Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 8>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Afd. 8 Vlieggebied NO   

J36 vanuit Sens gelost op 11-09-21 om 09.00 Weer: Licht bewolkt W Zwak (2) 17 graden.
Coordinaten: +4811460 / +0318410 Aantal deelnemers: 71 Met 869 duiven in Concours

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten  Verschil
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ====== ========
1 A. Peters Zwolle 0424 20/13 1-1546252 20 519,086 14.59.29 1443,977 1000,0 00:00:00
2 A.W.G. v.d. Esschert Welsum 0738 20/9 1-1637017 8 502,687 14.50.38 1433,655 995,4 00:02:35
3 A.W.G. v.d. Esschert Welsum 0738 20/ 1-1637007 20 2 14.51.12 1431,342 990,8 00:03:10
4 A. Peters Zwolle 0424 20/ 1-1546245 2 2 15.03.37 1427,563 986,2 00:04:08
5 Henk Kers Wapenveld 0748 6/3 1-1645209 1 509,953 14.58.51 1421,075 981,7 00:05:48
6 Gerjan Remmerts Wapenveld 0748 10/5 1-1645450 7 509,913 15.01.48 1409,376 977,1 00:08:50
7 A. Peters Zwolle 0424 20/ 1-1546260 16 3 15.08.43 1407,818 972,5 00:09:14
8 A. Peters Zwolle 0424 20/ 1-1546309 1 4 15.08.46 1407,627 967,9 00:09:17
9 Comb. A&A v.d. Harst Lieren 0709 8/3 1-1623831 6 480,953 14.41.46 1407,256 963,3 00:09:23
10 E. Timmerman Wapenveld 0748 30/14 1-1646160 22 509,372 15.02.28 1405,294 958,7 00:09:54
11 Henk Kers Wapenveld 0748 6/ 1-1645217 4 2 15.03.05 1404,506 954,1 00:10:06
12 H.W. van der Beek Heerde 0744 10/1 1-1641529 2 505,140 15.00.11 1402,453 949,5 00:10:39
13 C. Walda Zwolle 0424 20/11 1-1547165 10 519,283 15.10.31 1401,510 945,0 00:10:54
14 C. Walda Zwolle 0424 20/ 1-1056636 7 2 15.10.46 1400,507 940,4 00:11:09
15 N. van Ark Loenen 0718 7/1 1-1628502V 1 477,386 14.42.03 1395,660 935,8 00:12:27
16 Aart Hup Oene 0745 41/15 1-1644594 3 500,389 14.58.49 1394,554 931,2 00:12:44
17 Bennie van Dijk Wapenveld 0748 32/18 1-1645275 8 510,706 15.06.44 1392,580 926,6 00:13:16
18 E. Timmerman Wapenveld 0748 30/ 1-1646143 24 2 15.05.54 1392,107 922,0 00:13:24
19 E. Timmerman Wapenveld 0748 30/ 1-1646088 1 3 15.05.58 1391,854 917,4 00:13:28
20 Comb Borreman Wapenveld 0748 6/3 1-1644854 2 510,636 15.07.20 1390,115 912,8 00:13:56
21 Aart Hup Oene 0745 41/ 1-1644595 1 2 15.00.12 1389,198 908,3 00:14:11
22 Next Generation Heerde 0748 16/8 1-1646227 5 504,860 15.03.59 1387,040 903,7 00:14:45
23 A. Peters Zwolle 0424 20/ 1-1546251 13 5 15.14.16 1386,941 899,1 00:14:47
24 Sando Verbeek Voorst 0718 20/4 1-1628361 1 485,507 14.50.12 1386,371 894,5 00:14:56
25 A. Peters Zwolle 0424 20/ 1-1546312 19 6 15.14.27 1386,262 889,9 00:14:58
26 H. de Kleine Hattem 0405 20/5 1-1528269 9 514,569 15.11.12 1386,232 885,3 00:14:58
27 J. Peters Zwolle 0424 10/6 1-1546331 5 519,086 15.14.41 1385,399 880,7 00:15:12
28 C. Walda Zwolle 0424 20/ 1-1547163 19 3 15.14.50 1385,370 876,1 00:15:12
29 R. Kers Wapenveld 0748 10/3 1-1645559 8 510,370 15.08.58 1383,242 871,6 00:15:47
30 W. Schuurman & Znn. Wapenveld 0748 17/3 1-4781017 14 509,356 15.08.14 1383,242 867,0 00:15:47
31 K. Rorije Wapenveld 0745 10/2 1-1644231 1 509,274 15.08.11 1383,202 862,4 00:15:48
32 Comb. Oosterboer Twello 0709 16/5 1-1623063V 8 493,076 14.56.31 1382,974 857,8 00:15:51
33 E. Timmerman Wapenveld 0748 30/ 1-1646155 26 4 15.08.34 1382,035 853,2 00:16:07
34 Jan & Alisa vd Vrugt Wapenveld 0748 40/5 1-1646830 4 508,673 15.08.07 1381,826 848,6 00:16:10
35 C. Walda Zwolle 0424 20/ 1-1547148 1 4 15.15.53 1381,500 844,0 00:16:15
36 A.W.G. v.d. Esschert Welsum 0738 20/ 1-1630081 10 3 15.03.53 1381,452 839,4 00:16:16
37 Aart Hup Oene 0745 41/ 1-1644618 29 3 15.02.42 1379,623 834,9 00:16:46
38 Aart Hup Oene 0745 41/ 1-1644608 27 4 15.02.46 1379,369 830,3 00:16:50
39 Bennie van Dijk Wapenveld 0748 32/ 1-1645244 30 2 15.10.38 1377,927 825,7 00:17:14
40 T. de Graaf Emst 0738 10/3 1-1636911 5 496,197 15.00.11 1377,619 821,1 00:17:19
41 A.W.G. v.d. Esschert Welsum 0738 20/ 1-1624387 12 4 15.05.13 1376,408 816,5 00:17:39
42 E. Timmerman Wapenveld 0748 30/ 1-1646158 4 5 15.10.05 1376,371 811,9 00:17:39
43 C. Walda Zwolle 0424 20/ 1-1547173 5 5 15.17.22 1376,014 807,3 00:17:45
44 Bennie van Dijk Wapenveld 0748 32/ 1-1646904 17 3 15.11.22 1375,206 802,8 00:17:59
45 A. Peters Zwolle 0424 20/ 1-1546293 9 7 15.17.36 1374,698 798,2 00:18:07
46 E. Timmerman Wapenveld 0748 30/ 1-1646156 20 6 15.10.35 1374,514 793,6 00:18:10
47 A. Peters Zwolle 0424 20/ 1-1546305 6 8 15.17.43 1374,273 789,0 00:18:14
48 E. Timmerman Wapenveld 0748 30/ 1-1646087 2 7 15.11.13 1372,169 784,4 00:18:49
49 Aart Hup Oene 0745 41/ 1-1644641 2 5 15.04.44 1371,932 779,8 00:18:53
50 Bennie van Dijk Wapenveld 0748 32/ 1-1645265 25 4 15.12.21 1371,574 775,2 00:18:59
51 J. de Graaf Heerde 0744 20/6 1-1642671 2 505,829 15.08.48 1371,548 770,6 00:18:59
52 Jan & Alisa vd Vrugt Wapenveld 0748 40/ 1-1517029 3 2 15.11.13 1370,286 766,1 00:19:20
53 Next Generation Heerde 0748 16/ 1-1646266 6 2 15.08.32 1369,915 761,5 00:19:26
54 Gerjan Remmerts Wapenveld 0748 10/ 1-1645420 5 2 15.12.36 1368,524 756,9 00:19:49
55 J. Peters Zwolle 0424 10/ 1-1546366 7 2 15.19.51 1366,555 752,3 00:20:22
56 A. Peters Zwolle 0424 20/ 1-1546269 14 9 15.19.59 1366,075 747,7 00:20:30
57 W. Schuurman & Znn. Wapenveld 0748 17/ 1-1645020 13 2 15.13.05 1365,260 743,1 00:20:44
58 J.L.G.M. Noordman Zwolle 0424 7/5 1-1544861 1 517,563 15.19.06 1365,241 738,5 00:20:44
59 C. Walda Zwolle 0424 20/ 1-1547149 13 6 15.20.22 1365,161 733,9 00:20:45
60 Aart Hup Oene 0745 41/ 1-1644690 4 6 15.06.36 1364,946 729,4 00:20:49
61 E. Timmerman Wapenveld 0748 30/ 1-1532114 18 8 15.13.12 1364,877 724,8 00:20:50
62 Aart Hup Oene 0745 41/ 1-1644693 41 7 15.06.39 1364,760 720,2 00:20:52
63 J. Peters Zwolle 0424 10/ 1-1546367 8 3 15.21.02 1362,311 715,6 00:21:33
64 Next Generation Heerde 0748 16/ 1-1646249 13 3 15.11.00 1360,807 711,0 00:21:58
65 Aart Hup Oene 0745 41/ 1-1644623 7 8 15.08.45 1356,988 706,4 00:23:03
66 J. Peters Zwolle 0424 10/ 1-1546341 2 4 15.22.32 1356,969 701,8 00:23:03
67 Bennie van Dijk Wapenveld 0748 32/ 1-1645285 12 5 15.16.25 1356,756 697,2 00:23:07
68 C. Walda Zwolle 0424 20/ 1-1547171 8 7 15.22.49 1356,479 692,7 00:23:11
69 Comb. L.&H. van Dam Lemelerveld 0704 32/10 1-1620221 31 520,108 15.23.38 1355,742 688,1 00:23:24
70 C. Walda Zwolle 0424 20/ 1-1547157 11 8 15.23.17 1354,773 683,5 00:23:40
71 H. IJzerman Wapenveld 0748 19/7 1-1644935 12 509,243 15.15.58 1354,490 678,9 00:23:45
72 R. Kers Wapenveld 0748 10/ 1-1645577 7 2 15.17.10 1353,168 674,3 00:24:07
73 E. Timmerman Wapenveld 0748 30/ 1-1646085 25 9 15.16.27 1353,094 669,7 00:24:09
74 D.J. van Velsen Heerde 0744 11/3 1-1642579 4 506,139 15.14.06 1352,950 665,1 00:24:11
75 Bennie van Dijk Wapenveld 0748 32/ 1-1646915 13 6 15.17.29 1352,922 660,6 00:24:12
76 J. Peters Zwolle 0424 10/ 1-1546365 9 5 15.23.47 1352,549 656,0 00:24:18
77 Roy Boezewinkel Emst 0738 6/3 1-1636747 1 496,511 15.07.06 1352,522 651,4 00:24:18
78 Aart Hup Oene 0745 41/ 1-1644648 25 9 15.10.03 1352,221 646,8 00:24:24
79 Gebr. Tijssen Heerde 0745 10/4 1-1644310 2 506,604 15.14.42 1352,025 642,2 00:24:27
80 Bennie van Dijk Wapenveld 0748 32/ 1-1645269 29 7 15.17.57 1351,252 637,6 00:24:40
81 H. IJzerman Wapenveld 0748 19/ 1-1644967 5 2 15.17.15 1349,882 633,0 00:25:03
82 Bennie van Dijk Wapenveld 0748 32/ 1-1646921 20 8 15.18.25 1349,585 628,4 00:25:09
83 J. van Dijk Eerbeek 0718 10/3 1-1628322 5 477,240 14.54.08 1347,628 623,9 00:25:42
84 Roy Boezewinkel Emst 0738 6/ 1-1636745 3 2 15.08.32 1347,261 619,3 00:25:48
85 Bennie van Dijk Wapenveld 0748 32/ 1-1645281 21 9 15.19.50 1344,552 614,7 00:26:35
86 J.L.G.M. Noordman Zwolle 0424 7/ 1-1544863 6 2 15.25.03 1344,145 610,1 00:26:42
87 A.W.G. v.d. Esschert Welsum 0738 20/ 1-1637008 13 5 15.14.03 1343,904 605,5 00:26:46
88 W. Schuurman & Znn. Wapenveld 0748 17/ 1-1645026 3 3 15.19.01 1343,887 600,9 00:26:46
89 J. Scholten Hattem 0405 11/3 1-1529026 10 514,750 15.23.02 1343,876 596,3 00:26:47
90 E. Timmerman Wapenveld 0748 30/ 1-1646102 13 10 15.19.10 1343,399 591,7 00:26:55
91 Henk Kers Wapenveld 0748 6/ 1-1645232 6 3 15.19.48 1342,687 587,2 00:27:07
92 Bert Eikelboom Heerde 0744 35/4 1-7057661 20 504,808 15.15.59 1342,633 582,6 00:27:08
93 Comb Borreman Wapenveld 0748 6/ 1-1644856 4 2 15.20.25 1342,306 578,0 00:27:14
94 E. Timmerman Wapenveld 0748 30/ 1-1646144 17 11 15.19.36 1341,865 573,4 00:27:21
95 Comb. L.&H. van Dam Lemelerveld 0704 32/ 1-1620218 2 2 15.27.42 1341,521 568,8 00:27:27
96 Comb. Oosterboer Twello 0709 16/ 1-1623008 7 2 15.07.33 1341,461 564,2 00:27:28
97 Sando Verbeek Voorst 0718 20/ 1-1629134 3 2 15.02.00 1341,180 559,6 00:27:33
98 Sando Verbeek Voorst 0718 20/ 1-1629101 2 3 15.02.22 1339,823 555,0 00:27:57
99 Freek Wagenaar Voorst 0766 20/5 1-1624159V 13 487,035 15.03.30 1339,790 550,5 00:27:57
100 H. de Kleine Hattem 0405 20/ 1-1638136 1 2 15.24.11 1339,385 545,9 00:28:04

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Top