Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Uitslag Afd. 8 Vlieggebied NW   

A28 vanuit Dax. gelost op 12-07-19 om 13.30 Coordinaten: +4345400 / -0103520
Aantal deelnemers: 43 Aantal duiven in concours: 222

Select. Vlucht Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten 
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ======
1 T. Koele & Zn. Wezep 0760 8/4 4-1648099 2 1099,642 14.21.30 1005,616 1000,0
2 H. van Klompenburg Oostendorp 0734 5/1 6-1213331 1 1093,188 14.50.17 974,074 982,1
3 T. Koele & Zn. Wezep 0760 8/ 4-1648015 1 2 15.09.46 963,105 964,3
4 G.J. v.d. Bosch Doornspijk 0734 5/3 6-1211946 5 1088,624 15.10.48 952,587 946,4
5 Arjo Witkamp Harderwijk 0743 5/1 6-1221503 2 1076,495 15.08.48 943,628 928,6
6 Arjan Beens Genemuiden 0404 10/5 6-1050498 5 1116,883 16.00.51 936,302 910,7
7 Arjan Beens Genemuiden 0404 10/ 6-1855305 8 2 16.06.32 931,862 892,9
8 Angelique v.d. Dragt Harderwijk 0742 6/1 7-1786971V 3 1074,881 15.26.02 928,194 875,0
9 Nanne Wolff Hattemerbroek 0760 5/2 7-1807015 4 1101,377 15.56.00 927,072 857,1
10 Comb v Ommen & Koops Wezep 0761 3/1 6-1243054V 3 1099,976 15.56.14 925,724 839,3
11 G. Kroeze Wezep 0757 2/1 7-1802968 2 1101,025 16.07.30 917,899 821,4
12 G.J. v.d. Bosch Doornspijk 0734 5/ 7-1779703 1 2 15.56.36 915,882 803,6
13 A.Wolff/F.Sellies Wezep 0760 10/4 7-1807831 1 1100,670 16.12.25 913,861 785,7
14 Gerrit van Putten Kampen 0410 2/1 7-1668785 2 1106,148 16.18.29 913,807 767,9
15 G. Hamstra en Zoon Harderwijk 0742 10/4 6-1220142 9 1075,053 15.53.37 906,733 750,0
16 Dries Wolff T-Loo Oldebroek 0758 8/2 6-1237304 3 1096,749 16.18.49 905,792 732,1
17 T. Koele & Zn. Wezep 0760 8/ 7-1807491 8 3 16.23.43 904,521 714,3
18 Comb. ten Cate Hattemerbroek 0760 4/2 5-1406232 2 1101,281 16.29.37 901,495 696,4
19 Nanne Wolff Hattemerbroek 0760 5/ 6-1239480V 1 2 16.30.29 900,922 678,6
20 Arjan Beens Genemuiden 0404 10/ 6-1094074 3 3 16.49.46 899,419 660,7
21 J. Hinke Kampen 0410 2/1 6-1098307V 1 1106,166 16.40.21 897,607 642,9
22 G.J. v.d. Bosch Doornspijk 0734 5/ 7-1779685 2 3 16.23.37 895,528 625,0
23 E. Haal Zeewolde 0742 10/2 5-1385399V 7 1071,648 16.07.43 893,251 607,1
24 J.C. Heutink Genemuiden 0404 6/2 6-1855193 3 1116,914 16.59.15 892,638 589,3
25 Vlijm-Foppen Hulshorst 0754 13/2 5-1397266 1 1080,714 16.18.45 892,598 571,4
26 G. Hamstra en Zoon Harderwijk 0742 10/ 7-1787867V 5 2 16.22.58 884,829 553,6
27 Dick Fijn Oldebroek 0761 3/2 5-1882286 2 1096,539 16.59.44 876,004 535,7
28 Dick Fijn Oldebroek 0761 3/ 5-1882204 1 2 16.59.46 875,981 517,9
29 G. Hamstra en Zoon Harderwijk 0742 10/ 4-1623694V 1 3 16.38.52 873,400 500,0
30 C. Schaftenaar Harderwijk 0742 4/1 7-1786321 2 1075,196 16.39.11 873,300 482,1
31 Comb. de Gunst `T Harde 0736 7/1 7-1782689 5 1092,541 17.03.53 869,928 464,3
32 E. Haal Zeewolde 0742 10/ 7-1787327V 9 2 16.53.36 860,346 446,4
33 J.C. Heutink Genemuiden 0404 6/ 5-1254370V 6 2 17.47.04 859,781 428,6
34 J.A. van Triest Elburg 0759 7/4 7-1730267 6 1093,112 17.22.21 857,780 410,7
35 Vlijm-Foppen Hulshorst 0754 13/ 6-1230366 3 2 17.09.28 856,711 392,9
36 G. Heutink & Zn. Genemuiden 0404 10/2 7-1666391V 7 1116,795 17.52.56 855,824 375,0
37 A.Wolff/F.Sellies Wezep 0760 10/ 4-1647099 4 2 17.36.03 854,524 357,1
38 J.A. van Triest Elburg 0759 7/ 6-1212861 5 2 17.27.46 854,149 339,3
39 Arjan Beens Genemuiden 0404 10/ 6-1094058 6 4 17.56.26 853,593 321,4
40 T. Koele & Zn. Wezep 0760 8/ 5-1404881 4 4 17.40.26 850,830 303,6
41 Gebr. van Deutekom Elburg 0759 7/2 5-1376420V 2 1092,895 17.34.23 849,576 285,7
42 G. Hamstra en Zoon Harderwijk 0742 10/ 7-1787877V 2 4 17.25.27 841,551 267,9
43 J.A. van Triest Elburg 0759 7/ 6-1212837V 3 3 17.47.44 841,028 250,0
44 Siem en Karst Kolk Genemuiden 0404 6/1 6-1095131 2 1116,921 18.27.52 833,596 232,1
45 G. Heutink & Zn. Genemuiden 0404 10/ 3-1682448V 10 2 18.29.33 832,465 214,3
46 Gebr. van Deutekom Elburg 0759 7/ 4-1616538 5 2 18.01.24 832,101 196,4
47 J.K. Strieker Kampen 0410 4/1 7-1670522V 1 1106,556 18.20.44 830,290 178,6
48 Arjan Beens Genemuiden 0404 10/ 4-1488648V 9 5 18.33.44 829,934 160,7
49 J.A. van Triest Elburg 0759 7/ 3-1816904 7 4 18.08.49 827,603 142,9
50 A.Wolff/F.Sellies Wezep 0760 10/ 6-1240404 5 3 18.19.01 826,939 125,0
51 A.Wolff/F.Sellies Wezep 0760 10/ 5-1406694 2 4 18.21.27 825,430 107,1
52 J. van Grafhorst Harderwijk 0742 3/1 7-1787089 1 1076,426 17.53.22 824,605 89,3
53 G. van 't Goor T Harde 0736 9/1 6-1214291 3 1090,009 18.12.04 823,225 71,4
54 Comb. ten Cate Hattemerbroek 0760 4/ 6-1239896 3 2 18.27.34 822,117 53,6
55 Dries Wolff T-Loo Oldebroek 0758 8/ 6-1237272V 7 2 18.24.35 820,561 35,7
56 H. Beelen Harderwijk 0742 4/1 6-1219961V 2 1073,408 17.59.15 818,614 17,9

Select. Vlucht Select. Vlucht