Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Uitslag Afd. 7 Regio B   

A30 vanuit Orange gelost op 26-07-19 om 07.10 Coordinaten: +4407440 / +0447480
Aantal deelnemers: 46 Aantal duiven in concours: 385

Select. Vlucht Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten 
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ======
1 Comb Steenbeek & Zn De Bilt 1010 12/4 7-1073595V 2 887,637 20.01.59 1149,805 1000.0
2 P. Koekman Ameide 1711 8/4 8-1098685 5 870,344 19.53.51 1139,417 989.7
3 J. Poelstra & Znn 2 Utrecht 1024 70/22 8-1713180 69 883,144 21.56.02 996,724 979.4
4 J. Poelstra & Znn 2 Utrecht 1024 70/ 7-1087413V 1 2 04.22.43 981,271 969.1
5 P. Koekman Ameide 1711 8/ 6-1522798 1 2 22.06.08 971,221 958.8
6 Comb Steenbeek & Zn De Bilt 1010 12/ 6-1330357 1 2 05.52.34 955,917 948.5
7 P.B. van Vliet Utrecht 1047 10/3 8-1720558V 3 882,711 06.43.13 901,443 938.1
8 G.C. Krijgsman Gorinchem 1726 8/5 7-1284445 6 857,993 06.55.19 865,509 927.8
9 Comb Steenbeek & Zn De Bilt 1010 12/ 8-1699797V 3 3 07.32.16 863,232 917.5
10 Gerard Schalkwijk Lopik 1020 12/6 8-1708250V 6 871,993 07.19.09 858,973 907.2
11 Comb.Hauser & Bullee Gorinchem 1725 8/1 8-1107204 4 856,424 07.15.35 846,613 896.9
12 C.J.J. van Wijk & Zn Benschop 1020 16/5 6-1338301V 2 876,263 07.42.25 843,845 886.6
13 Jay Lissenberg Utrecht 1024 8/4 6-1354367 6 888,075 08.17.45 827,065 876.3
14 G.C. Krijgsman Gorinchem 1726 8/ 4-1066413 3 2 08.01.00 811,725 866.0
15 J. Poelstra & Znn 2 Utrecht 1024 70/ 6-1343513V 33 3 08.35.47 808,889 855.7
16 J. Poelstra & Znn 2 Utrecht 1024 70/ 7-1087724V 34 4 08.43.26 803,261 845.4
17 P. Koekman Ameide 1711 8/ 5-1359515 2 3 08.29.59 801,434 835.1
18 J. Poelstra & Znn 2 Utrecht 1024 70/ 7-1087323V 10 5 08.47.27 800,337 824.7
19 G.J. van Houten IJsselstein 1020 3/2 8-1709476V 1 878,036 08.41.05 800,335 814.4
20 J. Poelstra & Znn 2 Utrecht 1024 70/ 7-1087175V 37 6 08.50.29 798,143 804.1
21 P.B. van Vliet Utrecht 1047 10/ 8-1815978V 5 2 08.51.33 796,992 793.8
22 Jay Lissenberg Utrecht 1024 8/ 7-1086651 1 2 09.00.41 795,268 783.5
23 Mandy van den Berg Utrecht 1047 22/3 8-1721021 10 883,033 08.54.56 794,857 773.2
24 J. Poelstra & Znn 2 Utrecht 1024 70/ 7-1087178V 35 7 08.56.21 793,934 762.9
25 Comb. Slotboom Utrecht 1047 8/2 8-1224287 8 884,044 09.00.12 792,005 752.6
26 Gerard Schalkwijk Lopik 1020 12/ 7-1082782V 3 2 08.45.10 791,876 742.3
27 J. Poelstra & Znn 2 Utrecht 1024 70/ 8-1713186V 15 8 08.59.33 791,656 732.0
28 Jay Lissenberg Utrecht 1024 8/ 6-1354373 4 3 09.07.57 790,127 721.6
29 A.C. Versluis Leerdam 1712 8/3 6-1654684V 2 863,572 08.39.50 788,051 711.3
30 P.J. v.d. Berg & Zn. Benschop 1020 17/6 8-1708834 6 876,310 08.57.20 787,105 701.0
31 Gerard Schalkwijk Lopik 1020 12/ 8-1708213V 5 3 08.57.22 783,199 690.7
32 G.C. Krijgsman Gorinchem 1726 8/ 8-1195902 7 3 08.40.41 782,353 680.4
33 J. Poelstra & Znn 2 Utrecht 1024 70/ 6-1343297V 32 9 09.13.08 782,133 670.1
34 Mandy van den Berg Utrecht 1047 22/ 8-1721001V 19 2 09.31.32 769,505 659.8
35 Berry van Ochten Oosterhout 1712 5/1 7-1276336V 2 861,966 09.13.41 763,008 649.5
36 P. van Straten Vianen 1020 9/3 7-1298534 7 873,960 09.31.32 761,596 639.2
37 C.J.J. van Wijk & Zn Benschop 1020 16/ 6-1338282 1 2 09.35.52 760,733 628.9
38 P.J. v.d. Berg & Zn. Benschop 1020 17/ 8-1708895 4 2 09.40.15 757,890 618.6
39 C.J.J. van Wijk & Zn Benschop 1020 16/ 6-1338327V 4 3 09.40.51 757,456 608.2
40 G.M. Turk Bunnik 1010 4/2 7-1074707V 4 882,845 09.57.52 752,081 597.9
41 J. Poelstra & Znn 2 Utrecht 1024 70/ 8-1713033 57 10 09.58.20 752,029 587.6
42 Abr. van Gelderen Ameide 1711 10/2 5-1703024 2 870,464 09.46.38 748,692 577.3
43 P. van Straten Vianen 1020 9/ 8-1706987 4 2 09.52.24 747,995 567.0
44 Raymond Schalkwijk Leerdam 1020 6/2 7-1295343 5 864,433 09.40.51 747,230 556.7
45 Raymond Schalkwijk Leerdam 1020 6/ 7-1082599 3 2 09.42.19 746,284 546.4
46 C.J.J. van Wijk & Zn Benschop 1020 16/ 8-1708957 13 4 10.03.37 742,837 536.1
47 Gerard Schalkwijk Lopik 1020 12/ 8-1708300 2 4 09.58.45 742,276 525.8
48 J. Poelstra & Znn 2 Utrecht 1024 70/ 8-1713005 62 11 10.20.48 737,912 515.5
49 A.C. Versluis Leerdam 1712 8/ 7-1402022 4 2 10.00.37 733,945 505.2
50 P.J. v.d. Berg & Zn. Benschop 1020 17/ 8-1708857 15 3 10.27.25 728,185 494.8
51 J. Poelstra & Znn 2 Utrecht 1024 70/ 8-1712705 51 12 10.40.11 726,151 484.5
52 Theo Streefkerk & Zn Ameide 1711 5/1 7-1142045 2 870,345 10.24.27 725,009 474.2
53 P.J. v.d. Berg & Zn. Benschop 1020 17/ 7-1083172 3 4 10.37.01 722,422 463.9
54 M. van Houten IJsselstein 1020 4/1 8-1709403V 1 879,121 10.45.50 719,508 453.6
55 J. Poelstra & Znn 2 Utrecht 1024 70/ 5-1509366V 2 13 10.53.07 718,510 443.3
56 J. Poelstra & Znn 2 Utrecht 1024 70/ 7-1087214V 5 14 11.05.15 711,487 433.0
57 G.C. Krijgsman Gorinchem 1726 8/ 6-1531758V 5 4 10.31.42 710,436 422.7
58 J. Poelstra & Znn 2 Utrecht 1024 70/ 7-1087176V 38 15 11.08.35 709,581 412.4
59 J.A.C. Verweij Asperen 1712 5/1 7-1276347 1 861,966 10.39.49 708,952 402.1
60 C.J.J. van Wijk & Zn Benschop 1020 16/ 8-1708940V 16 5 11.07.56 704,429 391.8
61 Abr. van Gelderen Ameide 1711 10/ 8-1098121 6 2 11.04.16 701,829 381.4
62 E. van Bruggen Meerkerk 1711 8/1 7-1274657V 4 866,679 11.01.48 700,171 371.1
63 J. Poelstra & Znn 2 Utrecht 1024 70/ 8-1712834 54 16 11.26.55 699,281 360.8
64 S. Kampranis Utrecht 1042 3/1 7-1094905 1 888,037 11.39.53 696,011 350.5
65 G.P. Steinmann Houten 1054 5/1 4-1768255 5 880,029 11.39.54 689,730 340.2
66 G.M. Turk Bunnik 1010 4/ 7-1074715 2 2 11.58.10 682,171 329.9
67 O.C. Verhoef IJsselstein 1020 5/1 7-1081587 1 877,329 11.50.45 681,814 319.6
68 H.D. Spronk Utrecht 1049 8/3 7-1086547 1 887,697 12.07.50 680,833 309.3
69 Comb. Slotboom Utrecht 1047 8/ 8-1721216 6 2 12.22.59 670,243 299.0
70 G.C. Krijgsman Gorinchem 1726 8/ 7-1284441 4 5 11.44.24 670,098 288.7
71 H.C. Wolf Sr. Utrecht 1042 9/1 8-1719296 1 887,623 12.28.38 670,090 278.4
72 J. Venus Utrecht 1049 9/1 7-1098530 4 886,062 12.28.52 668,790 268.0
73 H.D. Spronk Utrecht 1049 8/ 7-1086554 2 2 12.39.47 664,548 257.7
74 C. Keijnemans Leerdam 1745 6/1 7-1295328 4 864,272 12.06.28 663,557 247.4
75 J. Poelstra & Znn 2 Utrecht 1024 70/ 7-1087359V 7 17 12.36.17 662,872 237.1
76 J. Poelstra & Znn 2 Utrecht 1024 70/ 8-1712708V 27 18 12.43.34 659,268 226.8
77 A.C. Versluis Leerdam 1712 8/ 8-1099747 7 3 12.14.02 659,199 216.5
78 Mandy van den Berg Utrecht 1047 22/ 8-5116335V 16 3 12.48.14 656,904 206.2
79 Lida de Jong Leerdam 1712 2/2 8-1100385 1 863,164 12.26.08 652,854 195.9
80 Gerard Schalkwijk Lopik 1020 12/ 7-1082768 1 5 12.56.45 644,605 185.6
81 Gerard Schalkwijk Lopik 1020 12/ 8-1708257V 8 6 13.07.50 639,367 175.3
82 C. Hardeman Breukelen 1005 20/2 8-1698241 20 894,192 14.00.14 631,384 164.9
83 Comb Steenbeek & Zn De Bilt 1010 12/ 8-1699868V 5 4 14.00.03 626,838 154.6
84 J. Poelstra & Znn 2 Utrecht 1024 70/ 7-1087138V 6 19 14.03.23 622,195 144.3
85 P.J. v.d. Berg & Zn. Benschop 1020 17/ 8-1708856 11 5 13.57.47 619,833 134.0
86 H.D. Spronk Utrecht 1049 8/ 7-1086559 6 3 14.17.53 619,082 123.7
87 P.J. v.d. Berg & Zn. Benschop 1020 17/ 7-1083173 2 6 14.21.07 609,770 113.4
88 P.B. van Vliet Utrecht 1047 10/ 7-1096439 1 3 14.50.03 602,100 103.1
89 P. van Straten Vianen 1020 9/ 8-1706994 8 3 14.38.45 600,762 92.8
90 Jay Lissenberg Utrecht 1024 8/ 5-1508762 5 4 15.40.55 585,445 82.5
91 P. Koekman Ameide 1711 8/ 8-1098367 4 4 15.22.10 580,939 72.2
92 G.J. van Houten IJsselstein 1020 3/ 8-1707144 3 2 15.48.19 576,019 61.9
93 C. Hardeman Breukelen 1005 20/ 7-1072271 9 2 16.38.50 567,798 51.5
94 J. Poelstra & Znn 2 Utrecht 1024 70/ 7-1087395V 36 20 16.23.18 566,366 41.2
95 J. Poelstra & Znn 2 Utrecht 1024 70/ 8-1712882V 42 21 16.24.30 565,930 30.9
96 J. Poelstra & Znn 2 Utrecht 1024 70/ 6-1343257V 3 22 16.45.52 558,286 20.6
97 Lida de Jong Leerdam 1712 2/ 8-1100380 2 2 16.30.18 551,083 10.3

Select. Vlucht Select. Vlucht