Geen vluchtcode gevonden van de geselecteerde organisatie
Klik op <<Terug   om terug te keren.
Uitslag Afd.11 District 2


Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Voorlopige uitslag

Uitslag Afd.11 District 2   

X28 vanuit Deventer. gelost op 14-07-18 om 08.00 Coordinaten: +5213566 / +0612317
Aantal deelnemers: 55 Aantal duiven in concours: 480
Ingezonden D: 15 Ingezonden W: 14 van totaal 20 verenigingen.

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ========
1 A. Bosma Zwaagwesteinde 0218 8/7 5-1174929 3 114,383 09.25.19 1340,694
2 P. Broersma Zwaagwesteinde 0218 2/2 7-1592460 2 115,096 09.26.11 1335,265
3 P. Broersma Zwaagwesteinde 0218 2/ 5-1175500 1 2 09.26.17 1333,718
4 F. van der West Oudega 0259 6/4 7-1618248 1 101,892 09.16.31 1331,635
5 A.G. Dijkstra Oudwoude 0206 26/21 7-1579892 14 117,154 09.28.18 1326,751
6 H. Feenstra Zwaagwesteinde 0218 1/1 5-1174302 1 114,500 09.27.10 1313,577
7 A.G. Dijkstra Oudwoude 0206 26/ 6-1004306 12 2 09.29.13 1313,120
8 Comb Ros en zn. Damwoude 0210 12/8 7-1584853 9 118,346 09.30.12 1312,045
9 J. Koehoorn Twijzel 0206 42/36 7-1580096 40 112,810 09.26.05 1310,371
10 J. Koehoorn Twijzel 0206 42/ 7-1580168 39 2 09.26.10 1309,210
11 A.G. Dijkstra Oudwoude 0206 26/ 6-1004210 18 3 09.29.33 1308,232
12 Comb Ros en zn. Damwoude 0210 12/ 7-1584850 7 2 09.30.46 1303,854
13 A. Bosma Zwaagwesteinde 0218 8/ 5-1187090 5 2 09.28.15 1296,131
14 A. Bosma Zwaagwesteinde 0218 8/ 5-1174930 2 3 09.28.18 1295,397
15 A.G. Dijkstra Oudwoude 0206 26/ 7-1579999 17 4 09.30.34 1293,547
16 A.G. Dijkstra Oudwoude 0206 26/ 7-1579905 21 5 09.30.38 1292,595
17 Henco Jilderda De Westereen 0218 3/3 7-1590583 1 114,914 09.28.54 1292,451
18 J. Koehoorn Twijzel 0206 42/ 4-1390037 24 3 09.27.20 1291,721
19 J. Hopman Noordbergum 0264 14/13 7-1622612 9 111,146 09.26.14 1288,800
20 J. Hopman Noordbergum 0264 14/ 7-1622630 11 2 09.26.16 1288,302
21 J. Koehoorn Twijzel 0206 42/ 6-1004848 25 4 09.27.35 1288,034
22 J. Koehoorn Twijzel 0206 42/ 7-1581237 37 5 09.27.42 1286,320
23 J. Koehoorn Twijzel 0206 42/ 7-1580299 17 6 09.27.51 1284,022
24 J. Koehoorn Twijzel 0206 42/ 7-1580089 33 7 09.27.55 1283,048
25 J. Hopman Noordbergum 0264 14/ 7-1622637 3 3 09.26.39 1282,603
26 A. Bosma Zwaagwesteinde 0218 8/ 7-1591363 7 4 09.29.21 1280,174
27 Wiebe van der Woude Drachten 0256 10/2 7-1863507 8 98,302 09.16.50 1279,366
28 R. Visser Kootstertille 0206 3/2 6-4280597 3 110,707 09.26.32 1279,357
29 M. Jellema Oudkerk 0210 7/3 7-1621907 2 116,961 09.31.26 1279,150
30 J. Koehoorn Twijzel 0206 42/ 4-1390087 3 8 09.28.17 1277,821
31 J. Koehoorn Twijzel 0206 42/ 6-1005580 5 9 09.28.30 1274,592
32 J. Hopman Noordbergum 0264 14/ 7-1622629 8 4 09.27.15 1273,784
33 J. Koehoorn Twijzel 0206 42/ 7-1581204 16 10 09.28.36 1273,154
34 A.G. Dijkstra Oudwoude 0206 26/ 4-1390651 8 6 09.32.05 1272,242
35 Comb. B & E Dijkstra De Westereen 0218 7/2 7-1591899 7 114,034 09.29.43 1271,052
36 J. Ament De Tike 0264 1/1 7-1623065 1 102,871 09.21.01 1269,566
37 A.G. Dijkstra Oudwoude 0206 26/ 6-1004247 25 7 09.32.18 1269,255
38 Henco Jilderda De Westereen 0218 3/ 7-1592578 3 2 09.30.33 1268,903
39 F. Damstra Damw‚ld 0210 10/6 7-1585734 6 118,394 09.33.26 1267,156
40 J. Koehoorn Twijzel 0206 42/ 7-1580082 2 11 09.29.08 1265,536
41 J. Hopman Noordbergum 0264 14/ 7-1622669 4 5 09.27.50 1265,325
42 W.Th. de Blok Twijzelerheide 0209 9/4 7-1584315 3 113,171 09.29.28 1264,960
43 J. Hopman Noordbergum 0264 14/ 7-1622672 5 6 09.28.02 1262,451
44 Comb Ros en zn. Damwoude 0210 12/ 7-1584825 2 3 09.33.58 1259,451
45 J. Koehoorn Twijzel 0206 42/ 7-1580298 7 12 09.29.35 1259,180
46 U. Riemersma Drachten 0259 24/5 6-1044086 17 97,068 09.17.08 1258,455
47 E.J.J. Ludema Driesum 0220 10/8 5-1179534 1 120,857 09.36.13 1256,050
48 Comb Ros en zn. Damwoude 0210 12/ 5-1168707 4 4 09.34.17 1255,221
49 Comb Ros en zn. Damwoude 0210 12/ 7-1584891 1 5 09.34.23 1253,891
50 A. de Jager Oudega 0259 26/4 5-1174260 15 100,507 09.20.11 1253,472
51 J. Hopman Noordbergum 0264 14/ 7-1622628 13 7 09.28.45 1252,257
52 J. Koehoorn Twijzel 0206 42/ 7-1580286 20 13 09.30.06 1251,960
53 A. Bosma Zwaagwesteinde 0218 8/ 7-4291102 8 5 09.31.23 1251,690
54 A.G. Dijkstra Oudwoude 0206 26/ 7-1579881 24 8 09.33.36 1251,627
55 A. Bosma Zwaagwesteinde 0218 8/ 7-1591344 6 6 09.31.25 1251,233
56 Rudolf Visser Noardburgum 0264 6/3 7-1621903 1 111,464 09.29.05 1251,131
57 F. van der West Oudega 0259 6/ 7-1618223 5 2 09.21.27 1250,979
58 F. van der West Oudega 0259 6/ 7-1618224 6 3 09.21.29 1250,468
59 A.G. Dijkstra Oudwoude 0206 26/ 7-1579857 23 9 09.33.42 1250,291
60 F. van der West Oudega 0259 6/ 4-1364725 3 4 09.21.30 1250,212
61 J. Koehoorn Twijzel 0206 42/ 6-1004885 35 14 09.30.14 1250,206
62 J. Hopman Noordbergum 0264 14/ 7-1622614 7 8 09.28.55 1249,910
63 J. Koehoorn Twijzel 0206 42/ 7-1580136 29 15 09.30.16 1249,745
64 J. Koehoorn Twijzel 0206 42/ 3-1580303 22 16 09.30.17 1249,514
65 A. Henstra Kollum 0203 6/3 6-1000695 2 116,073 09.32.55 1249,037
66 L.F. de Bruin Zwaagwesteinde 0218 4/4 7-1591107 2 113,846 09.31.17 1246,984
67 L.F. de Bruin Zwaagwesteinde 0218 4/ 7-1591276 1 2 09.31.28 1244,485
68 A.G. Dijkstra Oudwoude 0206 26/ 5-1163281 9 10 09.34.18 1242,336
69 A.G. Dijkstra Oudwoude 0206 26/ 7-1579943 16 11 09.34.19 1242,117
70 A.G. Dijkstra Oudwoude 0206 26/ 7-1579900 13 12 09.34.20 1241,897
71 W.Th. de Blok Twijzelerheide 0209 9/ 6-1008230 9 2 09.31.10 1241,372
72 A.G. Dijkstra Oudwoude 0206 26/ 6-1004281 15 13 09.34.23 1241,239
73 J. Hopman Noordbergum 0264 14/ 7-1622603 1 9 09.29.33 1241,071
74 M. Jellema Oudkerk 0210 7/ 5-4270663 3 2 09.34.17 1240,485
75 M. Jellema Oudkerk 0210 7/ 5-4270677 4 3 09.34.20 1239,828
76 J. Koehoorn Twijzel 0206 42/ 7-1580098 32 17 09.31.05 1238,445
77 E.J.J. Ludema Driesum 0220 10/ 6-1019128 8 2 09.37.48 1235,716
78 E.J.J. Ludema Driesum 0220 10/ 7-1592407 3 3 09.37.51 1235,085
79 E.J.J. Ludema Driesum 0220 10/ 6-1019123 7 4 09.37.53 1234,664
80 E.G. de Jong Marum 0254 22/3 6-1042071 22 101,467 09.22.13 1234,142
81 Comb Ros en zn. Damwoude 0210 12/ 7-1584841 12 6 09.36.00 1232,776
82 J. Douwes Drachten 0259 12/2 7-1028349 11 98,193 09.19.39 1232,714
83 F. Damstra Damw‚ld 0210 10/ 7-4290466 5 2 09.36.05 1232,208
84 A.G. Dijkstra Oudwoude 0206 26/ 4-1390612 6 14 09.35.05 1232,102
85 A. Henstra Kollum 0203 6/ 6-1000008 1 2 09.34.13 1231,805
86 Rudolf Visser Noardburgum 0264 6/ 7-1611267 4 2 09.30.32 1231,095
87 F. Damstra Damw‚ld 0210 10/ 7-1585723 9 3 09.36.11 1230,927
88 A. de Jager Oudega 0259 26/ 7-1618892 16 2 09.21.43 1229,951
89 J. Koehoorn Twijzel 0206 42/ 7-1581275 36 18 09.31.44 1229,763
90 J. Koehoorn Twijzel 0206 42/ 7-1580297 38 19 09.31.48 1228,777
91 J. Koehoorn Twijzel 0206 42/ 7-1580295 12 20 09.31.50 1228,331
92 E.G. de Jong Marum 0254 22/ 7-1615745 14 2 09.22.39 1227,672
93 J. Koehoorn Twijzel 0206 42/ 7-1580296 13 21 09.31.53 1227,663
94 F. Damstra Damw‚ld 0210 10/ 7-4290465 4 4 09.36.27 1227,523
95 J. Koehoorn Twijzel 0206 42/ 7-1755923 1 22 09.31.55 1227,218
96 E.J.J. Ludema Driesum 0220 10/ 2-4242668 2 5 09.38.31 1226,727
97 E.J.J. Ludema Driesum 0220 10/ 4-1410595 9 6 09.38.37 1225,483
98 G. Jager Drachten 0259 3/1 6-1044155 1 99,414 09.21.10 1224,765
99 W.Th. de Blok Twijzelerheide 0209 9/ 7-1205347 8 3 09.32.26 1224,361
100 J. Hopman Noordbergum 0264 14/ 6-1048753 10 10 09.30.47 1224,212

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Top