Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Uitslag Afd.11 Samenspel F   

M26 vanuit Chimay 2017 gelost op 29-06-19 om 06.30 Coordinaten: +5002109 / +0422109
Aantal deelnemers: 116 Aantal duiven in concours: 1677

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten 
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ======
1 K. Vlig Lemmer 0248 17/8 7-1612617 10 326,089 10.33.35 1338,716 999.5
2 W. Visser Haskerhorne 0229 20/12 6-4282001 16 339,841 10.47.00 1322,264 998.6
3 Douwe&Jesse Akkerman Rotsterhaule 0221 24/10 8-1409196V 15 337,087 10.45.47 1317,864 997.7
4 Y. Ypma Joure 0229 16/9 7-1597596 1 341,849 10.50.08 1314,132 996.8
5 W. Visser Haskerhorne 0229 20/ 8-1414656 3 2 10.49.18 1310,536 995.9
6 Douwe&Jesse Akkerman Rotsterhaule 0221 24/ 7-1595595 2 2 10.47.41 1308,146 995.0
7 K. Hoekstra Urk 0432 12/7 8-4297016 10 305,292 10.24.22 1302,628 994.1
8 Maarten Hakvoort Urk 0421 18/8 8-1627948 2 305,178 10.24.39 1300,570 993.2
9 Gerrit Wakker Tollebeek 0432 106/35 8-1004991 3 308,922 10.27.38 1299,947 992.4
10 Maarten Hakvoort Urk 0421 18/ 8-4296111 8 2 10.24.46 1299,924 991.5
11 Maarten Hakvoort Urk 0421 18/ 8-4296119 7 3 10.25.16 1297,161 990.6
12 Gebr. Ras Urk 0432 29/13 8-4296788 11 303,897 10.24.24 1296,490 989.7
13 Comb Ras & Post Urk 0432 20/15 8-4297202 3 304,885 10.25.14 1296,099 988.8
14 Maarten Hakvoort Urk 0421 18/ 7-1820105V 13 4 10.28.12 1281,187 987.9
15 St. Kramer Urk 0421 9/3 8-6064432V 9 304,424 10.28.28 1276,533 987.0
16 Fokke Gnodde Urk 0432 10/7 8-4297096 2 304,877 10.28.51 1276,439 986.1
17 K. Vlig Lemmer 0248 17/ 8-1425238 6 2 10.45.35 1275,861 985.2
18 Stefanus Loosman Urk 0433 25/12 8-1005630 20 304,637 10.29.03 1274,365 984.3
19 Comb Ras & Post Urk 0432 20/ 6-1864080 1 2 10.29.34 1272,655 983.4
20 Johannes Nentjes Urk 0421 19/9 7-1694317 4 305,259 10.30.39 1268,479 982.5
21 J. Schinkel Urk 0433 10/6 7-1694134 9 305,296 10.32.10 1260,686 981.6
22 Johannes Nentjes Urk 0421 19/ 7-1694318 5 2 10.32.12 1260,361 980.7
23 W. Visser Haskerhorne 0229 20/ 8-1414677 4 3 10.59.46 1259,691 979.8
24 K. Koffeman Urk 0421 8/5 8-1383574 3 305,631 10.32.44 1259,070 978.9
25 R.A. de Vries Heerenveen 0236 14/7 8-1414985 3 342,177 11.01.54 1258,468 978.0
26 K. de Vries Urk 0421 10/4 8-1492094 3 304,486 10.33.08 1252,342 977.1
27 H. Bles Oudehaske 0236 9/4 8-1419039 1 341,181 11.02.27 1252,221 976.3
28 P. Romkes Urk 0413 29/13 6-4284254 1 304,621 10.33.21 1251,782 975.4
29 H. Leeuwestein Urk 0421 13/5 8-6064439 2 304,597 10.33.42 1249,832 974.5
30 K. Vlig Lemmer 0248 17/ 7-1612446 2 3 10.51.34 1246,676 973.6
31 K. Vlig Lemmer 0248 17/ 7-1612622 12 4 10.51.51 1245,327 972.7
32 T. Pander Joure 0229 20/13 8-4300504 20 341,954 11.04.53 1243,999 971.8
33 Dirk Huizinga Bant 0413 17/12 8-1485414 6 318,713 10.46.20 1243,356 970.9
34 De Vries/Hakvoort Urk 0432 19/10 7-4288519 14 303,639 10.34.31 1241,796 970.0
35 K. Koffeman Urk 0421 8/ 8-1492001 1 2 10.36.35 1239,413 969.1
36 T. Pander Joure 0229 20/ 8-4300505 11 2 11.06.26 1237,024 968.2
37 Thaeke Mulder Scharsterbrug 0221 7/3 8-4299364V 5 337,888 11.03.18 1236,329 967.3
38 Comb Schinkel Korf Urk 0433 24/16 7-4289137 14 304,754 10.36.35 1235,906 966.4
39 P. Romkes Urk 0413 29/ 5-4271394 4 2 10.36.53 1233,867 965.5
40 T. Pander Joure 0229 20/ 8-1415414 8 3 11.07.22 1232,861 964.6
41 Comb Schinkel Korf Urk 0433 24/ 8-4297658 8 2 10.37.12 1232,823 963.7
42 D. Ferwerda Joure 0229 28/10 8-1414921 25 341,569 11.07.39 1230,216 962.8
43 Fokke Gnodde Urk 0432 10/ 7-1005803 4 2 10.37.52 1230,006 961.9
44 J. Stuurman Heerenveen 0236 38/15 7-0483309 25 342,486 11.08.29 1229,827 961.0
45 F.A. Ringnalda Lemmer 0248 10/2 7-1612170 4 326,346 10.55.25 1229,562 960.2
46 K. Vlig Lemmer 0248 17/ 7-1612638 4 5 10.55.27 1228,438 959.3
47 Douwe&Jesse Akkerman Rotsterhaule 0221 24/ 7-1595602 11 3 11.04.37 1227,484 958.4
48 K. Hoekstra Urk 0432 12/ 8-4297010 9 2 10.38.54 1226,568 957.5
49 Fokke Gnodde Urk 0432 10/ 7-1005837 5 3 10.38.44 1225,720 956.6
50 J. Bos Urk 0432 26/8 8-1434478V 7 304,498 10.38.35 1224,937 955.7
51 J. van Ooijen-Kollen Emmeloord 0413 13/6 8-1484984 7 312,954 10.45.50 1223,274 954.8
52 Anne lenis Joure 0229 4/3 8-1404706 2 342,012 11.09.42 1222,782 953.9
53 Gerrit Wakker Tollebeek 0432 106/ 8-1005014 19 2 10.42.53 1221,559 953.0
54 Y. Ypma Joure 0229 16/ 8-1415053 16 2 11.09.52 1221,473 952.1
55 H. Leeuwestein Urk 0421 13/ 6-4285250V 4 2 10.39.26 1221,105 951.2
56 Gebr. Ras Urk 0432 29/ 8-4296808 15 2 10.39.21 1218,758 950.3
57 H. Visscher Ens 0413 14/5 6-1103159 1 306,397 10.41.50 1216,669 949.4
58 Comb Schinkel Korf Urk 0433 24/ 7-1693188V 2 3 10.40.29 1216,663 948.5
59 W. Visser Haskerhorne 0229 20/ 8-4300509 20 4 11.09.20 1216,550 947.6
60 Anne lenis Joure 0229 4/ 8-1415095 4 2 11.11.29 1215,035 946.7
61 Dirk Huizinga Bant 0413 17/ 8-1485379 11 2 10.52.20 1214,918 945.8
62 D. Ferwerda Joure 0229 28/ 7-1601746 21 2 11.11.35 1213,032 944.9
63 Riekelt H. de Vries Urk 0432 9/6 6-4285421V 6 303,639 10.40.31 1212,054 944.1
64 Fam. Zeeman Swifterbant 0433 24/8 8-4297542V 18 295,687 10.34.01 1211,699 943.2
65 Stefanus Loosman Urk 0433 25/ 8-1005605V 4 2 10.41.35 1210,879 942.3
66 J. Stuurman Heerenveen 0236 38/ 8-1419855 27 2 11.12.51 1210,841 941.4
67 Gebr. Ras Urk 0432 29/ 5-4272570 3 3 10.41.09 1210,023 940.5
68 Wouter Kroon Tollebeek 0433 8/1 6-1124148V 1 307,243 10.43.56 1209,936 939.6
69 W. Visser Haskerhorne 0229 20/ 8-4300515 12 5 11.11.33 1206,973 938.7
70 Teake Fraterman St. Nicolaasga 0221 16/7 8-1409538 5 334,640 11.07.24 1206,345 937.8
71 D. Ferwerda Joure 0229 28/ 6-1028335V 1 3 11.13.15 1205,894 936.9
72 Lelieveld & vd Locht Scherpenzeel 0221 10/10 7-1596234 5 327,856 11.02.04 1205,060 936.0
73 D Hakvoort Urk 0433 22/6 8-4297332 18 304,855 10.43.08 1204,329 935.1
74 Gebr. Ras Urk 0432 29/ 7-4288377 2 4 10.42.26 1203,872 934.2
75 Gerrit Wakker Tollebeek 0432 106/ 8-1004886 42 3 10.46.40 1203,553 933.3
76 Gebr. Ras Urk 0432 29/ 8-1504591 10 5 10.42.37 1202,998 932.4
77 H. Leeuwestein Urk 0421 13/ 7-1681430 10 3 10.43.13 1202,861 931.5
78 Stefanus Loosman Urk 0433 25/ 8-1005641 1 3 10.43.17 1202,752 930.6
79 K. Hoekstra Urk 0432 12/ 8-4297025 11 3 10.44.36 1199,107 929.7
80 J. Stuurman Heerenveen 0236 38/ 7-1607121V 17 3 11.15.40 1198,902 928.8
81 Gebr. de Vries Urk 0432 11/8 8-1006061 11 304,866 10.44.32 1197,699 928.0
82 Jelle v.d. Heuvel Urk 0421 20/7 8-1491913 12 305,378 10.45.07 1197,015 927.1
83 Jelle v.d. Heuvel Urk 0421 20/ 8-1491904 9 2 10.45.12 1196,624 926.2
84 M.R. Post Haskerhorne 0229 14/7 8-5150902 6 339,767 11.14.09 1195,726 925.3
85 J. Stuurman Heerenveen 0236 38/ 7-1607120V 2 4 11.16.26 1195,693 924.4
86 Teake Fraterman St. Nicolaasga 0221 16/ 7-1595704 2 2 11.10.06 1194,716 923.5
87 Comb Ras & Post Urk 0432 20/ 7-4288336 14 3 10.45.24 1193,758 922.6
88 Lusanne Stuurman Heerenveen 0236 7/4 8-5151109 7 342,486 11.17.00 1193,332 921.7
89 Lelieveld & vd Locht Scherpenzeel 0221 10/ 8-1409868 2 2 11.05.00 1192,206 920.8
90 Teake Fraterman St. Nicolaasga 0221 16/ 7-1595699V 11 3 11.10.55 1191,243 919.9
91 J. Stuurman Heerenveen 0236 38/ 7-1607124V 15 5 11.17.34 1190,980 919.0
92 P. Romkes Urk 0413 29/ 7-4287342 11 3 10.46.01 1189,849 918.1
93 Gerrit Wakker Tollebeek 0432 106/ 7-1005076 49 4 10.50.04 1187,819 917.2
94 Stefanus Loosman Urk 0433 25/ 8-1006041 25 4 10.46.32 1187,514 916.3
95 W. Visser Haskerhorne 0229 20/ 8-1414663 6 6 11.16.14 1187,225 915.4
96 Dirk Huizinga Bant 0413 17/ 8-1485378 10 3 10.58.29 1187,089 914.5
97 N. de Fouw Bant 0413 10/2 7-1674095 1 319,051 10.59.03 1185,845 913.6
98 P. Romkes Urk 0413 29/ 8-4295647 7 4 10.46.56 1185,604 912.7
99 M.R. Post Haskerhorne 0229 14/ 6-1027793 13 2 11.16.49 1184,609 911.9
100 Willem post Urk 0432 13/4 8-1504563 6 304,922 10.47.38 1183,551 911.0

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Top