Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Uitslag Afd. 8 Vlieggebied NW   

A27 vanuit Cahors. gelost op 05-07-19 om 12.30 Coordinaten: +4356420 / +0119300
Aantal deelnemers: 64 Aantal duiven in concours: 385

Select. Vlucht Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten 
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ======
1 E. Haal Zeewolde 0742 9/4 7-1787342V 8 983,746 14.48.53 824,672 1000,0
2 J.A. van Triest Elburg 0759 8/2 6-1212833 2 1002,938 16.02.13 792,074 989,7
3 T. Koele & Zn. Wezep 0760 18/11 7-1807606 1 1007,915 16.29.03 779,483 979,4
4 Arjan Beens Genemuiden 0404 10/5 6-1869670V 2 1026,042 17.18.13 764,431 969,1
5 Angelique v.d. Dragt Harderwijk 0742 10/6 7-1787248V 8 986,084 16.45.23 753,084 958,8
6 T. Koele & Zn. Wezep 0760 18/ 8-1614518 5 2 17.23.37 747,920 948,5
7 Comb. de Gunst `T Harde 0736 20/5 8-5008103 17 1001,789 17.33.06 738,178 938,1
8 Angelique v.d. Dragt Harderwijk 0742 10/ 7-1787297V 2 2 17.28.47 728,923 927,8
9 T. Koele & Zn. Wezep 0760 18/ 7-1807492 17 3 18.19.53 717,945 917,5
10 Arjo Witkamp Harderwijk 0743 9/4 6-1221534 4 987,603 18.06.43 710,139 907,2
11 G. van 't Goor T Harde 0736 10/2 7-1782121 8 999,266 18.25.56 708,730 896,9
12 Arjo Witkamp Harderwijk 0743 9/ 4-1624238V 8 2 18.17.50 704,507 886,6
13 Nanne Wolff Hattemerbroek 0760 7/3 8-1615728 4 1009,515 18.58.25 699,872 876,3
14 Siem en Karst Kolk Genemuiden 0404 9/2 8-1477620 9 1026,076 19.23.32 699,178 866,0
15 G.J. v.d. Bosch Doornspijk 0734 7/2 7-1779710 3 998,215 18.48.08 697,007 855,7
16 Combinatie Ter Beek Biddinghuizen 0742 4/2 7-1799311V 2 999,408 18.50.54 696,494 845,4
17 F. Kanis T Harde 0736 1/1 7-1782816 1 1000,701 18.57.41 694,120 835,1
18 D. Jansen Kampen 0410 4/1 8-5153206V 4 1015,715 20.35.55 659,591 824,7
19 Arjo Witkamp Harderwijk 0743 9/ 3-1824005 2 3 19.56.24 658,219 814,4
20 H. Beelen Harderwijk 0742 5/2 7-1787448 1 984,611 19.57.43 655,649 804,1
21 A.Wolff/F.Sellies Wezep 0760 10/5 6-1240350 3 1008,900 20.39.09 653,790 793,8
22 Gerard Kok IJsselmuiden 0410 7/3 2-1113599V 2 1017,035 21.57.39 627,160 783,5
23 F. Bosman Elburg 0760 3/1 8-1616725 2 1001,831 21.47.34 621,648 773,2
24 G. Hamstra en Zoon Harderwijk 0742 10/1 7-1787947V 6 985,941 21.33.33 617,154 762,9
25 A.Wolff/F.Sellies Wezep 0760 10/ 5-1406643 2 2 23.25.17 609,605 752,6
26 G.J. v.d. Bosch Doornspijk 0734 7/ 6-1211955V 1 2 22.33.44 603,148 742,3
27 Arjan Beens Genemuiden 0404 10/ 7-1665095V 5 2 05.50.26 601,273 732,0
28 Gerard Kok IJsselmuiden 0410 7/ 8-1480668V 4 2 05.49.33 596,309 721,6
29 Comb. de Gunst `T Harde 0736 20/ 7-1782690 3 2 05.25.56 595,613 711,3
30 J. Nijboer Kampen 0410 10/2 7-1672634 7 1015,685 06.23.21 583,945 701,0
31 T. Koele & Zn. Wezep 0760 18/ 5-1246268 3 4 06.26.26 578,451 690,7
32 B. van de Berg Wezep 0767 2/1 5-1414655 1 1007,704 06.47.06 571,550 680,4
33 Combinatie Ter Beek Biddinghuizen 0742 4/ 7-1799357 1 2 06.32.45 571,495 670,1
34 T. Koele & Zn. Wezep 0760 18/ 6-1240862 18 5 06.48.29 571,222 659,8
35 Dick Fijn Oldebroek 0761 7/1 7-1809133 2 1005,146 07.18.11 560,220 649,5
36 Comb. de Gunst `T Harde 0736 20/ 7-1782741 1 3 07.13.42 559,748 639,2
37 E. Haal Zeewolde 0742 9/ 7-1787360 6 2 06.42.16 559,493 628,9
38 A.J. Kok IJsselmuiden 0410 6/4 8-5108995V 3 1017,674 07.49.19 557,532 618,6
39 G. van der Perk Nunspeet 0754 7/2 6-1230839 3 994,958 07.26.09 552,090 608,2
40 J. Nijboer Kampen 0410 10/ 8-1606927 8 2 08.09.49 550,263 597,9
41 H. Beelen Harderwijk 0742 5/ 7-1787424 3 2 07.17.50 548,882 587,6
42 T. Koele & Zn. Wezep 0760 18/ 7-1807462 16 6 08.10.19 545,904 577,3
43 T. Koele & Zn. Wezep 0760 18/ 7-1807574 2 7 08.11.23 545,589 567,0
44 B.W. van Kleef Kampen 0410 10/4 8-1481227 8 1015,723 08.26.20 545,399 556,7
45 Arjan Beens Genemuiden 0404 10/ 6-1869599V 1 3 08.52.35 543,282 546,4
46 Comb. de Gunst `T Harde 0736 20/ 7-1782734V 13 4 08.15.09 541,167 536,1
47 B.W. van Kleef Kampen 0410 10/ 7-1670086 4 2 08.43.33 540,404 525,8
48 Siem en Karst Kolk Genemuiden 0404 9/ 8-1477541 5 2 09.05.59 539,472 515,5
49 A.Wolff/F.Sellies Wezep 0760 10/ 5-1406597 1 3 08.49.24 535,110 505,2
50 G. Heutink & Zn. Genemuiden 0404 8/2 5-1254178V 2 1025,977 09.24.31 534,216 494,8
51 J.A. van Triest Elburg 0759 8/ 6-1212822V 1 2 08.47.21 532,528 484,5
52 G. van der Perk Nunspeet 0754 7/ 6-1230801V 2 2 08.33.00 532,343 474,2
53 E. van de Hoek Harderwijk 0742 9/3 7-1786246 7 986,026 08.20.36 531,088 463,9
54 E. Haal Zeewolde 0742 9/ 6-1217949 9 3 08.18.07 530,570 453,6
55 T. Koele & Zn. Wezep 0760 18/ 4-1647990 12 8 09.07.10 529,597 443,3
56 B.W. van Kleef Kampen 0410 10/ 4-1491997 9 3 09.22.48 529,350 433,0
57 Arjan Beens Genemuiden 0404 10/ 7-1664963 4 4 09.43.34 529,001 422,7
58 Angelique v.d. Dragt Harderwijk 0742 10/ 8-1596369 3 3 08.28.03 528,997 412,4
59 T. Koele & Zn. Wezep 0760 18/ 6-1240785 7 9 09.11.11 528,482 402,1
60 Comb. ten Cate Hattemerbroek 0760 6/2 6-1239903 1 1009,407 09.22.55 526,029 391,8
61 Comb v Ommen & Koops Wezep 0761 8/2 7-1809599 1 1008,140 09.33.39 522,447 381,4
62 E. Haal Zeewolde 0742 9/ 6-1218010V 1 4 08.51.57 521,062 371,1
63 A.Wolff/F.Sellies Wezep 0760 10/ 7-1807904 9 4 09.50.18 518,367 360,8
64 Comb. ten Cate Hattemerbroek 0760 6/ 7-1806848 5 2 09.52.51 517,950 350,5
65 Nanne Wolff Hattemerbroek 0760 7/ 7-1807094 2 2 09.59.08 516,337 340,2
66 Comb. de Gunst `T Harde 0736 20/ 8-5008156 4 5 10.02.33 511,491 329,9
67 G. van 't Goor T Harde 0736 10/ 7-1782114 7 2 10.03.21 509,994 319,6
68 A.Wolff/F.Sellies Wezep 0760 10/ 7-1807885 5 5 10.24.38 509,381 309,3
69 Gebr. van Deutekom Elburg 0759 7/2 6-1212999V 3 1002,734 10.22.09 506,901 299,0
70 Arjan Beens Genemuiden 0404 10/ 7-1665133 6 5 11.21.38 503,542 288,7
71 Duo van Weeghel Wezep 0757 10/1 7-1802430 3 1007,910 10.47.27 503,084 278,4
72 B.W. van Kleef Kampen 0410 10/ 6-1099100V 7 4 11.08.44 501,655 268,0
73 H. van Klompenburg Oostendorp 0734 10/2 8-1588337V 3 1002,746 10.51.28 499,508 257,7
74 E. van de Hoek Harderwijk 0742 9/ 7-1786236 6 2 10.20.31 498,867 247,4
75 T. Koele & Zn. Wezep 0760 18/ 6-1240777 4 10 11.11.48 497,047 237,1
76 H. van Klompenburg Oostendorp 0734 10/ 6-1213341 7 2 11.08.52 495,215 226,8
77 C. Schaftenaar Harderwijk 0742 10/1 8-1594690 3 986,232 10.35.52 495,126 216,5
78 G. Heutink & Zn. Genemuiden 0404 8/ 4-1489003 1 2 11.59.21 494,361 206,2
79 Gebr. van Deutekom Elburg 0759 7/ 7-1781601 6 2 11.22.14 491,958 195,9
80 Angelique v.d. Dragt Harderwijk 0742 10/ 6-1219542 6 4 10.58.24 489,514 185,6
81 H. van 't Goor T Harde 0734 2/1 6-1211491V 1 1000,760 11.32.23 488,557 175,3
82 J.K. Strieker Kampen 0410 24/1 8-5111168 19 1016,606 12.50.00 478,177 164,9
83 J.C. Heutink Genemuiden 0404 4/1 8-1477076 4 1026,062 13.13.58 477,245 154,6
84 Angelique v.d. Dragt Harderwijk 0742 10/ 6-1220039V 10 5 12.18.42 470,748 144,3
85 Angelique v.d. Dragt Harderwijk 0742 10/ 7-1787258V 1 6 12.38.48 466,274 134,0
86 E. van de Hoek Harderwijk 0742 9/ 7-1786255 5 3 13.00.09 461,587 123,7
87 A.J. Kok IJsselmuiden 0410 6/ 6-1100331V 1 2 14.12.13 460,857 113,4
88 T. Koele & Zn. Wezep 0760 18/ 5-1404797 15 11 14.16.06 455,636 103,1
89 Arjo Witkamp Harderwijk 0743 9/ 5-1387110V 1 4 13.35.23 454,825 92,8
90 Comb v Ommen & Koops Wezep 0761 8/ 8-1618194 7 2 14.30.55 452,706 82,5
91 Gerard Kok IJsselmuiden 0410 7/ 6-1099341 1 3 15.06.54 449,438 72,2
92 Nanne Wolff Hattemerbroek 0760 7/ 8-1479213 6 3 15.34.52 440,666 61,9
93 Gerrit van Putten Kampen 0410 4/1 7-1668780 2 1015,951 16.09.13 436,927 51,5
94 Natalie van Oosten Hulshorst 0755 5/1 4-1638486 3 991,043 16.29.10 422,589 41,2
95 A.J. Kok IJsselmuiden 0410 6/ 8-1480661 5 3 18.03.55 417,093 30,9
96 Jan Fijn Wezep 0767 4/1 6-1227596 1 1008,056 17.45.30 416,293 20,6
97 A.J. Kok IJsselmuiden 0410 6/ 8-1480679V 4 4 18.31.36 412,414 10,3

Select. Vlucht Select. Vlucht