Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Uitslag Afd. 5 Rayon Oost   

M28 vanuit Nanteuil gelost op 13-07-19 om 10.30 Coordinaten: +4908120 / +0246360
Aantal deelnemers: 285 Aantal duiven in concours: 3506

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten 
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ======
1 Jaap den Uil Hardinxveld Giesse 1735 10/7 8-1112122V 4 333,537 15.07.30 1201,931 1000,0
2 Gwen v/d Merwe Dordrecht 1717 8/6 8-5129342 1 326,624 15.03.08 1195,839 998,9
3 C. de Boon Hardinxveld Giesse 1735 10/4 6-1553639 1 333,039 15.09.48 1190,273 997,7
4 L. de Groot Stolwijk 1730 31/17 8-5130272V 15 344,530 15.19.30 1190,020 996,6
5 Roodnat & Middelkoop Alblasserdam 1705 29/16 8-1093422 18 331,741 15.09.01 1188,961 995,4
6 Joh. L. Bol Nieuwerkerk A/D Ij 1768 10/9 8-5193829V 4 341,050 15.17.14 1187,298 994,3
7 W.J. Noorlander Krimpen A/D Ijssel 1617 10/5 8-1065556 1 334,823 15.12.06 1186,894 993,2
8 S. Ligthart & Zn. Krimpen a/d IJssel 1617 10/6 8-1081491 8 334,840 15.12.17 1186,183 992,0
9 W.A. de Bruijn Reeuwijk 1714 39/21 8-5193469 13 352,546 15.27.30 1184,966 990,9
10 G. Starreveld Moordrecht 1734 15/7 7-1288679V 14 344,335 15.20.44 1184,364 989,7
11 L. de Groot Stolwijk 1730 31/ 8-1108573V 1 2 15.20.58 1184,022 988,6
12 C. Jongsma Strijen 1675 28/8 8-1086080 12 316,073 14.57.03 1183,532 987,5
13 S.& P. van Helden Hardinxveld Giesse 1735 7/5 8-1111855V 1 333,652 15.11.55 1183,512 986,3
14 Gebr. Epping Gouda 1730 27/12 8-5129057 24 347,843 15.24.14 1182,201 985,2
15 T. Hubers Papendrecht 1756 19/9 7-1305814 3 328,837 15.08.12 1181,947 984,0
16 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 1758 10/7 7-1307070V 3 322,353 15.02.48 1181,647 982,9
17 A.H. Ros Ridderkerk 1738 6/5 5-1721852V 2 331,230 15.10.24 1181,275 981,8
18 C.van Gelder Ridderkerk 1738 10/7 7-1292159V 3 330,087 15.09.28 1181,067 980,6
19 P de Wit Bodegraven 1714 11/7 7-1278759 7 356,438 15.32.08 1179,678 979,5
20 A. van Hofwegen Papendrecht 1756 8/4 8-1127278 1 328,718 15.08.40 1179,610 978,3
21 Ad Ruitenbeek Lekkerkerk 1746 18/9 8-1066080V 4 338,087 15.16.37 1179,579 977,2
22 L.M.A. Baardman Hardinxveld Giesse 1735 35/12 8-5130920V 17 333,829 15.13.14 1178,569 976,1
23 C.A. Kouwenhoven Ridderkerk 1602 2/1 8-3851768 2 328,290 15.08.39 1178,145 974,9
24 L.M.A. Baardman Hardinxveld Giesse 1735 35/ 6-1537532V 4 2 15.13.38 1176,907 973,8
25 Gwen v/d Merwe Dordrecht 1717 8/ 8-5129325 8 2 15.07.35 1176,669 972,6
26 Gebr. Lugthart Gouda 1730 20/10 7-1285940 2 346,971 15.25.02 1176,040 971,5
27 P de Wit Bodegraven 1714 11/ 7-1278758 8 2 15.33.06 1175,915 970,4
28 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 40/20 8-5124997 40 327,676 15.09.04 1174,187 969,2
29 A. van den Berg Krimpen a/d Lek 1741 9/7 7-1294791V 5 333,873 15.14.22 1174,091 968,1
30 Gwen v/d Merwe Dordrecht 1717 8/ 7-1280556V 2 3 15.08.12 1174,060 966,9
31 T. Hubers Papendrecht 1756 19/ 5-1735127 10 2 15.10.05 1174,000 965,8
32 Roodnat & Middelkoop Alblasserdam 1705 29/ 8-1093446 1 2 15.12.46 1173,193 964,7
33 Roodnat & Middelkoop Alblasserdam 1705 29/ 8-1093449V 22 3 15.12.51 1172,848 963,5
34 J.J. Eskes Streefkerk 1763 28/18 8-5132605V 15 338,406 15.18.35 1172,639 962,4
35 T.J. Vermaas Numansdorp 1625 9/2 7-1246691 1 313,173 14.57.09 1172,272 961,2
36 Gebr. v.d. Heuvel Gouderak 1734 18/12 8-1110951V 3 343,002 15.22.36 1172,257 960,1
37 W.A. de Bruijn Reeuwijk 1714 39/ 8-6168012 20 2 15.30.50 1171,837 959,0
38 B. Ooyen Dordrecht 1718 18/9 7-1282304V 9 325,593 15.07.51 1171,823 957,8
39 C. van Es Dordrecht 1717 10/4 6-1527268 2 321,317 15.04.18 1171,404 956,7
40 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 40/ 8-5124942V 37 2 15.09.46 1171,249 955,5
41 Ton van den Hoogen Gouda 1730 22/17 8-5198502 20 348,469 15.27.33 1171,062 954,4
42 S. Minovgioudis Alblasserdam 1705 26/13 8-1092671 6 331,616 15.13.19 1170,478 953,2
43 Ton van den Hoogen Gouda 1730 22/ 8-1109661 16 2 15.27.45 1170,276 952,1
44 W.A. de Bruijn Reeuwijk 1714 39/ 8-6168002 6 3 15.31.22 1169,763 951,0
45 S. Minovgioudis Alblasserdam 1705 26/ 8-1092618 10 2 15.13.31 1169,652 949,8
46 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 40/ 8-5124960 1 3 15.10.12 1169,437 948,7
47 Comb.Burg & Waard Hendrik Ido Ambach 1738 12/8 7-1280486V 1 329,710 15.12.00 1169,183 947,5
48 H.P. van Wijngaarden Zwijndrecht 1770 13/9 8-1136538V 13 325,977 15.08.51 1169,005 946,4
49 C. Jongsma Strijen 1675 28/ 6-0002405 4 2 15.00.27 1168,654 945,3
50 Comb. v.Leeuwen & Zn Reeuwijk 1714 4/3 8-5129292V 3 351,671 15.30.55 1168,607 944,1
51 P. Punt Hardinxveld Giesse 1735 10/7 8-1110961V 1 333,640 15.15.52 1167,054 943,0
52 L. de Groot Stolwijk 1730 31/ 7-1285420 27 3 15.25.14 1166,975 941,8
53 J.J. Eskes Streefkerk 1763 28/ 7-1308262V 7 2 15.20.03 1166,710 940,7
54 J.K. Ouwerkerk Lekkerkerk 1746 10/6 8-1119245V 2 335,412 15.17.30 1166,651 939,6
55 J.K. Ouwerkerk Lekkerkerk 1746 10/ 7-1296483 1 2 15.17.33 1166,448 938,4
56 H.C. Spiering Krimpen a/d Lek 1746 15/5 8-1118441V 5 333,904 15.16.17 1166,340 937,3
57 J. de Borst Gouda 1730 17/8 8-5130363 3 347,236 15.27.52 1165,741 936,1
58 A. Dekker Moordrecht 1749 14/6 8-1108932 1 343,995 15.25.06 1165,629 935,0
59 Ton van den Hoogen Gouda 1730 22/ 8-1109617V 8 3 15.28.57 1165,578 933,9
60 A. van Gelder Ridderkerk 1738 11/6 8-3851968V 1 330,087 15.13.13 1165,486 932,7
61 Peter van de Merwe Dordrecht 1717 12/7 8-5129511V 1 326,624 15.10.16 1165,401 931,6
62 Roodnat & Middelkoop Alblasserdam 1705 29/ 8-1092304 27 4 15.14.48 1164,817 930,4
63 Max van Dongen Sliedrecht 1735 13/2 7-1289276 5 330,091 15.13.36 1163,929 929,3
64 P. v.d. Breevaart Heerjansdam 1602 10/7 6-1474412 1 326,242 15.10.24 1163,488 928,2
65 D. de Jong Ridderkerk 1633 10/5 5-1657042V 9 332,055 15.15.23 1163,476 927,0
66 W.A. de Bruijn Reeuwijk 1714 39/ 8-6168014 5 4 15.33.00 1163,458 925,9
67 Gebr. v.d. Heuvel Gouderak 1734 18/ 7-1285513V 1 2 15.24.49 1163,443 924,7
68 Jaap den Uil Hardinxveld Giesse 1735 10/ 8-5130907 9 2 15.16.41 1163,430 923,6
69 W.A. de Bruijn Reeuwijk 1714 39/ 8-6168025 15 5 15.33.04 1163,202 922,5
70 W.A. de Bruijn Reeuwijk 1714 39/ 8-5193472 28 6 15.33.06 1163,074 921,3
71 W.A. de Bruijn Reeuwijk 1714 39/ 8-5129110 21 7 15.33.06 1163,074 920,2
72 A. Dekker Moordrecht 1749 14/ 5-1726573 9 2 15.25.48 1162,871 919,0
73 Luuk Blaauw Barendrecht 1602 40/ 8-5125081V 27 4 15.11.49 1162,729 917,9
74 Comb. Strijker Hardinxveld Giesse 1735 15/7 8-1755800 4 333,040 15.16.26 1162,710 916,8
75 Leo Snijder Nieuw-Lekkerland 1763 10/4 8-1124051V 1 333,654 15.16.57 1162,697 915,6
76 C. Broekhuisen Jr. Gouda 1732 8/6 8-1108415V 8 347,481 15.28.53 1162,538 914,5
77 C. Molenaar Lekkerkerk 1746 18/10 8-1119326V 12 335,613 15.18.41 1162,503 913,3
78 A.D. van der Wal Groot Ammers 1763 17/6 6-1555860 2 342,258 15.24.25 1162,493 912,2
79 G. Starreveld Moordrecht 1734 15/ 7-1288643V 11 2 15.26.19 1162,048 911,1
80 P. Muller Dordrecht 1718 15/10 6-1530214 1 325,997 15.10.34 1161,924 909,9
81 Ton van den Hoogen Gouda 1730 22/ 8-1109615 14 4 15.29.54 1161,886 908,8
82 J.K. Ouwerkerk Lekkerkerk 1746 10/ 8-1119237 9 3 15.18.41 1161,869 907,6
83 C. Molenaar Lekkerkerk 1746 18/ 8-1119350V 8 2 15.18.51 1161,832 906,5
84 C.van Gelder Ridderkerk 1738 10/ 8-5131266 10 2 15.14.10 1161,534 905,4
85 J. Wachtendonk Ouderkerk a/d IJss 1617 43/9 6-1487054V 27 339,880 15.22.40 1161,320 904,2
86 Gwen v/d Merwe Dordrecht 1717 8/ 8-5129356V 3 4 15.11.17 1161,191 903,1
87 L. de Groot Stolwijk 1730 31/ 8-1108514 19 4 15.26.49 1160,687 901,9
88 Ton van den Hoogen Gouda 1730 22/ 7-1286659 15 5 15.30.23 1160,017 900,8
89 Joh. L. Bol Nieuwerkerk A/D Ij 1768 10/ 7-1299694V 2 2 15.24.02 1159,841 899,7
90 Ton van den Hoogen Gouda 1730 22/ 8-5198510V 10 6 15.30.26 1159,824 898,5
91 Ton van den Hoogen Gouda 1730 22/ 8-5198485 19 7 15.30.28 1159,695 897,4
92 Vermaas-Zevenbergen Mijnsheerenland 1758 9/3 5-1736558 9 322,241 15.07.53 1159,626 896,2
93 Team Jansen Ouderkerk A/D Ijss 1615 8/4 8-5117976 5 338,007 15.21.31 1159,476 895,1
94 C. Jongsma Strijen 1675 28/ 8-1086056 20 3 15.02.36 1159,438 894,0
95 J. Mourik Gouderak 1734 20/11 8-5130703V 17 343,619 15.26.23 1159,372 892,8
96 L.H. Luyendijk Dordrecht 1717 10/6 8-1104512 4 326,450 15.11.36 1159,267 891,7
97 Nico van Noordenne Hardinxveld Giesse 1735 12/5 8-0105045 7 332,278 15.16.38 1159,237 890,5
98 L.M.A. Baardman Hardinxveld Giesse 1735 35/ 7-1290326V 23 3 15.17.58 1159,198 889,4
99 H.C. Spiering Krimpen a/d Lek 1746 15/ 8-1118447V 1 2 15.18.03 1159,186 888,3
100 S.& P. van Helden Hardinxveld Giesse 1735 7/ 8-1111830 2 2 15.17.54 1158,916 887,1

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Top