Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Uitslag Afd. 5 Sam Hoeksche Waard   

M28 vanuit Nanteuil gelost op 13-07-19 om 10.30 Coordinaten: +4908120 / +0246360
Aantal deelnemers: 97 Aantal duiven in concours: 1085

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten 
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ======
1 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 12/7 8-1053319V 4 328,824 15.07.06 1186,661 1000,0
2 C. Jongsma Strijen 1675 28/11 8-1086080 12 316,073 14.57.03 1183,532 996,3
3 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 10/7 7-1307070V 3 322,353 15.02.48 1181,647 992,6
4 T.B. Doolaard Mijnsheerenland 1614 16/8 8-1073436 8 318,759 14.59.50 1181,315 989,0
5 C.A. Kouwenhoven Ridderkerk 1602 2/1 8-3851768 2 328,290 15.08.39 1178,145 985,3
6 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 40/22 8-5124997 40 327,676 15.09.04 1174,187 981,6
7 Van Oort-Molhoek Numansdorp 1614 10/3 8-5125809V 3 312,985 14.56.34 1174,132 977,9
8 T.D. Hubregtse Klaaswaal 1614 27/21 8-1062721V 6 316,440 14.59.52 1172,578 974,3
9 T.J. Vermaas Numansdorp 1625 9/3 7-1246691 1 313,173 14.57.09 1172,272 970,6
10 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 12/ 6-1474070V 1 2 15.10.33 1172,068 966,9
11 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 40/ 8-5124942V 37 2 15.09.46 1171,249 963,2
12 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 40/ 8-5124960 1 3 15.10.12 1169,437 959,6
13 C. Jongsma Strijen 1675 28/ 6-0002405 4 2 15.00.27 1168,654 955,9
14 M. en B. de Kok Rotterdam 1652 12/5 7-1258859 4 327,926 15.10.53 1167,480 952,2
15 A.J. v.d. Lusdonk Rotterdam 1602 26/12 8-5127792 1 330,909 15.13.43 1166,336 948,5
16 P. v.d. Breevaart Heerjansdam 1602 10/7 6-1474412 1 326,242 15.10.24 1163,488 944,9
17 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 40/ 8-5125081V 27 4 15.11.49 1162,729 941,2
18 T.D. Hubregtse Klaaswaal 1614 27/ 7-1238020V 5 2 15.02.32 1161,104 937,5
19 Vermaas-Zevenbergen Mijnsheerenland 1758 9/4 5-1736558 9 322,241 15.07.53 1159,626 933,8
20 C. Jongsma Strijen 1675 28/ 8-1086056 20 3 15.02.36 1159,438 930,1
21 T.D. Hubregtse Klaaswaal 1614 27/ 8-1062729V 3 3 15.03.12 1158,271 926,5
22 Fam. Notenboom Numansdorp 1625 10/5 8-5126415 3 313,108 15.00.47 1156,303 922,8
23 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 40/ 8-5125085V 12 5 15.13.27 1156,029 919,1
24 P. v.d. Breevaart Heerjansdam 1602 10/ 8-1052704 5 2 15.12.18 1155,657 915,4
25 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1758 17/4 8-5166748V 1 322,353 15.09.02 1155,250 911,8
26 T.D. Hubregtse Klaaswaal 1614 27/ 8-1062764V 9 4 15.03.56 1155,170 908,1
27 Fam. Notenboom Numansdorp 1625 10/ 8-5126407 4 2 15.01.03 1155,165 904,4
28 A v.d.Linden & Zn Numansdorp 1625 10/6 7-1246523V 10 312,680 15.00.46 1154,793 900,7
29 M. Gielen-Vogelaar Maasdam 1758 10/2 7-1281148V 2 321,637 15.08.41 1154,127 897,1
30 A v.d.Linden & Zn Numansdorp 1625 10/ 7-1246518V 2 2 15.01.02 1153,657 893,4
31 A v.d.Linden & Zn Numansdorp 1625 10/ 7-1657485V 9 3 15.01.06 1153,373 889,7
32 J.J. van der Heiden Numansdorp 1625 15/8 7-1246363 2 312,983 15.01.56 1150,929 886,0
33 T.B. Doolaard Mijnsheerenland 1614 16/ 8-1073411 14 2 15.07.00 1150,752 882,4
34 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 40/ 8-5124996 20 6 15.14.46 1150,684 878,7
35 L. Wols Hoogvliet Rotterda 1648 16/3 7-1259807 1 324,225 15.11.50 1150,412 875,0
36 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 40/ 8-5125044V 7 7 15.14.53 1150,212 871,3
37 T.J. Vermaas Numansdorp 1625 9/ 6-1493172 3 2 15.02.18 1150,101 867,6
38 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 40/ 8-5125008V 5 8 15.15.19 1148,465 864,0
39 A.J. v.d. Lusdonk Rotterdam 1602 26/ 6-1474195V 7 2 15.18.20 1147,661 860,3
40 C. Jongsma Strijen 1675 28/ 6-1508248 25 4 15.05.36 1146,818 856,6
41 Fam. Notenboom Numansdorp 1625 10/ 8-5126390 6 3 15.03.30 1144,817 852,9
42 J. & W. Molendijk Strijen 1675 20/7 7-1262776V 1 318,339 15.08.08 1144,522 849,3
43 Tom Eijsbertse Numansdorp 1625 11/4 8-1070618 2 312,565 15.03.15 1143,812 845,6
44 C. Jongsma Strijen 1675 28/ 6-1508272 2 5 15.06.28 1143,223 841,9
45 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 10/ 7-1307071V 1 2 15.12.02 1142,962 838,2
46 M.C. de Zeeuw s-Gravendeel 1703 24/7 5-1696366 22 320,489 15.10.42 1141,747 834,6
47 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 40/ 8-3851787 10 9 15.17.10 1141,067 830,9
48 P. Mast Heinenoord 1758 15/4 7-1306776 1 322,110 15.12.23 1140,679 827,2
49 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 40/ 8-5124989V 9 10 15.17.30 1139,744 823,5
50 C.M. Troost Oud Beijerland 1614 20/7 6-1495747 3 320,534 15.11.39 1138,058 819,9
51 T.D. Hubregtse Klaaswaal 1614 27/ 7-1238003V 1 5 15.08.07 1137,795 816,2
52 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 10/ 8-5132456V 8 3 15.13.19 1137,784 812,5
53 P.Berkhout Ridderkerk 1602 12/2 8-5125116 2 328,650 15.18.52 1137,723 808,8
54 Aad van Berkel Rotterdam 1652 10/6 8-1082674 5 327,216 15.17.53 1136,627 805,1
55 P.C. v.d. Kolk s-Gravendeel 1703 8/1 8-1091984 6 319,220 15.10.53 1136,487 801,5
56 N. Barendregt Strijen 1675 12/3 8-1070766 5 316,085 15.08.12 1136,179 797,8
57 Comb Klijn-v.Es Barendrecht 1602 10/4 7-1226032 1 326,989 15.17.51 1135,906 794,1
58 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 12/ 8-1053328V 3 3 15.19.32 1135,702 790,4
59 A.J. v.d. Lusdonk Rotterdam 1602 26/ 8-1052285 26 3 15.21.24 1135,583 786,8
60 Aad van Berkel Rotterdam 1652 10/ 8-1082699 6 2 15.18.18 1134,984 783,1
61 P. Groeneweg Heinenoord 1614 16/7 8-1061654 15 322,223 15.14.03 1134,387 779,4
62 Comb A & J Oorbeek Nieuw Beijerland 1630 12/3 8-1073927 1 317,380 15.09.47 1134,313 775,7
63 T.D. Hubregtse Klaaswaal 1614 27/ 7-1646588V 15 6 15.09.02 1134,057 772,1
64 A v.d.Linden & Zn Numansdorp 1625 10/ 8-5126464V 7 4 15.05.44 1133,993 768,4
65 T.D. Hubregtse Klaaswaal 1614 27/ 8-1062738V 8 7 15.09.03 1133,989 764,7
66 J. & W. Molendijk Strijen 1675 20/ 8-1085788V 9 2 15.10.46 1133,788 761,0
67 A. Oorbeek-De Vroedt Nieuw Beijerland 1630 10/3 8-1073362V 6 317,380 15.09.57 1133,700 757,4
68 A.J. v.d. Lusdonk Rotterdam 1602 26/ 8-1052289 20 4 15.22.04 1132,991 753,7
69 Comb A & J Oorbeek Nieuw Beijerland 1630 12/ 8-1073363V 11 2 15.10.15 1132,425 750,0
70 T.D. Hubregtse Klaaswaal 1614 27/ 7-1238031V 12 8 15.09.39 1131,556 746,3
71 J.P van Egmond Oud Beijerland 1630 10/1 6-1495247 1 320,627 15.13.23 1131,426 742,6
72 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 12/ 8-1053299V 5 4 15.20.39 1131,339 739,0
73 A.J. v.d. Lusdonk Rotterdam 1602 26/ 7-1226411V 10 5 15.22.34 1131,055 735,3
74 L. Wols Hoogvliet Rotterda 1648 16/ 7-1844010V 2 2 15.16.48 1130,490 731,6
75 H.A.A. Huiskes Rotterdam 1602 5/2 7-1226575 2 329,841 15.21.50 1130,236 727,9
76 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 40/ 8-5125043V 28 11 15.19.56 1130,178 724,3
77 A. Droogendijk Barendrecht 1602 12/7 8-1082365 7 326,440 15.18.54 1129,942 720,6
78 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 10/ 8-5132474V 10 4 15.15.25 1129,413 716,9
79 C.M. Troost Oud Beijerland 1614 20/ 7-1249272V 15 2 15.13.52 1129,171 713,2
80 A.G. van Krimpen Barendrecht 1602 8/2 8-5172609 6 327,568 15.20.11 1128,832 709,6
81 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 10/ 8-5132466V 9 5 15.15.36 1128,688 705,9
82 J.J. van der Heiden Numansdorp 1625 15/ 5-1674189 9 2 15.07.21 1128,453 702,2
83 Gebr Kamp s-Gravendeel 1703 8/1 8-1091662 8 317,512 15.11.28 1128,001 698,5
84 J.J. Schelling Mookhoek 1703 14/8 7-1268767V 9 318,261 15.12.16 1127,465 694,9
85 P. v.d. Breevaart Heerjansdam 1602 10/ 8-5108381 3 3 15.19.24 1127,305 691,2
86 M. en B. de Kok Rotterdam 1652 12/ 8-1082493V 11 2 15.21.03 1126,699 687,5
87 A. Oorbeek-De Vroedt Nieuw Beijerland 1630 10/ 7-1248948 8 2 15.11.45 1126,457 683,8
88 N. Barendregt Strijen 1675 12/ 8-1086148 10 2 15.11.03 1124,658 680,1
89 T.D. Hubregtse Klaaswaal 1614 27/ 7-1238163 21 9 15.11.34 1123,853 676,5
90 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1758 17/ 8-5166756V 3 2 15.17.01 1123,117 672,8
91 Janine Gielen Maasdam 1758 5/1 8-1038500 2 321,637 15.16.24 1123,031 669,1
92 C.M. Troost Oud Beijerland 1614 20/ 8-5179742V 16 3 15.15.37 1122,253 665,4
93 Comb FJenNvanderWiel Rotterdam 1652 5/1 4-1037192V 2 331,305 15.25.21 1121,738 661,8
94 T.B. Doolaard Mijnsheerenland 1614 16/ 8-1073446 7 3 15.14.10 1121,730 658,1
95 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 40/ 8-5125055V 31 12 15.22.08 1121,667 654,4
96 C.M. Troost Oud Beijerland 1614 20/ 8-1125765 10 4 15.15.46 1121,664 650,7
97 M.C. de Zeeuw s-Gravendeel 1703 24/ 8-1092012 10 2 15.15.56 1120,850 647,1
98 G. van Gelder Rotterdam 1648 10/4 6-1502692 7 327,665 15.22.28 1120,348 643,4
99 J.J. van der Heiden Numansdorp 1625 15/ 4-1024477 4 3 15.09.29 1119,840 639,7
100 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 40/ 8-5124953V 36 13 15.22.42 1119,496 636,0

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Top