Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Uitslag Afd.11 Samenspel F   

M28 vanuit Arlon gelost op 13-07-19 om 12.00 Coordinaten: +4940433 / +0548076
Aantal deelnemers: 106 Aantal duiven in concours: 1074

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten 
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ======
1 Teake Fraterman St. Nicolaasga 0221 12/8 7-1595709 10 361,038 17.13.43 1150,842 999.3
2 K. Vlig Lemmer 0248 10/7 7-1612446 2 352,496 17.07.26 1146,577 997.9
3 Fokke Gnodde Urk 0432 10/4 7-1005811 4 332,793 16.53.10 1135,167 996.5
4 M. Mulch Ens 0413 9/7 7-1673203 9 327,916 16.50.57 1127,053 995.1
5 Teake Fraterman St. Nicolaasga 0221 12/ 7-1595694V 1 2 17.25.56 1107,706 993.7
6 D. Ferwerda Joure 0229 20/9 8-1414886 20 366,134 17.32.11 1102,207 992.3
7 Douwe&Jesse Akkerman Rotsterhaule 0221 15/8 7-1595602 8 361,101 17.28.13 1100,193 990.9
8 K. Koffeman Urk 0421 7/2 8-1492008 7 332,979 17.02.45 1099,795 989.5
9 H. Visscher Ens 0413 10/3 8-1485443 10 328,933 16.59.25 1098,581 988.1
10 J. Stuurman Heerenveen 0236 20/8 7-1607124V 1 365,407 17.32.42 1098,308 986.7
11 J. Stuurman Heerenveen 0236 20/ 7-1614236 6 2 17.32.52 1097,758 985.3
12 Teake Fraterman St. Nicolaasga 0221 12/ 7-1595716 12 3 17.30.01 1094,000 983.9
13 K. de Vries Urk 0421 7/3 8-1492094 2 332,081 17.04.39 1090,044 982.5
14 H. Bles Oudehaske 0236 9/5 7-1601645 7 364,653 17.34.42 1089,494 981.1
15 Lelieveld & vd Locht Scherpenzeel 0221 10/6 8-1409884 10 350,595 17.22.48 1086,108 979.7
16 W. Visser Haskerhorne 0229 10/6 8-1414675 9 364,180 17.35.38 1085,002 978.3
17 Y. Ypma Joure 0229 19/10 8-1411930 6 366,486 17.37.55 1084,547 976.9
18 Comb Ras & Post Urk 0432 10/9 8-4297202 2 332,333 17.06.37 1083,874 975.5
19 Reyer van den berg Urk 0421 4/1 6-1109798V 2 332,547 17.07.11 1082,552 974.1
20 D. Ferwerda Joure 0229 20/ 6-1028335V 1 2 17.38.30 1081,639 972.7
21 H. Bles Oudehaske 0236 9/ 8-1420654 2 2 17.37.11 1081,470 971.3
22 H. Visscher Ens 0413 10/ 8-1485446 6 2 17.04.14 1081,188 969.9
23 Comb Booy-Vredeveld Munnekeburen 0221 10/3 7-4291262 1 352,956 17.26.28 1081,132 968.5
24 Dirk Huizinga Bant 0413 10/7 8-1485386 5 343,702 17.18.05 1080,542 967.1
25 Douwe&Jesse Akkerman Rotsterhaule 0221 15/ 7-1595596V 1 2 17.34.43 1078,828 965.7
26 Lelieveld & vd Locht Scherpenzeel 0221 10/ 8-1409921 7 2 17.25.58 1075,557 964.3
27 Teake Fraterman St. Nicolaasga 0221 12/ 6-1021894V 5 4 17.35.46 1075,265 962.9
28 K. Vlig Lemmer 0248 10/ 7-1612630 9 2 17.28.22 1073,483 961.5
29 Joas van Zuiden Swifterbant 0433 6/2 5-1093620V 6 321,586 16.59.34 1073,450 960.2
30 T. Pander Joure 0229 20/11 8-4300496 18 366,791 17.41.57 1072,645 958.8
31 M.R. Post Haskerhorne 0229 10/8 8-5150902 7 364,099 17.40.07 1070,508 957.4
32 Comb Schinkel Korf Urk 0433 15/5 7-4289127 6 332,667 17.11.00 1069,668 956.0
33 D. Ferwerda Joure 0229 20/ 8-1414882 10 3 17.42.44 1068,279 954.6
34 Douwe&Jesse Akkerman Rotsterhaule 0221 15/ 8-1409194 3 3 17.38.04 1068,138 953.2
35 K. Hoekstra Urk 0432 10/6 8-4296972 9 332,770 17.11.39 1067,770 951.8
36 Comb Brands Urk 0421 7/4 8-1636305 2 332,954 17.12.08 1066,650 950.4
37 K. Hoekstra Urk 0432 10/ 8-4297016 1 2 17.12.36 1064,525 949.0
38 Comb Ras & Post Urk 0432 10/ 8-4297186V 10 2 17.12.13 1064,433 947.6
39 A. van der Wal Rottum 0236 10/5 8-1420168 2 362,000 17.40.15 1063,875 946.2
40 M.R. Post Haskerhorne 0229 10/ 8-5150814 1 2 17.42.27 1063,214 944.8
41 Harmen Brands Urk 0421 10/2 8-1492771 4 332,670 17.13.18 1061,827 943.4
42 Comb Ras & Post Urk 0432 10/ 8-4297219 4 3 17.13.10 1061,204 942.0
43 P. Romkes Urk 0413 15/4 8-4296799 2 332,252 17.13.37 1059,421 940.6
44 H. Visscher Ens 0413 10/ 8-1485077 5 3 17.10.31 1059,310 939.2
45 Tim Koelma Joure 0229 7/3 8-3089912 4 366,545 17.46.10 1058,869 937.8
46 M.R. Post Haskerhorne 0229 10/ 6-1027793 5 3 17.43.59 1058,474 936.4
47 L. Tuinstra Kraggenburg 0401 13/6 7-1813256V 9 331,940 17.14.09 1056,626 935.0
48 K. Vlig Lemmer 0248 10/ 8-1425256 10 3 17.34.03 1055,220 933.6
49 J.J. Barendrecht Emmeloord 0413 8/2 7-1673255V 1 336,773 17.19.11 1055,110 932.2
50 Gebr. Ras Urk 0432 10/5 8-4296780 9 331,404 17.14.16 1054,531 930.8
51 Douwe&Jesse Akkerman Rotsterhaule 0221 15/ 8-1409174 7 4 17.42.28 1054,414 929.4
52 Y. Ypma Joure 0229 19/ 7-1601381 5 2 17.47.55 1053,374 928.0
53 Dirk Huizinga Bant 0413 10/ 8-1485410 9 2 17.26.27 1052,849 926.6
54 Comb Ras & Post Urk 0432 10/ 8-4297211 6 4 17.15.43 1052,633 925.2
55 W. Visser Haskerhorne 0229 10/ 7-4291983 5 2 17.46.37 1050,623 923.8
56 Gebr. Ras Urk 0432 10/ 5-4272570 1 2 17.16.04 1048,526 922.4
57 J. Stuurman Heerenveen 0236 20/ 8-1419866 14 3 17.49.07 1046,661 921.0
58 J. Schinkel Urk 0433 10/3 7-1694101 7 332,700 17.18.00 1046,227 919.6
59 Stefanus Loosman Urk 0433 25/8 8-1005649 14 331,830 17.17.11 1046,178 918.3
60 D. Ferwerda Joure 0229 20/ 8-1414909 9 4 17.50.03 1045,950 916.9
61 Y. Ypma Joure 0229 19/ 8-1415059 18 3 17.50.27 1045,760 915.5
62 Tim Koelma Joure 0229 7/ 8-4300373 2 2 17.51.41 1042,259 914.1
63 W. Visser Haskerhorne 0229 10/ 7-1601359 1 3 17.49.53 1040,814 912.7
64 T. Pander Joure 0229 20/ 7-1602317 9 2 17.52.27 1040,689 911.3
65 Lelieveld & vd Locht Scherpenzeel 0221 10/ 7-1596254 4 3 17.37.08 1039,932 909.9
66 M.R. Post Haskerhorne 0229 10/ 8-5150842 6 4 17.50.14 1039,586 908.5
67 Comb Ras & Post Urk 0432 10/ 8-4297215 7 5 17.19.44 1039,409 907.1
68 Lelieveld & vd Locht Scherpenzeel 0221 10/ 8-1409868 1 4 17.37.34 1038,597 905.7
69 Y. Ypma Joure 0229 19/ 7-1597594 4 4 17.53.01 1038,156 904.3
70 T. Pander Joure 0229 20/ 7-1602350 11 3 17.53.35 1037,354 902.9
71 T. Pander Joure 0229 20/ 8-1415453 4 4 17.53.40 1037,109 901.5
72 E. Bosma Haskerhorne 0229 4/2 8-4300400 1 363,382 17.50.24 1037,050 900.1
73 Comb Ras & Post Urk 0432 10/ 8-4297192 3 6 17.20.37 1036,546 898.7
74 F. Snoek Tollebeek 0421 6/5 7-1681305 3 330,373 17.19.23 1034,408 897.3
75 Daan Tuinstra Kraggenburg 0401 6/2 8-1441134V 5 331,940 17.20.55 1034,347 895.9
76 Combinatie Post Nagele 0421 8/5 7-1004387 7 328,804 17.17.59 1034,029 894.5
77 Coen Brugman Luttelgeest 0413 20/12 7-4287229 2 343,052 17.32.03 1033,085 893.1
78 H. van der Wal Rottum 0236 3/3 7-1606898 2 362,107 17.50.34 1032,919 891.7
79 Comb Schinkel Korf Urk 0433 15/ 7-4289139 3 2 17.22.15 1032,325 890.3
80 Jan de Groot Langweer 0221 9/5 6-1021945V 7 364,820 17.53.25 1032,253 888.9
81 Johnny Steneker Sint Nicolaasga 0221 11/4 6-1021672 2 361,001 17.50.05 1031,180 887.5
82 E.J. Bos Ens 0413 8/2 6-1102273 1 327,860 17.18.02 1030,900 886.1
83 P. Romkes Urk 0413 15/ 8-4295665 4 2 17.22.47 1029,335 884.7
84 J. de Fouw Creil 0413 12/5 7-1582017V 12 343,323 17.33.55 1028,172 883.3
85 J. van Ooijen-Kollen Emmeloord 0413 10/3 7-1673168 7 338,133 17.29.04 1027,551 881.9
86 De Vries/Hakvoort Urk 0432 10/5 8-4296900 6 330,793 17.22.25 1025,980 880.5
87 R.A. de Vries Heerenveen 0236 10/6 8-1415755 10 364,925 17.55.43 1025,888 879.1
88 St. Kramer Urk 0421 9/2 8-6064432V 1 332,045 17.23.43 1025,677 877.7
89 Dirk Huizinga Bant 0413 10/ 6-1102642 1 3 17.35.14 1025,263 876.4
90 Stefanus Loosman Urk 0433 25/ 8-1005605V 18 2 17.23.43 1025,064 875.0
91 Johnny Steneker Sint Nicolaasga 0221 11/ 7-1596558 3 2 17.52.27 1024,256 873.6
92 Fam. Zeeman Swifterbant 0433 22/6 6-4285645 16 322,148 17.14.33 1024,157 872.2
93 J. Custers Biddinghuizen 0433 12/1 8-1005272 6 308,600 17.01.29 1023,558 870.8
94 K. Koffeman Urk 0421 7/ 5-1268768 6 2 17.25.28 1023,035 869.4
95 K. Hoekstra Urk 0432 10/ 8-4296971 7 3 17.25.36 1022,023 868.0
96 W. Visser Haskerhorne 0229 10/ 7-4291974 8 4 17.56.24 1021,784 866.6
97 D. Ferwerda Joure 0229 20/ 7-1601746 19 5 17.58.20 1021,771 865.2
98 B. Hakvoort Tollebeek 0433 41/10 8-1005583 7 333,613 17.26.43 1021,108 863.8
99 W. van den Berg Rottum 0236 5/3 7-1606501 4 362,187 17.54.44 1020,967 862.4
100 Fokke Gnodde Urk 0432 10/ 6-1123216V 10 2 17.26.14 1020,108 861.0

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Top