Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Afd. 1 Ladies League   

V20 vanuit Roye gelost op 23-05-21 om 08.00 Weer: graden.
Coordinaten: +4942290 / +0245550 Aantal deelnemers: 40 Met 128 duiven in Concours

Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten  Verschil
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ====== ========
1 Ingrid Schaap Hoek 1859 9/4 0-7020368 2 193,907 09.48.18 1790,461 1000,0 00:00:00
2 Ingrid Schaap Hoek 1859 9/ 0-7020388 8 2 09.48.37 1785,241 968,8 00:00:19
3 Abigail Harms Sluiskil 1859 5/2 9-7010197M 1 191,232 09.47.23 1780,779 937,5 00:00:35
4 Abigail Harms Sluiskil 1859 5/ 9-7010196M 2 2 09.48.20 1765,164 906,3 00:01:33
5 Elke Dekker Yerseke 1850 6/3 0-7025406 2 218,587 10.05.24 1743,120 875,0 00:02:56
6 Nellie Hengst Westkapelle 1832 6/4 9-7005092V 4 208,351 09.59.34 1742,584 843,8 00:02:59
7 Mien Henneken Clinge 1826 5/1 9-7010685M 1 196,912 09.53.22 1736,947 812,5 00:03:20
8 Nellie van de Parel Zoutelande 1832 5/2 0-7024431M 1 206,147 09.58.53 1734,024 781,3 00:03:31
9 Desiree Jacobs Vlissingen 1835 1/1 0-7023411V 1 203,381 09.57.38 1728,958 750,0 00:03:51
10 Elke Dekker Yerseke 1850 6/ 0-7025411 4 2 10.09.30 1687,932 718,8 00:06:35
11 Marjan Flipse Westkapelle 1832 6/4 0-7024379M 3 208,244 10.03.55 1680,517 687,5 00:07:05
12 Marjan Flipse Westkapelle 1832 6/ 0-7024378M 4 2 10.04.03 1678,711 656,3 00:07:13
13 Nellie Hengst Westkapelle 1832 6/ 9-7005095M 1 2 10.04.08 1678,476 625,0 00:07:14
14 M&P Schroevers Arnemuiden 1804 7/1 0-7021752M 6 210,048 10.05.12 1677,678 593,8 00:07:17
15 Marjan Flipse Westkapelle 1832 6/ 0-7024380M 1 3 10.04.09 1677,359 562,5 00:07:18
16 Moniek van de Windt Zoutelande 1832 1/1 0-7021777V 1 205,879 10.03.30 1667,061 531,3 00:08:01
17 Ingrid Schaap Hoek 1859 9/ 9-7003073 5 3 09.56.25 1665,628 500,0 00:08:07
18 Nellie Hengst Westkapelle 1832 6/ 0-7022821M 2 3 10.05.13 1663,954 468,8 00:08:14
19 Susanne Schrama Biervliet 1843 8/2 0-7024953M 7 192,580 09.56.16 1656,366 437,5 00:08:46
20 Priscilla Thijs Sint Jansteen 1828 2/1 9-7009108M 2 195,364 09.57.57 1656,328 406,3 00:08:46
21 Noa Dominicus Goes 1816 4/1 0-7021770M 3 215,117 10.10.40 1646,304 375,0 00:09:29
22 Joke de Lijser Cadzand 1842 1/1 9-7003968M 1 189,940 09.55.28 1644,960 343,8 00:09:35
23 Sandra Buyl Westkapelle 1832 4/1 9-7011469V 3 207,883 10.06.37 1641,857 312,5 00:09:48
24 Nellie Hengst Westkapelle 1832 6/ 9-7005097V 6 4 10.07.03 1639,943 281,3 00:09:56
25 Ingrid Schaap Hoek 1859 9/ 0-7020369 6 4 09.59.42 1619,941 250,0 00:11:24
26 Indy & Isa van Gils Oost Souburg 1835 3/2 0-7023801M 1 205,461 10.06.59 1618,028 218,8 00:11:32
27 Susanne Schrama Biervliet 1843 8/ 0-7024955M 3 2 09.59.29 1611,774 187,5 00:12:00
28 Marjan Flipse Westkapelle 1832 6/ 0-7024376M 2 4 10.09.18 1610,550 156,3 00:12:06
29 Els van Hijfte Yerseke 1850 1/1 9-7007423 1 218,796 10.16.06 1607,612 125,0 00:12:19
30 Indy & Isa van Gils Oost Souburg 1835 3/ 0-7025520M 3 2 10.08.13 1602,464 93,8 00:12:42
31 Elke Dekker Yerseke 1850 6/ 0-7025404 3 3 10.16.42 1599,029 62,5 00:12:58
32 Nellie van de Parel Zoutelande 1832 5/ 0-7024434M 3 2 10.08.59 1598,241 31,3 00:13:02

Select. Vlucht