Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Afd. 1 Samenspel Oost   

A30 vanuit Bergerac (Libourne) gelost op 30-07-21 om 14.00 Weer: Half bewolkt ZW Matig (4) 23 graden.
Coordinaten: +4446170 / -0018439 Aantal deelnemers: 44 Met 539 duiven in Concours

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten  Verschil
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ====== ========
1 Stefan Leloux & Zoon Kapelle 1850 6/5 9-3903979 4 811,835 00.21.44 2509,003N 1000,0 00:00:00
2 Jac van de Bosch Hengstdijk 1805 82/21 9-1704648V 1 797,639 00.29.11 2435,941N 992,6 00:09:42
3 Wijnand Geers Hulst 1826 13/4 0-2018701 3 794,736 00.45.33 2365,541N 985,2 00:19:37
4 Guy Fijen Nieuw-Namen 1826 14/5 0-2018953V 8 797,661 00.49.02 2361,506N 977,8 00:20:13
5 Guy Fijen Nieuw-Namen 1826 14/ 9-1710010V 6 2 01.00.23 2320,919N 970,4 00:26:13
6 Eric van Koeveringe Wemeldinge 1829 17/5 8-1147378 10 813,675 01.36.49 2243,727N 963,0 00:38:15
7 Jac van de Bosch Hengstdijk 1805 82/ 9-1704574V 2 2 02.02.40 2120,830N 955,6 00:59:13
8 Comb E & M Kint Kloosterzande 1826 8/5 9-3902772 8 800,776 02.08.18 2112,703N 948,1 01:00:42
9 Jac van de Bosch Hengstdijk 1805 82/ 0-2028773 45 3 02.10.22 2098,471N 940,7 01:03:18
10 Gebr.v.Beveren& Kids Nieuw-Namen 1826 10/6 0-2019406 10 797,736 02.30.09 2043,378N 933,3 01:13:44
11 J. M. Murre Yerseke 1816 16/12 0-2030356 15 815,191 02.56.39 2016,832N 925,9 01:18:58
12 D.A. de Voogd Yerseke 1850 7/4 7-3748391 6 814,657 03.30.54 1930,391N 918,5 01:36:59
13 J. M. Murre Yerseke 1816 16/ 0-2030346 16 2 03.38.10 1914,492N 911,1 01:40:29
14 C. Paauwe Kruiningen 1850 17/3 9-1718419V 11 809,239 03.53.15 1866,117N 903,7 01:51:28
15 Jac van de Bosch Hengstdijk 1805 82/ 8-3819932 22 4 03.54.58 1835,586N 896,3 01:58:42
16 Toon Pouwels Kloosterzande 1826 17/3 8-1145123 7 801,220 04.06.55 1817,807N 888,9 02:03:02
17 Eric van Koeveringe Wemeldinge 1829 17/ 8-1147365 11 2 05.08.46 1720,427N 881,5 02:28:19
18 E.H. van Hijfte Yerseke 1850 4/3 9-1718375 2 814,915 05.13.06 1714,870N 874,1 02:29:50
19 Jac van de Bosch Hengstdijk 1805 82/ 8-3819793V 57 5 04.54.24 1713,611N 866,7 02:30:11
20 Luc van der Gucht Hulst 1826 15/7 8-3822634 2 793,369 05.27.27 1643,698N 859,3 02:50:20
21 Luc van der Gucht Hulst 1826 15/ 8-3822645 5 2 05.29.13 1640,573N 851,9 02:51:17
22 Stefan Leloux & Zoon Kapelle 1850 6/ 9-3901256 2 2 05.41.00 1640,070 844,4 02:51:26
23 Wim Kooreman Kloosterzande 1826 25/8 7-3705648V 3 800,110 05.34.14 1638,733 837,0 02:51:50
24 A. Thijs & Zn Heikant 1828 10/2 7-3706288 3 789,381 05.29.58 1630,991N 829,6 02:54:11
25 E.H. van Hijfte Yerseke 1850 4/ 9-1719582 1 2 05.46.15 1629,015 822,2 02:54:47
26 Gebr.v.Beveren& Kids Nieuw-Namen 1826 10/ 0-2019410 9 2 05.38.23 1620,152 814,8 02:57:31
27 Gebr.v.Beveren& Kids Nieuw-Namen 1826 10/ 0-2019407 1 3 05.40.35 1612,945 807,4 02:59:45
28 Zegers-Bruggeman Kapelle 1850 16/3 0-2019924V 8 810,233 05.50.43 1605,322 800,0 03:02:09
29 J. M. Murre Yerseke 1816 16/ 8-3834429 10 3 05.55.19 1600,550 792,6 03:03:39
30 J.J. Lindenberg Yerseke 1816 10/2 9-1719208 6 813,683 05.59.59 1583,092 785,2 03:09:15
31 J. M. Murre Yerseke 1816 16/ 8-3829306V 1 4 06.05.41 1568,622 777,8 03:13:59
32 J. M. Murre Yerseke 1816 16/ 7-1335554 14 5 06.05.47 1568,320 770,4 03:14:05
33 Jac van de Bosch Hengstdijk 1805 82/ 0-2028817 49 6 05.55.44 1564,816 763,0 03:15:14
34 E.H. van Hijfte Yerseke 1850 4/ 9-6252702 4 3 06.06.56 1564,335 755,6 03:15:24
35 Jac van de Bosch Hengstdijk 1805 82/ 0-2028872V 16 7 05.57.27 1559,564 748,1 03:16:59
36 J. M. Murre Yerseke 1816 16/ 9-3929942V 6 6 06.11.51 1550,227 740,7 03:20:07
37 Zegers-Bruggeman Kapelle 1850 16/ 0-2019969 14 2 06.09.56 1546,442 733,3 03:21:24
38 Gebr.v.Beveren& Kids Nieuw-Namen 1826 10/ 0-2031378 4 4 06.02.37 1544,154 725,9 03:22:11
39 F.H. Janssens Kapelle 1850 12/5 9-3903815 3 811,083 06.12.56 1539,251 718,5 03:23:51
40 Jac van de Bosch Hengstdijk 1805 82/ 8-3819864V 8 8 06.05.21 1535,841 711,1 03:25:01
41 S. Dijkema Wemeldinge 1829 5/2 0-1537718V 4 815,114 06.17.23 1533,940 703,7 03:25:41
42 Eddy van Acker Sint Jansteen 1828 9/1 0-2019737 4 790,237 06.02.20 1530,478 696,3 03:26:53
43 Eric van Koeveringe Wemeldinge 1829 17/ 9-1718191V 16 3 06.19.14 1525,927 688,9 03:28:28
44 Wijnand Geers Hulst 1826 13/ 8-3821857 1 2 06.06.50 1525,892 681,5 03:28:28
45 C. Paauwe Kruiningen 1850 17/ 0-1544911 12 2 06.16.39 1524,995 674,1 03:28:47
46 Bruggeman-Zegers Wemeldinge 1850 6/1 0-2019842 4 815,528 06.24.28 1514,537 666,7 03:32:28
47 Luc van der Gucht Hulst 1826 15/ 9-3903070 8 3 06.11.36 1509,453 659,3 03:34:16
48 Luc van der Gucht Hulst 1826 15/ 6-3609446 4 4 06.12.22 1507,255 651,9 03:35:03
49 Jac van de Bosch Hengstdijk 1805 82/ 9-1704669 5 9 06.16.14 1504,317 644,4 03:36:06
50 J. M. Murre Yerseke 1816 16/ 0-2030343 11 7 06.29.24 1500,160 637,0 03:37:36
51 Eric van Koeveringe Wemeldinge 1829 17/ 7-1325806 1 4 06.29.29 1497,148 629,6 03:38:41
52 Jac van de Bosch Hengstdijk 1805 82/ 0-2028991V 64 10 06.18.50 1496,976 622,2 03:38:45
53 A. Mattens St. Jansteen 1826 4/2 6-3610267 3 791,345 06.14.57 1496,066 614,8 03:39:05
54 Zegers-Bruggeman Kapelle 1850 16/ 0-2019926 9 3 06.31.12 1486,120 607,4 03:42:43
55 Toon Pouwels Kloosterzande 1826 17/ 8-1320689 16 2 06.25.54 1484,012 600,0 03:43:29
56 Comb E & M Kint Kloosterzande 1826 8/ 9-1710136 1 2 06.26.29 1481,593 592,6 03:44:23
57 Jac van de Bosch Hengstdijk 1805 82/ 0-2031644V 35 11 06.25.24 1478,752 585,2 03:45:26
58 Wim Kooreman Kloosterzande 1826 25/ 9-3903267 11 2 06.27.10 1478,447 577,8 03:45:33
59 Jac van de Bosch Hengstdijk 1805 82/ 0-2028791 6 12 06.26.27 1475,879 570,4 03:46:30
60 P. de Jong Hansweert 1816 35/3 6-1573882V 15 808,640 06.37.00 1467,581 563,0 03:49:37
61 Jaco Ridderhof Ossenisse 1862 38/2 0-1548525 35 801,563 06.32.22 1467,079 555,6 03:49:48
62 Comb. Krijger & Zn Schore 1850 20/4 0-1544747V 15 809,812 06.38.29 1465,767 548,1 03:50:18
63 Gebr.v.Beveren& Kids Nieuw-Namen 1826 10/ 0-2019352 2 5 06.30.17 1465,663 540,7 03:50:20
64 J.F.J. Coops Kloosterzande 1862 17/4 0-1334693 17 801,443 06.34.44 1460,524 533,3 03:52:17
65 Wim Kooreman Kloosterzande 1826 25/ 9-3903258 2 3 06.36.16 1453,998 525,9 03:54:47
66 Toon Pouwels Kloosterzande 1826 17/ 8-3822562 1 3 06.38.30 1450,168 518,5 03:56:15
67 Eric van Koeveringe Wemeldinge 1829 17/ 8-1147368V 13 5 06.47.22 1449,454 511,1 03:56:32
68 A. Mattens St. Jansteen 1826 4/ 9-3903690 4 2 06.32.23 1448,332 503,7 03:56:58
69 A.C. van de Linde Rilland 1850 4/1 9-3933082 2 810,851 06.46.36 1446,397 496,3 03:57:43
70 Stefan Leloux & Zoon Kapelle 1850 6/ 9-3903964 3 3 06.49.12 1441,468 488,9 03:59:38
71 J.F.J. Coops Kloosterzande 1862 17/ 8-1159779 6 2 06.42.44 1439,537 481,5 04:00:23
72 Guy Fijen Nieuw-Namen 1826 14/ 0-2018943V 4 3 06.41.41 1435,460 474,1 04:01:59
73 Wim Kooreman Kloosterzande 1826 25/ 9-3903308 1 4 06.43.31 1435,091 466,7 04:02:08
74 F.H. Janssens Kapelle 1850 12/ 9-3903808 5 2 06.51.54 1433,261 459,3 04:02:51
75 J.F.J. Coops Kloosterzande 1862 17/ 9-1723224 8 3 06.45.13 1433,145 451,9 04:02:54
76 Rinus Ruben Kloosterzande 1862 12/4 8-1145547 5 800,825 06.47.03 1427,368 444,4 04:05:12
77 Jaco Ridderhof Ossenisse 1862 38/ 9-3932975 21 2 06.48.32 1424,916 437,0 04:06:10
78 Wim Kooreman Kloosterzande 1826 25/ 4-3409885 4 5 06.47.50 1424,065 429,6 04:06:31
79 F.H. Janssens Kapelle 1850 12/ 8-3832612V 7 3 06.56.01 1422,910 422,2 04:06:59
80 Stefan Leloux & Zoon Kapelle 1850 6/ 0-2022575 5 4 06.58.08 1418,961 414,8 04:08:34
81 Comb. Krijger & Zn Schore 1850 20/ 0-1544726V 1 2 06.59.00 1413,284 407,4 04:10:52
82 Guy Fijen Nieuw-Namen 1826 14/ 8-3821909 1 4 06.50.39 1412,665 400,0 04:11:07
83 Rinus Ruben Kloosterzande 1862 12/ 5-1754149 1 2 06.54.12 1409,406 392,6 04:12:27
84 D.A. de Voogd Yerseke 1850 7/ 6-6056239 5 2 07.04.20 1408,629 385,2 04:12:46
85 Rinus Ruben Kloosterzande 1862 12/ 9-1723400 10 3 06.55.33 1406,066 377,8 04:13:49
86 Jac van de Bosch Hengstdijk 1805 82/ 0-2028905 36 13 06.53.26 1405,696 370,4 04:13:58
87 J. M. Murre Yerseke 1816 16/ 8-3829302V 4 8 07.06.10 1405,092 363,0 04:14:13
88 S. Dijkema Wemeldinge 1829 5/ 0-1537723V 1 2 07.06.35 1403,951 355,6 04:14:41
89 Wim Kooreman Kloosterzande 1826 25/ 9-3903277 9 6 06.56.18 1402,924 348,1 04:15:06
90 Jac van de Bosch Hengstdijk 1805 82/ 0-2028852V 21 14 06.55.14 1401,251 340,7 04:15:48
91 Luc van der Gucht Hulst 1826 15/ 6-3609421 9 5 06.54.49 1394,770 333,3 04:18:29
92 Comb Hageman & Herma Vogelwaarde 1805 9/2 9-3932108 7 795,316 06.56.37 1393,762 325,9 04:18:55
93 D.A. de Voogd Yerseke 1850 7/ 7-3709736 3 3 07.10.52 1392,894 318,5 04:19:16
94 Comb. Krijger & Zn Schore 1850 20/ 0-1544760V 14 3 07.08.25 1390,433 311,1 04:20:18
95 Jac van de Bosch Hengstdijk 1805 82/ 9-1704690 42 15 06.59.45 1390,220 303,7 04:20:24
96 Comb Hageman & Herma Vogelwaarde 1805 9/ 8-3820295 3 2 06.59.00 1387,965 296,3 04:21:20
97 Comb E & M Kint Kloosterzande 1826 8/ 0-1547071 5 3 07.03.31 1386,585 288,9 04:21:55
98 Comb E & M Kint Kloosterzande 1826 8/ 0-1536426 4 4 07.03.36 1386,385 281,5 04:22:00
99 Peter Remijn Hulst 1826 15/2 0-2019291 12 795,227 07.00.42 1383,721 274,1 04:23:08
100 J. M. Murre Yerseke 1816 16/ 7-1335580 8 9 07.17.32 1378,092 266,7 04:25:32

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Top