Notice: Undefined variable: SleutelCSV in /home/compuclub/domains/compuclub.nu/public_html/uitslag/indexuitslag.php on line 134
Geen vluchtcode gevonden van de geselecteerde organisatie
Klik op <<Terug   om terug te keren.
Uitslag Afd. 9 CC 7


Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 9>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Afd. 9 CC 7   


Notice: Undefined variable: Vluchten_windomschrijving in /home/compuclub/domains/compuclub.nu/public_html/uitslag/_include/uitslag.inc.php on line 100

Notice: Undefined variable: Vluchten_temperatuur in /home/compuclub/domains/compuclub.nu/public_html/uitslag/_include/uitslag.inc.php on line 100
V18 vanuit Burdinne gelost op 07-05-22 om 09.15 Weer: Half-Zwaar bewolkt W graden.
Coordinaten: +5034200 / +0504420 Aantal deelnemers: 96 Met 1790 duiven in Concours

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten  Verschil
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ====== ========
1 R. Maurick Dinxperlo 0826 17/14 9-1433195 5 174,144 11.11.50 1490,534 1000.0 00:00:00
2 B. Jansen Varsselder 0841 13/6 0-1276856 1 171,464 11.10.40 1482,401 998.3 00:00:38
3 Sander Gemmink Varsseveld 0874 22/6 0-1296819V 7 180,703 11.17.15 1478,148 996.6 00:00:59
4 H. Rutgers Dinxperlo 0826 32/14 1-1691159 9 174,107 11.12.51 1477,362 995.0 00:01:03
5 Joop Everts Gaanderen 0870 24/15 0-1295629 21 174,641 11.13.22 1475,426 993.3 00:01:12
6 B. Gries Silvolde 0870 8/7 1-1717847 5 174,455 11.13.23 1473,649 991.6 00:01:20
7 F. Arentz Ulft 0841 16/13 1-1697614 10 172,366 11.12.02 1472,798 989.9 00:01:24
8 Gerda aldering emmerich 0818 14/5 9-1428371 4 163,787 11.06.29 1469,167 988.3 00:01:42
9 J. Bergervoet Gaanderen 0870 17/8 8-1645921 1 174,792 11.14.01 1468,635 986.6 00:01:45
10 Sander Gemmink Varsseveld 0874 22/ 8-1647837V 2 2 11.18.15 1466,155 984.9 00:01:57
11 F. Arentz Ulft 0841 16/ 1-1598297 11 2 11.12.40 1464,870 983.2 00:02:03
12 Lina Ratering Silvolde 0870 15/7 0-1296212V 2 174,778 11.14.19 1464,832 981.6 00:02:03
13 R. Maurick Dinxperlo 0826 17/ 0-7022561 11 2 11.13.57 1464,010 979.9 00:02:07
14 Th. te Booy s-Heerenberg 0818 16/8 1-1686771 14 165,954 11.08.24 1463,444 978.2 00:02:10
15 A.Roes Ulft 0841 20/15 8-5162233 1 171,974 11.12.34 1462,784 976.5 00:02:13
16 A.Roes Ulft 0841 20/ 0-1277345 2 2 11.12.35 1462,576 974.9 00:02:14
17 A.Roes Ulft 0841 20/ 0-1277392 9 3 11.12.37 1462,162 973.2 00:02:16
18 W. Tempels Varsselder 0841 7/5 1-1698614 7 171,470 11.12.19 1461,606 971.5 00:02:19
19 G. van der Kemp Terborg 0841 13/10 0-1277738 1 174,818 11.14.38 1461,283 969.8 00:02:20
20 Frans Hoegen Gaanderen 0870 15/7 8-1653971 1 174,853 11.14.42 1460,621 968.2 00:02:24
21 B. Jansen Varsselder 0841 13/ 0-1276913 2 2 11.12.30 1459,271 966.5 00:02:30
22 W. Thuis Silvolde 0870 25/19 0-1296218 3 174,842 11.14.54 1458,234 964.8 00:02:35
23 W. Thuis Silvolde 0870 25/ 9-1458887V 24 2 11.15.01 1456,817 963.1 00:02:42
24 M. Kerkhof Emmerich 0870 24/12 0-1294936 1 162,271 11.06.24 1456,657 961.5 00:02:43
25 G. van der Kemp Terborg 0841 13/ 9-1442707 10 2 11.15.04 1456,009 959.8 00:02:46
26 Bob Zweers Ulft 0841 24/11 0-1760882V 2 173,365 11.14.06 1455,631 958.1 00:02:48
27 H. Rutgers Dinxperlo 0826 32/ 1-1691132 10 2 11.14.44 1454,124 956.4 00:02:56
28 Willy Nieling s-Heerenberg 0821 14/8 0-1760667 13 166,668 11.09.39 1453,716 954.8 00:02:58
29 W. Thuis Silvolde 0870 25/ 1-1717981 1 3 11.15.23 1452,380 953.1 00:03:04
30 W. Thuis Silvolde 0870 25/ 8-1676407V 7 4 11.15.24 1452,179 951.4 00:03:05
31 M. Kerkhof Emmerich 0870 24/ 0-1294933 14 2 11.06.47 1451,662 949.7 00:03:08
32 Guido Roes s-heerenberg 0818 15/7 9-1068888 6 167,448 11.10.21 1451,655 948.1 00:03:08
33 W. Thuis Silvolde 0870 25/ 9-1459354V 10 5 11.15.33 1450,372 946.4 00:03:14
34 Frank Engelen S-Heerenberg 0818 16/5 0-1265002 4 167,220 11.10.18 1450,310 944.7 00:03:14
35 W. Thuis Silvolde 0870 25/ 1-1717638 17 6 11.15.37 1449,570 943.0 00:03:18
36 R. Maurick Dinxperlo 0826 17/ 0-1269477 9 3 11.15.13 1448,585 941.4 00:03:23
37 Bob Zweers Ulft 0841 24/ 1-1699240V 21 2 11.14.44 1447,932 939.7 00:03:26
38 M. Kerkhof Emmerich 0870 24/ 0-1294955 18 3 11.07.07 1447,346 938.0 00:03:29
39 A.Roes Ulft 0841 20/ 8-5162224 4 4 11.14.02 1444,760 936.3 00:03:42
40 Gerda aldering emmerich 0818 14/ 9-1428364 2 2 11.08.26 1443,911 934.7 00:03:46
41 H. Hermans Gendringen 0840 18/5 9-1451145 11 170,473 11.13.06 1443,471 933.0 00:03:49
42 Jurgen Stevens Emmerich 0821 38/23 0-1265892 4 162,346 11.07.30 1443,082 931.3 00:03:51
43 Jurgen Stevens Emmerich 0821 38/ 9-1429217V 15 2 11.07.35 1442,014 929.6 00:03:56
44 Th. Aalders Ulft 0841 22/10 0-1277138 4 173,041 11.15.00 1442,011 928.0 00:03:56
45 Comb. Alejandre Terborg 0870 16/8 1-1697578V 7 174,307 11.15.53 1441,951 926.3 00:03:56
46 Comb. Alejandre Terborg 0870 16/ 1-1697569 15 2 11.16.00 1440,560 924.6 00:04:03
47 Jos Kniest S-Heerenberg 0818 16/7 0-1265209 15 166,586 11.10.41 1440,021 922.9 00:04:06
48 J. Bergervoet Gaanderen 0870 17/ 0-1273631 4 2 11.16.26 1439,407 921.3 00:04:09
49 Comb. Messink-Massen Gaanderen 0870 21/8 0-1273717 5 175,033 11.16.38 1439,028 919.6 00:04:11
50 Th. te Booy s-Heerenberg 0818 16/ 9-1428057 2 2 11.10.23 1438,289 917.9 00:04:15
51 A.Roes Ulft 0841 20/ 9-7007570V 13 5 11.14.36 1437,915 916.2 00:04:17
52 H.J.M. Straub Ulft 0841 7/4 0-1277686 1 172,009 11.14.46 1436,201 914.6 00:04:25
53 W. Tempels Varsselder 0841 7/ 0-1277521 1 2 11.14.29 1435,101 912.9 00:04:31
54 Lina Ratering Silvolde 0870 15/ 9-1458869 1 2 11.16.48 1434,966 911.2 00:04:31
55 W. Thuis Silvolde 0870 25/ 9-1460712 14 7 11.16.52 1434,702 909.5 00:04:33
56 Lina Ratering Silvolde 0870 15/ 1-1718433V 9 3 11.16.50 1434,573 907.9 00:04:33
57 Tonnie Natrop S-Heerenberg 0840 33/9 0-1275979 23 166,157 11.10.52 1434,041 906.2 00:04:36
58 Jurgen Stevens Emmerich 0821 38/ 9-1429230 5 3 11.08.14 1433,737 904.5 00:04:38
59 Grunau Emmerich 0818 23/8 0-1264633 7 164,148 11.09.32 1433,190 902.8 00:04:40
60 W. Thuis Silvolde 0870 25/ 8-1676430V 4 8 11.17.00 1433,134 901.2 00:04:41
61 A.Roes Ulft 0841 20/ 0-1760832V 5 6 11.15.00 1433,122 899.5 00:04:41
62 W. Thuis Silvolde 0870 25/ 8-1676437 6 9 11.17.01 1432,938 897.8 00:04:42
63 G. van der Kemp Terborg 0841 13/ 6-1303614 11 3 11.17.02 1432,544 896.1 00:04:44
64 A.Roes Ulft 0841 20/ 8-5162234 6 7 11.15.04 1432,326 894.5 00:04:45
65 E. Migchelbrink Ulft 0841 30/3 8-1658210V 7 173,428 11.16.05 1432,310 892.8 00:04:45
66 H. Neijenhuis Silvolde 0870 12/7 8-1675962 5 174,752 11.17.10 1430,447 891.1 00:04:54
67 M. Kerkhof Emmerich 0870 24/ 1-1717134 23 4 11.08.28 1430,126 889.4 00:04:56
68 A.A.M. Jansen Varsselder 0841 14/5 7-1030679 1 171,617 11.15.01 1429,948 887.8 00:04:57
69 Comb. Pastoors Gendringen 0840 15/10 8-1655951 1 170,359 11.14.10 1429,586 886.1 00:04:59
70 Kevin Kolks Ulft 0841 15/5 1-1699170 15 172,268 11.15.31 1429,416 884.4 00:05:00
71 A.Roes Ulft 0841 20/ 8-5162235 7 8 11.15.19 1429,350 882.7 00:05:00
72 A.Roes Ulft 0841 20/ 0-1277341 8 9 11.15.21 1428,954 881.1 00:05:02
73 Sander Gemmink Varsseveld 0874 22/ 7-1050512V 1 3 11.21.34 1427,735 879.4 00:05:08
74 R. Peters Stokkum 0818 16/3 1-1687095 15 165,923 11.11.13 1427,711 877.7 00:05:08
75 J.W.M. Rademaker Silvolde 0870 9/5 8-1675694 2 174,740 11.17.26 1427,226 876.0 00:05:11
76 R. Ratering Ulft 0841 12/7 0-1277326 2 173,224 11.16.24 1426,886 874.4 00:05:13
77 R. Ratering Ulft 0841 12/ 0-1277319 6 2 11.16.26 1426,494 872.7 00:05:15
78 F. Buttner Ulft 0841 8/5 1-1697760 5 172,471 11.15.58 1425,777 871.0 00:05:18
79 Gerda aldering emmerich 0818 14/ 0-1264922 8 3 11.09.56 1425,067 869.3 00:05:22
80 R. Maurick Dinxperlo 0826 17/ 9-1471319 1 4 11.17.14 1424,685 867.7 00:05:24
81 Joop Everts Gaanderen 0870 24/ 0-1295628 15 2 11.17.35 1424,673 866.0 00:05:24
82 Willy Nieling s-Heerenberg 0821 14/ 8-1645082 1 2 11.12.02 1424,112 864.3 00:05:27
83 G. Doornink Dinxperlo 0826 10/6 0-1269066 4 174,321 11.17.25 1424,003 862.6 00:05:28
84 Frank Engelen S-Heerenberg 0818 16/ 0-1265026 14 2 11.12.27 1423,761 861.0 00:05:29
85 Jan Steentjes Etten 0841 20/11 0-1278063V 19 173,515 11.16.55 1423,230 859.3 00:05:32
86 R verheij Silvolde 0870 12/4 0-1296638 2 174,840 11.17.52 1423,009 857.6 00:05:33
87 R. Maurick Dinxperlo 0826 17/ 0-1269441 10 5 11.17.25 1422,551 855.9 00:05:35
88 J. Hengeveld Dinxperlo 0826 21/12 8-1648681 3 174,547 11.17.43 1422,358 854.3 00:05:36
89 W. Zweers Varsselder 0841 17/9 1-1699078 9 171,692 11.15.44 1422,081 852.6 00:05:37
90 Gebr. Pastoors Gendringen 0840 26/12 0-1275307 2 170,442 11.14.52 1421,930 850.9 00:05:38
91 A.Roes Ulft 0841 20/ 1-1739918V 15 10 11.15.59 1421,473 849.2 00:05:41
92 J.W.M. Rademaker Silvolde 0870 9/ 5-1468718 6 2 11.17.58 1421,036 847.6 00:05:43
93 M. Kerkhof Emmerich 0870 24/ 1-1717164 24 5 11.09.14 1420,528 845.9 00:05:45
94 H. Rutgers Dinxperlo 0826 32/ 1-1691122 28 3 11.17.36 1420,123 844.2 00:05:48
95 J. Hengeveld Dinxperlo 0826 21/ 0-1269396 14 2 11.17.56 1419,851 842.5 00:05:49
96 Th. te Booy s-Heerenberg 0818 16/ 1-1686726 11 3 11.11.54 1419,628 840.9 00:05:50
97 Kim Peters Zeddam 0818 17/7 9-1428350 1 169,732 11.14.37 1418,970 839.2 00:05:54
98 Frans Hoegen Gaanderen 0870 15/ 0-1273593 8 2 11.18.13 1418,937 837.5 00:05:54
99 Bennie Rutjes s-Heerenberg 0818 14/5 1-1718269 12 166,749 11.12.35 1418,140 835.8 00:05:58
100 B. Gries Silvolde 0870 8/ 0-1295573 6 2 11.18.02 1417,953 834.2 00:05:59

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Top