Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Afd. 1 Samenspel Noord   

A30 vanuit Bergerac (Libourne) gelost op 30-07-21 om 14.00 Weer: Half bewolkt ZW Matig (4) 23 graden.
Coordinaten: +4446170 / -0018439 Aantal deelnemers: 36 Met 520 duiven in Concours

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten  Verschil
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ====== ========
1 D Noom Tholen 1864 10/5 9-1724790 2 823,965 00.37.08 2484,942N 1000,0 00:00:00
2 M.Y. Ponse Poortvliet 1864 24/5 8-1160632 18 820,873 00.48.14 2433,224N 992,3 00:07:03
3 K.A. Reijngoudt St. Philipsland 1863 23/6 7-3712177 22 830,356 01.46.39 2257,862N 984,6 00:33:21
4 Gebraad-De Wilde St. Maartensdijk 1864 18/2 8-3828618 5 820,480 04.41.42 1788,070N 976,9 02:09:14
5 K.A. Reijngoudt St. Philipsland 1863 23/ 0-2024906 21 2 05.01.22 1770,110N 969,2 02:13:54
6 J. van Popering Bruinisse 1864 59/25 0-1550411 19 832,822 05.15.51 1747,292N 961,5 02:19:59
7 PWA v/d Meulen Sirjansland 1870 41/16 0-2024744V 37 832,515 05.17.01 1744,426N 953,8 02:20:46
8 J. van Popering Bruinisse 1864 59/ 8-5133660 8 2 05.18.53 1741,524N 946,2 02:21:33
9 K.A. Reijngoudt St. Philipsland 1863 23/ 9-3909404V 12 3 05.27.10 1720,854N 938,5 02:27:14
10 PWA v/d Meulen Sirjansland 1870 41/ 0-2024762V 32 2 05.37.38 1693,366 930,8 02:35:00
11 C.H. Filius Zierikzee 1870 21/8 0-2024487 15 827,595 05.41.30 1670,222 923,1 02:41:45
12 J. van Popering Bruinisse 1864 59/ 0-1550417 39 3 05.49.06 1655,380 915,4 02:46:10
13 J. van Popering Bruinisse 1864 59/ 0-1550431 37 4 05.49.14 1654,942 907,7 02:46:18
14 Rien Fonteyne Oud Vossemeer 1863 12/4 9-1742802V 5 827,057 05.49.09 1643,757 900,0 02:49:41
15 Jan Walpot St. Philipsland 1863 8/4 0-1774362V 7 831,253 05.55.13 1632,415 892,3 02:53:10
16 A. Bijl St. Maartensdijk 1864 10/3 3-3312211 2 820,797 05.49.38 1629,752 884,6 02:54:00
17 J.J.M. Steketee Bruinisse 1864 25/3 0-2029022 23 832,942 06.01.18 1616,417 876,9 02:58:10
18 PWA v/d Meulen Sirjansland 1870 41/ 0-2024747V 27 3 06.01.25 1615,228 869,2 02:58:32
19 J. van Popering Bruinisse 1864 59/ 0-1550479 48 5 06.06.54 1598,813 861,5 03:03:47
20 J.J.M. Steketee Bruinisse 1864 25/ 0-2029005 1 2 06.08.09 1595,212 853,8 03:04:56
21 PWA v/d Meulen Sirjansland 1870 41/ 0-2024808 20 4 06.08.22 1593,737 846,2 03:05:25
22 C.J. v.d. Swaluw Kortgene 1816 10/6 8-1143807V 1 814,003 05.57.59 1589,901 838,5 03:06:40
23 Rien Fonteyne Oud Vossemeer 1863 12/ 9-1742874 10 2 06.08.35 1582,631 830,8 03:09:03
24 Jan Walpot St. Philipsland 1863 8/ 0-1551805V 6 2 06.12.12 1579,728 823,1 03:10:00
25 C.H. Filius Zierikzee 1870 21/ 8-3828738 16 2 06.17.20 1557,582 815,4 03:17:25
26 M.Y. Ponse Poortvliet 1864 24/ 9-1724624 20 2 06.14.17 1553,849 807,7 03:18:41
27 J L de Bruine Nieuwerkerk 1870 12/3 0-2032480 10 828,469 06.21.24 1547,383 800,0 03:20:54
28 J. van Popering Bruinisse 1864 59/ 0-2024433 55 6 06.24.52 1545,506 792,3 03:21:33
29 M.Y. Ponse Poortvliet 1864 24/ 9-1747758 6 3 06.19.58 1537,311 784,6 03:24:24
30 Rien Fonteyne Oud Vossemeer 1863 12/ 9-1723998 4 3 06.29.21 1522,143 776,9 03:29:44
31 PWA v/d Meulen Sirjansland 1870 41/ 0-2032479 6 5 06.33.31 1520,529 769,2 03:30:19
32 C.H. Filius Zierikzee 1870 21/ 8-3828730 20 3 06.33.16 1512,234 761,5 03:33:17
33 J. van Popering Bruinisse 1864 59/ 0-1550432 22 7 06.37.21 1510,514 753,8 03:33:54
34 A. Bolijn Anna Jacobapolder 1863 25/5 0-1466745 8 831,543 06.36.47 1509,746 746,2 03:34:11
35 K.A. Reijngoudt St. Philipsland 1863 23/ 9-3909393V 7 4 06.37.10 1506,542 738,5 03:35:20
36 J. van Popering Bruinisse 1864 59/ 8-1142060 44 8 06.41.48 1498,420 730,8 03:38:18
37 M.Y. Ponse Poortvliet 1864 24/ 0-1550126 24 4 06.34.31 1496,532 723,1 03:39:00
38 A. Schults Bruinisse 1864 24/4 0-1550349 24 832,969 06.42.56 1495,632 715,4 03:39:20
39 PWA v/d Meulen Sirjansland 1870 41/ 0-2024764 5 6 06.43.16 1493,926 707,7 03:39:58
40 A. Schults Bruinisse 1864 24/ 0-1550348 17 2 06.46.31 1486,070 700,0 03:42:53
41 J. van Popering Bruinisse 1864 59/ 0-1550415 28 9 06.47.02 1484,443 692,3 03:43:29
42 PWA v/d Meulen Sirjansland 1870 41/ 0-2024745V 29 7 06.48.18 1480,553 684,6 03:44:57
43 A. Bijl St. Maartensdijk 1864 10/ 5-3510745 7 2 06.44.51 1468,725 676,9 03:49:25
44 C.H. Filius Zierikzee 1870 21/ 0-2024495 21 4 06.50.29 1466,111 669,2 03:50:25
45 A. Schults Bruinisse 1864 24/ 8-1142191 23 3 06.55.05 1463,700 661,5 03:51:21
46 M. Kleppe Kerkwerve 1870 9/3 9-3909109 1 829,443 06.55.02 1457,632 653,8 03:53:42
47 Marco Meijer St. Philipsland 1863 18/6 0-2024955 13 831,589 06.58.21 1452,898 646,2 03:55:32
48 PWA v/d Meulen Sirjansland 1870 41/ 0-2024782V 30 8 06.59.02 1452,822 638,5 03:55:34
49 A. Bolijn Anna Jacobapolder 1863 25/ 0-1551731 5 2 06.59.45 1449,312 630,8 03:56:56
50 Rene van de Zande Wissenkerke 1870 30/7 0-2029156 25 814,960 06.50.00 1444,963 623,1 03:58:39
51 J. van Popering Bruinisse 1864 59/ 0-1550469 13 10 07.03.15 1442,740 615,4 03:59:32
52 A.J. Scherpenisse Sint-Maartensdijk 1864 8/1 9-1723961 6 821,158 06.56.35 1439,151 607,7 04:00:57
53 Rini Vermaas St. Philipsland 1863 30/6 9-1719079 9 831,686 07.04.22 1437,991 600,0 04:01:25
54 Marco Meijer St. Philipsland 1863 18/ 0-2024933V 11 2 07.09.57 1424,037 592,3 04:07:02
55 PWA v/d Meulen Sirjansland 1870 41/ 0-2024783 19 9 07.11.17 1422,414 584,6 04:07:41
56 C.J. v.d. Swaluw Kortgene 1816 10/ 9-1708857V 3 2 07.01.46 1413,772 576,9 04:11:14
57 A. Bolijn Anna Jacobapolder 1863 25/ 7-3712240 25 3 07.20.17 1399,237 569,2 04:17:17
58 J. van Popering Bruinisse 1864 59/ 8-5133677 53 11 07.23.14 1394,466 561,5 04:19:18
59 J. van Popering Bruinisse 1864 59/ 0-1550463 47 12 07.23.26 1394,000 553,8 04:19:30
60 Marco Meijer St. Philipsland 1863 18/ 8-3828923V 9 3 07.26.36 1384,561 546,2 04:23:32
61 C.J. v.d. Swaluw Kortgene 1816 10/ 9-1708853V 4 3 07.15.13 1381,500 538,5 04:24:51
62 PWA v/d Meulen Sirjansland 1870 41/ 0-2024763V 31 10 07.29.57 1378,450 530,8 04:26:10
63 J.J.M. Steketee Bruinisse 1864 25/ 0-2029034 6 3 07.31.11 1376,344 523,1 04:27:05
64 J. van Popering Bruinisse 1864 59/ 7-1321440 23 13 07.34.06 1369,547 515,4 04:30:03
65 J. van Popering Bruinisse 1864 59/ 9-1707404 38 14 07.34.15 1369,210 507,7 04:30:12
66 PWA v/d Meulen Sirjansland 1870 41/ 7-3704413 1 11 07.34.27 1368,256 500,0 04:30:37
67 Marco Meijer St. Philipsland 1863 18/ 0-2024927V 4 4 07.35.09 1365,127 492,3 04:32:00
68 C.H. Filius Zierikzee 1870 21/ 0-2024479 10 5 07.32.16 1365,068 484,6 04:32:01
69 K.A. Reijngoudt St. Philipsland 1863 23/ 7-3712202 6 5 07.34.23 1364,856 476,9 04:32:07
70 PWA v/d Meulen Sirjansland 1870 41/ 0-2024784 16 12 07.36.02 1364,704 469,2 04:32:11
71 Rene van de Zande Wissenkerke 1870 30/ 9-3904723V 27 2 07.23.29 1363,987 461,5 04:32:30
72 J L de Bruine Nieuwerkerk 1870 12/ 4-3408792 5 2 07.36.32 1356,959 453,8 04:35:38
73 J. van Popering Bruinisse 1864 59/ 9-3902109 5 15 07.41.52 1352,276 446,2 04:37:44
74 D Noom Tholen 1864 10/ 0-2024150 1 2 07.38.27 1345,359 438,5 04:40:52
75 Rini Vermaas St. Philipsland 1863 30/ 9-1719078V 21 2 07.44.42 1344,248 430,8 04:41:22
76 Jan Walpot St. Philipsland 1863 8/ 0-1774363V 1 3 07.45.41 1341,416 423,1 04:42:40
77 Rini Vermaas St. Philipsland 1863 30/ 0-2024981 22 3 07.47.09 1338,946 415,4 04:43:48
78 C.J. v.d. Swaluw Kortgene 1816 10/ 7-1323256 10 4 07.34.18 1338,160 407,7 04:44:10
79 D Noom Tholen 1864 10/ 8-3828532 5 3 07.42.16 1337,027 400,0 04:44:41
80 A. Schults Bruinisse 1864 24/ 0-1550344 2 4 07.49.22 1336,240 392,3 04:45:03
81 Rini Vermaas St. Philipsland 1863 30/ 6-3616926 4 4 07.52.25 1327,688 384,6 04:49:01
82 Comb vd Berge Tholen 1863 4/1 0-2030766 2 823,954 07.47.51 1325,004 376,9 04:50:17
83 Rene van de Zande Wissenkerke 1870 30/ 9-3904735 1 3 07.41.51 1323,308 369,2 04:51:04
84 C.H. Filius Zierikzee 1870 21/ 7-1342360 19 6 07.52.41 1320,595 361,5 04:52:21
85 K.A. Reijngoudt St. Philipsland 1863 23/ 9-3909390V 19 6 07.55.18 1319,491 353,8 04:52:52
86 A. Bijl St. Maartensdijk 1864 10/ 0-2024304 9 3 07.49.02 1317,421 346,2 04:53:51
87 Gebraad-De Wilde St. Maartensdijk 1864 18/ 0-2024273 4 2 07.49.03 1316,876 338,5 04:54:07
88 PWA v/d Meulen Sirjansland 1870 41/ 0-2024793 10 13 07.58.41 1315,848 330,8 04:54:36
89 C.H. Filius Zierikzee 1870 21/ 0-2024474V 6 7 08.00.05 1305,183 323,1 04:59:43
90 J. van Popering Bruinisse 1864 59/ 0-2024435 43 16 08.06.54 1299,457 315,4 05:02:30
91 A. Bolijn Anna Jacobapolder 1863 25/ 0-1551717 3 4 08.06.21 1298,576 307,7 05:02:56
92 C.J. v.d. Swaluw Kortgene 1816 10/ 9-1708845 8 5 07.54.19 1295,529 300,0 05:04:25
93 Rene van de Zande Wissenkerke 1870 30/ 8-5003032 19 4 07.55.09 1295,334 292,3 05:04:31
94 J. van Popering Bruinisse 1864 59/ 0-1550449 24 17 08.09.26 1294,340 284,6 05:05:00
95 J. van Popering Bruinisse 1864 59/ 9-1707309 40 18 08.09.29 1294,240 276,9 05:05:03
96 Marco Meijer St. Philipsland 1863 18/ 9-1759379V 10 5 08.12.16 1286,727 269,2 05:08:46
97 C. Potappel Stavenisse 1864 4/3 0-1550645 1 823,104 08.08.22 1281,359 261,5 05:11:27
98 M. Kleppe Kerkwerve 1870 9/ 6-3616245 2 2 08.13.49 1280,365 253,8 05:11:57
99 J. van Popering Bruinisse 1864 59/ 0-1550424 20 19 08.16.29 1280,312 246,2 05:11:59
100 Rien Fonteyne Oud Vossemeer 1863 12/ 8-1160660V 1 4 08.12.53 1278,525 238,5 05:12:53

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Top