Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Afd. 1 Ladies League   

J32 vanuit Melun Andrezel gelost op 14-08-21 om 08.15 Weer: graden.
Coordinaten: +4836260 / +0250000 Aantal deelnemers: 27 Met 123 duiven in Concours

Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten  Verschil
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ====== ========
1 Desiree Jacobs Vlissingen 1835 2/1 1-7054964 2 322,106 12.21.12 1308,310 1000,0 00:00:00
2 Ingrid Schaap Hoek 1859 13/3 1-7055244 6 310,070 12.13.12 1301,721 967,7 00:01:15
3 Nelleke Melchior Zoutelande 1832 2/1 1-7054857M 1 325,078 12.28.44 1281,178 935,5 00:05:13
4 Nellie Hengst Westkapelle 1832 6/3 1-7054850M 5 328,116 12.33.01 1271,686 903,2 00:07:05
5 Els van Hijfte Yerseke 1850 1/1 1-7055086 1 333,006 12.40.23 1254,812 871,0 00:10:30
6 Sandra Buyl Westkapelle 1832 10/3 1-7054812M 10 327,635 12.36.58 1250,674 838,7 00:11:21
7 Ingrid Schaap Hoek 1859 13/ 1-7055239 1 2 12.22.57 1250,535 806,5 00:11:22
8 Maddy van Damme Hulst 1826 4/2 1-7054747 3 310,939 12.25.42 1240,282 774,2 00:13:30
9 Jeanine Fransen Kruiningen 1850 8/1 1-7055028 6 327,409 12.42.20 1224,723 741,9 00:16:48
10 Jeanet Antheunisse Middelburg 1835 7/1 1-7054960 7 327,576 12.43.03 1222,071 709,7 00:17:22
11 M&P Schroevers Arnemuiden 1804 9/4 1-7054691M 9 327,995 12.44.30 1217,050 677,4 00:18:28
12 M&P Schroevers Arnemuiden 1804 9/ 1-7054694M 4 2 12.45.31 1212,476 645,2 00:19:28
13 Ingrid Schaap Hoek 1859 13/ 1-7055233 11 3 12.32.35 1203,766 612,9 00:21:23
14 Leny van Bommel Yerseke 1850 5/4 1-7055109 4 332,830 12.51.47 1202,491 580,6 00:21:40
15 Nellie Hengst Westkapelle 1832 6/ 1-7054852M 6 2 12.48.53 1198,014 548,4 00:22:40
16 Leny van Bommel Yerseke 1850 5/ 1-7055112 2 2 12.52.52 1197,803 516,1 00:22:43
17 Maddy van Damme Hulst 1826 4/ 1-7054744 4 2 12.34.51 1196,609 483,9 00:22:59
18 M&P Schroevers Arnemuiden 1804 9/ 1-7054699M 1 3 12.49.55 1193,071 451,6 00:23:47
19 Nellie Hengst Westkapelle 1832 6/ 1-7054849M 3 3 12.50.39 1190,336 419,4 00:24:24
20 Sandra Buyl Westkapelle 1832 10/ 1-7054804M 1 2 12.52.08 1182,228 387,1 00:26:15
21 Leny van Bommel Yerseke 1850 5/ 1-7055103 3 3 12.57.27 1178,366 354,8 00:27:09
22 M&P Schroevers Arnemuiden 1804 9/ 1-7054701M 7 4 12.54.46 1172,388 322,6 00:28:33
23 Tineke Fonteyne Oud Vossemeer 1863 5/2 1-7055259M 5 344,149 13.08.46 1171,505 290,3 00:28:45
24 Moniek van de Windt Zoutelande 1832 8/1 1-7054863M 6 325,268 12.54.09 1165,205 258,1 00:30:14
25 Carolien v/d Jagt Yerseke 1850 2/1 1-7055175 2 332,296 13.00.25 1164,247 225,8 00:30:28
26 Karin Kosten Yerseke 1850 9/2 1-7055127 3 332,612 13.01.06 1162,571 193,5 00:30:52
27 Karin Kosten Yerseke 1850 9/ 1-7055134 9 2 13.01.28 1161,083 161,3 00:31:13
28 Belinda van Dorst Sas Van Gent 1853 6/1 1-7055194M 3 299,420 12.34.03 1155,839 129,0 00:32:29
29 Sandra Buyl Westkapelle 1832 10/ 1-7054813M 8 3 12.59.01 1153,576 96,8 00:33:01
30 Tineke Fonteyne Oud Vossemeer 1863 5/ 1-7055263M 4 2 13.14.13 1150,167 64,5 00:33:51
31 Leny van Bommel Yerseke 1850 5/ 1-7055120 1 4 13.04.41 1148,942 32,3 00:34:09

Select. Vlucht