Geen vluchtcode gevonden van de geselecteerde organisatie
Klik op <<Terug   om terug te keren.
Uitslag Afd.11 District 3


Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 11>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Voorlopige uitslag

Uitslag Afd.11 District 3   

V25 vanuit Sittard gelost op 23-06-18 om 06.50 Coordinaten: +5101331 / +0551174
Aantal deelnemers: 294 Aantal duiven in concours: 3524
Ingezonden D: 19 Ingezonden W: 19 van totaal 19 verenigingen.

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ========
1 R. Huizenga Zwartsluis 0423 19/8 6-1113217 19 180,672 09.08.21 1305,908
2 Jonkers-Pit Wolvega 0270 30/16 7-1751471 19 205,626 09.28.56 1293,788
3 D. de Boer Oudehorne 0234 9/5 6-1032364 2 215,182 09.37.39 1283,520
4 M.T. Strating Zwartsluis 0423 20/7 7-1684389 5 180,146 09.10.46 1279,750
5 Henri&Wilma vd Linde St. Jansklooster 0401 20/14 7-4287135 16 184,107 09.13.51 1279,733
6 Gebr. Homma Steggerda 0268 20/13 7-1626938 12 205,158 09.30.29 1278,376
7 F. Elbers Zwartsluis 0423 20/13 5-1271990 1 180,409 09.11.32 1274,680
8 F. Elbers Zwartsluis 0423 20/ 5-1272007 2 2 09.11.37 1273,930
9 F. Elbers Zwartsluis 0423 20/ 7-1684491 5 3 09.11.53 1271,535
10 P. Onrust Steenwijk 0416 20/9 6-1107740 6 196,449 09.25.38 1262,255
11 A. van der Wal Rottum 0236 10/7 6-1033327 5 212,108 09.38.02 1262,200
12 R. Huizenga Zwartsluis 0423 19/ 7-6175011 14 2 09.13.21 1260,359
13 Gerrit & Jan Bos Vollenhove 0401 7/4 7-4287102 1 184,314 09.16.21 1259,411
14 J. Stuurman Heerenveen 0236 20/11 7-1607124 9 215,511 09.41.18 1258,096
15 H. Dikken & Zn Vollenhove 0401 14/11 7-1663288 4 184,430 09.17.18 1251,955
16 R. Huizenga Zwartsluis 0423 19/ 5-1881611 16 3 09.14.23 1251,339
17 Olof Mulder Steenwijk 0416 13/6 7-1679450 2 196,404 09.27.03 1250,584
18 R. Huizenga Zwartsluis 0423 19/ 6-1859421 5 4 09.14.32 1250,040
19 Olof Mulder Steenwijk 0416 13/ 7-1679448 10 2 09.27.48 1244,640
20 J. Belt Vollenhove 0401 18/11 6-1092540 2 184,956 09.18.38 1244,283
21 H. van Sluis Tuk 0419 10/6 7-1679632 5 197,883 09.29.05 1243,898
22 B de Boer& Kleinzoon Steenwijk 0414 22/11 7-1675981 16 196,407 09.28.01 1242,850
23 H. Dikken & Zn Vollenhove 0401 14/ 7-1663296 14 2 09.18.35 1241,142
24 Lelieveld & vd Locht Scherpenzeel 0221 12/10 6-4285298 2 200,711 09.31.48 1240,494
25 I.S. en A. Meester Tijnje 0232 18/10 7-1602781 4 223,244 09.50.00 1240,153
26 S. Jongman Wolvega 0270 5/2 6-1053521 1 205,136 09.35.28 1239,747
27 A. Klooster Oosterwolde 0252 30/16 7-1613910 3 221,123 09.48.32 1238,557
28 H. Dikken & Zn Vollenhove 0401 14/ 7-1663512 9 3 09.18.55 1238,364
29 W. van Dijk Oldeberkoop 0268 24/12 5-1213048 6 213,848 09.42.51 1237,189
30 Beute & Zn. Wilhelminaoord 0268 4/2 4-1443734 3 204,876 09.35.37 1237,055
31 W. & B. Wagteveld Tjalleberd 0236 10/9 5-1192858 2 219,404 09.47.31 1235,963
32 K. Vlig Lemmer 0248 14/8 7-1612446 3 202,843 09.34.16 1234,838
33 K. Hoekstra Urk 0432 9/4 7-4288633 1 183,408 09.18.54 1231,753
34 Comb Wakker Urk 0432 14/3 7-4288283 6 183,484 09.18.58 1231,717
35 H. de Vries Urk 0421 10/3 7-1681065 8 183,425 09.19.04 1230,494
36 F. Elbers Zwartsluis 0423 20/ 5-1272023 13 4 09.16.43 1229,647
37 H & A Roest Tijnje 0236 30/22 6-1033756 2 225,488 09.53.26 1229,266
38 U. Lemstra Ens 0413 12/7 3-1692353 7 179,805 09.16.18 1229,021
39 P.N.Brandsma JR Wolvega 0268 17/9 7-1627414 3 206,382 09.38.10 1227,249
40 P.N.Brandsma JR Wolvega 0268 17/ 6-1108875 8 2 09.38.10 1227,249
41 Olof Mulder Steenwijk 0416 13/ 5-1266295 11 3 09.30.06 1226,759
42 J. Oost Oldelamer 0270 9/4 7-1627976 1 206,512 09.38.22 1226,565
43 D. Ferwerda Joure 0229 27/15 6-1028298 15 216,290 09.46.23 1226,250
44 V.d.Stouwe-Douna Donkerbroek 0252 40/22 6-1040665 22 222,911 09.51.52 1225,664
45 H. Dikken & Zn Vollenhove 0401 14/ 7-1663289 2 4 09.20.39 1224,117
46 H. Dikken & Zn Vollenhove 0401 14/ 7-1663270 1 5 09.20.40 1223,982
47 T. Noorman Wanneperveen 0423 12/7 7-1684572 4 187,975 09.23.35 1223,884
48 F. Elbers Zwartsluis 0423 20/ 7-1684465 16 5 09.17.27 1223,531
49 H. Visscher Ens 0413 12/7 7-1673907 10 179,088 09.16.25 1223,142
50 L.J. Dekker Marijenkampen 0414 29/7 7-4287610 16 199,791 09.33.25 1222,590
51 P.N.Brandsma JR Wolvega 0268 17/ 7-1627392 4 3 09.38.54 1221,920
52 Gebr. Bron Jubbega 0232 11/5 7-1603493 4 220,261 09.50.20 1221,411
53 A. Klooster Oosterwolde 0252 30/ 6-1043611 2 2 09.51.03 1221,340
54 J. Belt Vollenhove 0401 18/ 7-1663530 3 2 09.21.29 1220,875
55 Gebr. Homma Steggerda 0268 20/ 7-1820426 3 2 09.38.12 1219,727
56 J. & S. Timmermans Donkerbroek 0252 20/15 7-1614835 13 224,222 09.53.59 1218,709
57 Jonkers-Pit Wolvega 0270 30/ 6-1053479 21 2 09.39.01 1216,602
58 Gerard Heinhuis Steenwijk 0416 17/12 7-1679200 5 196,934 09.31.53 1216,424
59 H.T. Bruinenberg Steenwijk 0416 11/6 7-1678241 6 196,261 09.31.23 1216,066
60 Lelieveld & vd Locht Scherpenzeel 0221 12/ 6-1022352 7 2 09.35.06 1215,699
61 Teake Fraterman St. Nicolaasga 0221 10/8 5-4274854 1 211,340 09.43.57 1214,948
62 H van der Tuin Oldeberkoop 0270 17/11 5-1213380 4 211,352 09.43.58 1214,879
63 Gebr. Homma Steggerda 0268 20/ 5-1211388 8 3 09.38.56 1214,432
64 J. & S. Timmermans Donkerbroek 0252 20/ 7-1614818 19 2 09.54.41 1214,090
65 Gebr. Homma Steggerda 0268 20/ 7-1626945 15 4 09.38.59 1214,073
66 H & A Roest Tijnje 0236 30/ 6-1033736 3 2 09.55.45 1213,935
67 H & A Roest Tijnje 0236 30/ 5-1191928 6 3 09.55.46 1213,826
68 D Hakvoort Urk 0433 10/2 7-4288208 5 183,499 09.21.17 1212,953
69 J. Stuurman Heerenveen 0236 20/ 4-2071005 16 2 09.47.45 1212,444
70 I.S. en A. Meester Tijnje 0232 18/ 7-1602801 6 2 09.54.10 1212,098
71 Comb.A.en J.Engberts Hoornsterzwaag 0232 20/11 7-1614951 19 220,839 09.52.14 1211,805
72 W. van Dijk Oldeberkoop 0268 24/ 6-1052454 17 2 09.46.35 1211,033
73 W. van Dijk Oldeberkoop 0268 24/ 7-1625831 19 3 09.46.38 1210,690
74 J. Belt Vollenhove 0401 18/ 3-1679968 1 3 09.22.51 1209,959
75 H. van Sluis Tuk 0419 10/ 6-1227378 1 2 09.33.37 1209,433
76 Rinze Agricola St. Nicolaasga 0221 14/9 5-1180502 1 211,188 09.44.41 1208,978
77 Henri&Wilma vd Linde St. Jansklooster 0401 20/ 7-1152051 1 2 09.22.33 1206,756
78 H & A Roest Tijnje 0236 30/ 6-1033755 14 4 09.56.58 1206,035
79 J. Stuurman Heerenveen 0236 20/ 5-1193012 17 3 09.48.44 1205,773
80 J. & S. Timmermans Donkerbroek 0252 20/ 7-1614768 18 3 09.55.58 1205,712
81 Henri&Wilma vd Linde St. Jansklooster 0401 20/ 6-4283882 14 3 09.22.48 1204,782
82 W. van Dijk Oldeberkoop 0268 24/ 7-1625773 5 4 09.47.31 1204,665
83 W. & B. Wagteveld Tjalleberd 0236 10/ 7-1607351 4 2 09.52.11 1204,304
84 R & J Brands Urk 0433 4/3 7-4288671 2 182,873 09.21.51 1204,292
85 Youri Kormelink Noordwolde 0268 6/3 7-1625376 3 208,291 09.42.59 1204,112
86 Anne lenis Joure 0229 5/3 7-1602021 2 217,120 09.50.21 1203,795
87 Gerard Heinhuis Steenwijk 0416 17/ 7-1679220 17 2 09.33.36 1203,661
88 F. Huigens Bant 0413 10/9 6-1101938 3 193,935 09.31.08 1203,574
89 Gebr. Stoker Oudehorne 0234 14/7 5-1190601 2 215,113 09.48.44 1203,545
90 M. Hofstra Oudehorne 0234 19/10 5-1191431 4 215,047 09.48.46 1202,927
91 J. Schinkel Urk 0432 6/4 7-1694134 5 183,326 09.22.32 1201,881
92 Lelieveld & vd Locht Scherpenzeel 0221 12/ 7-1596234 5 3 09.37.00 1201,867
93 Daan Tuinstra Kraggenburg 0401 6/4 7-1663040 1 182,042 09.21.30 1201,599
94 M.R. Post Haskerhorne 0229 8/4 6-1027793 2 214,248 09.48.18 1201,529
95 Comb Wijtsma-Visser Terwispel 0236 12/2 7-4292160 3 221,367 09.54.29 1199,930
96 J. Valk Joure 0229 19/8 4-1417947 1 215,979 09.50.01 1199,776
97 J. Bakker Noordwolde 0268 10/6 6-1052440 10 208,442 09.43.47 1199,438
98 H & A Roest Tijnje 0236 30/ 7-1607146 8 5 09.58.00 1199,407
99 F. Ferwerda Joure 0229 14/9 7-1650317 9 217,133 09.51.02 1199,367
100 F. Elbers Zwartsluis 0423 20/ 5-1272021 10 6 09.20.30 1198,735

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Top