Notice: Undefined variable: Org_orgnaam in /home/compuclub/domains/compuclub.nu/public_html/uitslag/indexuitslag.php on line 156
Uitslag


Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Uitslag    

V23 vanuit Peronne gelost op 09-06-19 om 07.30 Coordinaten: +4955330 / +0256170
Aantal deelnemers: 64 Aantal duiven in concours: 1078


Notice: Undefined variable: Org_pdf in /home/compuclub/domains/compuclub.nu/public_html/uitslag/_include/horzmenu.inc.php on line 75

Notice: Undefined variable: Org_pdf in /home/compuclub/domains/compuclub.nu/public_html/uitslag/_include/horzmenu.inc.php on line 81
Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten 
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ======
1 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/30 8-5124966 54 242,966 10.12.54 1491,503 1000,0
2 Vermaas-Zevenbergen Mijnsheerenland 1758 15/13 7-1306696 10 237,563 10.10.06 1483,840 996,3
3 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5124947V 40 2 10.14.16 1479,094 992,6
4 M. Gielen-Vogelaar Maasdam 1758 10/7 7-1300042V 8 237,225 10.10.35 1477,225 988,9
5 Fam. Notenboom Numansdorp 1625 15/5 8-5126380V 3 228,258 10.05.04 1471,999 985,2
6 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5124956 4 3 10.15.26 1468,663 981,5
7 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 15/10 8-1053299V 9 243,938 10.16.09 1468,182 977,8
8 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-1052300V 8 4 10.15.43 1466,152 974,1
9 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 15/ 7-1225906V 8 2 10.16.28 1465,389 970,4
10 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 15/ 6-1474070V 2 3 10.16.29 1465,242 966,7
11 A.J. v.d. Lusdonk Rotterdam 1602 28/11 8-5127792 16 245,911 10.17.54 1464,625 963,0
12 Vermaas-Zevenbergen Mijnsheerenland 1758 15/ 4-1089904 1 2 10.12.22 1463,125 959,3
13 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 10/7 7-1307099V 6 237,963 10.12.58 1460,153 955,6
14 A.J. v.d. Lusdonk Rotterdam 1602 28/ 7-1226430V 11 2 10.18.46 1457,104 951,9
15 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 15/ 8-1053334 12 4 10.17.29 1456,494 948,1
16 J.J. van der Heiden Numansdorp 1625 16/11 4-1024520 6 228,090 10.06.57 1453,167 944,4
17 J. & W. Molendijk Strijen 1675 24/12 8-5175483V 13 233,971 10.11.11 1451,447 940,7
18 C. Jongsma Strijen 1675 32/10 5-1688735 3 231,868 10.09.51 1450,449 937,0
19 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 15/ 5-1655396V 7 5 10.18.19 1449,283 933,3
20 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5125048V 11 5 10.17.40 1449,100 929,6
21 A v.d.Linden & Zn Numansdorp 1625 13/4 7-1246523V 4 228,064 10.07.24 1448,906 925,9
22 Fam. Notenboom Numansdorp 1625 15/ 8-5126390 15 2 10.07.42 1447,419 922,2
23 N. Barendregt Strijen 1675 20/3 8-3811018 2 231,919 10.10.17 1446,933 918,5
24 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 15/ 8-1053329V 6 6 10.18.42 1445,989 914,8
25 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1758 20/11 8-5166748V 1 237,963 10.14.40 1445,100 911,1
26 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5124986V 3 6 10.18.39 1440,651 907,4
27 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5124989V 9 7 10.18.41 1440,366 903,7
28 N.E. Helmus Strijen 1675 10/1 7-1260793 1 231,738 10.10.54 1440,263 900,0
29 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1758 20/ 8-5132365V 17 2 10.15.17 1439,709 896,3
30 Vermaas-Zevenbergen Mijnsheerenland 1758 15/ 5-1736571 4 3 10.15.05 1439,048 892,6
31 J. Beijer Rotterdam 1602 41/17 7-1226156 3 243,596 10.19.21 1438,417 888,9
32 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5125084V 26 8 10.19.00 1437,667 885,2
33 C. Jongsma Strijen 1675 32/ 8-1086056 30 2 10.11.18 1437,411 881,5
34 A. Droogendijk Barendrecht 1602 16/10 8-1082377V 1 241,667 10.18.30 1434,222 877,8
35 C. Jongsma Strijen 1675 32/ 8-5106213 12 3 10.11.50 1432,674 874,1
36 C.A. Kouwenhoven Ridderkerk 1602 5/3 8-3851768 1 243,621 10.20.03 1432,643 870,4
37 Comb.Gelder-'t Hart Rotterdam 1652 38/19 6-1497489V 6 247,367 10.22.53 1430,834 866,7
38 A. Droogendijk Barendrecht 1602 16/ 8-1082364V 6 2 10.18.54 1430,826 863,0
39 Comb.Gelder-'t Hart Rotterdam 1652 38/ 3-1935330 10 2 10.22.55 1430,558 859,3
40 A.J. v.d. Lusdonk Rotterdam 1602 28/ 8-1052289 23 3 10.21.54 1430,544 855,6
41 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5125089V 38 9 10.19.55 1429,911 851,9
42 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5125044V 7 10 10.19.56 1429,771 848,1
43 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1758 20/ 8-5132447V 9 3 10.16.26 1429,761 844,4
44 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1758 20/ 8-5132491V 2 4 10.16.30 1429,188 840,7
45 J. Schenk Rotterdam 1652 23/7 8-6004754 13 246,266 10.22.19 1429,145 837,0
46 J.J. van der Heiden Numansdorp 1625 16/ 8-1071149 11 2 10.09.38 1428,742 833,3
47 C. Jongsma Strijen 1675 32/ 2-1598145 2 4 10.12.19 1428,409 829,6
48 J. & W. Molendijk Strijen 1675 24/ 8-1085770V 6 2 10.13.49 1428,117 825,9
49 Vermaas-Zevenbergen Mijnsheerenland 1758 15/ 7-1306699 14 4 10.16.22 1427,947 822,2
50 K.J. Bezemer Heinenoord 1758 12/3 6-1554400 4 237,460 10.16.18 1427,814 818,5
51 Gebr. Barth s-Gravendeel 1701 9/7 6-1515408 6 237,728 10.16.32 1427,469 814,8
52 P. v.d. Breevaart Heerjansdam 1602 10/2 5-1654621 2 241,649 10.19.27 1426,076 811,1
53 J. Beijer Rotterdam 1602 41/ 7-1226108 1 2 10.20.49 1426,066 807,4
54 A.G. van Krimpen Barendrecht 1602 12/1 6-1474235 3 242,919 10.20.21 1426,000 803,7
55 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 10/ 8-5132492V 9 2 10.16.55 1425,600 800,0
56 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 10/ 7-1307071V 2 3 10.16.59 1425,031 796,3
57 A. Droogendijk Barendrecht 1602 16/ 4-1005020V 3 3 10.19.37 1424,780 792,6
58 J.J. van der Heiden Numansdorp 1625 16/ 5-1674189 9 3 10.10.10 1423,985 788,9
59 J. & W. Molendijk Strijen 1675 24/ 8-1085769 21 3 10.14.20 1423,627 785,2
60 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5125008V 2 11 10.20.45 1422,933 781,5
61 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5125049 1 12 10.20.48 1422,516 777,8
62 W. Schouten Strijen 1703 26/4 5-1695362 1 232,205 10.13.17 1422,096 774,1
63 C. Jongsma Strijen 1675 32/ 6-0002405 9 5 10.13.06 1421,549 770,4
64 J. Schenk Rotterdam 1652 23/ 8-1082219 8 2 10.23.16 1421,309 766,7
65 J.J. Schelling Mookhoek 1703 18/6 6-1515629V 1 234,263 10.14.50 1421,127 763,0
66 J.J. Schelling Mookhoek 1703 18/ 7-1268760 2 2 10.14.52 1420,839 759,3
67 Vermaas-Zevenbergen Mijnsheerenland 1758 15/ 5-1736546 12 5 10.17.12 1420,830 755,6
68 Vermaas-Zevenbergen Mijnsheerenland 1758 15/ 7-1306684 7 6 10.17.17 1420,122 751,9
69 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1758 20/ 8-5132357V 12 5 10.17.35 1419,950 748,2
70 C.A. Kouwenhoven Ridderkerk 1602 5/ 5-1655371 2 2 10.21.38 1419,427 744,4
71 A. Droogendijk Barendrecht 1602 16/ 8-1052647 16 4 10.20.16 1419,341 740,7
72 Comb.Gelder-'t Hart Rotterdam 1652 38/ 8-1082004V 31 3 10.24.19 1419,069 737,0
73 Comb.Gelder-'t Hart Rotterdam 1652 38/ 8-1081934 26 4 10.24.21 1418,797 733,3
74 Comb.Gelder-'t Hart Rotterdam 1652 38/ 8-5127915V 8 5 10.24.35 1416,901 729,6
75 Comb.Gelder-'t Hart Rotterdam 1652 38/ 6-1497315V 3 6 10.24.37 1416,631 725,9
76 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5124997 16 13 10.21.34 1416,160 722,2
77 P.Berkhout Ridderkerk 1602 12/4 8-1053456 4 243,911 10.22.15 1416,029 718,5
78 P.Berkhout Ridderkerk 1602 12/ 8-5125097 6 2 10.22.18 1415,618 714,8
79 J. & W. Molendijk Strijen 1675 24/ 8-1085764V 5 4 10.15.18 1415,302 711,1
80 A.J. v.d. Lusdonk Rotterdam 1602 28/ 8-5127788V 3 4 10.23.46 1415,177 707,4
81 J. & W. Molendijk Strijen 1675 24/ 8-5132528 8 5 10.15.21 1414,874 703,7
82 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5124953V 27 14 10.21.51 1413,825 700,0
83 M. Gielen-Vogelaar Maasdam 1758 10/ 5-1736129V 4 2 10.18.00 1412,013 696,3
84 Comb Klijn-v.Es Barendrecht 1602 10/4 4-1004449V 3 242,245 10.21.35 1411,711 692,6
85 T.J. Vermaas Numansdorp 1625 11/3 6-1493172 3 228,609 10.11.57 1411,602 688,9
86 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 15/ 6-1474072 5 7 10.22.53 1411,000 685,2
87 N. Barendregt Strijen 1675 20/ 7-1262806 7 2 10.14.23 1410,844 681,5
88 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-6198491V 6 15 10.22.13 1410,815 677,8
89 Vermaas-Zevenbergen Mijnsheerenland 1758 15/ 6-1554420 13 7 10.18.27 1410,287 674,1
90 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5125058V 5 16 10.22.17 1410,269 670,4
91 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5125017V 42 17 10.22.17 1410,269 666,7
92 G. Koster Strijen 1703 9/3 3-1219959 2 232,050 10.14.33 1410,171 663,0
93 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5125081V 44 18 10.22.20 1409,859 659,3
94 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1758 20/ 8-5132344V 3 6 10.19.01 1407,908 655,6
95 K.J. Bezemer Heinenoord 1758 12/ 8-5111036 1 2 10.18.51 1406,252 651,9
96 T.J. Vermaas Numansdorp 1625 11/ 2-1578835 11 2 10.12.37 1405,815 648,2
97 J. Beijer Rotterdam 1602 41/ 8-1052558V 17 3 10.23.31 1403,876 644,4
98 Comb.Gelder-'t Hart Rotterdam 1652 38/ 8-1082018V 13 7 10.26.13 1403,768 640,7
99 Comb Veerman-Batenbu Strijen 1675 17/3 8-1085281 6 232,318 10.15.31 1403,570 637,0
100 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5124971 51 19 10.23.07 1403,480 633,3


Notice: Undefined variable: Org_pdf in /home/compuclub/domains/compuclub.nu/public_html/uitslag/_include/horzmenu.inc.php on line 75

Notice: Undefined variable: Org_pdf in /home/compuclub/domains/compuclub.nu/public_html/uitslag/_include/horzmenu.inc.php on line 81
Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Top