Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Afd. 1 Samenspel West   

V22 vanuit Pt.St.Maxence gelost op 06-06-21 om 07.10 Weer: Onbewolkt VA Zwak (2) 10 graden.
Coordinaten: +4918140 / +0234420 Aantal deelnemers: 109 Met 1379 duiven in Concours

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten  Verschil
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ====== ========
1 Peter de Krijger Oostburg 1843 21/3 0-1543692 6 235,260 10.02.32 1363,498 1000,0 00:00:00
2 M.P. Buijsse Oostburg 1842 13/9 8-3825914 1 234,547 10.02.24 1360,481 997,1 00:00:23
3 H.M. Calon Hoofdplaat 1837 20/11 9-3905859 4 241,860 10.08.03 1358,380 994,2 00:00:39
4 E.F. de Wever Schoondijke 1843 12/4 0-2022227V 10 239,852 10.06.54 1355,864 991,3 00:00:58
5 H. Mookhoek & Zn Breskens 1837 20/8 0-2021563 1 242,645 10.09.13 1353,918 988,4 00:01:13
6 Comb.Huige-Schotanus Middelburg 1835 12/6 9-1714728V 1 256,016 10.19.33 1350,648 985,5 00:01:38
7 P&P Borremans Oost-Souburg 1835 11/8 0-2021047 1 250,963 10.16.07 1348,415 982,6 00:01:56
8 H.M. Calon Hoofdplaat 1837 20/ 9-3905840 20 2 10.09.52 1344,660 979,7 00:02:25
9 G. Baan Middelburg 1835 16/9 0-2020546 11 255,851 10.20.29 1343,167 976,8 00:02:37
10 M.P. Buijsse Oostburg 1842 13/ 9-3906166 8 2 10.04.45 1342,186 973,9 00:02:44
11 J. Datthijn Schoondijke 1843 12/4 0-1543372V 3 238,574 10.07.53 1341,181 971,0 00:02:52
12 Comb Wielemaker Oost Souburg 1835 19/7 9-3905522 11 252,407 10.18.17 1340,463 968,1 00:02:58
13 Tonny de Wever Oostburg 1843 15/5 9-1717641V 13 234,227 10.04.44 1340,413 965,2 00:02:58
14 C. Schroevers Arnemuiden 1804 26/18 0-2016871 6 257,308 10.22.15 1338,400 962,3 00:03:14
15 G. Baan Middelburg 1835 16/ 0-2020517 3 2 10.21.19 1337,317 959,4 00:03:23
16 C. Schroevers Arnemuiden 1804 26/ 0-2016846 14 2 10.22.25 1337,241 956,5 00:03:23
17 G. Baan Middelburg 1835 16/ 0-2020550 4 3 10.21.22 1336,967 953,6 00:03:25
18 Comb Wielemaker Oost Souburg 1835 19/ 0-7023801 3 2 10.18.49 1336,677 950,7 00:03:28
19 M.P. Buijsse Oostburg 1842 13/ 8-1152623 2 3 10.05.29 1336,577 947,8 00:03:29
20 T. de Jonge Oostburg 1842 14/9 0-2021918 8 234,635 10.05.41 1335,554 944,9 00:03:37
21 M.P. Buijsse Oostburg 1842 13/ 0-1542214 6 4 10.05.39 1335,309 942,0 00:03:39
22 T. de Jonge Oostburg 1842 14/ 0-2021903 14 2 10.05.44 1335,174 939,1 00:03:40
23 P. de Smet IJzendijke 1843 10/5 0-1543863 4 236,145 10.06.56 1334,582 936,2 00:03:44
24 N. Duininck St. Kruis 1842 8/4 0-1542809 4 228,480 10.01.31 1332,116 933,3 00:04:04
25 Comb Meulmeester Arnemuiden 1804 29/11 0-1530858 21 256,339 10.22.29 1331,644 930,4 00:04:08
26 C. Schroevers Arnemuiden 1804 26/ 9-6084653 13 3 10.23.14 1331,589 927,5 00:04:08
27 W.H. Segboer Grijpskerke 1832 37/21 9-1713301V 32 257,718 10.23.44 1330,274 924,6 00:04:19
28 Ko Kwekkeboom Nieuw en St. Joosl 1804 50/28 0-1531286 31 254,265 10.21.15 1329,489 921,7 00:04:25
29 G. Baan Middelburg 1835 16/ 0-2020551 5 4 10.22.29 1329,211 918,8 00:04:27
30 Ko Kwekkeboom Nieuw en St. Joosl 1804 50/ 9-1703453 4 2 10.21.18 1329,142 915,9 00:04:28
31 M.P. Buijsse Oostburg 1842 13/ 0-1542261 10 5 10.06.30 1328,878 913,0 00:04:30
32 Ko Kwekkeboom Nieuw en St. Joosl 1804 50/ 0-1531276 39 3 10.21.21 1328,795 910,1 00:04:30
33 H.M. Calon Hoofdplaat 1837 20/ 0-2021409V 11 3 10.12.01 1328,777 907,2 00:04:31
34 J. Datthijn Schoondijke 1843 12/ 5-1764678V 1 2 10.09.35 1328,485 904,3 00:04:33
35 Ko Kwekkeboom Nieuw en St. Joosl 1804 50/ 0-1531291 23 4 10.21.24 1328,448 901,4 00:04:33
36 M. Bugajski Middelburg 1835 13/7 0-2020608V 9 253,250 10.20.46 1327,521 898,6 00:04:41
37 C. Schroevers Arnemuiden 1804 26/ 0-2016863 7 4 10.23.55 1326,897 895,7 00:04:46
38 Ko Kwekkeboom Nieuw en St. Joosl 1804 50/ 0-1531254 45 5 10.21.38 1326,830 892,8 00:04:46
39 C. Schroevers Arnemuiden 1804 26/ 0-1433331 22 5 10.24.00 1326,327 889,9 00:04:50
40 P&P Borremans Oost-Souburg 1835 11/ 9-1715127 2 2 10.19.14 1326,206 887,0 00:04:51
41 C. Schroevers Arnemuiden 1804 26/ 8-3818627 5 6 10.24.03 1325,985 884,1 00:04:53
42 Comb Wielemaker Oost Souburg 1835 19/ 8-3824798 8 3 10.20.33 1324,518 881,2 00:05:05
43 Comb Wielemaker Oost Souburg 1835 19/ 0-2021092 2 4 10.20.39 1323,824 878,3 00:05:10
44 M. van Alphen Westkapelle 1832 15/1 8-1147938 1 255,393 10.22.56 1323,739 875,4 00:05:11
45 J.C. Roelse Westkapelle 1832 10/5 9-3904503 5 255,126 10.22.45 1323,611 872,5 00:05:12
46 Tonny de Wever Oostburg 1843 15/ 0-1543567V 11 2 10.07.03 1322,876 869,6 00:05:18
47 Frank Neve IJzendijke 1837 18/6 9-1749572 15 235,550 10.08.04 1322,820 866,7 00:05:18
48 Ko Kwekkeboom Nieuw en St. Joosl 1804 50/ 0-1531300 34 6 10.22.15 1322,574 863,8 00:05:20
49 A. Stroo Zoutelande 1832 17/9 0-1539655 14 252,763 10.21.07 1322,556 860,9 00:05:20
50 Comb Meulmeester Arnemuiden 1804 29/ 0-1530872 12 2 10.23.59 1321,347 858,0 00:05:30
51 C. Schroevers Arnemuiden 1804 26/ 0-2016873 3 7 10.24.44 1321,332 855,1 00:05:30
52 G. Baan Middelburg 1835 16/ 0-1540337 16 5 10.23.39 1321,203 852,2 00:05:31
53 E.F. de Wever Schoondijke 1843 12/ 9-3906642 1 2 10.11.37 1320,652 849,3 00:05:36
54 Piet Hengst Westkapelle 1832 18/8 9-7005097V 13 255,212 10.23.14 1320,642 846,4 00:05:36
55 M. Bugajski Middelburg 1835 13/ 0-2020619 2 2 10.21.48 1320,369 843,5 00:05:38
56 P. Gernaert & Zn Breskens 1837 10/1 6-1579026 2 243,214 10.14.22 1319,186 840,6 00:05:48
57 N. Duininck St. Kruis 1842 8/ 8-1152898 1 2 10.03.17 1318,535 837,7 00:05:53
58 Joh. van Belzen & zo Arnemuiden 1804 15/9 0-2016767 6 256,619 10.24.41 1318,134 834,8 00:05:56
59 Aime Dusarduijn IJzendijke 1843 8/3 0-1543822 7 235,875 10.08.57 1318,022 831,9 00:05:57
60 Tonny de Wever Oostburg 1843 15/ 0-1543559 1 3 10.07.43 1317,913 829,0 00:05:58
61 Ko Kwekkeboom Nieuw en St. Joosl 1804 50/ 9-1703432 9 7 10.22.56 1317,890 826,1 00:05:58
62 Patrick Noorman Serooskerke 1835 11/5 0-1541208 10 259,837 10.27.11 1317,743 823,2 00:05:59
63 H.M. Calon Hoofdplaat 1837 20/ 0-2021305V 3 4 10.13.38 1317,079 820,3 00:06:05
64 Patrick Noorman Serooskerke 1835 11/ 0-1525701 1 2 10.27.18 1316,963 817,4 00:06:06
65 V Bremen & Siereveld Arnemuiden 1804 21/2 9-3900611 2 256,507 10.24.55 1315,980 814,5 00:06:14
66 W.H. Segboer Grijpskerke 1832 37/ 0-1539526 18 2 10.25.54 1315,561 811,6 00:06:17
67 W.H. Segboer Grijpskerke 1832 37/ 9-1005578V 29 3 10.26.03 1314,554 808,7 00:06:25
68 Ko Kwekkeboom Nieuw en St. Joosl 1804 50/ 8-1138341 44 8 10.23.26 1314,483 805,8 00:06:26
69 Ko Kwekkeboom Nieuw en St. Joosl 1804 50/ 0-1736367 27 9 10.23.31 1313,917 802,9 00:06:31
70 D.J. Beekman Middelburg 1835 30/3 9-1235757 1 253,770 10.23.10 1313,736 800,0 00:06:32
71 C. Schroevers Arnemuiden 1804 26/ 9-3900701 20 8 10.25.53 1313,575 797,1 00:06:33
72 Comb.Huige-Schotanus Middelburg 1835 12/ 9-3904973V 8 2 10.24.57 1313,236 794,2 00:06:36
73 H.M. Calon Hoofdplaat 1837 20/ 8-3825394 15 5 10.14.14 1312,789 791,3 00:06:40
74 A. Stroo Zoutelande 1832 17/ 9-1712704 2 2 10.22.44 1311,462 788,4 00:06:51
75 Rinus de Lijser Cadzand 1842 10/4 9-3906362 7 236,832 10.10.36 1311,358 785,5 00:06:52
76 Comb d Wolf-vd Parel Zoutelande 1832 17/5 9-1713104 8 253,050 10.23.01 1311,024 782,6 00:06:54
77 C. Schroevers Arnemuiden 1804 26/ 0-2016845 18 9 10.26.18 1310,787 779,7 00:06:56
78 Comb Meulmeester Arnemuiden 1804 29/ 8-1137978 28 3 10.25.39 1310,092 776,8 00:07:02
79 G.C. van Boven Middelburg 1835 12/5 0-1540368 11 255,503 10.25.05 1309,714 773,9 00:07:05
80 Ko Kwekkeboom Nieuw en St. Joosl 1804 50/ 9-1703420 17 10 10.24.10 1309,519 771,0 00:07:07
81 J.D. Schroevers Arnemuiden 1804 11/4 0-2016831 8 256,686 10.26.04 1309,179 768,1 00:07:10
82 J.C. Roelse Westkapelle 1832 10/ 0-2020341 1 2 10.24.53 1309,122 765,2 00:07:10
83 C. Schroevers Arnemuiden 1804 26/ 0-2016865 16 10 10.26.33 1309,120 762,3 00:07:10
84 Ko Kwekkeboom Nieuw en St. Joosl 1804 50/ 0-1531289 25 11 10.24.15 1308,957 759,4 00:07:11
85 H. Mookhoek & Zn Breskens 1837 20/ 8-3825091V 2 2 10.15.23 1308,881 756,5 00:07:12
86 J.D. Schroevers Arnemuiden 1804 11/ 0-2016801 10 2 10.26.09 1308,622 753,6 00:07:14
87 Frank Neve IJzendijke 1837 18/ 7-1330852V 1 2 10.10.00 1308,612 750,7 00:07:14
88 I. den Dekker Breskens 1837 12/5 0-1541564 6 243,211 10.15.56 1308,039 747,8 00:07:19
89 Ko Kwekkeboom Nieuw en St. Joosl 1804 50/ 0-1531281 15 12 10.24.24 1307,947 744,9 00:07:20
90 Frank Neve IJzendijke 1837 18/ 9-1715954V 10 3 10.10.08 1307,644 742,0 00:07:22
91 W.H. Segboer Grijpskerke 1832 37/ 9-1713300 7 4 10.27.09 1307,220 739,1 00:07:26
92 P. de Smet IJzendijke 1843 10/ 0-1543864 2 2 10.10.41 1306,886 736,2 00:07:28
93 Piet Hengst Westkapelle 1832 18/ 0-1539619 3 2 10.25.28 1305,554 733,3 00:07:39
94 Comb.Huige-Schotanus Middelburg 1835 12/ 0-2021122V 7 3 10.26.06 1305,535 730,4 00:07:40
95 J.M. Daane West Souburg 1835 17/9 0-1540568 11 251,501 10.22.47 1304,579 727,5 00:07:48
96 W.H. Segboer Grijpskerke 1832 37/ 9-1005563V 37 5 10.27.34 1304,463 724,6 00:07:49
97 R. van Hee Oostburg 1842 23/8 8-3825684 16 233,074 10.08.49 1303,418 721,7 00:07:57
98 G.C. van Boven Middelburg 1835 12/ 9-1715028 3 2 10.26.05 1303,035 718,8 00:08:00
99 Frank Neve IJzendijke 1837 18/ 0-2021486V 8 4 10.10.56 1301,862 715,9 00:08:10
100 J.D. Schroevers Arnemuiden 1804 11/ 9-3900466 4 3 10.27.11 1301,765 713,0 00:08:11

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Top