Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 11>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Afd.11 CCG West   

E26 vanuit Issoudun ZAC gelost op 03-07-21 om 06.45 Weer: Half bewolkt W Zwak (2) 17 graden.
Coordinaten: +4657150 / +0200380 Aantal deelnemers: 37 Met 251 duiven in Concours

Select. Vlucht Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten  Verschil
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ====== ========
1 Gerard Heinhuis Steenwijk 0416 10/8 0-4212816 10 713,071 15.36.36 1341,329 1000.0 00:00:00
2 A. Sommer Tuk 0414 4/2 8-1491220V 1 712,969 15.44.06 1322,518 993.9 00:07:34
3 Gerard Heinhuis Steenwijk 0416 10/ 9-1277431V 2 2 15.49.49 1308,790 987.9 00:13:13
4 H. van Sluis Tuk 0419 5/2 9-4205615 3 712,924 15.52.56 1301,115 981.9 00:16:26
5 A. Timmerman Steenwijk 0419 10/5 8-1490813V 8 712,169 15.53.58 1297,285 975.9 00:18:03
6 Gerard Heinhuis Steenwijk 0416 10/ 9-1277427 8 3 16.00.05 1284,584 969.8 00:23:29
7 Linde/Bustraan Zwartsluis 0423 5/4 8-5133621 4 696,279 15.49.43 1278,242 963.8 00:26:14
8 F. Lugtmeyer Tuk 0419 4/4 9-1279037 2 713,078 16.05.49 1271,499 957.8 00:29:12
9 A. Timmerman Steenwijk 0419 10/ 0-1114905 4 2 16.05.17 1271,082 951.8 00:29:23
10 R. Stam & Zn. St. Jansklooster 0423 8/2 9-1283149V 2 696,260 15.58.43 1257,404 945.7 00:35:29
11 J. Halman Zuidveen 0414 8/3 9-1275118V 3 711,329 16.13.43 1250,762 939.7 00:38:30
12 Gerard Heinhuis Steenwijk 0416 10/ 9-1277432V 4 4 16.16.12 1248,339 933.7 00:39:36
13 Jos van Dijk Hasselt 0423 3/2 0-1118669V 3 692,117 16.08.58 1227,230 927.7 00:49:26
14 F. Lugtmeyer Tuk 0419 4/ 9-1279020 1 2 16.26.16 1226,765 921.6 00:49:39
15 Gerard Heinhuis Steenwijk 0416 10/ 8-5175006V 1 5 16.27.57 1223,178 915.6 00:51:21
16 Gerard Heinhuis Steenwijk 0416 10/ 9-1277448V 3 6 16.31.40 1215,429 909.6 00:55:04
17 Adrie Kors Steenwijkerwold 0414 8/2 9-4205415 2 712,923 16.34.12 1209,973 903.6 00:57:43
18 Marco de Vries Steenwijk 0414 7/2 8-4295965V 2 712,420 16.34.23 1208,755 897.5 00:58:18
19 B Nijholt Oldemarkt 0414 6/3 9-1279676V 5 711,487 16.35.42 1204,481 891.5 01:00:24
20 Klaas Pijlman Steenwijk 0416 9/3 7-1137847V 1 711,792 16.37.47 1200,763 885.5 01:02:14
21 Gerard Heinhuis Steenwijk 0416 10/ 9-1277462 7 7 16.39.56 1198,541 879.5 01:03:20
22 Gebr.Kruisweg Steenwijk 0419 10/5 0-1114132V 6 713,312 16.42.41 1193,461 873.4 01:05:52
23 Anton Hassing Steggerda 0414 7/1 8-5179393V 3 717,196 16.48.23 1188,596 867.4 01:08:19
24 Gebr.Kruisweg Steenwijk 0419 10/ 9-1276143V 3 2 16.45.24 1188,061 861.4 01:08:35
25 Gerard Heinhuis Steenwijk 0416 10/ 7-1679166 5 8 16.47.08 1184,210 855.4 01:10:32
26 Marco de Vries Steenwijk 0414 7/ 9-4205544V 5 2 16.48.19 1180,839 849.4 01:12:15
27 L.J. Dekker Marijenkampen 0414 8/3 6-1104087V 3 713,729 16.49.42 1180,303 843.3 01:12:32
28 A. Timmerman Steenwijk 0419 10/ 9-1278724 1 3 16.48.40 1179,735 837.3 01:12:49
29 A.Scholten Giethoorn 0416 6/1 0-1255403 2 706,288 16.47.49 1171,644 831.3 01:17:00
30 H.Marsman Zwartsluis 0423 12/4 7-1684191 3 696,290 16.41.05 1168,108 825.3 01:18:50
31 Klaas Pijlman Steenwijk 0416 9/ 8-1490517V 7 2 16.55.36 1165,726 819.2 01:20:05
32 Henk ten Veen Steenwijk 0419 7/3 9-1279203V 2 711,854 16.55.53 1165,287 813.2 01:20:19
33 Linde/Bustraan Zwartsluis 0423 5/ 8-5004081V 2 2 16.42.48 1164,737 807.2 01:20:36
34 F. Lugtmeyer Tuk 0419 4/ 8-1491269V 3 3 16.59.15 1160,892 801.2 01:22:38
35 A. Sommer Tuk 0414 4/ 7-1676508 3 2 17.01.01 1157,386 795.1 01:24:29
36 A. Timmerman Steenwijk 0419 10/ 8-1490848V 3 4 17.00.40 1156,742 789.1 01:24:50
37 R. van Looij Zuidveen 0419 12/3 9-7001515 6 711,423 17.00.22 1156,096 783.1 01:25:11
38 Mannes&Bouke deBoer Steenwijk 0414 8/2 0-1064710 1 712,236 17.01.08 1155,948 777.1 01:25:15
39 M Wolters Sr Zuidveen 0414 5/2 7-1676835 1 711,284 17.00.28 1155,656 771.0 01:25:25
40 A Settels Giethoorn 0414 12/3 0-1112324 5 706,534 16.57.30 1153,526 765.0 01:26:33
41 J. Halman Zuidveen 0414 8/ 9-1275164 7 2 17.01.40 1153,507 759.0 01:26:34
42 H.J. Gaal Steenwijk 0416 8/2 0-1113569V 4 711,642 17.03.26 1150,716 753.0 01:28:04
43 J.H. Schuring Steenwijk 0419 8/2 9-1226141 1 712,772 17.04.29 1150,592 746.9 01:28:08
44 F. Lugtmeyer Tuk 0419 4/ 8-1491262V 4 4 17.05.29 1149,230 740.9 01:28:52
45 R. van Looij Zuidveen 0419 12/ 0-1114860 8 2 17.05.26 1146,655 734.9 01:30:15
46 Gebr.Kruisweg Steenwijk 0419 10/ 9-1276166V 2 3 17.07.43 1145,484 728.9 01:30:53
47 H. van Sluis Tuk 0419 5/ 9-4205630 1 2 17.07.35 1145,106 722.8 01:31:06
48 Adrie Kors Steenwijkerwold 0414 8/ 7-4287580 1 2 17.07.53 1144,544 716.8 01:31:24
49 Henk ten Veen Steenwijk 0419 7/ 6-1826185V 4 2 17.08.18 1142,073 710.8 01:32:45
50 L.J. Dekker Marijenkampen 0414 8/ 8-1487182 8 2 17.11.35 1139,081 704.8 01:34:23
51 B Nijholt Oldemarkt 0414 6/ 0-1115340V 4 2 17.11.21 1135,926 698.8 01:36:08
52 Linde/Bustraan Zwartsluis 0423 5/ 0-1533082V 5 3 16.58.18 1135,300 692.7 01:36:29
53 H.Marsman Zwartsluis 0423 12/ 0-4213204V 5 2 16.58.27 1135,039 686.7 01:36:37
54 M.T. Strating Zwartsluis 0423 6/1 9-1282905V 6 696,443 16.59.15 1133,811 680.7 01:37:18
55 A. Groten Steenwelle Steenwijk 0416 6/1 0-1113763 6 711,729 17.13.13 1132,933 674.7 01:37:47
56 R. Stam & Zn. St. Jansklooster 0423 8/ 9-1283126V 1 2 16.59.45 1132,569 668.6 01:37:59
57 H.J. Gaal Steenwijk 0416 8/ 0-1113563V 7 2 17.13.46 1131,805 662.6 01:38:25
58 Mannes&Bouke deBoer Steenwijk 0414 8/ 0-1111355 2 2 17.15.14 1130,087 656.6 01:39:22
59 Henk ten Veen Steenwijk 0419 7/ 8-1491132V 1 3 17.15.16 1129,450 650.6 01:39:44
60 Gebr.Kruisweg Steenwijk 0419 10/ 9-1276160V 9 4 17.16.37 1129,343 644.5 01:39:47
61 H. v.d. Linde & Dcht Zwartsluis 0423 6/2 7-1019489V 2 696,279 17.01.45 1128,949 638.5 01:40:01
62 H. v.d. Linde & Dcht Zwartsluis 0423 6/ 7-1684137V 3 2 17.02.12 1128,126 632.5 01:40:28
63 A. Timmerman Steenwijk 0419 10/ 0-1114944 5 5 17.17.25 1126,105 626.5 01:41:36
64 Gebr.Kruisweg Steenwijk 0419 10/ 0-1111261V 4 5 17.20.27 1122,530 620.4 01:43:37
65 B Nijholt Oldemarkt 0414 6/ 6-1103575 1 3 17.19.27 1121,424 614.4 01:44:15
66 Damian de Vries Jl Steenwijk 0414 6/2 7-4287492 2 712,420 17.22.02 1118,340 608.4 01:46:00
67 H.Marsman Zwartsluis 0423 12/ 0-4213196 8 3 17.08.25 1116,893 602.4 01:46:50
68 H.Marsman Zwartsluis 0423 12/ 8-4296376 2 4 17.09.03 1115,760 596.3 01:47:28
69 A Settels Giethoorn 0414 12/ 0-1112306 11 2 17.19.57 1112,740 590.3 01:49:13
70 L.J. Dekker Marijenkampen 0414 8/ 8-1487233V 1 3 17.27.26 1110,978 584.3 01:50:14
71 J. Halman Zuidveen 0414 8/ 9-1275117V 2 3 17.28.36 1105,235 578.3 01:53:34
72 Klaas Pijlman Steenwijk 0416 9/ 8-1495277V 4 3 17.29.06 1105,096 572.2 01:53:39
73 Gebr. Homma Steggerda 0414 6/3 8-1438149V 1 719,384 17.37.30 1102,504 566.2 01:55:10
74 M Wolters Sr Zuidveen 0414 5/ 7-1676822 2 2 17.31.20 1100,466 560.2 01:56:21
75 Peter onrust Steenwijk 0416 5/1 8-5112843V 3 712,007 17.32.07 1100,277 554.2 01:56:28
76 R. van Looij Zuidveen 0419 12/ 9-7001513 5 3 17.32.22 1098,949 548.1 01:57:15
77 T. Kuiper Tuk 0414 9/1 8-1488348 2 713,045 17.33.56 1098,770 542.1 01:57:21
78 Gebr. Homma Steggerda 0414 6/ 0-1064162V 2 2 17.40.20 1097,738 536.1 01:57:58
79 Jos van Dijk Hasselt 0423 3/ 0-1118608 1 2 17.16.19 1096,307 530.1 01:58:49
80 Damian de Vries Jl Steenwijk 0414 6/ 0-1251043 3 2 17.35.11 1095,722 524.1 01:59:10
81 A Settels Giethoorn 0414 12/ 0-1112305 8 3 17.30.16 1094,950 518.0 01:59:37
82 J.H. Schuring Steenwijk 0419 8/ 8-1438684 3 2 17.41.19 1086,019 512.0 02:04:59
83 Linde/Bustraan Zwartsluis 0423 5/ 9-1705532 3 4 17.26.29 1085,421 506.0 02:05:20
84 Gebr. Homma Steggerda 0414 6/ 9-1225500V 6 3 17.48.34 1084,117 500.0 02:06:08

Select. Vlucht Select. Vlucht