Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Uitslag Afd. 5 Sam Hoeksche Waard   

E29 vanuit Blois gelost op 21-07-19 om 07.00 Coordinaten: +4734420 / +0120420
Aantal deelnemers: 47 Aantal duiven in concours: 348

Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten 
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ======
1 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 30/13 8-5132429V 5 523,839 13.39.37 1310,852 1000,0
2 A.G. van Krimpen Barendrecht 1602 7/4 8-1052123 5 528,881 13.44.34 1307,277 988,5
3 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 30/ 8-5132513 25 2 13.44.10 1296,095 977,0
4 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 30/ 8-5132481 18 3 13.45.43 1291,143 965,5
5 J. & W. Molendijk Strijen 1675 10/5 6-1508006V 5 519,835 13.43.14 1289,164 954,0
6 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 30/ 7-1307058 23 4 13.47.02 1286,967 942,5
7 Deunhouwer-Carver Strijen 1675 5/2 6-1516365 3 519,132 13.45.09 1281,327 931,0
8 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 30/ 8-5132506V 3 5 13.48.52 1281,196 919,5
9 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 30/ 8-5132410 17 6 13.49.29 1279,267 908,0
10 H Roubos s-Gravendeel 1701 14/2 8-1091477V 6 523,423 13.49.50 1277,160 896,6
11 J. & W. Molendijk Strijen 1675 10/ 7-1262731V 3 2 13.47.04 1277,024 885,1
12 M. van Eijk Pernis 1648 8/2 7-1255311 2 527,065 13.52.52 1276,598 873,6
13 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 6/5 8-1053319V 1 529,962 13.55.48 1274,558 862,1
14 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 30/ 8-5132460V 8 7 13.51.56 1271,658 850,6
15 A v.d.Linden & Zn Numansdorp 1625 5/3 7-1657446V 4 514,003 13.44.27 1270,865 839,1
16 Fam. Notenboom Numansdorp 1625 10/5 7-1247166 10 514,261 13.45.26 1268,422 827,6
17 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1758 20/6 8-5132447V 14 523,839 13.53.43 1266,177 816,1
18 P. Mast Heinenoord 1758 5/3 7-1306770 1 523,002 13.53.18 1265,425 804,6
19 T.B. Doolaard Mijnsheerenland 1614 10/5 6-1495275 1 519,667 13.51.06 1264,087 793,1
20 Fam. Notenboom Numansdorp 1625 10/ 6-1492868 9 2 13.47.06 1263,229 781,6
21 PVV Zuid Beijerland 1614 10/6 7-1264891 5 513,312 13.46.41 1262,191 770,1
22 A.G. van Krimpen Barendrecht 1602 7/ 8-5172607 1 2 14.00.36 1257,444 758,6
23 A v.d.Linden & Zn Numansdorp 1625 5/ 5-1840393V 1 2 13.49.58 1253,764 747,1
24 M. Gielen-Vogelaar Maasdam 1758 2/1 6-1554223V 2 523,107 13.57.47 1252,098 735,6
25 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 6/ 6-1474133V 5 2 14.03.50 1250,400 724,1
26 T.B. Doolaard Mijnsheerenland 1614 10/ 7-1249481 3 2 13.56.45 1246,949 712,6
27 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 6/ 8-1053329V 6 3 14.05.23 1245,844 701,1
28 T.B. Doolaard Mijnsheerenland 1614 10/ 8-1071136 10 3 13.57.16 1245,405 689,7
29 A v.d.Linden & Zn Numansdorp 1625 5/ 8-1104061V 3 3 13.53.15 1243,803 678,2
30 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1758 20/ 8-5132397V 19 2 14.01.14 1243,582 666,7
31 A. Droogendijk Barendrecht 1602 6/2 6-1474805V 3 527,661 14.05.11 1241,020 655,2
32 Tom Eijsbertse Numansdorp 1625 20/2 8-1468699V 8 513,869 13.54.27 1239,833 643,7
33 L. Wols Hoogvliet Rotterda 1648 10/3 6-1502750 5 524,428 14.03.20 1238,805 632,2
34 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 6/ 5-1655351 3 4 14.07.49 1238,758 620,7
35 J. & W. Molendijk Strijen 1675 10/ 8-5128103 7 3 14.00.30 1236,228 609,2
36 M. van Eijk Pernis 1648 8/ 7-1255285 3 2 14.08.10 1230,980 597,7
37 Wim van Es Oud Beijerland 1630 6/1 8-1073316 6 521,419 14.03.41 1230,679 586,2
38 PVV Zuid Beijerland 1614 10/ 7-1264858 9 2 13.57.13 1230,325 574,7
39 PVV Zuid Beijerland 1614 10/ 8-1088207 1 3 13.58.14 1227,334 563,2
40 A.G. van Krimpen Barendrecht 1602 7/ 8-5172600 4 3 14.11.02 1227,007 551,7
41 M. de Bruin Strijen 1703 10/2 5-1695756 2 517,854 14.02.07 1226,801 540,2
42 R van den Berg Puttershoek 1758 10/2 8-1128649V 8 524,109 14.07.44 1225,317 528,7
43 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 30/ 8-5132411V 10 8 14.07.33 1225,210 517,2
44 M. de Bruin Strijen 1703 10/ 3-1217347 3 2 14.02.40 1225,204 505,7
45 P. Groeneweg Heinenoord 1614 4/2 8-1061634 1 523,131 14.07.00 1225,131 494,3
46 PVV Zuid Beijerland 1614 10/ 7-1264823 2 4 13.59.34 1223,434 482,8
47 Aad van Berkel Rotterdam 1652 5/2 7-1258437V 3 527,957 14.11.33 1223,396 471,3
48 Fam. Notenboom Numansdorp 1625 10/ 8-1068512V 5 3 14.00.39 1222,538 459,8
49 Robert Saalmink Oud Beijerland 1614 9/1 5-1676454 2 521,057 14.06.14 1222,467 448,3
50 A. Droogendijk Barendrecht 1602 6/ 8-1052635V 2 2 14.12.07 1221,107 436,8
51 Janine Gielen Maasdam 1758 1/1 8-1127912V 1 523,107 14.09.18 1218,511 425,3
52 J. & W. Molendijk Strijen 1675 10/ 8-5175470 9 4 14.06.43 1218,218 413,8
53 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1758 20/ 8-5132398 11 3 14.10.28 1216,908 402,3
54 P. Mast Heinenoord 1758 5/ 6-1554810 2 2 14.10.16 1215,527 390,8
55 J. Schenk Rotterdam 1652 4/1 7-1259173 2 532,300 14.18.45 1213,218 379,3
56 T.J. Vermaas Numansdorp 1625 2/1 6-1493171 1 514,532 14.04.21 1212,517 367,8
57 Comb P. Gielen & zn Poortugaal 1648 4/1 5-1005208 1 523,564 14.12.05 1211,717 356,3
58 PVV Zuid Beijerland 1614 10/ 8-1088265 7 5 14.04.22 1209,596 344,8
59 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1758 20/ 8-5132353 4 4 14.13.10 1209,323 333,3
60 PVV Zuid Beijerland 1614 10/ 7-1264904 4 6 14.04.48 1208,362 321,8
61 M. en B. de Kok Rotterdam 1652 9/4 8-1082481 2 528,866 14.17.42 1208,285 310,3
62 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1758 20/ 8-5132373 10 5 14.13.37 1208,068 298,8
63 Tom Eijsbertse Numansdorp 1625 20/ 8-1071338V 5 2 14.06.40 1204,334 287,4
64 T.B. Doolaard Mijnsheerenland 1614 10/ 7-1249484 4 4 14.12.23 1201,864 275,9
65 M. en B. de Kok Rotterdam 1652 9/ 7-1258858V 1 2 14.20.03 1201,832 264,4
66 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 30/ 8-5132432 26 9 14.15.55 1201,694 252,9
67 Aad van Berkel Rotterdam 1652 5/ 8-1082712 4 2 14.19.23 1201,586 241,4
68 J. & W. Molendijk Strijen 1675 10/ 5-1687759V 2 5 14.12.42 1201,373 229,9
69 A.G. van Krimpen Barendrecht 1602 7/ 7-1226277 7 4 14.20.18 1201,183 218,4
70 M. en B. de Kok Rotterdam 1652 9/ 8-3851796 4 3 14.20.52 1199,606 206,9
71 R van den Berg Puttershoek 1758 10/ 6-1554300V 4 2 14.17.10 1198,877 195,4
72 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 30/ 8-5132431 19 10 14.16.57 1198,852 183,9
73 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 30/ 8-5132483V 7 11 14.17.27 1197,482 172,4
74 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 30/ 8-5132509V 12 12 14.17.30 1197,345 160,9
75 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 30/ 6-1555426 1 13 14.17.54 1196,251 149,4
76 Deunhouwer-Carver Strijen 1675 5/ 8-5175437 5 2 14.14.06 1195,877 137,9
77 T.B. Doolaard Mijnsheerenland 1614 10/ 8-1071155 6 5 14.14.56 1194,818 126,4
78 Fam. Notenboom Numansdorp 1625 10/ 8-5126422V 3 4 14.10.37 1194,242 114,9
79 P. Groeneweg Heinenoord 1614 4/ 6-1484127 4 2 14.18.03 1194,226 103,4
80 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 6/ 8-1053328V 2 5 14.23.52 1193,965 92,0
81 Fam. Notenboom Numansdorp 1625 10/ 8-5126377V 2 5 14.11.12 1192,626 80,5
82 H Roubos s-Gravendeel 1701 14/ 8-1091461V 2 2 14.19.32 1190,860 69,0
83 L. Wols Hoogvliet Rotterda 1648 10/ 7-1844010V 1 2 14.20.28 1190,618 57,5
84 L. Wols Hoogvliet Rotterda 1648 10/ 7-1259828 6 3 14.20.31 1190,483 46,0
85 P. Mast Heinenoord 1758 5/ 5-1736791 5 3 14.19.42 1189,449 34,5
86 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1758 20/ 8-5132354V 1 6 14.21.01 1187,798 23,0
87 M. en B. de Kok Rotterdam 1652 9/ 8-1082493 7 4 14.25.43 1186,553 11,5

Select. Vlucht