Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Uitslag Afd. 5 Sam Hoeksche Waard   

V23 vanuit Peronne gelost op 09-06-19 om 07.30 Coordinaten: +4955330 / +0256170
Aantal deelnemers: 111 Aantal duiven in concours: 1665

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten 
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ======
1 L. Wols Hoogvliet Rotterda 1648 10/5 7-1259807 5 238,322 10.09.32 1493,872 1000,0
2 Aad van Berkel Rotterdam 1652 12/6 7-1258429V 3 241,857 10.12.09 1491,539 997,6
3 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/29 8-5124966 54 242,966 10.12.54 1491,503 995,2
4 Vermaas-Zevenbergen Mijnsheerenland 1758 15/13 7-1306696 10 237,563 10.10.06 1483,840 992,8
5 G. van Gelder Rotterdam 1648 24/10 7-1255618V 5 242,289 10.13.39 1480,529 990,4
6 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5124947V 40 2 10.14.16 1479,094 988,0
7 M. Gielen-Vogelaar Maasdam 1758 10/7 7-1300042V 8 237,225 10.10.35 1477,225 985,6
8 G. van Gelder Rotterdam 1648 24/ 8-1079002V 7 2 10.14.20 1474,372 983,2
9 Fam. Notenboom Numansdorp 1625 15/5 8-5126380V 3 228,258 10.05.04 1471,999 980,8
10 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5124956 4 3 10.15.26 1468,663 978,4
11 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 15/10 8-1053299V 9 243,938 10.16.09 1468,182 976,0
12 G. van Gelder Rotterdam 1648 24/ 8-1079008 15 3 10.15.05 1467,674 973,6
13 G. van Gelder Rotterdam 1648 24/ 8-1079009V 3 4 10.15.08 1467,230 971,2
14 M. en B. de Kok Rotterdam 1652 20/3 8-1082491 8 242,796 10.15.33 1466,602 968,8
15 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-1052300V 8 4 10.15.43 1466,152 966,4
16 G. Hekkelaan & Zoon Rotterdam 1652 10/2 8-1082118 3 242,052 10.15.10 1465,498 964,0
17 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 15/ 7-1225906V 8 2 10.16.28 1465,389 961,6
18 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 15/ 6-1474070V 2 3 10.16.29 1465,242 959,2
19 A.J. v.d. Lusdonk Rotterdam 1602 28/11 8-5127792 16 245,911 10.17.54 1464,625 956,8
20 K. Patijn Rotterdam 1602 34/16 6-1474774 1 244,216 10.16.54 1463,244 954,4
21 Vermaas-Zevenbergen Mijnsheerenland 1758 15/ 4-1089904 1 2 10.12.22 1463,125 952,0
22 M. en B. de Kok Rotterdam 1652 20/ 7-1258849V 5 2 10.16.04 1462,039 949,6
23 Piet Kok Oud Beijerland 1630 18/7 6-1495667 1 234,396 10.10.19 1462,022 947,2
24 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 10/7 7-1307099V 6 237,963 10.12.58 1460,153 944,8
25 T.D. Hubregtse Klaaswaal 1614 27/14 8-1062747 26 231,381 10.08.31 1459,663 942,4
26 A.J. v.d. Lusdonk Rotterdam 1602 28/ 7-1226430V 11 2 10.18.46 1457,104 940,0
27 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 15/ 8-1053334 12 4 10.17.29 1456,494 937,7
28 Wim van Es Oud Beijerland 1630 13/6 7-1249158V 2 235,323 10.11.47 1454,518 935,3
29 J.J. van der Heiden Numansdorp 1625 16/11 4-1024520 6 228,090 10.06.57 1453,167 932,9
30 P. Mast Heinenoord 1758 14/8 5-1736789 1 236,926 10.13.04 1452,874 930,5
31 P. Mast Heinenoord 1758 14/ 5-1736749 3 2 10.13.04 1452,874 928,1
32 Adri van der Griend Pernis 1641 16/2 6-1501374 11 240,753 10.15.46 1452,359 925,7
33 C.M. Troost Oud Beijerland 1614 24/8 6-1495779 1 235,104 10.11.58 1451,559 923,3
34 J. & W. Molendijk Strijen 1675 24/10 8-5175483V 13 233,971 10.11.11 1451,447 920,9
35 T.B. Doolaard Mijnsheerenland 1614 19/13 8-1073419 18 233,596 10.11.02 1450,579 918,5
36 C. Jongsma Strijen 1675 32/10 5-1688735 3 231,868 10.09.51 1450,449 916,1
37 W.L. van Nederpelt Klaaswaal 1614 21/7 7-1237212 1 230,561 10.09.01 1449,870 913,7
38 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 15/ 5-1655396V 7 5 10.18.19 1449,283 911,3
39 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5125048V 11 5 10.17.40 1449,100 908,9
40 Piet Kok Oud Beijerland 1630 18/ 7-1248807 3 2 10.11.46 1448,917 906,5
41 A v.d.Linden & Zn Numansdorp 1625 13/3 7-1246523V 4 228,064 10.07.24 1448,906 904,1
42 Fam. Notenboom Numansdorp 1625 15/ 8-5126390 15 2 10.07.42 1447,419 901,7
43 N. Barendregt Strijen 1675 20/3 8-3811018 2 231,919 10.10.17 1446,933 899,3
44 P. Mast Heinenoord 1758 14/ 4-1031215 9 3 10.13.50 1446,076 896,9
45 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 15/ 8-1053329V 6 6 10.18.42 1445,989 894,5
46 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1758 20/11 8-5166748V 1 237,963 10.14.40 1445,100 892,1
47 T.D. Hubregtse Klaaswaal 1614 27/ 8-1062768V 5 2 10.10.35 1440,877 889,7
48 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5124986V 3 6 10.18.39 1440,651 887,3
49 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5124989V 9 7 10.18.41 1440,366 884,9
50 N.E. Helmus Strijen 1675 10/1 7-1260793 1 231,738 10.10.54 1440,263 882,5
51 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1758 20/ 8-5132365V 17 2 10.15.17 1439,709 880,1
52 Vermaas-Zevenbergen Mijnsheerenland 1758 15/ 5-1736571 4 3 10.15.05 1439,048 877,7
53 J. Beijer Rotterdam 1602 41/17 7-1226156 3 243,596 10.19.21 1438,417 875,3
54 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5125084V 26 8 10.19.00 1437,667 872,9
55 C. Jongsma Strijen 1675 32/ 8-1086056 30 2 10.11.18 1437,411 870,5
56 G. van Gelder Rotterdam 1648 24/ 4-1047308V 1 5 10.18.39 1436,635 868,1
57 T.D. Hubregtse Klaaswaal 1614 27/ 7-1238163 27 3 10.11.04 1436,553 865,7
58 T.B. Doolaard Mijnsheerenland 1614 19/ 8-1073412 3 2 10.12.38 1436,309 863,3
59 G. van Gelder Rotterdam 1648 24/ 8-1078981 14 6 10.18.45 1435,784 860,9
60 P. Mast Heinenoord 1758 14/ 6-1554818 6 4 10.15.01 1435,707 858,5
61 T.D. Hubregtse Klaaswaal 1614 27/ 7-1238031V 4 4 10.11.11 1435,514 856,1
62 Aad van Berkel Rotterdam 1652 12/ 8-1082673V 7 2 10.18.29 1435,473 853,7
63 Aad van Berkel Rotterdam 1652 12/ 7-1258436V 2 3 10.18.32 1435,047 851,3
64 A. Droogendijk Barendrecht 1602 16/9 8-1082377V 1 241,667 10.18.30 1434,222 848,9
65 C. Jongsma Strijen 1675 32/ 8-5106213 12 3 10.11.50 1432,674 846,5
66 C.A. Kouwenhoven Ridderkerk 1602 5/3 8-3851768 1 243,621 10.20.03 1432,643 844,1
67 Aad van Berkel Rotterdam 1652 12/ 7-1258421 1 4 10.18.56 1431,649 841,7
68 Comb.Gelder-'t Hart Rotterdam 1652 38/19 6-1497489V 6 247,367 10.22.53 1430,834 839,3
69 A. Droogendijk Barendrecht 1602 16/ 8-1082364V 6 2 10.18.54 1430,826 836,9
70 Comb.Gelder-'t Hart Rotterdam 1652 38/ 3-1935330 10 2 10.22.55 1430,558 834,5
71 A.J. v.d. Lusdonk Rotterdam 1602 28/ 8-1052289 23 3 10.21.54 1430,544 832,1
72 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5125089V 38 9 10.19.55 1429,911 829,7
73 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5125044V 7 10 10.19.56 1429,771 827,3
74 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1758 20/ 8-5132447V 9 3 10.16.26 1429,761 824,9
75 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1758 20/ 8-5132491V 2 4 10.16.30 1429,188 822,5
76 J. Schenk Rotterdam 1652 23/7 8-6004754 13 246,266 10.22.19 1429,145 820,1
77 J.J. van der Heiden Numansdorp 1625 16/ 8-1071149 11 2 10.09.38 1428,742 817,7
78 W.L. van Nederpelt Klaaswaal 1614 21/ 7-1237129 14 2 10.11.23 1428,609 815,3
79 W.L. van Nederpelt Klaaswaal 1614 21/ 6-1483441 16 3 10.11.24 1428,461 813,0
80 C. Jongsma Strijen 1675 32/ 2-1598145 2 4 10.12.19 1428,409 810,6
81 J. & W. Molendijk Strijen 1675 24/ 8-1085770V 6 2 10.13.49 1428,117 808,2
82 Vermaas-Zevenbergen Mijnsheerenland 1758 15/ 7-1306699 14 4 10.16.22 1427,947 805,8
83 H. van de Mosselaar Rotterdam 1641 5/2 7-1254377 1 243,860 10.20.47 1427,892 803,4
84 K.J. Bezemer Heinenoord 1758 12/3 6-1554400 4 237,460 10.16.18 1427,814 801,0
85 Gebr. Barth s-Gravendeel 1701 9/7 6-1515408 6 237,728 10.16.32 1427,469 798,6
86 H.A.A. Huiskes Rotterdam 1602 7/4 5-1684201 2 244,714 10.21.35 1426,208 796,2
87 P. v.d. Breevaart Heerjansdam 1602 10/2 5-1654621 2 241,649 10.19.27 1426,076 793,8
88 J. Beijer Rotterdam 1602 41/ 7-1226108 1 2 10.20.49 1426,066 791,4
89 A.G. van Krimpen Barendrecht 1602 12/1 6-1474235 3 242,919 10.20.21 1426,000 789,0
90 Wim van Es Oud Beijerland 1630 13/ 8-1073290V 3 2 10.15.02 1425,875 786,6
91 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 10/ 8-5132492V 9 2 10.16.55 1425,600 784,2
92 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 10/ 7-1307071V 2 3 10.16.59 1425,031 781,8
93 K. Patijn Rotterdam 1602 34/ 8-1052866 26 2 10.21.24 1424,827 779,4
94 A. Droogendijk Barendrecht 1602 16/ 4-1005020V 3 3 10.19.37 1424,780 777,0
95 M. van Eijk Pernis 1648 18/7 7-1855667 5 240,953 10.19.07 1424,772 774,6
96 P. Groeneweg Heinenoord 1614 18/7 7-1237025 12 237,058 10.16.25 1424,462 772,2
97 K. Patijn Rotterdam 1602 34/ 6-1474022 6 3 10.21.27 1424,412 769,8
98 J.J. van der Heiden Numansdorp 1625 16/ 5-1674189 9 3 10.10.10 1423,985 767,4
99 J. & W. Molendijk Strijen 1675 24/ 8-1085769 21 3 10.14.20 1423,627 765,0
100 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 55/ 8-5125008V 2 11 10.20.45 1422,933 762,6

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Top