Geen vluchtcode gevonden van de geselecteerde organisatie
Klik op <<Terug   om terug te keren.
Uitslag Afd.11


Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Voorlopige uitslag

Uitslag Afd.11   

V16 vanuit Deurne gelost op 21-04-18 om 10.30 Coordinaten: +5127202 / +0546171
Aantal deelnemers: 874 Aantal duiven in concours: 20895
Ingezonden D: 54 Ingezonden W: 55 van totaal 56 verenigingen.

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ========
2601 H.& A. Pitstra Twijzel 0204 30/ 7-1577201 6 2 13.14.15 1207,919
2602 E.J.J. Ludema Driesum 0220 14/ 2-1022778 5 2 13.21.55 1207,875
2603 D. en P. Soepboer Burgum 0264 37/ 7-1622134 2 14 13.10.42 1207,864
2604 SJ. Weening Harkema 0205 36/ 7-4289723 34 16 13.10.08 1207,805
2605 E.G. de Jong Marum 0254 27/ 3-1625932 8 4 13.07.55 1207,797
2606 Comb Schinkel Korf Urk 0433 37/ 6-4285893 11 23 12.21.58 1207,773
2607 Herman Brinkman Tuk 0414 86/4 6-1104937 51 151,210 12.35.12 1207,752
2608 K. Laanstra Ee 0250 40/ 7-1613000 28 7 13.23.32 1207,751
2609 D. Dam Idsegahuizum 0272 20/ 5-1214881 6 5 12.57.36 1207,726
2610 E. Dijkstra Oenkerk 0265 22/ 7-1623469 1 2 13.15.49 1207,697
2611 H. Zijlstra Bergum 0264 17/ 7-1622076 6 3 13.11.04 1207,664
2612 P. de Zwart Buitenpost 0203 19/4 7-1575415 18 200,954 13.16.24 1207,659
2613 Comb Sijbesma/Klaver Tzummarum 0225 26/ 7-1598371 2 7 13.14.55 1207,657
2614 E.A. Dijkstra Oudwoude 0206 20/ 2-1000556 3 2 13.19.26 1207,627
2615 Comb Schinkel Korf Urk 0433 37/ 7-4289122 5 24 12.21.59 1207,593
2616 Wilco Nijenkamp Biddinghuizen 0433 5/1 6-1124907 5 111,006 12.01.55 1207,539
2617 Rink Wijnstra Drachten 0206 46/ 7-1579249 8 13 13.04.01 1207,532
2618 Jelle Postma Zwagerbosch 0219 29/ 7-1593689 26 8 13.16.06 1207,526
2619 Lelieveld & vd Locht Scherpenzeel 0221 34/ 5-1180796 12 5 12.36.45 1207,520
2620 M. Hofstra Oudehorne 0234 39/11 4-1422581 14 167,963 12.49.06 1207,501
2621 Jan Wever Oosterzee 0221 25/ 6-4281637 11 3 12.39.11 1207,489
2622 J. Schinkel Urk 0432 19/ 7-1694124 14 5 12.21.58 1207,485
2623 De Groot & de Jong Workum 0272 117/ 6-1028606 59 15 12.51.59 1207,447
2624 Comb. Atema Noordbergum 0264 53/ 6-1048412 9 22 13.13.35 1207,437
2625 Lucas Scholten Sneek 0215 16/ 6-1013220 12 10 12.54.55 1207,432
2626 D. Boersma Oosterwierum 0262 9/3 7-1620883 4 184,051 13.02.26 1207,423
2627 S. Talsma Hegebeintum 0222 16/ 5-1181733 11 2 13.21.25 1207,421
2628 B. de Roos Zwagerbosch 0218 30/ 7-1591190 22 14 13.15.34 1207,420
2629 Johan Alma Zwaagwesteinde 0219 40/ 6-1822039 2 16 13.15.53 1207,407
2630 E.A. Dijkstra Oudwoude 0206 20/ 3-1581611 1 3 13.19.28 1207,389
2631 L.F. de Bruin Zwaagwesteinde 0218 30/ 6-3649651 18 15 13.15.58 1207,381
2632 St. Kramer Urk 0421 10/ 6-1109941 4 4 12.21.27 1207,362
2633 A. Bosma Zwaagwesteinde 0218 67/ 7-4291115 45 41 13.16.29 1207,349
2634 Jan Wever Oosterzee 0221 25/ 6-1021441 9 4 12.39.12 1207,333
2635 K. Rekker Drogeham 0205 21/ 7-1577500 21 8 13.12.15 1207,307
2636 Anne lenis Joure 0229 14/9 5-1187477 9 169,300 12.50.14 1207,278
2637 A.A.Zijlstra Harlingen 0228 16/ 4-1416906 13 7 13.08.39 1207,260
2638 P. Pander Wijckel 0226 40/ 3-1606516 3 12 12.42.29 1207,258
2639 J. van de Bij Kollumerzwaag 0209 31/ 4-1398195 20 13 13.16.45 1207,208
2640 Tj. Plantinga Wouterswoude 0218 18/ 5-1156951 5 3 13.20.39 1207,151
2641 Anne lenis Joure 0229 14/ 7-1602024 4 2 12.50.15 1207,135
2642 H. van Sluis Tuk 0419 40/ 5-4271917 24 10 12.35.06 1207,134
2643 J. Schinkel Urk 0432 19/ 6-1122792 13 6 12.22.00 1207,125
2644 J. de Jong Jr. Ee 0250 37/ 7-4292921 12 14 13.23.41 1207,113
2645 J.U.R. de Jong Nieuwehorne 0234 11/4 6-1032042 1 167,362 12.48.39 1207,089
2646 J. van de Bij Kollumerzwaag 0209 31/ 5-1167533 5 14 13.16.46 1207,087
2647 F. van der West Oudega 0259 38/ 7-1618279 11 12 13.05.46 1207,060
2648 L.J. Dekker Marijenkampen 0414 28/8 7-1675644 18 152,751 12.36.33 1207,046
2649 Jelle Postma Zwagerbosch 0219 29/ 7-1593706 16 9 13.16.10 1207,042
2650 Gaatse Bosma Kootstertille 0206 34/ 6-1003668 19 9 13.12.59 1207,028
2651 Comb Dijkstra & Co. Drachten 0256 28/ 6-1042706 4 4 13.05.35 1206,969
2652 J. Hopman Noordbergum 0264 40/ 7-1622645 36 18 13.13.33 1206,962
2653 J. & S. Timmermans Donkerbroek 0252 74/ 7-1614851 11 16 12.57.22 1206,932
2654 M. van Kammen Zwaagwesteinde 0218 17/ 7-1591751 14 8 13.16.29 1206,914
2655 I.S. en A. Meester Tijnje 0232 47/ 5-1188007 7 4 12.55.44 1206,914
2656 K. Weijdema Steenwijk 0416 25/ 6-1107180 5 4 12.34.02 1206,893
2657 Adrie Kors Steenwijkerwold 0414 38/ 6-4284395 37 7 12.35.37 1206,872
2658 Sj. Bosma Twijzelerheide 0209 16/ 6-1007534 16 2 13.15.10 1206,861
2659 R. Stam & Zn. St. Jansklooster 0423 31/4 7-1684701 3 134,517 12.21.27 1206,836
2660 J. & S. Timmermans Donkerbroek 0252 74/ 7-1614867 5 17 12.57.23 1206,795
2661 J. & S. Timmermans Donkerbroek 0252 74/ 7-1614749 18 18 12.57.23 1206,795
2662 J. & S. Timmermans Donkerbroek 0252 74/ 7-1614773 23 19 12.57.23 1206,795
2663 W.P. Folkerts Workum 0272 36/8 3-1638708 4 170,378 12.51.11 1206,791
2664 Y. & H. Stielstra Holwerd 0267 20/ 6-4286268 8 3 13.26.38 1206,763
2665 De Groot & de Jong Workum 0272 117/ 6-1054657 9 16 12.52.04 1206,739
2666 Reitze Schotanus Sloten 0226 26/ 6-1025497 14 11 12.42.43 1206,723
2667 J.A. Spinder Drogeham 0205 37/ 7-1577265 17 3 13.12.25 1206,701
2668 Comb. Atema Noordbergum 0264 53/ 7-1622421 11 23 13.13.41 1206,700
2669 W.N.Potyk Rijs 0233 48/ 5-1190000 27 9 12.41.02 1206,698
2670 R. Henstra Kootstertille 0206 56/ 7-1579294 7 21 13.13.12 1206,686
2671 W. de Lang Wolvega 0270 28/ 7-1627821 15 2 12.41.44 1206,684
2672 K. Vlig Lemmer 0248 18/ 7-1612446 5 9 12.38.19 1206,662
2673 R. Stam & Zn. St. Jansklooster 0423 31/ 7-1684735 11 2 12.21.28 1206,656
2674 Joh & Marcel Postma Zwaagwesteinde 0219 38/ 6-1020615 18 15 13.17.05 1206,642
2675 I.S. en A. Meester Tijnje 0232 47/ 5-1188023 10 5 12.55.46 1206,638
2676 J. Bakker Harkema 0204 14/ 6-1001841 6 2 13.10.40 1206,634
2677 J. Ament De Tike 0264 35/ 6-1049092 14 11 13.07.04 1206,590
2678 Douwe&Jesse Akkerman Rotsterhaule 0221 28/ 5-1180320 5 12 12.45.30 1206,582
2679 A. Heidstra Rottevalle 0259 33/ 3-1628385 22 2 13.06.43 1206,578
2680 J. Kuipers Bakkeveen 0258 20/ 5-1203899 2 6 13.04.12 1206,572
2681 S. de Wit Sneek 0262 17/ 7-1288391 12 3 12.54.46 1206,513
2682 J.H. Kolkena Bolsward 0215 28/ 6-1033936 8 3 12.58.29 1206,501
2683 I.S. en A. Meester Tijnje 0232 47/ 6-1029624 1 6 12.55.47 1206,500
2684 J. Homan Drachten 0254 24/ 6-1044879 9 6 13.04.37 1206,479
2685 Y. van Kammen Zwaagwesteinde 0219 40/ 7-1594036 24 19 13.16.29 1206,467
2686 O. Dijk Burgum 0217 6/ 7-1612410 1 2 13.10.32 1206,447
2687 Jelle Postma Zwagerbosch 0219 29/ 3-1600129 6 10 13.16.15 1206,437
2688 Y. & H. Stielstra Holwerd 0267 20/ 7-4293309 6 4 13.26.41 1206,421
2689 J. de Jong Jr. Ee 0250 37/ 7-4292890 37 15 13.23.47 1206,418
2690 D. Westra Drogeham 0205 30/ 7-1578266 17 6 13.12.17 1206,417
2691 Joh & Marcel Postma Zwaagwesteinde 0219 38/ 5-1178930 2 16 13.17.07 1206,401
2692 W.Th. de Blok Twijzelerheide 0209 35/ 6-1008231 34 18 13.15.48 1206,393
2693 P. de Jong Twijzelerheide 0209 29/ 5-1167463 18 13 13.15.41 1206,363
2694 K. Veenstra Twijzelerheide 0209 12/5 3-1587655 3 199,369 13.15.16 1206,350
2695 Jan Kooiker Buren-Ameland 0211 25/ 4-4260537 8 3 13.33.42 1206,337
2696 Fam Schilstra Balk 0226 6/ 6-1028464 4 2 12.43.11 1206,333
2697 J. de Jong Jr. Ee 0250 37/ 7-1612858 1 16 13.23.48 1206,303
2698 R. Visser Holwerd 0222 48/ 7-4293224 3 6 13.26.29 1206,276
2699 Comb. Brands-de Boer Urk 0421 24/ 6-1109362 23 3 12.22.06 1206,219
2700 J. Homan Drachten 0254 24/ 7-1615648 13 7 13.04.39 1206,219

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Top