Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Uitslag Afd.10   

A28 vanuit Dax. gelost op 12-07-19 om 13.30 Coordinaten: +4345400 / -0103520
Aantal deelnemers: 62 Aantal duiven in concours: 260

Select. Vlucht Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten 
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ======
1 C. & G. Koopman Ermerveen 0329 21/8 7-4704021 21 1156,287 15.19.19 1004,314 1000.0
2 C. & G. Koopman Ermerveen 0329 21/ 5-4767369 1 2 15.35.14 990,619 986.2
3 Mast en Scheper Nieuw-Amsterdam 0318 8/3 7-1639947 2 1156,654 15.39.23 987,418 972.3
4 A.G. van der Walle Beerta 0103 5/3 4-1367036V 1 1208,253 16.34.56 984,775 958.5
5 R. Boertjes Dedemsvaart 0305 3/1 5-1217909 1 1129,238 15.40.29 963,105 944.6
6 A.G. van der Walle Beerta 0103 5/ 3-1557437 2 2 17.03.53 962,074 930.8
7 Jos Siebum Weiteveen 0331 4/1 6-4784425V 1 1156,309 16.13.21 959,303 916.9
8 R. Scholtens Veendam 0131 3/1 4-4744162 2 1191,719 16.59.22 952,333 903.1
9 C. & G. Koopman Ermerveen 0329 21/ 6-4784105 10 3 16.24.24 950,579 889.2
10 H. Hoeks Bovensmilde 0303 4/3 6-1869890 2 1165,747 16.40.38 945,737 875.4
11 T. van Dusschoten Hardenberg 0336 6/2 6-4784669V 4 1131,487 16.04.32 945,636 861.5
12 C. & G. Koopman Ermerveen 0329 21/ 6-1072614 20 4 16.32.54 943,982 847.7
13 J. van Zwienen Emmercompascuum 0319 2/2 5-1228588 2 1170,327 16.48.45 943,239 833.8
14 C. & G. Koopman Ermerveen 0329 21/ 6-1072615 2 5 16.38.45 939,495 820.0
15 C.H.G. Darwinkel Hoogeveen 0328 4/2 2-1078676 2 1142,529 16.28.35 936,046 806.2
16 Mast en Scheper Nieuw-Amsterdam 0318 8/ 7-1639939 1 2 16.51.11 930,389 792.3
17 M. Schuurmans Zwartemeer 0334 12/2 6-1074395 12 1161,154 16.56.58 929,691 778.5
18 C. & G. Koopman Ermerveen 0329 21/ 7-1643905V 6 6 16.57.13 925,607 764.6
19 Henk Jansen Jzn. Beerta 0103 5/1 5-4774032 2 1206,858 17.55.35 922,968 750.8
20 G. van der Schaaf Emmen 0318 1/1 6-1066895 1 1158,476 17.10.48 917,380 736.9
21 A.G. van der Walle Beerta 0103 5/ 7-1555360V 5 3 18.05.38 916,987 723.1
22 J.G. Wiering Veenhuizen 0349 3/2 6-4785936 2 1168,757 17.23.45 916,131 709.2
23 T. van Dusschoten Hardenberg 0336 6/ 7-4704785V 1 2 16.47.52 912,586 695.4
24 Jan Broersma Roodeschool 0110 12/6 3-4721772V 3 1217,902 18.26.29 909,911 681.5
25 Bert Meijer Klazienaveen 0331 5/3 5-4767790 4 1160,434 17.33.59 902,369 667.7
26 Bart Gaasbeek Beilen 0307 6/1 8-4716509 4 1155,635 17.31.46 900,191 653.8
27 S. Huisman Scheemda 0138 3/3 5-4761680V 1 1201,686 18.23.32 899,779 640.0
28 C. & G. Koopman Ermerveen 0329 21/ 7-1643912V 7 7 17.46.38 890,385 626.2
29 Jan Broersma Roodeschool 0110 12/ 6-4790917 11 2 18.57.32 889,281 612.3
30 S. Huisman Scheemda 0138 3/ 5-4761681 2 2 18.41.31 887,824 598.5
31 Bert Meijer Klazienaveen 0331 5/ 5-4767782 1 2 17.57.32 886,141 584.6
32 Jan Broersma Roodeschool 0110 12/ 5-4760171V 1 3 19.04.26 884,824 570.8
33 H. Kuipers Emmen 0318 4/1 6-4783530 1 1164,067 18.03.56 884,594 556.9
34 C. & G. Koopman Ermerveen 0329 21/ 6-4784021 15 8 18.03.36 878,903 543.1
35 J. Westerman Schoonebeek 0350 3/1 5-1223668 1 1150,966 17.58.06 878,526 529.2
36 H. Wessels Barger-Oosterveld 0331 7/1 7-1642191 6 1163,772 18.18.00 875,013 515.4
37 Hans van Rein Kropswolde 0125 3/2 6-1820104V 1 1189,164 18.53.28 870,884 501.5
38 M. Schuurmans Zwartemeer 0334 12/ 6-1074445 1 2 18.28.59 865,897 487.7
39 Bert Meijer Klazienaveen 0331 5/ 5-4767764 2 3 18.34.48 861,621 473.8
40 Jan Broersma Roodeschool 0110 12/ 6-4790925V 6 4 19.45.51 858,977 460.0
41 J.J. Darwinkel Noordbroek 0103 3/1 6-1811374 3 1200,292 19.28.48 856,862 446.2
42 S. Huisman Scheemda 0138 3/ 6-4792567V 3 3 19.30.29 856,827 432.3
43 T.L. Brandsma Erica 0331 13/2 6-1073917 2 1158,915 18.43.59 854,665 418.5
44 H. Koning Beerta 0103 2/1 4-4742114 2 1205,431 19.40.31 853,392 404.6
45 H. Doek Klazienaveen 0331 2/1 4-1461124 1 1161,598 18.59.35 846,903 390.8
46 Jan Broersma Roodeschool 0110 12/ 4-4743128 9 5 20.10.35 844,250 376.9
47 Albert Lensen Ruinen 0342 2/1 4-4751487V 1 1140,720 18.45.15 840,464 363.1
48 H. Hoeks Bovensmilde 0303 4/ 5-1246255 4 2 19.21.46 836,400 349.2
49 M. Sulmann Klazienaveen 0352 6/1 6-1085298 5 1160,340 19.18.20 834,573 335.4
50 T.L. Brandsma Erica 0331 13/ 5-1231887V 1 2 19.17.20 834,150 321.5
51 H.K. Postma Eenrum 0109 4/1 6-4790580 4 1201,732 20.08.58 833,967 307.7
52 J.G. Wiering Veenhuizen 0349 3/ 5-4769478V 1 2 19.35.36 830,317 293.8
53 J. van Zwienen Emmercompascuum 0319 2/ 5-1228541 1 2 19.51.34 822,101 280.0
54 G. Dorgelo Schoonebeek 0316 3/1 5-1223441 1 1150,689 19.36.07 817,183 266.2
55 Jan Broersma Roodeschool 0110 12/ 7-4710407 12 6 21.08.53 811,456 252.3
56 Teun Speelman Borger 0320 4/1 5-1226652 4 1172,333 20.12.59 811,312 238.5
57 R.J. Oldenkamp Assen 0303 4/2 5-4764407 4 1170,752 20.17.59 807,424 224.6
58 H. Hoeks Bovensmilde 0303 4/ 4-1479649 3 3 20.12.35 806,978 210.8
59 C.H.G. Darwinkel Hoogeveen 0328 4/ 7-1002451 4 2 20.03.22 795,983 196.9
60 Hans van Rein Kropswolde 0125 3/ 4-1375473V 2 2 21.02.51 795,507 183.1
61 R.J. Oldenkamp Assen 0303 4/ 5-4764409 1 2 20.50.02 789,963 169.2
62 Mast en Scheper Nieuw-Amsterdam 0318 8/ 6-1066491V 4 3 20.34.11 788,882 155.4
63 Koster-Doldersum De Krim 0339 5/1 7-4441902 1 1140,151 20.19.06 785,715 141.5
64 H. Wegkamp Weiteveen 0352 1/1 6-4786482 1 1155,794 20.41.26 784,422 127.7
65 J. Eising Borger 0301 1/1 3-4727230V 1 1170,962 21.13.13 777,936 113.8

Select. Vlucht Select. Vlucht