Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Uitslag Afd.10 Rayon 2   

N32 vanuit Kalkar gelost op 10-08-19 om 07.30 Coordinaten: +5146010 / +0619176
Aantal deelnemers: 128 Aantal duiven in concours: 2930

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten 
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ======
1 Bert Flik Kropswolde 0125 27/17 8-1417631 12 156,233 08.48.48 1982,653 1000.0
2 E. Schuiling Ekehaar 0303 29/17 7-1641514V 8 133,399 08.38.05 1958,974 998.8
3 E. Schuiling Ekehaar 0303 29/ 5-4764293V 2 2 08.38.17 1953,237 997.5
4 Bert Flik Kropswolde 0125 27/ 7-1564908V 25 2 08.50.54 1931,187 996.3
5 B. Dik Assen 0303 28/21 8-5190250 2 137,266 08.41.10 1928,809 995.1
6 J.v.d.Wal Groningen 0113 20/17 9-1163159 10 163,090 08.54.37 1927,404 993.9
7 A. van Guldener Ubbena 0303 39/17 8-6106767 32 144,105 08.44.50 1925,681 992.6
8 Smit-Mulder Assen 0303 30/10 8-4715709V 1 138,154 08.41.51 1922,812 991.4
9 A. Wijkstra Bedum 0116 34/8 9-1164806 32 172,092 08.59.37 1920,322 990.2
10 A. Schuiling Rolde 0303 23/13 9-1229882 6 137,378 08.41.34 1919,581 988.9
11 E. Schuiling Ekehaar 0303 29/ 4-4748378V 3 3 08.39.39 1914,918 987.7
12 E. Schuiling Ekehaar 0303 29/ 6-4781313V 13 4 08.39.39 1914,918 986.5
13 A. van Guldener Ubbena 0303 39/ 9-4734652 10 2 08.45.23 1911,631 985.3
14 A. van Guldener Ubbena 0303 39/ 3-4724752V 29 3 08.45.24 1911,209 984.0
15 A. van Guldener Ubbena 0303 39/ 8-4715670 25 4 08.45.26 1910,364 982.8
16 J. Stoffers Paterswolde 0315 10/3 8-1451385 1 154,444 08.50.57 1907,904 981.6
17 Smit-Mulder Assen 0303 30/ 8-4715702V 12 2 08.42.25 1907,766 980.4
18 Mark Wieringa Groningen 0116 27/11 9-1164654 2 163,199 08.55.45 1903,205 979.1
19 J. de Weerd Assen 0303 31/3 9-1230156 22 137,217 08.42.07 1902,712 977.9
20 Smit-Mulder Assen 0303 30/ 7-1630446V 7 3 08.42.37 1902,512 976.7
21 B. Dik Assen 0303 28/ 7-4700945 24 2 08.42.16 1899,450 975.4
22 Martijn v/d Zwaag Meerstad 0113 50/17 8-1372655V 11 164,328 08.56.35 1897,919 974.2
23 J. Bakker Groningen 0118 20/12 9-1165026 17 163,676 08.56.16 1897,332 973.0
24 B. Dik Assen 0303 28/ 5-4764214 18 3 08.42.21 1897,262 971.8
25 A. Wapsenkamp Onderdendam 0102 41/21 9-1159675 9 175,218 09.02.22 1896,992 970.5
26 E. Schuiling Ekehaar 0303 29/ 7-4700828V 9 5 08.40.21 1895,867 969.3
27 B. Dik Assen 0303 28/ 8-5190242 4 4 08.42.26 1895,079 968.1
28 Smit-Mulder Assen 0303 30/ 9-4734584 23 4 08.42.55 1894,684 966.8
29 A. Schuiling Rolde 0303 23/ 6-1055664 1 2 08.42.42 1889,657 965.6
30 A. Schuiling Rolde 0303 23/ 2-1063656 21 3 08.42.44 1888,791 964.4
31 Comb Hayke-Roelof Zuidwolde 0116 29/15 9-1164725 12 167,367 08.58.37 1888,666 963.2
32 B. Dik Assen 0303 28/ 8-5190243 13 5 08.42.42 1888,128 961.9
33 B. Dik Assen 0303 28/ 7-4700964 22 6 08.42.43 1887,695 960.7
34 Smit-Mulder Assen 0303 30/ 7-4700573V 5 5 08.43.16 1885,633 959.5
35 J.v.d.Wal Groningen 0113 20/ 8-1373001V 4 2 08.56.34 1883,987 958.3
36 B. Dik Assen 0303 28/ 7-4700951 20 7 08.42.54 1882,948 957.0
37 B. Dik Assen 0303 28/ 7-4700934 5 8 08.42.55 1882,518 955.8
38 E. Schuiling Ekehaar 0303 29/ 7-4700831 24 6 08.40.53 1881,605 954.6
39 Pop Heersema Ten Boer 0113 18/7 8-4724472V 1 169,596 09.00.10 1880,920 953.3
40 A. van Guldener Ubbena 0303 39/ 6-4106398 2 5 08.46.37 1880,859 952.1
41 A. van Guldener Ubbena 0303 39/ 7-4700528 1 6 08.46.45 1877,591 950.9
42 R.A. Siegers Ten Boer 0102 54/6 9-1159727 9 169,638 09.00.26 1875,837 949.7
43 J. Kamminga Assen 0303 71/18 9-1229376 9 137,161 08.43.11 1873,970 948.4
44 J.Lange&L.v.Bruggen Engelbert 0113 24/8 9-4731715 15 161,872 08.56.29 1871,723 947.2
45 H. Lensen Zuidlaren 0301 39/4 9-1228810 7 148,721 08.49.31 1870,324 946.0
46 Jan Klomberg Ten Boer 0102 20/9 9-1159509 17 170,541 09.01.12 1869,711 944.7
47 E.Kamphuis Uithuizen 0110 17/6 9-1161989 2 184,543 09.08.46 1868,218 943.5
48 Bert Flik Kropswolde 0125 27/ 8-5170463 2 3 08.53.41 1866,955 942.3
49 Jan Klomberg Ten Boer 0102 20/ 9-1159526 19 2 09.01.21 1866,641 941.1
50 M. Westerhuis Ten Boer 0118 33/6 9-1165161 19 169,585 09.00.52 1866,314 939.8
51 Martijn v/d Zwaag Meerstad 0113 50/ 9-4181391 16 2 08.58.04 1865,952 938.6
52 L. Bruinius Stedum 0102 18/9 9-1174893 12 174,708 09.03.38 1865,878 937.4
53 A. Mekel Zuidwolde 0116 16/4 9-1164562 2 166,858 08.59.27 1865,382 936.2
54 J. Louwes Assen 0303 19/6 9-1229946 19 136,986 08.43.27 1864,787 934.9
55 D. Oosterhof Groningen 0115 61/12 9-4731773 7 162,870 08.57.26 1862,799 933.7
56 P. Rop Uithuizen 0110 14/5 7-1557853V 8 184,469 09.09.05 1861,763 932.5
57 G. Bos Uithuizen 0110 11/5 9-1162340 4 184,537 09.09.07 1861,693 931.2
58 W. van Linschoten Groningen 0115 17/11 8-1374847V 11 163,906 08.58.02 1861,577 930.0
59 W. van Linschoten Groningen 0115 17/ 8-1373471V 13 2 08.58.04 1860,872 928.8
60 W. van Linschoten Groningen 0115 17/ 6-1815118 4 3 08.58.05 1860,520 927.6
61 A. Wapsenkamp Onderdendam 0102 41/ 9-1159677 5 2 09.04.12 1860,072 926.3
62 H.H.Heslinga Uithuizen 0110 62/28 9-1200539 28 183,710 09.08.50 1858,786 925.1
63 W.J. Onnes Harkstede 0118 15/7 9-4731731 1 164,289 08.58.26 1857,773 923.9
64 G. Klooster Bedum 0102 20/8 7-1554582V 8 171,764 09.02.28 1857,469 922.6
65 A. Regtop Assen 0303 31/4 8-1811367 22 137,588 08.44.07 1856,376 921.4
66 W. van Linschoten Groningen 0115 17/ 7-1559209V 10 4 08.58.17 1856,306 920.2
67 W.J. Onnes Harkstede 0118 15/ 9-4730683 12 2 08.58.34 1854,976 919.0
68 B. Dik Assen 0303 28/ 8-5190252 23 9 08.44.03 1853,706 917.7
69 J. Elzer Groningen 0118 6/2 9-1164927 4 166,312 08.59.44 1853,411 916.5
70 B. Dik Assen 0303 28/ 6-4781432 26 10 08.44.07 1852,038 915.3
71 A. Bontsema Groningen 0118 5/3 9-1165103 5 162,817 08.57.57 1851,247 914.1
72 B. Dik Assen 0303 28/ 7-4700948 28 11 08.44.11 1850,374 912.8
73 K. Bontsema Groningen 0118 8/4 8-1374819 2 162,817 08.58.01 1849,845 911.6
74 H.J.Dijkstra Tijnaarlo 0301 25/5 8-1441890V 18 147,128 08.49.33 1849,514 910.4
75 P.Stevens Roodeschool 0110 45/16 9-4731254 38 186,208 09.10.47 1847,488 909.1
76 H. van den Berg Groningen 0115 19/12 9-1163915 19 161,123 08.57.13 1847,393 907.9
77 P.Stevens Roodeschool 0110 45/ 9-4731186 44 2 09.10.49 1846,877 906.7
78 H.J.Dijkstra Tijnaarlo 0301 25/ 8-1441885 23 2 08.49.40 1846,805 905.5
79 R. Postma Bedum 0116 18/11 8-1375526 3 171,886 09.03.06 1846,256 904.2
80 P.Stevens Roodeschool 0110 45/ 9-4731251 40 3 09.10.53 1845,657 903.0
81 Bert Flik Kropswolde 0125 27/ 8-6157146V 21 4 08.54.40 1845,272 901.8
82 A. Schuiling Rolde 0303 23/ 3-1641355 22 4 08.44.29 1844,413 900.5
83 J. Suurd Tynaarlo 0301 30/3 6-1064987V 7 147,082 08.49.45 1844,300 899.3
84 L. Bruinius Stedum 0102 18/ 9-1174918 3 2 09.04.45 1843,888 898.1
85 L. Bruinius Stedum 0102 18/ 9-1174903 13 3 09.04.45 1843,888 896.9
86 Bert Flik Kropswolde 0125 27/ 8-1378607 13 5 08.54.44 1843,821 895.6
87 A. Wijkstra Bedum 0116 34/ 7-1559821V 3 2 09.03.27 1841,551 894.4
88 L. Bruinius Stedum 0102 18/ 9-1174898 2 4 09.04.53 1841,297 893.2
89 A. Wijkstra Bedum 0116 34/ 8-1374355V 4 3 09.03.30 1840,566 892.0
90 J. Louwes Assen 0303 19/ 9-4734895 10 2 08.44.27 1839,743 890.7
91 H.H.Heslinga Uithuizen 0110 62/ 9-4731246 4 2 09.09.54 1838,939 889.5
92 Bennie Kuiper Groningen 0113 26/11 9-1163248 4 163,084 08.58.45 1837,570 888.3
93 J.Lange&L.v.Bruggen Engelbert 0113 24/ 9-4731756 24 2 08.58.06 1837,376 887.0
94 F.J. Bos Roodeschool 0110 9/6 8-1372451V 2 186,766 09.11.41 1836,741 885.8
95 B. Dik Assen 0303 28/ 8-5190269 3 12 08.44.46 1835,937 884.6
96 A. Schuiling Rolde 0303 23/ 7-1630968 17 5 08.44.52 1834,969 883.4
97 Bert Flik Kropswolde 0125 27/ 8-1417650V 14 6 08.55.10 1834,439 882.1
98 A. Schuiling Rolde 0303 23/ 6-1055652 19 6 08.44.54 1834,153 880.9
99 A. Schuiling Rolde 0303 23/ 9-1229871 3 7 08.45.01 1831,300 879.7
100 J. Louwes Assen 0303 19/ 9-4734896 9 3 08.44.49 1830,727 878.4

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Top