Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Uitslag Afd. 5 Sam Hoeksche Waard   

A24 vanuit St.Vincent gelost op 14-06-19 om 14.30 Coordinaten: +4339330 / -0118050
Aantal deelnemers: 47 Aantal duiven in concours: 232

Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten 
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ======
1 A. van het Hoofd Pernis 1648 6/2 5-1004657V 1 1009,005 14.51.28 931,261 1000,0
2 A. Saarloos & Zn Klaaswaal 1614 2/2 7-1237287V 1 999,268 14.44.55 927,897 982,8
3 Ad Fortuin Strijen 1675 6/1 7-1261318 5 999,167 14.45.16 927,500 965,5
4 Comb Veerman-Batenbu Strijen 1675 6/2 7-1261386 1 1000,149 14.51.19 923,227 948,3
5 W. Rijken Heerjansdam 1602 7/2 4-1016842 2 1009,151 15.09.08 916,465 931,0
6 W. Rijken Heerjansdam 1602 7/ 4-1004875 5 2 15.09.26 916,215 913,8
7 Comb W.de Bruin & Zn Barendrecht 1602 4/3 1-1681074 2 1010,295 15.14.05 913,398 896,6
8 W. Schouten Strijen 1703 4/2 6-1474323V 1 999,938 15.07.35 909,378 879,3
9 C.J. Wijntje Oud Beijerland 1630 7/4 5-1676570 3 1003,210 15.11.55 908,773 862,1
10 C.J. Wijntje Oud Beijerland 1630 7/ 3-1204100 1 2 15.15.45 905,628 844,8
11 C.A. Verhagen Rotterdam 1641 2/1 3-1209682V 1 1011,396 15.27.08 903,731 827,6
12 Comb Blom-Lampen Maasdam 1675 3/1 7-1262488 1 1003,602 15.35.38 889,994 810,3
13 Comb Timmermans-Pijl Rotterdam 1602 3/2 2-1605319V 1 1010,367 15.43.49 889,551 793,1
14 H.J. van der Hoek Rhoon 1648 13/4 6-1503403 4 1006,217 15.40.16 888,662 775,9
15 W. Schouten Strijen 1703 4/ 6-1515767 2 2 15.36.01 886,456 758,6
16 Comb W.de Bruin & Zn Barendrecht 1602 4/ 6-1474269 1 2 15.48.57 885,485 741,4
17 Comb Timmermans-Pijl Rotterdam 1602 3/ 7-1226051 3 2 15.50.05 884,670 724,1
18 A. Saarloos & Zn Klaaswaal 1614 2/ 7-1237418V 2 2 15.37.33 884,660 706,9
19 C.H. Hameetman Rotterdam 1648 7/2 6-1502195 2 1006,008 15.45.16 884,584 689,7
20 P.C. v.d. Kolk s-Gravendeel 1703 4/1 7-1269099 2 1002,998 15.43.46 883,102 672,4
21 R. Westdijk Maasdam 1758 3/2 7-1306421 3 1003,213 15.45.22 882,048 655,2
22 H. Hage Pernis 1679 8/3 7-1263741 3 1008,626 15.52.03 881,614 637,9
23 H. Hage Pernis 1679 8/ 6-1869313 6 2 15.52.12 881,499 620,7
24 A. van het Hoofd Pernis 1648 6/ 7-1263700 4 2 15.53.02 881,189 603,4
25 C.H. Hameetman Rotterdam 1648 7/ 6-1505720 5 2 15.50.40 880,404 586,2
26 Comb Veerman-Batenbu Strijen 1675 6/ 7-1261080 6 2 15.47.01 878,080 569,0
27 W.A. Versendaal Strijen 1675 15/1 6-1509745 2 999,141 15.46.01 877,966 551,7
28 L. Eekhof Rotterdam 1602 7/4 4-1048844V 1 1012,057 16.01.51 877,113 534,5
29 H. de Jong Strijensas 1675 6/2 6-1509513 3 998,042 15.47.56 875,526 517,2
30 Gebr. van Oort Klaaswaal 1614 5/1 6-1485222V 1 998,537 15.55.44 870,007 500,0
31 H. Heezen Poortugaal 1614 7/1 6-1504079 2 1006,363 16.05.49 869,190 482,8
32 L. Eekhof Rotterdam 1602 7/ 6-1473991 6 2 16.14.45 867,415 465,5
33 H. Hage Pernis 1679 8/ 6-1510546V 5 3 16.14.18 864,796 448,3
34 L. Eekhof Rotterdam 1602 7/ 7-1226383 4 3 16.19.44 863,726 431,0
35 H. de Jong Strijensas 1675 6/ 6-1509517 4 2 16.04.16 863,159 413,8
36 M. van Pelt Rotterdam 1602 14/2 5-1654916 9 1012,619 16.24.00 861,070 396,6
37 Nico Troost Poortugaal 1648 3/1 5-1005154 1 1006,050 16.21.19 857,440 379,3
38 A. Reijerkerk Numansdorp 1625 4/2 7-1246707 1 996,057 16.11.56 855,756 362,1
39 H. de Wit S-Gravendeel 1703 5/3 5-1696174 3 1001,400 16.21.13 853,549 344,8
40 A.P. Overwater Strijen 1614 6/2 6-1484414 3 998,744 16.20.04 852,110 327,6
41 A. Reijerkerk Numansdorp 1625 4/ 7-1246703 4 2 16.17.23 851,768 310,3
42 Frank Oosterhof Hoogvliet 1674 3/1 2-1605416V 1 1006,017 16.35.04 847,481 293,1
43 Comb W.de Bruin & Zn Barendrecht 1602 4/ 6-1474293 4 3 16.42.37 845,706 275,9
44 G. van der Bij Oud Beijerland 1630 4/1 4-1026373 3 1002,745 16.33.58 845,508 258,6
45 P.N. Bosschaart Rotterdam 1602 4/1 7-1321465 1 1010,377 16.47.04 842,636 241,4
46 Andre Fortuin Strijensas 1675 7/2 7-1261045 6 998,146 16.33.17 842,116 224,1
47 Andre Fortuin Strijensas 1675 7/ 7-1261091 4 2 16.34.00 841,607 206,9
48 H. de Wit S-Gravendeel 1703 5/ 2-1607035 1 2 16.42.23 838,423 189,7
49 C.J. Wijntje Oud Beijerland 1630 7/ 7-1248704V 7 3 16.44.56 838,150 172,4
50 H. de Wit S-Gravendeel 1703 5/ 4-1048807 4 3 16.43.53 837,371 155,2
51 C.J. Wijntje Oud Beijerland 1630 7/ 7-1365838V 2 4 16.47.26 836,403 137,9
52 H.J. van der Hoek Rhoon 1648 13/ 7-1255361V 1 2 16.56.14 832,789 120,7
53 H.J. van der Hoek Rhoon 1648 13/ 7-1227088V 10 3 17.02.54 828,219 103,4
54 A.P. Overwater Strijen 1614 6/ 6-1484388V 2 2 16.54.49 827,574 86,2
55 M. van Pelt Rotterdam 1602 14/ 7-1227434 3 2 17.12.29 826,976 69,0
56 H.J. van der Hoek Rhoon 1648 13/ 7-1227086V 13 4 17.05.45 826,281 51,7
57 L. Eekhof Rotterdam 1602 7/ 3-1180452 2 4 17.13.10 826,056 34,5
58 R. Westdijk Maasdam 1758 3/ 5-1736507 2 2 17.07.18 822,777 17,2

Select. Vlucht