Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Uitslag Afd. 5 Sam Hoeksche Waard   

N34 vanuit Lennik gelost op 24-08-19 om 09.00 Coordinaten: +5048143 / +0410577
Aantal deelnemers: 142 Aantal duiven in concours: 3086

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten 
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ======
1 A.J. v.d. Lusdonk Rotterdam 1602 14/14 8-5127788V 6 123,521 10.24.33 1460,919 1000,0
2 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 15/14 7-1225908V 12 121,244 10.23.07 1458,724 998,7
3 K.J. Bezemer Heinenoord 1758 14/6 6-1554374V 5 114,529 10.18.34 1457,670 997,4
4 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 15/ 9-1619975 13 2 10.23.18 1455,514 996,1
5 C. Jongsma Strijen 1675 30/22 3-1218523 6 107,503 10.14.05 1450,849 994,8
6 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 15/ 6-1474070V 2 3 10.23.57 1444,244 993,5
7 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 35/32 8-1052300V 3 119,763 10.22.58 1443,511 992,2
8 P. Mast Heinenoord 1758 20/9 5-1736789 1 115,433 10.20.23 1435,980 990,9
9 C. Jongsma Strijen 1675 30/ 4-1039828 8 2 10.15.01 1432,801 989,6
10 P. Mast Heinenoord 1758 20/ 4-1031215 6 2 10.20.37 1431,824 988,3
11 Fam. Notenboom Numansdorp 1625 19/14 6-1492807V 6 105,933 10.14.08 1428,954 987,0
12 T.D. Hubregtse Klaaswaal 1614 50/30 8-1458208V 10 109,651 10.16.52 1426,506 985,8
13 B. Boekee Oud Beijerland 1625 32/11 6-1493079 1 111,964 10.18.58 1417,869 984,5
14 C.M. Troost Oud Beijerland 1614 15/10 7-1249286V 14 114,577 10.20.51 1417,152 983,2
15 Comb A & J Oorbeek Nieuw Beijerland 1630 10/6 8-1073927 2 112,490 10.19.24 1416,497 981,9
16 Fam. Notenboom Numansdorp 1625 19/ 7-1247157V 14 2 10.14.48 1416,218 980,6
17 Comb A & J Oorbeek Nieuw Beijerland 1630 10/ 8-1073945 5 2 10.19.25 1416,200 979,3
18 A.Plaisier & co Oud Beijerland 1630 16/8 7-1249074 8 114,536 10.21.04 1412,657 978,0
19 Robert Saalmink Oud Beijerland 1614 17/5 9-1629514 11 114,428 10.21.05 1411,211 976,7
20 M. van Eijk Pernis 1648 44/17 8-5103397 26 121,614 10.26.22 1408,114 975,4
21 A.J. v.d. Lusdonk Rotterdam 1602 14/ 8-5104452V 11 2 10.27.48 1406,841 974,1
22 A.J. v.d. Lusdonk Rotterdam 1602 14/ 5-1654537V 10 3 10.27.51 1406,041 972,8
23 B. Boekee Oud Beijerland 1625 32/ 7-1249576 5 2 10.19.45 1403,942 971,5
24 L. Wols Hoogvliet Rotterda 1648 10/5 9-1772509 6 119,572 10.25.12 1403,430 970,2
25 T.B. Doolaard Mijnsheerenland 1614 20/12 6-1496400 16 112,151 10.20.02 1401,305 968,9
26 Wim van Es Oud Beijerland 1630 38/17 7-1249159V 10 114,432 10.21.40 1401,008 967,6
27 A.J. v.d. Lusdonk Rotterdam 1602 14/ 8-5104455V 4 4 10.28.10 1400,991 966,3
28 H. van de Mosselaar Rotterdam 1641 18/7 7-1254366 1 122,563 10.27.35 1399,386 965,0
29 Wim van Es Oud Beijerland 1630 38/ 7-1249158V 2 2 10.21.49 1398,440 963,7
30 T.D. Hubregtse Klaaswaal 1614 50/ 7-1238022 36 2 10.18.25 1398,310 962,4
31 P. Mast Heinenoord 1758 20/ 7-1306776 2 3 10.22.37 1397,164 961,1
32 M. van Eijk Pernis 1648 44/ 8-1080260 5 2 10.27.06 1396,258 959,8
33 T.B. Doolaard Mijnsheerenland 1614 20/ 7-1249467 4 2 10.20.31 1392,893 958,5
34 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 35/ 8-5124955V 25 2 10.26.10 1389,903 957,3
35 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 15/ 7-1225917V 6 4 10.27.23 1387,499 956,0
36 T.D. Hubregtse Klaaswaal 1614 50/ 8-1062744 4 3 10.19.08 1385,646 954,7
37 H.A.A. Huiskes Rotterdam 1602 10/10 8-1053302 4 122,779 10.28.50 1382,124 953,4
38 G.J. van Dijk Hoogvliet 1648 2/1 8-1080237V 1 117,085 10.24.50 1380,173 952,1
39 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 50/41 6-1555426 30 113,959 10.22.42 1377,961 950,8
40 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 50/ 7-1307058 40 2 10.22.45 1377,129 949,5
41 Aad van Berkel Rotterdam 1652 9/8 8-1082699 7 120,819 10.27.50 1375,547 948,2
42 M. van Eijk Pernis 1648 44/ 7-1855667 10 3 10.28.28 1374,688 946,9
43 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 15/ 8-1053329V 4 5 10.28.20 1372,577 945,6
44 Vermaas-Zevenbergen Mijnsheerenland 1758 18/12 7-1306696 5 114,405 10.23.22 1372,148 944,3
45 Fam. Notenboom Numansdorp 1625 19/ 6-1492862V 8 3 10.17.20 1369,825 943,0
46 Comb Veerman-Batenbu Strijen 1675 10/3 6-1509455 10 109,520 10.19.58 1369,537 941,7
47 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1758 10/6 8-5132352V 2 113,959 10.23.21 1367,216 940,4
48 M. van Eijk Pernis 1648 44/ 8-5127607 6 4 10.28.59 1366,707 939,1
49 Wim van Es Oud Beijerland 1630 38/ 5-1676767V 1 3 10.23.43 1366,705 937,8
50 P. van Pelt Barendrecht 1602 25/16 8-1053272V 4 120,820 10.28.25 1366,482 936,5
51 M. van Eijk Pernis 1648 44/ 8-5127634 7 5 10.29.01 1366,195 935,2
52 M. en B. de Kok Rotterdam 1652 20/13 8-1082491 20 120,928 10.28.35 1365,133 933,9
53 K. Patijn Rotterdam 1602 18/11 8-1052862 1 122,187 10.29.31 1364,958 932,6
54 A. Oorbeek-De Vroedt Nieuw Beijerland 1630 8/6 8-1073377V 6 112,490 10.22.25 1364,856 931,3
55 Comb A & J Oorbeek Nieuw Beijerland 1630 10/ 8-1073365V 1 3 10.22.26 1364,382 930,1
56 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 35/ 8-6198491V 16 3 10.27.51 1363,270 928,8
57 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 35/ 8-5124947V 17 4 10.27.51 1363,270 927,5
58 J. & W. Molendijk Strijen 1675 29/21 8-5132530V 16 110,004 10.20.41 1363,148 926,2
59 Gemert-Visser & Co Rotterdam 1652 38/16 9-1648836 30 121,020 10.28.47 1363,097 924,9
60 Gemert-Visser & Co Rotterdam 1652 38/ 9-1648852 37 2 10.28.51 1362,074 923,6
61 C.M. Troost Oud Beijerland 1614 15/ 7-1249272V 9 2 10.24.14 1360,230 922,3
62 C. Jongsma Strijen 1675 30/ 2-1598145 4 3 10.19.03 1359,707 921,0
63 Adri van der Griend Pernis 1641 10/2 7-1254004 3 121,271 10.29.12 1359,539 919,7
64 Robert Saalmink Oud Beijerland 1614 17/ 9-1629535 1 2 10.24.10 1359,515 918,4
65 R. Dekker Rotterdam 1652 36/10 8-5105784 9 122,995 10.30.30 1359,057 917,1
66 P. v.d. Breevaart Heerjansdam 1602 30/16 4-1004422 3 118,134 10.26.57 1358,643 915,8
67 A.J. v.d. Lusdonk Rotterdam 1602 14/ 6-1474195V 2 5 10.30.57 1358,116 914,5
68 Fam. Notenboom Numansdorp 1625 19/ 7-1247199V 2 4 10.18.02 1357,537 913,2
69 C. Jongsma Strijen 1675 30/ 3-1218510 7 4 10.19.16 1355,991 911,9
70 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 15/ 5-1655396V 11 6 10.29.25 1355,947 910,6
71 T.D. Hubregtse Klaaswaal 1614 50/ 7-1238034 46 4 10.21.02 1353,156 909,3
72 Comb A & J Oorbeek Nieuw Beijerland 1630 10/ 8-1073933V 3 4 10.23.08 1352,896 908,0
73 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 50/ 6-1555430 41 3 10.24.16 1352,343 906,7
74 Batenburg v.d. Merwe Klaaswaal 1675 142/23 9-1650852 42 107,815 10.19.44 1352,045 905,4
75 Batenburg v.d. Merwe Klaaswaal 1675 142/ 9-1650851 109 2 10.19.45 1351,762 904,1
76 H.A.A. Huiskes Rotterdam 1602 10/ 6-1473833 3 2 10.30.53 1350,948 902,8
77 A v.d.Linden & Zn Numansdorp 1625 10/6 7-1657485V 4 104,999 10.17.45 1350,436 901,6
78 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 50/ 7-1307014V 26 4 10.24.28 1349,141 900,3
79 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 50/ 6-1555483 27 5 10.24.30 1348,609 899,0
80 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 35/ 8-5125081V 28 5 10.28.49 1348,432 897,7
81 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 15/ 6-1474133V 5 7 10.29.55 1348,407 896,4
82 C. Jongsma Strijen 1675 30/ 3-1218514 1 5 10.19.43 1348,337 895,1
83 P. van Pelt Barendrecht 1602 25/ 5-1005334V 5 2 10.29.37 1348,185 893,8
84 T.B. Doolaard Mijnsheerenland 1614 20/ 6-1495384 14 3 10.23.16 1346,891 892,5
85 A.J. v.d. Lusdonk Rotterdam 1602 14/ 3-1206246V 12 6 10.31.43 1346,764 891,2
86 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 35/ 8-5124942V 32 6 10.28.56 1346,664 889,9
87 A.J. v.d. Lusdonk Rotterdam 1602 14/ 9-1620855 13 7 10.31.45 1346,274 888,6
88 G. van Gelder Rotterdam 1648 32/16 8-1079009V 8 121,297 10.30.07 1346,003 887,3
89 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 35/ 8-5125056V 33 7 10.29.01 1345,403 886,0
90 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 35/ 8-5125052V 27 8 10.29.01 1345,403 884,7
91 Van Oort-Molhoek Numansdorp 1614 10/5 7-1237855 2 105,917 10.18.44 1345,262 883,4
92 A. Oorbeek-De Vroedt Nieuw Beijerland 1630 8/ 9-7003712 8 2 10.23.38 1345,001 882,1
93 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 35/ 8-5124966 20 9 10.29.03 1344,899 880,8
94 G. van Gelder Rotterdam 1648 32/ 8-1078983V 9 2 10.30.14 1344,262 879,5
95 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 35/ 8-5124989V 5 10 10.29.07 1343,893 878,2
96 J. Kampman Rijsoord 1602 33/17 9-1620928 10 120,062 10.29.23 1343,227 876,9
97 M. en B. de Kok Rotterdam 1652 20/ 7-1258876V 9 2 10.30.09 1341,409 875,6
98 Vermaas-Zevenbergen Mijnsheerenland 1758 18/ 7-1306699 2 2 10.25.17 1341,313 874,4
99 A. Droogendijk Barendrecht 1602 20/10 8-1052657V 9 118,689 10.28.38 1339,102 873,1
100 C.M. Troost Oud Beijerland 1614 15/ 8-1073657V 6 3 10.25.34 1339,035 871,8

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Top