruinisse             38-   630.2      40-    46.3      40-   676.5   
                                                                                     
   1870.0011 W.C. Versluijs       Kortgene              40-   479.7      37-   171.8      41-   651.5   
   1864.0014 Klaasjan Priem       Stavenisse            44-   258.1      38-   129.1      42-   387.2   
   1864.9002 Gebraad-De Wilde     St. Maartensdijk      42-   273.4      43-      .0      43-   273.4   
   1870.1279 C.H. Filius          Zierikzee             43-   265.8      46-      .0      44-   265.8   
   1870.0022 M. de Fouw           Geersdijk             45-   229.5      45-      .0      45-   229.5   
   1870.0016 J L de Bruine        Nieuwerkerk           46-   115.9      39-    58.0      46-   173.9   
  



  STAND MARATHON DUIFKAMP. SAMENSPEL NOORD AFDELING 1 
             4 v.d. 5 vluchten tellen

  Plc Lidnummer Naam                 Woonplaats             Ringnr     Pr   Punten     
    1 1864.0010 J.J.M. Steketee      Bruinisse              0-2029005   3   2364.0
    2 1864.0009 J. van Popering      Bruinisse              8-5133660   2   1908.2
    3 1870.0265 M. Kleppe            Kerkwerve              9-3909109   3   1904.8
    4 1870.0024 PWA v/d Meulen       Sirjansland            0-2024762   2   1854.9
    5 1870.0024 PWA v/d Meulen       Sirjansland            7-1321701   2   1770.0
    6 1864.0013 A. Bijl              St. Maartensdijk       3-3312211   2   1732.7
    7 1870.0024 PWA v/d Meulen       Sirjansland            0-2024764   2   1707.7
    8 1816.0756 C.J. v.d. Swaluw     Kortgene               8-1143807   2   1699.0
    9 1870.0024 PWA v/d Meulen       Sirjansland            7-3704413   3   1654.4
   10 1863.0212 Rien Fonteyne        Oud Vossemeer          9-1742874   2   1640.9


  STAND MARATHON SAMENSPEL NOORD AFDELING 1 
  KAMPIOENSCHAP ONAANGEWEZEN/AANGEWEZEN/KEIZER 4 V.D. 5 VLUCHTEN TELLEN
  
                                                        Onaangewezen     Aangewezen       Keizer  
   Lidnummer Naam                 Woonplaats            PC   TotPnt      PC   TotPnt      PC   TotPnt
 
   1870.0265 M. Kleppe            Kerkwerve              3-  3509.5       1-  2526.6       1-  5972.9   
   1863.0055 Andre Havermans      Oud Vossemeer          2-  3593.1       2-  2109.1       2-  5702.2   
   1870.0024 PWA v/d Meulen       Sirjansland            1-  3754.3       3-  1730.1       3-  5484.4   
   1863.0016 Rini Vermaas         St. Philipsland        5-  3251.9       5-  1401.6       4-  4653.5   
   1816.0756 C.J. v.d. Swaluw     Kortgene               8-  2750.3       4-  1608.7       5-  4359.0   
   1863.0212 Rien Fonteyne        Oud Vossemeer          4-  3257.4       7-  1041.6       6-  4299.0   
   1870.1279 C.H. Filius          Zierikzee              7-  2943.0       6-  1113.6       7-  4036.2   
   1864.0010 J.J.M. Steketee      Bruinisse              6-  3179.6      17-   454.0       8-  3606.5   
   1870.0023 René van de Zande    Wissenkerke            9-  2508.9       9-   868.4       9-  3276.3   
   1864.0013 A. Bijl              St. Maartensdijk      13-  2267.6      10-   866.4      10-  3134.0   
                                                                                     
   1863.0008 Marco Meijer         St. Philipsland       10-  2414.2      12-   801.4      11-  3112.4   
   1864.0009 J. van Popering      Bruinisse             11-  2354.4      15-   627.1      12-  2981.5   
   1870.0016 J L de Bruine        Nieuwerkerk           14-  2200.6      13-   740.8      13-  2941.4   
   1864.0709 M.Y. Ponse           Poortvliet            12-  2297.8      14-   638.1      14-  2935.9   
   1863.9003 Comb vd Berge        Tholen                15-  2090.3       8-   987.7      15-  2903.6   
   1864.0393 D Noom               Tholen                16-  1646.6      11-   827.4      16-  2474.0   
   1864.0011 A. Schults           Bruinisse             18-  1348.6      16-   520.5      17-  1869.1   
   1863.0018 K.A. Reijngoudt      St. Philipsland       17-  1486.3      19-   257.2      18-  1743.5   
   1864.0006 C. Potappel          Stavenisse            19-  1238.2      22-   215.4      19-  1453.6   
   1864.0007 A.J. Scherpenisse    Sint-Maartensdijk     21-   954.6      26-   173.5      20-  1128.1   
                                                                                     
   1863.0007 Jan Walpot           St. Philipsland       23-   892.3      23-   211.6      21-  1103.9   
   1864.0014 Klaasjan Priem       Stavenisse            20-  1048.9      31-    11.7      22-  1060.6   
   1863.9002 Comb de Graaf        Tholen                22-   917.0      30-    72.5      23-   989.5   
   1863.0002 Ineke Quist          Sint Philipsland      26-   632.7      18-   316.4      24-   949.1   
   1864.9002 Gebraad-De Wilde     St. Maartensdijk      24-   857.8      33-      .0      25-   857.8   
   1863.0022 A. Bolijn            Anna Jacobapolder     25-   664.6      27-   153.9      26-   818.5   
   1870.0010 Joost Wattel         Colijnsplaat          27-   513.5      20-   256.8      27-   770.3   
   1870.0012 Mevr. Verwei-Filius  Wissenkerke           29-   455.7      21-   227.9      28-   683.6   
   1870.0011 W.C. Versluijs       Kortgene              28-   495.9      28-   139.6      29-   635.5   
   1870.0022 M. de Fouw           Geersdijk             30-   388.4      24-   194.3      30-   582.7   
                                                                                     
   1863.0001 Ko van Dommelen      St. Philipsland       31-   367.1      25-   183.6      31-   550.7   
   1864.0003 M. van Hemert        St. Maartensdijk      32-   325.6      32-      .0      32-   325.6   
   1864.0318 Jac van Dijke        Tholen                34-   146.2      29-    73.1      33-   219.3   
   1870.0007 W. Platschorre       Kamperland            33-   202.8      34-      .0      34-   202.8   
  



  STAND JONG VITESSE DUIFKAMP. SAMENSPEL NOORD AFDELING 1 
             4 v.d. 5 vluchten tellen

  Plc Lidnummer Naam                 Woonplaats             Ringnr     Pr   Punten     
    1 1870.0005 M. Matthijsse        Nieuwerkerk            1-1248165   4   3646.8
    2 1864.0105 D.J. Menheere        Scherpenisse           1-2108188   4   3061.3
    3 1863.0212 Rien Fonteyne        Oud Vossemeer          1-7055256   4   2925.6
    4 1870.0012 Mevr. Verwei-Filius  Wissenkerke            1-1079928   3   2775.9
    5 1863.0212 Rien Fonteyne        Oud Vossemeer          1-1246472   4   2775.4
    6 1864.0563 Jan-Jaap Bolier      Scherpenisse           1-1247121   4   2770.6
    7 1863.0212 Rien Fonteyne        Oud Vossemeer          1-1246459   4   2698.7
    8 1864.0011 A. Schults           Bruinisse              1-1246956   4   2692.3
    9 1863.0007 Jan Walpot           St. Philipsland        1-1245961   3   2602.2
   10 1870.0023 René van de Zande    Wissenkerke            1-1248350   4   2538.1


  STAND JONG VITESSE SAMENSPEL NOORD AFDELING 1 
  KAMPIOENSCHAP ONAANGEWEZEN/AANGEWEZEN/KEIZER 4 V.D. 5 VLUCHTEN TELLEN
  
                                                        Onaangewezen     Aangewezen       Keizer  
   Lidnummer Naam                 Woonplaats            PC   TotPnt      PC   TotPnt      PC   TotPnt
 
   1863.0438 Adri Capelle         Oud Vossemeer          5-  3545.8       1-  3058.6       1-  6481.1   
   1870.0012 Mevr. Verwei-Filius  Wissenkerke            1-  3815.3       3-  2400.5       2-  6215.8   
   1864.0105 D.J. Menheere        Scherpenisse           4-  3697.3       4-  2397.6       3-  6094.9   
   1863.0007 Jan Walpot           St. Philipsland        3-  3741.4       5-  2211.2       4-  5952.6   
   1863.0212 Rien Fonteyne        Oud Vossemeer          2-  3795.3       6-  2207.5       5-  5891.1   
   1864.0563 Jan-Jaap Bolier      Scherpenisse           9-  3236.0       2-  2418.5       6-  5654.5   
   1870.0005 M. Matthijsse        Nieuwerkerk            7-  3492.2       9-  1748.5       7-  5240.7   
   1870.0023 René van de Zande    Wissenkerke            8-  3444.6       8-  1768.7       8-  5213.3   
   1864.0011 A. Schults           Bruinisse             10-  3152.5       7-  1982.4       9-  5134.9   
   1863.9005 Comb. Hoek           St. Philipsland        6-  3536.4      11-  1218.5      10-  4754.9   
                                                                                     
   1864.0393 D Noom               Tholen                12-  2880.1      13-   979.7      11-  3859.8   
   1864.0156 P. Potappel          Stavenisse            13-  2733.1      12-  1104.6      12-  3837.7   
   1870.1279 C.H. Filius          Zierikzee             16-  2251.6      10-  1546.6      13-  3798.2   
   1863.0543 Sjaak Berkey         Oud-Vossemeer         11-  3034.9      17-   695.6      14-  3730.5   
   1863.0015 Jan Zuidweg          St. Philipsland       14-  2564.0      16-   773.0      15-  3337.0   
   1870.0265 M. Kleppe            Kerkwerve             19-  1903.9      14-   976.3      16-  2880.2   
   1863.0008 Marco Meijer         St. Philipsland       17-  2108.2      18-   677.1      17-  2785.3   
   1864.0007 A.J. Scherpenisse    Sint-Maartensdijk     15-  2312.9      28-   315.8      18-  2628.7   
   1863.0001 Ko van Dommelen      St. Philipsland       21-  1587.9      15-   921.8      19-  2509.7   
   1864.0009 J. van Popering      Bruinisse             18-  2050.5      27-   336.4      20-  2386.9   
                                                                                     
   1864.0013 A. Bijl              St. Maartensdijk      22-  1468.3      20-   637.3      21-  2105.6   
   1863.9002 Comb de Graaf        Tholen                20-  1730.5      31-   242.9      22-  1973.4   
   1870.0011 W.C. Versluijs       Kortgene              23-  1445.5      24-   480.3      23-  1925.8   
   1870.1457 M.C. Bolle           Zierikzee             26-   922.9      19-   656.3      24-  1579.2   
   1870.0010 Joost Wattel         Colijnsplaat          24-   975.0      23-   487.5      25-  1462.5   
   1870.1414 J. den Hengst        Zierikzee             27-   900.0      22-   531.3      26-  1431.3   
   1870.1503 C.M. Groenleer       Zierikzee             25-   925.0      25-   462.5      27-  1387.5   
   1870.9002 Bentouhami & Wattel  Colijnsplaat          28-   812.5      21-   562.5      28-  1375.0   
   1870.0022 M. de Fouw           Geersdijk             29-   751.0      34-   179.7      29-   930.7   
   1870.0427 L. van den Hoek      Zierikzee             30-   612.5      29-   306.3      30-   918.8   
                                                                                     
   1863.0250 Dick Vaders          Oud Vossemeer         32-   515.4      26-   395.3      31-   910.7   
   1864.0709 M.Y. Ponse           Poortvliet            31-   548.1      30-   274.1      32-   822.2   
   1870.0013 T. Kapoen            Wissenkerke           34-   368.1      33-   184.1      33-   552.2   
   1864.0003 M. van Hemert        St. Maartensdijk      33-   488.8      37-      .0      34-   488.8   
   1863.0016 Rini Vermaas         St. Philipsland       36-   161.7      32-   190.3      35-   352.0   
   1870.0018 Malou Kuyten         Nieuwerkerk           35-   282.2      40-      .0      36-   282.2   
   1864.0318 Jac van Dijke        Tholen                37-   128.9      38-      .0      37-   128.9   
   1864.0002 D. Koopman           St. Maartensdijk      39-    51.9      35-    26.0      38-    77.9   
   1870.0002 P. Hillebrand        Nieuwerkerk           38-    72.5      39-      .0      39-    72.5   
   1863.9003 Comb vd Berge        Tholen                40-    25.0      36-    12.5      40-    37.5   
  



  STAND JONG MIDFOND DUIFKAMP. SAMENSPEL NOORD AFDELING 1 
             3 v.d. 4 vluchten tellen

  Plc Lidnummer Naam                 Woonplaats             Ringnr     Pr   Punten     
    1 1863.9005 Comb. Hoek           St. Philipsland        1-1246117   3   2779.0
    2 1863.0438 Adri Capelle         Oud Vossemeer          1-1246007   3   2592.0
    3 1870.0005 M. Matthijsse        Nieuwerkerk            1-1248170   3   2521.5
    4 1863.0007 Jan Walpot           St. Philipsland        1-1245961   3   2487.2
    5 1870.0023 René van de Zande    Wissenkerke            1-2108745   3   2436.7
    6 1863.9005 Comb. Hoek           St. Philipsland        1-1246147   3   2425.9
    7 1863.0438 Adri Capelle         Oud Vossemeer          1-1246039   3   2420.2
    8 1863.9005 Comb. Hoek           St. Philipsland        1-1246148   3   2368.5
    9 1863.9002 Comb de Graaf        Tholen                 1-1246325   3   2337.1
   10 1870.0023 René van de Zande    Wissenkerke            1-2108775   3   2335.7



  STAND JONG MIDFOND SAMENSPEL NOORD AFDELING 1 
  KAMPIOENSCHAP ONAANGEWEZEN/AANGEWEZEN/KEIZER 3 V.D. 4 VLUCHTEN TELLEN
  
                                                        Onaangewezen     Aangewezen       Keizer  
   Lidnummer Naam                 Woonplaats            PC   TotPnt      PC   TotPnt      PC   TotPnt
 
   1863.9005 Comb. Hoek           St. Philipsland        2-  2820.8       4-  1908.4       1-  4682.0   
   1870.0005 M. Matthijsse        Nieuwerkerk            3-  2817.7       3-  1918.0       2-  4667.8   
   1863.0438 Adri Capelle         Oud Vossemeer          1-  2865.8       5-  1809.5       3-  4609.0   
   1870.0012 Mevr. Verwei-Filius  Wissenkerke            7-  2706.2       1-  2012.7       4-  4587.6   
   1863.0007 Jan Walpot           St. Philipsland        9-  2594.2       2-  1933.7       5-  4527.9   
   1864.0007 A.J. Scherpenisse    Sint-Maartensdijk      8-  2638.3       6-  1680.8       6-  4319.1   
   1864.0105 D.J. Menheere        Scherpenisse           5-  2743.4       7-  1621.2       7-  4312.9   
   1870.0023 René van de Zande    Wissenkerke            6-  2733.6      10-  1400.9       8-  4134.5   
   1864.0563 Jan-Jaap Bolier      Scherpenisse           4-  2749.4      11-  1233.1       9-  3936.7   
   1864.0393 D Noom               Tholen                10-  2586.8      12-  1201.5      10-  3539.8   
                                                                                     
   1863.9002 Comb de Graaf        Tholen                13-  2014.4       8-  1427.8      11-  3442.2   
   1863.0212 Rien Fonteyne        Oud Vossemeer         11-  2382.9      13-  1039.9      12-  3341.7   
   1863.0543 Sjaak Berkey         Oud-Vossemeer         14-  1872.6       9-  1426.1      13-  3298.7   
   1870.1279 C.H. Filius          Zierikzee             12-  2225.7      17-   429.0      14-  2654.7   
   1870.9002 Bentouhami & Wattel  Colijnsplaat          16-   987.3      14-   981.0      15-  1968.3   
   1870.1457 M.C. Bolle           Zierikzee             17-   980.4      15-   892.4      16-  1872.8   
   1864.0156 P. Potappel          Stavenisse            15-  1490.1      22-   334.2      17-  1824.3   
   1863.0008 Marco Meijer         St. Philipsland       20-   773.1      16-   671.7      18-  1444.8   
   1864.0011 A. Schults           Bruinisse             18-   911.8      19-   408.4      19-  1320.2   
   1870.0010 Joost Wattel         Colijnsplaat          19-   810.2      20-   386.1      20-  1196.3   
                                                                                     
   1864.0709 M.Y. Ponse           Poortvliet            22-   700.5      18-   419.0      21-  1119.5   
   1863.9003 Comb vd Berge        Tholen                23-   670.6      21-   335.4      22-  1006.0   
   1870.0011 W.C. Versluijs       Kortgene              24-   594.9      23-   297.5      23-   892.4   
   1863.0015 Jan Zuidweg          St. Philipsland       21-   714.8      27-      .0      24-   714.8   
   1870.0265 M. Kleppe            Kerkwerve             25-   576.9      26-    36.9      25-   613.8   
   1863.0001 Ko van Dommelen      St. Philipsland       28-   229.4      24-   237.5      26-   466.9   
   1864.0009 J. van Popering      Bruinisse             26-   312.5      29-      .0      27-   312.5   
   1870.0002 P. Hillebrand        Nieuwerkerk           27-   250.0      30-      .0      28-   250.0   
   1864.0002 D. Koopman           St. Maartensdijk      29-   125.0      25-    62.5      29-   187.5   
   1863.0016 Rini Vermaas         St. Philipsland       30-   104.2      28-      .0      30-   104.2   
  


  STAND NATOUR DUIFKAMP. SAMENSPEL NOORD AFDELING 1 
             4 v.d. 5 vluchten tellen

  Plc Lidnummer Naam                 Woonplaats             Ringnr     Pr   Punten     
    1 1870.0010 Joost Wattel         Colijnsplaat           1-1247924   4   3893.2
    2 1870.0023 René van de Zande    Wissenkerke            9-1713501   4   3672.4
    3 1863.9003 Comb vd Berge        Tholen                 9-3908577   4   3473.2
    4 1870.0010 Joost Wattel         Colijnsplaat           1-1247974   4   3446.0
    5 1870.0010 Joost Wattel         Colijnsplaat           1-1247955   4   3389.9
    6 1863.0438 Adri Capelle         Oud Vossemeer          8-1159959   4   3344.2
    7 1870.0023 René van de Zande    Wissenkerke            1-2108765   4   3288.6
    8 1864.0393 D Noom               Tholen                 8-5134142   4   3256.7
    9 1864.0393 D Noom               Tholen                 9-1724834   4   3209.5
   10 1870.0010 Joost Wattel         Colijnsplaat           1-1247940   4   3130.5



  STAND NATOUR SAMENSPEL NOORD AFDELING 1 
  KAMPIOENSCHAP ONAANGEWEZEN/AANGEWEZEN/KEIZER 4 V.D. 5 VLUCHTEN TELLEN
  
                                                        Onaangewezen     Aangewezen       Keizer  
   Lidnummer Naam                 Woonplaats            PC   TotPnt      PC   TotPnt      PC   TotPnt
 
   1870.0023 René van de Zande    Wissenkerke            4-  3719.8       1-  3632.2       1-  7352.0   
   1870.0010 Joost Wattel         Colijnsplaat           1-  3872.7       2-  3196.8       2-  7050.9   
   1863.0438 Adri Capelle         Oud Vossemeer          5-  3697.2       3-  3154.4       3-  6851.6   
   1864.0563 Jan-Jaap Bolier      Scherpenisse           2-  3858.2       5-  2660.3       4-  6479.7   
   1864.0393 D Noom               Tholen                 9-  3519.1       4-  3017.5       5-  6471.6   
   1870.1457 M.C. Bolle           Zierikzee              3-  3766.6       6-  2636.9       6-  6403.5   
   1870.1414 J. den Hengst        Zierikzee              6-  3622.9       8-  2557.1       7-  6139.3   
   1864.0105 D.J. Menheere        Scherpenisse           8-  3556.8       7-  2612.7       8-  5964.8   
   1864.0007 A.J. Scherpenisse    Sint-Maartensdijk      7-  3558.7      12-  1957.2       9-  5505.1   
   1863.9003 Comb vd Berge        Tholen                14-  3091.9       9-  2344.1      10-  5436.0   
                                                                                     
   1870.9002 Bentouhami & Wattel  Colijnsplaat          13-  3141.8      10-  2261.4      11-  5403.2   
   1870.1503 C.M. Groenleer       Zierikzee             12-  3145.5      14-  1577.3      12-  4722.8   
   1870.0012 Mevr. Verwei-Filius  Wissenkerke           18-  2681.1      11-  1975.2      13-  4656.3   
   1870.0005 M. Matthijsse        Nieuwerkerk           11-  3179.5      13-  1685.3      14-  4644.2   
   1863.0250 Dick Vaders          Oud Vossemeer         10-  3417.7      20-  1126.4      15-  4332.2   
   1863.0543 Sjaak Berkey         Oud-Vossemeer         16-  2961.6      15-  1426.6      16-  4234.3   
   1863.0017 Harm Ligtendag       Sint Philipsland      15-  3089.8      23-   872.1      17-  3961.9   
   1863.0020 A.W.A.P. Bolijn      Anna Jacobapolder     17-  2727.5      19-  1171.2      18-  3898.7   
   1864.0156 P. Potappel          Stavenisse            20-  2042.5      17-  1403.5      19-  3446.0   
   1870.0015 H.J. van Klinken     Nieuwerkerk           19-  2456.3      22-   971.5      20-  3427.8   
                                                                                     
   1870.0427 L. van den Hoek      Zierikzee             22-  1916.5      16-  1408.8      21-  3325.3   
   1870.0003 W.M. Blom            Noordgouwe            23-  1824.6      21-  1117.0      22-  2941.6   
   1863.0212 Rien Fonteyne        Oud Vossemeer         24-  1485.7      18-  1171.3      23-  2657.0   
   1863.0713 Peter de Wilde       Oud Vossemeer         21-  1981.2      28-   561.8      24-  2543.0   
   1864.0003 M. van Hemert        St. Maartensdijk      26-  1308.0      25-   828.3      25-  2136.3   
   1870.0014 J.A. van Dijke       Oosterland            25-  1426.9      26-   694.0      26-  2120.9   
   1870.0532 J.J. de Jonge        Zierikzee             31-  1139.5      24-   864.9      27-  2004.4   
   1864.0013 A. Bijl              St. Maartensdijk      32-  1096.8      27-   684.1      28-  1780.9   
   1863.0007 Jan Walpot           St. Philipsland       27-  1225.8      31-   418.4      29-  1644.2   
   1864.0709 M.Y. Ponse           Poortvliet            29-  1158.8      34-   364.0      30-  1522.8   
                                                                                     
   1864.0002 D. Koopman           St. Maartensdijk      33-  1048.9      29-   465.9      31-  1514.8   
   1863.0519 Jan Capelle          Oud Vossemeer         28-  1159.1      36-   320.0      32-  1479.1   
   1864.0011 A. Schults           Bruinisse             30-  1157.4      39-   177.0      33-  1334.4   
   1870.1171 B. Scherpenisse      Zierikzee             35-   916.3      32-   381.2      34-  1297.5   
   1870.1279 C.H. Filius          Zierikzee             37-   885.9      35-   356.7      35-  1242.6   
   1864.0006 C. Potappel          Stavenisse            38-   733.3      33-   366.7      36-  1100.0   
   1870.0011 W.C. Versluijs       Kortgene              34-   938.2      40-   147.2      37-  1085.4   
   1864.0009 J. van Popering      Bruinisse             36-   889.5      44-    60.0      38-   949.5   
   1863.9005 Comb. Hoek           St. Philipsland       40-   623.4      37-   311.7      39-   935.1   
   1870.0002 P. Hillebrand        Nieuwerkerk           45-   486.0      30-   424.7      40-   910.7   
                                                                                     
   1863.0018 K.A. Reijngoudt      St. Philipsland       41-   580.4      38-   287.3      41-   867.7   
   1870.0265 M. Kleppe            Kerkwerve             39-   635.6      53-      .0      42-   635.6   
   1870.0027 A.W. de Jonge        Zierikzee             42-   571.8      45-    21.3      43-   593.1   
   1863.0002 Ineke Quist          Sint Philipsland      43-   556.4      46-      .0      44-   556.4   
   1870.9001 Comb. Dekker         Zierikzee             44-   555.6      54-      .0      45-   555.6   
   1863.0411 Martin de Jager      Oud-Vossemeer         47-   361.3      41-    98.9      46-   460.2   
   1863.0015 Jan Zuidweg          St. Philipsland       48-   355.3      42-    88.7      47-   444.0   
   1864.0831 Joop Toetenel        Tholen                46-   388.2      51-      .0      48-   388.2   
   1864.0318 Jac van Dijke        Tholen                49-   244.3      43-    83.3      49-   327.6   
   1864.0014 Klaasjan Priem       Stavenisse            50-   223.1      49-      .0      50-   223.1   
                                                                                     
   1870.0022 M. de Fouw           Geersdijk             51-   211.6      52-      .0      51-   211.6   
   1864.0075 L. de Kwak-Koolaard  Poortvliet            52-   168.5      50-      .0      52-   168.5   
   1863.0008 Marco Meijer         St. Philipsland       53-   154.6      47-      .0      53-   154.6   
   1864.0010 J.J.M. Steketee      Bruinisse             54-    91.2      48-      .0      54-    91.2   
  



  STAND GENERAAL DUIFKAMP. SAMENSPEL NOORD AFDELING 1 
  Plc Naam                 Woonplaats             Ringnr     Pr   Punten     

    1 René van de Zande    Wissenkerke            9-1713501  12   9114.7
    2 Jan-Jaap Bolier      Scherpenisse           9-1724725  13   9092.5
    3 Jan-Jaap Bolier      Scherpenisse           9-1724728  12   9053.2
    4 Joost Wattel         Colijnsplaat           8-1148815   9   8495.2
    5 M. Matthijsse        Nieuwerkerk            7-1321151  11   8211.7
    6 D.J. Menheere        Scherpenisse           6-1589419  13   8066.6
    7 Jan-Jaap Bolier      Scherpenisse           7-1329560  10   7733.6
    8 Adri Capelle         Oud Vossemeer          9-1724048  11   7680.8
    9 D Noom               Tholen                 9-3908688  10   7667.1
   10 D Noom               Tholen                 9-1724834  11   7623.4


  STAND GENERAAL SAMENSPEL NOORD AFDELING 1 
  KAMPIOENSCHAP ONAANGEWEZEN/AANGEWEZEN/KEIZER 
                                                        Onaangewezen     Aangewezen       Keizer  
   Lidnummer Naam                 Woonplaats            PC   TotPnt      PC   TotPnt      PC   TotPnt
   
   1870.0023 René van de Zande    Wissenkerke            2- 21699.1       3- 14352.4       1- 35869.8   
   1864.0393 D Noom               Tholen                 1- 22048.7       4- 14302.0       2- 35778.7   
   1864.0563 Jan-Jaap Bolier      Scherpenisse           4- 20749.5       1- 15020.2       3- 35478.4   
   1863.0438 Adri Capelle         Oud Vossemeer          3- 20850.0       2- 14716.1       4- 35307.5   
   1870.0005 M. Matthijsse        Nieuwerkerk            6- 20331.2       5- 14169.2       5- 33996.1   
   1864.0105 D.J. Menheere        Scherpenisse           5- 20354.9       6- 13536.7       6- 33635.2   
   1863.0212 Rien Fonteyne        Oud Vossemeer          7- 20165.3      10- 11206.3       7- 31041.0   
   1864.0007 A.J. Scherpenisse    Sint-Maartensdijk      8- 19601.6       9- 11677.5       8- 31035.7   
   1870.0010 Joost Wattel         Colijnsplaat          10- 17517.3       7- 13236.0       9- 30667.7   
   1870.0012 Mevr. Verwei-Filius  Wissenkerke            9- 17705.6       8- 12282.3      10- 29803.2   
                                                                                     
   1863.9003 Comb vd Berge        Tholen                12- 15825.1      11-  9526.5      11- 24839.7   
   1863.0543 Sjaak Berkey         Oud-Vossemeer         11- 16213.6      17-  6587.1      12- 22646.8   
   1863.9005 Comb. Hoek           St. Philipsland       13- 13845.6      15-  7655.0      13- 21453.4   
   1863.0007 Jan Walpot           St. Philipsland       15- 12984.0      14-  8049.1      14- 21033.1   
   1870.1457 M.C. Bolle           Zierikzee             16- 12491.7      12-  8569.9      15- 21021.9   
   1864.0011 A. Schults           Bruinisse             14- 13238.0      16-  6633.5      16- 19871.5   
   1870.1414 J. den Hengst        Zierikzee             20- 11372.8      13-  8328.8      17- 19660.9   
   1870.1503 C.M. Groenleer       Zierikzee             19- 11394.2      22-  5874.2      18- 17268.4   
   1864.0156 P. Potappel          Stavenisse            18- 11603.5      24-  5251.7      19- 16855.2   
   1863.9002 Comb de Graaf        Tholen                17- 11851.5      27-  4605.2      20- 16456.7   
                                                                                     
   1870.0015 H.J. van Klinken     Nieuwerkerk           24-  9811.3      23-  5812.2      21- 15623.5   
   1870.9002 Bentouhami & Wattel  Colijnsplaat          26-  9175.5      18-  6315.7      22- 15491.2   
   1870.0427 L. van den Hoek      Zierikzee             27-  9161.8      19-  6107.7      23- 15269.5   
   1863.0713 Peter de Wilde       Oud Vossemeer         25-  9342.0      21-  5912.3      24- 15254.3   
   1870.0265 M. Kleppe            Kerkwerve             22- 10173.2      26-  4940.8      25- 15050.8   
   1870.0014 J.A. van Dijke       Oosterland            23-  9895.1      25-  5199.3      26- 15017.0   
   1863.0020 A.W.A.P. Bolijn      Anna Jacobapolder     29-  8916.0      20-  6047.9      27- 14963.9   
   1870.1279 C.H. Filius          Zierikzee             21- 10632.0      29-  4174.3      28- 14785.9   
   1863.0015 Jan Zuidweg          St. Philipsland       28-  9118.4      28-  4336.4      29- 13428.2   
   1863.0250 Dick Vaders          Oud Vossemeer         30-  8763.5      32-  3857.2      30- 12293.0   
                                                                                     
   1863.0008 Marco Meijer         St. Philipsland       31-  8689.5      33-  3415.2      31- 12001.5   
   1864.0013 A. Bijl              St. Maartensdijk      32-  7813.9      30-  4121.0      32- 11934.9   
   1864.0009 J. van Popering      Bruinisse             33-  7312.1      39-  2428.0      33-  9740.1   
   1816.9005 Gebr. Kesteloo       Kortgene              40-  5311.2      31-  4090.7      34-  9269.8   
   1864.0709 M.Y. Ponse           Poortvliet            35-  6662.9      37-  2458.7      35-  9121.6   
   1870.0011 W.C. Versluijs       Kortgene              34-  6666.0      41-  2375.5      36-  9041.5   
   1864.0003 M. van Hemert        St. Maartensdijk      36-  6294.6      38-  2447.5      37-  8705.4   
   1835.1185 M.C. Clement         Kamperland            39-  5348.7      34-  3153.0      38-  8501.7   
   1863.9004 Gebr. Reijngoudt     St. Philipsland       38-  5631.4      35-  2624.7      39-  8104.3   
   1863.0016 Rini Vermaas         St. Philipsland       37-  5794.6      43-  2247.9      40-  8042.5   
                                                                                     
   1863.0001 Ko van Dommelen      St. Philipsland       42-  4901.3      36-  2558.2      41-  7459.5   
   1863.0411 Martin de Jager      Oud-Vossemeer         43-  4864.0      40-  2380.0      42-  7244.0   
   1863.0055 Andre Havermans      Oud Vossemeer         47-  4414.3      44-  2109.1      43-  6523.4   
   1864.0075 L. de Kwak-Koolaard  Poortvliet            46-  4485.8      45-  2024.1      44-  6509.9   
   1870.0003 W.M. Blom            Noordgouwe            50-  4121.7      42-  2328.7      45-  6450.4   
   1870.0013 T. Kapoen            Wissenkerke           44-  4834.0      51-  1524.0      46-  6358.0   
   1863.0018 K.A. Reijngoudt      St. Philipsland       41-  4929.5      54-  1289.8      47-  6219.3   
   1863.0519 Jan Capelle          Oud Vossemeer         45-  4733.0      53-  1399.3      48-  5949.8   
   1864.0014 Klaasjan Priem       Stavenisse            48-  4264.6      47-  1675.9      49-  5940.5   
   1870.0024 PWA v/d Meulen       Sirjansland           49-  4160.6      46-  1730.1      50-  5890.7   
                                                                                     
   1870.0002 P. Hillebrand        Nieuwerkerk           51-  3912.7      52-  1519.1      51-  5431.8   
   1864.0318 Jac van Dijke        Tholen                53-  3337.0      49-  1540.2      52-  4877.2   
   1863.0017 Harm Ligtendag       Sint Philipsland      52-  3468.6      55-  1114.6      53-  4583.2   
   1870.9001 Comb. Dekker         Zierikzee             57-  2985.1      50-  1532.1      54-  4517.2   
   1816.0756 C.J. v.d. Swaluw     Kortgene              58-  2750.3      48-  1608.7      55-  4359.0   
   1870.0016 J L de Bruine        Nieuwerkerk           56-  3086.8      56-  1084.4      56-  4171.2   
   1863.0002 Ineke Quist          Sint Philipsland      54-  3284.7      58-   850.4      57-  4135.1   
   1864.0010 J.J.M. Steketee      Bruinisse             55-  3270.8      64-   454.0      58-  3697.7   
   1864.0006 C. Potappel          Stavenisse            59-  2539.4      59-   582.1      59-  3121.5   
   1870.1171 B. Scherpenisse      Zierikzee             61-  2262.2      62-   499.7      60-  2761.9   
                                                                                     
   1864.0831 Joop Toetenel        Tholen                60-  2343.0      65-   386.5      61-  2729.5   
   1870.0022 M. de Fouw           Geersdijk             62-  2063.3      61-   517.2      62-  2580.5   
   1864.0001 J. de Rijke          Stavenisse            63-  2028.5      63-   461.0      63-  2489.5   
   1863.0022 A. Bolijn            Anna Jacobapolder     64-  1882.1      66-   373.3      64-  2255.4   
   1870.0532 J.J. de Jonge        Zierikzee             67-  1139.5      57-   864.9      65-  2004.4   
   1864.9002 Gebraad-De Wilde     St. Maartensdijk      65-  1866.2      68-      .0      66-  1866.2   
   1864.0002 D. Koopman           St. Maartensdijk      66-  1225.8      60-   554.4      67-  1780.2   
   1870.0027 A.W. de Jonge        Zierikzee             68-   571.8      67-    21.3      68-   593.1   
   1870.0018 Malou Kuyten         Nieuwerkerk           69-   282.2      70-      .0      69-   282.2   
   1870.0007 W. Platschorre       Kamperland            70-   202.8      69-      .0      70-   202.8   
  
  

  Vorige pagina Top