Geen vluchtcode gevonden van de geselecteerde organisatie
Klik op <<Terug   om terug te keren.
Uitslag Afd.11


Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Voorlopige uitslag

Uitslag Afd.11   

V16 vanuit Deurne gelost op 21-04-18 om 10.30 Coordinaten: +5127202 / +0546171
Aantal deelnemers: 874 Aantal duiven in concours: 20895
Ingezonden D: 54 Ingezonden W: 55 van totaal 56 verenigingen.

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ========
3701 C. Jonker Heerenveen 0236 13/ 7-1606354 13 2 12.50.15 1188,610
3702 Pieter Woord Urk 0433 98/ 6-1508442 42 6 12.23.25 1188,597
3703 H. van der Bij Opeinde 0259 39/ 6-1044460 25 25 13.07.52 1188,595
3704 H. Storm Surhuisterveen 0205 10/3 6-1003130 1 193,166 13.12.31 1188,593
3705 H. Bakker Midlum 0227 9/ 5-1185865 4 6 13.12.39 1188,587
3706 J. Kuipers Harkema 0204 20/ 7-1618957 20 7 13.12.47 1188,573
3707 K. Laanstra Ee 0250 40/ 6-4282814 5 18 13.26.20 1188,573
3708 Comb. de Wit Surhuisterveen 0207 34/ 7-1582313 5 6 13.13.19 1188,554
3709 J. Visser Haskerhorne 0229 20/ 7-1602612 11 5 12.50.06 1188,545
3710 Comb. F.T.J.Molenaar Buren-Ameland 0211 15/4 7-1586471 9 221,656 13.36.30 1188,505
3711 W. de Lang Wolvega 0270 28/ 7-1627805 22 5 12.43.45 1188,490
3712 Gebr Kwast en Zn. Harlingen 0227 30/ 7-1599867 21 9 13.11.12 1188,483
3713 W. Sibma Giekerk 0265 25/ 7-1623165 17 2 13.17.21 1188,469
3714 E.A. Dijkstra Oudwoude 0206 20/ 2-1000857 4 7 13.22.10 1188,455
3715 E.A. Dijkstra Oudwoude 0206 20/ 7-1579768 7 8 13.22.10 1188,455
3716 L. Bakker Kollumerzwaag 0219 30/ 7-1594255 12 18 13.19.27 1188,453
3717 K. Krol Ee 0250 17/ 7-1613182 9 12 13.26.40 1188,399
3718 J. Rottine Zwagerbosch 0218 41/ 6-1015576 25 26 13.18.37 1188,389
3719 Theo&Mirjam Boelens Leeuwarden 0239 17/ 5-1197183 3 8 13.12.16 1188,381
3720 T.F. Spinder Harkema 0205 30/ 7-1578192 9 7 13.13.31 1188,352
3721 Comb Bruning Lourens Veenwouden 0217 41/ 7-4290830 21 19 13.17.22 1188,322
3722 S. de Wit Sneek 0262 17/ 7-1621056 10 4 12.56.59 1188,317
3723 G. Jager Drachten 0259 38/ 6-1044147 11 2 13.07.23 1188,265
3724 E.A. Dijkstra Oudwoude 0206 20/ 7-1579675 18 9 13.22.12 1188,225
3725 M.J. de Jong Oosterwolde 0252 32/ 5-1201358 5 14 12.57.34 1188,155
3726 H. van Sluis Tuk 0419 40/ 4-1504392 34 15 12.37.06 1188,139
3727 H. van der Bij Opeinde 0259 39/ 7-1618958 4 26 13.07.56 1188,093
3728 A. Bosma Zwaagwesteinde 0218 67/ 7-1591389 66 44 13.19.11 1188,082
3729 P. Onrust Steenwijk 0416 26/ 7-1678359 11 6 12.35.58 1188,081
3730 L. Dijkstra Zwagerbosch 0209 17/ 7-1583701 14 8 13.18.25 1188,054
3731 D. en P. Soepboer Burgum 0264 37/ 7-1622163 33 18 13.13.23 1188,028
3732 W. & E. Nieuwenhuis Dokkum 0220 27/10 6-1020925 27 208,241 13.25.17 1188,026
3733 D Hakvoort Urk 0433 26/ 4-4264514 12 5 12.23.56 1188,016
3734 Cees Korf Urk 0421 23/ 7-4287750 7 8 12.23.29 1188,005
3735 H. Storm Surhuisterveen 0205 10/ 7-1578360 10 2 13.12.36 1187,984
3736 Teake Fraterman St. Nicolaasga 0221 27/ 7-1595702 16 12 12.47.31 1187,973
3737 A. Bosma Zwaagwesteinde 0218 67/ 7-1592513 30 45 13.19.12 1187,965
3738 P. de Jong Twijzelerheide 0209 29/ 4-1397833 16 15 13.18.15 1187,960
3739 Linda Holtrop Zwaagwesteinde 0219 28/ 7-1592714 9 3 13.19.42 1187,933
3740 Joh & Marcel Postma Zwaagwesteinde 0219 38/ 5-1178985 7 19 13.19.43 1187,920
3741 R. Zondervan Goutum 0238 31/5 6-1035742 13 191,727 13.11.24 1187,902
3742 K. Weijdema Steenwijk 0416 25/ 4-1502930 14 6 12.36.01 1187,898
3743 Willem Molenaar Buren Ameland 0211 11/6 6-1011440 5 221,758 13.36.41 1187,884
3744 Th. van der Leij Damwoude 0210 35/ 5-1169040 3 14 13.22.06 1187,881
3745 Klaas de Haan Drachten 0259 12/ 6-1044718 6 9 13.07.13 1187,860
3746 Comb Lourens Bruning Twijzelerheide 0209 33/ 7-4290974 11 4 13.18.13 1187,837
3747 Jan de Groot Langweer 0221 30/ 7-1595842 30 10 12.50.43 1187,837
3748 Comb. de Wit Surhuisterveen 0207 34/ 3-1585306 1 7 13.13.25 1187,826
3749 A. Alma De Westereen 0218 35/ 5-1176339 18 14 13.18.28 1187,788
3750 D. en P. Soepboer Burgum 0264 37/ 7-6257812 24 19 13.13.25 1187,785
3751 R. Visser Kootstertille 0206 73/ 7-4289948 59 13 13.16.41 1187,778
3752 K. Zbir Drachten 0256 15/ 6-1042666 11 2 13.06.09 1187,734
3753 Gaatse Bosma Kootstertille 0206 34/ 6-1003665 25 12 13.15.38 1187,718
3754 Yde & Lineke Giesing Marssum 0238 15/3 7-1609887 4 195,438 13.14.33 1187,713
3755 Gebr Heeres & Zn. Kimswerd 0227 50/ 6-1026105 5 17 13.08.55 1187,708
3756 J. Grootoonk Bant 0413 90/ 6-1102717 46 4 12.33.10 1187,687
3757 H.G. Eikelboom Swifterbant 0413 27/ 7-1675007 1 3 12.14.55 1187,680
3758 S. Talsma Hegebeintum 0222 16/ 2-1024260 4 5 13.24.16 1187,675
3759 S.J. Hiemstra Zwagerbosch 0209 32/ 6-1108414 2 18 13.18.40 1187,653
3760 J. Tolsma Driesum 0210 41/ 7-1585651 17 17 13.23.13 1187,645
3761 N. Silvius Sneek 0262 18/ 6-1046377 15 3 12.58.12 1187,628
3762 P. de Jong Twijzelerheide 0209 29/ 7-1583295 8 16 13.18.18 1187,607
3763 A. Wijbenga Zwaagwesteinde 0218 35/ 6-1017355 21 17 13.18.59 1187,603
3764 T. Wolters Ee 0250 18/ 6-1039632 15 9 13.26.41 1187,595
3765 F. Wagteveld Tjalleberd 0236 40/ 7-1607385 1 2 12.54.46 1187,587
3766 Combinatie Post Nagele 0421 19/ 7-4287180 18 5 12.20.25 1187,576
3767 Harm Bosma Zwaagwesteinde 0209 21/ 6-1009291 14 5 13.19.59 1187,574
3768 Neuhoff-Hartmann Sneek 0262 13/ 5-1238134 11 2 12.56.37 1187,563
3769 H.T. Bruinenberg Steenwijk 0416 12/ 6-1106949 2 2 12.35.51 1187,550
3770 Abele Dijkstra Kollum 0237 17/ 7-1608379 3 9 13.22.27 1187,541
3771 R. Visser Kootstertille 0206 73/ 7-4289906 45 14 13.16.43 1187,540
3772 E.A. Dijkstra Oudwoude 0206 20/ 4-1389512 9 10 13.22.18 1187,536
3773 J. Grootoonk Bant 0413 90/ 6-1102698 79 5 12.33.11 1187,526
3774 T.J. Geertsma & Zn Feanwâlden 0217 43/ 7-1590274 3 26 13.17.39 1187,515
3775 Combinatie Silvius Oudehaske 0236 20/ 7-1606712 14 3 12.50.43 1187,490
3776 E. Westerhof Oudwoude 0203 27/ 7-1576358 25 4 13.25.09 1187,485
3777 Gaatse Bosma Kootstertille 0206 34/ 7-1579632 26 13 13.15.40 1187,479
3778 A. van der Veen Drachten 0256 17/ 6-1042821 1 6 13.06.47 1187,470
3779 Comb. J. & R. Bos Joure 0229 10/ 7-4291908 10 6 12.52.00 1187,467
3780 W.G. Huisman Grootegast 0120 37/ 5-1143701 27 8 13.17.06 1187,439
3781 Abele Dijkstra Kollum 0237 17/ 6-1001214 14 10 13.22.28 1187,427
3782 Jan de Groot Langweer 0221 30/ 6-1021928 22 11 12.50.46 1187,415
3783 Jelle v.d. Heuvel Urk 0421 24/ 4-1505908 1 8 12.23.57 1187,397
3784 W. Hoekstra Harkema 0205 20/ 6-1002832 5 12 13.13.50 1187,385
3785 Rink Wijnstra Drachten 0206 46/ 6-1004010 39 16 13.06.38 1187,360
3786 M Wiersma Kollumerzwaag 0218 17/ 7-1592392 10 3 13.20.26 1187,353
3787 Gebr Heeres & Zn. Kimswerd 0227 50/ 4-1415327 19 18 13.08.58 1187,334
3788 A. Alma De Westereen 0218 35/ 7-1590837 32 15 13.18.32 1187,319
3789 M. ten Veen Steenwijk 0416 19/ 7-1678884 19 2 12.35.53 1187,291
3790 Comb S.Zwart & Zn. Harlingen 0228 21/ 7-1600994 7 7 13.12.38 1187,273
3791 Hylke van Dijk Leeuwarden 0238 30/ 6-1035824 2 10 13.14.21 1187,254
3792 Comb Lourens Bruning Twijzelerheide 0209 33/ 6-1009038 17 5 13.18.18 1187,249
3793 Gaatse Bosma Kootstertille 0206 34/ 4-1393603 4 14 13.15.42 1187,240
3794 W. Visser Haskerhorne 0229 39/ 7-4291973 26 18 12.50.17 1187,192
3795 B. Nijholt Oldemarkt 0420 25/ 6-1103610 1 9 12.38.17 1187,149
3796 Team GPS-Noord Buitenpost 0203 45/ 7-1424607 31 16 13.20.10 1187,148
3797 Comb.J. & J. Hamstra Drogeham 0205 36/ 7-1578631 6 13 13.15.07 1187,132
3798 Cor Tolsma Oudebildtzijl 0213 30/ 6-1012698 2 2 13.23.48 1187,124
3799 J.L. Terpstra Oudwoude 0203 28/ 7-1578435 11 4 13.22.34 1187,113
3800 J. Valk Joure 0229 31/ 6-1028371 7 18 12.51.38 1187,112

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Top