Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Afd. 1 Ladies League   

V17 vanuit Pt.St.Maxence gelost op 01-05-21 om 11.00 Weer: graden.
Coordinaten: +4918140 / +0234420 Aantal deelnemers: 45 Met 194 duiven in Concours

Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten  Verschil
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ====== ========
1 Indy & Isa van Gils Oost Souburg 1835 3/3 0-7023801M 1 252,407 14.35.31 1171,169 1000,0 00:00:00
2 Abigail Harms Sluiskil 1859 6/2 9-7010200M 4 237,962 14.26.53 1150,215 979,6 00:03:56
3 Elke Dekker Yerseke 1850 7/1 0-7025407 4 265,227 14.51.06 1147,672 959,2 00:04:25
4 Lana Bentschap Knook Yerseke 1850 1/1 9-7009561 1 265,213 14.51.09 1147,361 938,8 00:04:28
5 Tineke Fonteyne Oud Vossemeer 1863 5/3 9-7002268M 4 277,487 15.03.08 1141,294 918,4 00:05:38
6 Leonie Huige Terneuzen 1859 5/3 9-7003402M 2 241,164 14.31.34 1139,894 898,0 00:05:55
7 Leonie Huige Terneuzen 1859 5/ 0-7023911V 1 2 14.32.10 1136,670 877,6 00:06:32
8 Ingrid Schaap Hoek 1859 14/3 9-7003061 4 240,739 14.32.49 1131,203 857,1 00:07:37
9 Susanne Schrama Biervliet 1843 10/1 0-7024965M 5 239,503 14.32.12 1128,665 836,7 00:08:07
10 Marjan Flipse Westkapelle 1832 6/3 0-7024379M 4 255,103 14.46.33 1126,033 816,3 00:08:38
11 Ingrid Schaap Hoek 1859 14/ 9-7003056 13 2 14.34.35 1121,889 795,9 00:09:28
12 Noa Dominicus Goes 1816 15/3 0-7021780M 2 261,945 14.53.50 1120,222 775,5 00:09:48
13 Noa Dominicus Goes 1816 15/ 9-7000461M 3 2 14.54.22 1117,673 755,1 00:10:19
14 Indy & Isa van Gils Oost Souburg 1835 3/ 0-7023806M 3 2 14.46.56 1112,249 734,7 00:11:25
15 Conja v/d Plasse Yerseke 1850 2/1 0-7022458M 2 265,671 14.59.24 1109,734 714,3 00:11:56
16 R & S van Iwaarden Kapelle 1850 13/4 0-7023631V 13 260,768 14.55.17 1108,314 693,9 00:12:13
17 Nellie Hengst Westkapelle 1832 8/6 9-7005100V 5 255,212 14.50.30 1107,213 673,5 00:12:27
18 Tineke Fonteyne Oud Vossemeer 1863 5/ 0-7023093M 3 2 15.11.19 1104,131 653,1 00:13:05
19 M&P Schroevers Arnemuiden 1804 12/5 0-7021749M 11 256,992 14.53.04 1102,654 632,7 00:13:23
20 Nellie Hengst Westkapelle 1832 8/ 0-7022821M 2 2 14.51.31 1102,351 612,2 00:13:27
21 M&P Schroevers Arnemuiden 1804 12/ 0-7021744M 1 2 14.53.26 1100,922 591,8 00:13:45
22 Noa Dominicus Goes 1816 15/ 0-7021776M 13 3 14.58.54 1096,464 571,4 00:14:41
23 R & S van Iwaarden Kapelle 1850 13/ 9-7007325V 11 2 14.58.12 1094,743 551,0 00:15:03
24 Tineke Fonteyne Oud Vossemeer 1863 5/ 0-7023100M 2 3 15.13.59 1092,539 530,6 00:15:31
25 MALOU KUYTEN Nieuwerkerk 1870 2/1 9-7005950M 2 279,600 15.16.23 1090,555 510,2 00:15:56
26 Jeanet Antheunisse Middelburg 1835 2/2 0-7023564M 1 256,016 14.55.47 1085,808 489,8 00:16:57
27 Jessica Stam Westkapelle 1832 2/1 9-7007857M 1 254,755 14.55.19 1082,605 469,4 00:17:38
28 Anneke Capelle Oud Vossemeer 1863 3/2 0-7026203M 2 277,430 15.16.33 1081,386 449,0 00:17:54
29 Marjan Flipse Westkapelle 1832 6/ 0-7024376M 6 2 14.56.19 1079,495 428,6 00:18:18
30 Jeanet Antheunisse Middelburg 1835 2/ 0-7023562M 2 2 14.57.44 1076,902 408,2 00:18:52
31 Leonie Huige Terneuzen 1859 5/ 9-7003418M 3 3 14.44.01 1076,543 387,8 00:18:57
32 Nellie Hengst Westkapelle 1832 8/ 9-7005097V 8 3 14.57.17 1075,560 367,3 00:19:09
33 M&P Schroevers Arnemuiden 1804 12/ 0-7021751M 6 3 14.59.29 1073,110 346,9 00:19:42
34 Nellie van de Parel Zoutelande 1832 5/1 0-7024431M 2 253,050 14.55.54 1072,703 326,5 00:19:47
35 Indy & Isa van Gils Oost Souburg 1835 3/ 0-7025520M 2 3 14.55.29 1071,865 306,1 00:19:58
36 R & S van Iwaarden Kapelle 1850 13/ 9-7007495M 4 3 15.03.42 1070,036 285,7 00:20:22
37 Marjan Flipse Westkapelle 1832 6/ 0-7024380M 1 3 14.58.35 1069,239 265,3 00:20:33
38 Joke de Lijser Cadzand 1842 3/1 9-7003961M 2 236,832 14.41.46 1067,931 244,9 00:20:50
39 Ingrid Schaap Hoek 1859 14/ 0-7020379 9 3 14.45.29 1067,657 224,5 00:20:54
40 Anneke Capelle Oud Vossemeer 1863 3/ 9-7008195M 1 2 15.20.58 1063,085 204,1 00:21:55
41 M&P Schroevers Arnemuiden 1804 12/ 0-7021758M 2 4 15.02.08 1061,366 183,7 00:22:18
42 Nellie Hengst Westkapelle 1832 8/ 9-7005092V 6 4 15.00.28 1061,322 163,3 00:22:18
43 Nellie Hengst Westkapelle 1832 8/ 9-7005098M 3 5 15.00.33 1060,954 142,9 00:22:23
44 M&P Schroevers Arnemuiden 1804 12/ 9-7011700M 7 5 15.02.43 1058,815 122,4 00:22:52
45 Nellie Hengst Westkapelle 1832 8/ 0-7022824V 7 6 15.01.17 1057,729 102,0 00:23:07
46 Abigail Harms Sluiskil 1859 6/ 9-7010197M 1 2 14.45.27 1055,492 81,6 00:23:37
47 Sandra Buyl Westkapelle 1832 11/1 9-7011469V 9 254,745 15.02.18 1051,363 61,2 00:24:34
48 R & S van Iwaarden Kapelle 1850 13/ 0-7023640V 9 4 15.08.51 1047,892 40,8 00:25:21
49 J.C. Walhout Goes 1816 2/1 0-7025676M 2 262,644 15.10.49 1047,157 20,4 00:25:31

Select. Vlucht