Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 5>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Afd. 5 Sam Hoeksche Waard   

M19 vanuit Pt.St.Maxence gelost op 14-05-22 om 08.15 Weer: Onbewolkt VA Stil (0) 13 graden.
Coordinaten: +4918140 / +0234420 Aantal deelnemers: 124 Met 3762 duiven in Concours

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten  Verschil
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ====== ========
1 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 36/27 1-7053536V 5 317,506 11.50.37 1472,547 1000,0 00:00:00
2 G.J. van Dijk Hoogvliet 1648 24/15 1-1173735V 13 310,128 11.46.00 1469,799 999,2 00:00:24
3 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1738 70/44 0-1520122V 22 311,376 11.46.55 1469,330 998,4 00:00:28
4 J. & W. Molendijk Strijen 1675 66/42 1-1178133V 38 307,372 11.46.12 1455,359 997,6 00:02:33
5 J. & W. Molendijk Strijen 1675 66/ 0-1480935V 7 2 11.46.47 1451,350 996,8 00:03:09
6 Comb A & J Oorbeek Nieuw Beijerland 1630 19/11 0-1470714 6 305,411 11.45.29 1450,933 996,0 00:03:13
7 C. Jongsma Strijen 1675 33/21 0-1481055 9 305,213 11.45.43 1448,451 995,2 00:03:35
8 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1738 38/25 0-1520174V 7 311,376 11.50.49 1442,778 994,4 00:04:27
9 Fam. Notenboom Numansdorp 1625 25/14 0-1468535 21 301,802 11.44.12 1442,646 993,6 00:04:28
10 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1738 70/ 1-1206182 36 2 11.50.52 1442,444 992,8 00:04:30
11 Tom Eijsbertse Numansdorp 1625 77/34 1-1167544 35 301,404 11.44.28 1438,894 992,0 00:05:03
12 J. & W. Molendijk Strijen 1675 66/ 1-1178063V 47 3 11.49.45 1431,301 991,2 00:06:13
13 Tom Eijsbertse Numansdorp 1625 77/ 1-1167571V 76 2 11.45.53 1429,228 990,4 00:06:32
14 Gebr. Barth s-Gravendeel 1703 28/18 6-3649935 1 311,002 11.52.41 1428,690 989,6 00:06:37
15 Mo & Janine Gielen Maasdam 1758 30/17 0-1520803 20 310,644 11.52.26 1428,684 988,8 00:06:37
16 Comb A & J Oorbeek Nieuw Beijerland 1630 19/ 9-1641411V 1 2 11.48.56 1427,536 988,0 00:06:48
17 A.P. Overwater Strijen 1614 99/9 1-1159457 98 304,389 11.48.20 1426,823 987,2 00:06:55
18 A.Plaisier & co Oud Beijerland 1630 20/10 8-1073726V 2 308,787 11.51.27 1426,598 986,4 00:06:57
19 T.B. Doolaard Mijnsheerenland 1614 40/26 7-1249482 4 307,230 11.50.30 1425,663 985,6 00:07:05
20 Fam. Notenboom Numansdorp 1625 25/ 8-5126415 25 2 11.47.08 1422,697 984,8 00:07:33
21 J. & W. Molendijk Strijen 1675 66/ 0-1480761V 11 4 11.51.11 1421,811 984,1 00:07:42
22 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1738 38/ 9-1692529V 1 2 11.54.05 1421,265 983,3 00:07:47
23 Mo & Janine Gielen Maasdam 1758 30/ 1-1216847V 3 2 11.53.42 1420,409 982,5 00:07:55
24 Mo & Janine Gielen Maasdam 1758 30/ 0-1520808V 7 3 11.53.45 1420,084 981,7 00:07:58
25 Notenboom/Bustraan Numansdorp 1625 9/6 0-1533241 6 301,802 11.47.39 1419,241 980,9 00:08:06
26 T.D. Hubregtse Klaaswaal 1614 42/22 7-1238004V 23 304,986 11.49.56 1418,980 980,1 00:08:08
27 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 36/ 1-7053538 22 2 11.58.53 1418,175 979,3 00:08:16
28 Gebr. Barth s-Gravendeel 1703 28/ 9-1727765 18 2 11.54.20 1417,942 978,5 00:08:18
29 Wim van Es Oud Beijerland 1630 20/10 8-1073290V 5 309,003 11.52.57 1417,768 977,7 00:08:20
30 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1738 70/ 0-1520085V 24 3 11.54.38 1417,706 976,9 00:08:20
31 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1738 70/ 0-1520128V 21 4 11.54.38 1417,706 976,1 00:08:20
32 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 36/ 9-1619975 29 3 11.58.58 1417,647 975,3 00:08:21
33 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1738 70/ 0-1520043V 8 5 11.54.40 1417,491 974,5 00:08:22
34 Gebr. van Oort Klaaswaal 1614 81/55 9-1629346V 2 304,213 11.49.40 1417,036 973,7 00:08:27
35 Fam Charite Strijensas 1703 36/13 1-1171325 15 306,380 11.51.14 1416,894 972,9 00:08:28
36 P.C. van Gelder Rotterdam 1602 36/ 1-1151107V 4 4 11.59.07 1416,698 972,1 00:08:30
37 W.L. van Nederpelt Klaaswaal 1614 27/13 0-1459843 1 304,164 11.49.42 1416,667 971,3 00:08:30
38 Gebr. van Oort Klaaswaal 1614 81/ 1-1160571 40 2 11.49.45 1416,486 970,5 00:08:32
39 Gebr. Barth s-Gravendeel 1703 28/ 0-1485108 11 3 11.54.41 1415,683 969,7 00:08:40
40 N.E. Helmus Strijen 1675 13/7 1-1178309 10 305,077 11.50.31 1415,561 968,9 00:08:41
41 G.J. van Dijk Hoogvliet 1648 24/ 1-1173730V 23 2 11.54.09 1415,138 968,1 00:08:45
42 Kamerman-Bestebreur Heinenoord 1758 33/16 0-1521007V 2 311,866 11.55.29 1414,466 967,3 00:08:51
43 H.J. van der Hoek Rhoon 1648 62/40 1-1173519V 22 312,093 11.55.40 1414,319 966,5 00:08:53
44 G.J. van Dijk Hoogvliet 1648 24/ 9-1646778V 22 3 11.54.17 1414,278 965,7 00:08:53
45 Tom Eijsbertse Numansdorp 1625 77/ 0-1468794V 2 3 11.48.28 1411,932 964,9 00:09:15
46 A v.d.Linden & Zn Numansdorp 1625 27/14 9-1639185 1 301,538 11.48.34 1411,907 964,1 00:09:16
47 R.v.Gelder Rotterdam 1602 60/41 0-1477847 54 320,926 12.02.22 1411,492 963,3 00:09:20
48 A. Oorbeek-De Vroedt Nieuw Beijerland 1630 7/5 1-1169623V 4 305,411 11.51.31 1410,554 962,5 00:09:29
49 C. Jongsma Strijen 1675 33/ 9-1650634 5 2 11.51.23 1410,518 961,7 00:09:29
50 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1738 38/ 9-1692535V 9 3 11.55.48 1410,215 960,9 00:09:32
51 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1738 70/ 0-1520080 62 6 11.55.48 1410,215 960,1 00:09:32
52 Fam. Notenboom Numansdorp 1625 25/ 9-1639163 22 3 11.49.01 1410,178 959,3 00:09:32
53 Gebr. van Oort Klaaswaal 1614 81/ 1-1160506 3 3 11.50.43 1410,139 958,5 00:09:33
54 Gebr. van Oort Klaaswaal 1614 81/ 1-1160617 43 4 11.50.46 1409,813 957,7 00:09:36
55 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1738 38/ 9-7007595 3 4 11.56.08 1408,090 956,9 00:09:52
56 Van Oort-Molhoek Numansdorp 1614 20/14 0-1460739V 2 301,647 11.49.17 1407,607 956,1 00:09:57
57 T.B. Doolaard Mijnsheerenland 1614 40/ 0-1460256 13 2 11.53.16 1407,592 955,3 00:09:57
58 Batenburg v.d. Merwe Klaaswaal 1675 150/61 1-1177105 4 304,115 11.51.04 1407,504 954,5 00:09:58
59 Robert Saalmink Oud Beijerland 1614 30/21 1-7053721 10 308,654 11.54.19 1407,334 953,7 00:09:59
60 Robert Saalmink Oud Beijerland 1614 30/ 0-1468541 13 2 11.54.22 1407,013 953,0 00:10:03
61 Batenburg v.d. Merwe Klaaswaal 1675 150/ 0-4157129 1 2 11.51.09 1406,961 952,2 00:10:03
62 Fam. Notenboom Numansdorp 1625 25/ 6-1492843V 1 4 11.49.35 1406,454 951,4 00:10:08
63 T.J. Vermaas Numansdorp 1625 17/15 0-1468999 2 302,067 11.49.52 1405,827 950,6 00:10:14
64 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1738 70/ 1-1206171 15 7 11.56.34 1405,336 949,8 00:10:19
65 Kamerman-Bestebreur Heinenoord 1758 33/ 0-1519965V 7 2 11.56.57 1405,119 949,0 00:10:21
66 Gebr. van Oort Klaaswaal 1614 81/ 1-7053691 35 5 11.51.32 1404,821 948,2 00:10:24
67 L. Wols Hoogvliet 1648 45/40 1-1174681V 30 312,124 11.57.20 1403,857 947,4 00:10:33
68 C. Jongsma Strijen 1675 33/ 6-1508277 7 3 11.52.28 1403,492 946,6 00:10:37
69 Vermaas-Zevenbergen Mijnsheerenland 1758 14/11 7-1306699 1 311,064 11.56.39 1403,403 945,8 00:10:37
70 G. van Gelder Rotterdam 1648 19/10 1-1173817V 17 315,983 12.00.11 1403,223 945,0 00:10:39
71 R.Dekker Rotterdam 1602 23/14 0-1477715V 1 318,444 12.02.00 1402,835 944,2 00:10:43
72 Deunhouwer-Carver Strijen 1675 19/7 0-1749143 9 306,674 11.53.42 1402,258 943,4 00:10:48
73 J. & W. Molendijk Strijen 1675 66/ 0-1480822V 42 5 11.54.12 1402,244 942,6 00:10:49
74 Gebr. Barth s-Gravendeel 1703 28/ 0-1485129 8 4 11.56.48 1402,173 941,8 00:10:49
75 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1738 70/ 1-1206178 40 8 11.57.05 1402,066 941,0 00:10:50
76 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1738 70/ 9-1692447V 1 9 11.57.14 1401,120 940,2 00:11:00
77 A.J. v.d. Lusdonk Rotterdam 1602 32/21 9-1620873V 1 319,511 12.03.03 1401,056 939,4 00:11:00
78 Jordy de Reus Numansdorp 1625 27/3 9-1639229V 1 301,538 11.50.20 1400,329 938,6 00:11:07
79 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1738 70/ 0-1520011V 3 10 11.57.23 1400,175 937,8 00:11:09
80 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1738 70/ 0-1520039 63 11 11.57.23 1400,175 937,0 00:11:09
81 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1738 38/ 9-1692553V 6 5 11.57.24 1400,070 936,2 00:11:10
82 G.J. van Dijk Hoogvliet 1648 24/ 1-1173731V 24 4 11.56.31 1400,019 935,4 00:11:10
83 Tom Eijsbertse Numansdorp 1625 77/ 1-1167602 3 4 11.50.21 1399,585 934,6 00:11:14
84 Comb A & J Oorbeek Nieuw Beijerland 1630 19/ 9-1641417V 11 3 11.53.14 1399,411 933,8 00:11:16
85 Notenboom/Bustraan Numansdorp 1625 9/ 1-1229966 7 2 11.50.40 1399,389 933,0 00:11:16
86 Piet Groeneweg Heinenoord 1614 44/23 0-1459254V 15 310,696 11.57.02 1399,315 932,2 00:11:17
87 A. Oorbeek-De Vroedt Nieuw Beijerland 1630 7/ 1-1169626V 6 2 11.53.16 1399,245 931,4 00:11:18
88 L. Wols Hoogvliet 1648 45/ 0-1476636 2 2 11.58.08 1398,824 930,6 00:11:22
89 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1738 70/ 1-1206184 13 12 11.57.42 1398,184 929,8 00:11:28
90 Aad van Berkel Rotterdam 1602 48/28 1-1150790V 45 315,547 12.00.45 1397,771 929,0 00:11:32
91 Kamerman-Bestebreur Heinenoord 1758 33/ 1-1216891 18 3 11.58.09 1397,563 928,2 00:11:34
92 Aad van Berkel Rotterdam 1602 48/ 0-1478054V 46 2 12.00.50 1397,255 927,4 00:11:37
93 Aad van Berkel Rotterdam 1602 48/ 1-1150814V 38 3 12.00.54 1396,842 926,6 00:11:41
94 Gebr. van Oort Klaaswaal 1614 81/ 1-1160498 24 6 11.52.49 1396,545 925,8 00:11:44
95 H.J. van der Hoek Rhoon 1648 62/ 0-1476254 51 2 11.58.32 1396,181 925,0 00:11:48
96 T.D. Hubregtse Klaaswaal 1614 42/ 8-1062721V 7 2 11.53.27 1396,137 924,2 00:11:48
97 J. & W. Molendijk Strijen 1675 66/ 8-5175469 30 6 11.55.12 1395,876 923,4 00:11:51
98 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1738 38/ 1-1206277 30 6 11.58.05 1395,781 922,6 00:11:52
99 Reedijk&Jongekrijg Puttershoek 1738 38/ 9-1692534V 2 7 11.58.06 1395,677 921,9 00:11:53
100 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1738 70/ 0-1520002 2 13 11.58.08 1395,469 921,1 00:11:55

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Top