Designed by Compuclub
Compuclub Uitslag
Compuclub Uitslag
Vluchten aanstaand weekend
Actuele vluchten
Afd.11 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.11 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.11 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.11 Samenspel A 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.11 Samenspel A 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.11 Samenspel B 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.11 Samenspel B 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.11 Samenspel C 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.11 Samenspel C 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.11 Samenspel D 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.11 Samenspel D 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.11 Samenspel E 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.11 Samenspel E 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.11 Samenspel F 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.11 Samenspel F 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.11 District 1 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.11 District 1 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.11 District 1 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.11 District 2 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.11 District 2 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.11 District 2 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.11 District 3 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.11 District 3 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.11 District 3 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.11 CCG Noorden 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.11 CCG Noorden 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.11 CCG Noorden 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.11 CCG Frisia West 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.11 CCG Frisia West 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.11 CCG Frisia West 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.11 CCG Frisia Oost 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.11 CCG Frisia Oost 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.11 CCG Frisia Oost 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.11 CCG Kuststrook 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.11 CCG Kuststrook 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.11 CCG Kuststrook 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.11 CCG West 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.11 CCG West 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.11 CCG West 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.11 CCG Driesprong 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.11 CCG Driesprong 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.11 CCG Driesprong 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.11 CCG Walden 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.11 CCG Walden 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.11 CCG Walden 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Vluchten van vorige week
Afd.11 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.11 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.11 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.11 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.11 Ladies League 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.11 Ladies League 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.11 Samenspel A 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.11 Samenspel A 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.11 Samenspel B 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.11 Samenspel B 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.11 Samenspel C 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.11 Samenspel C 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.11 Samenspel D 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.11 Samenspel D 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.11 Samenspel E 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.11 Samenspel E 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.11 Samenspel F 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.11 Samenspel F 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.11 Samenspel A1 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.11 Samenspel A2 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.11 Samenspel B1 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.11 Samenspel C1 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.11 Samenspel D1 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.11 Samenspel D2 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.11 Samenspel E1 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.11 Samenspel E2 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.11 Samenspel F1 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.11 Samenspel F2 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.11 District 1 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.11 District 1 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.11 District 1 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.11 District 1 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.11 District 2 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.11 District 2 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.11 District 2 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.11 District 2 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.11 District 3 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.11 District 3 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.11 District 3 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.11 District 3 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.11 Friese Fondclub 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.11 Friese Fondclub 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.11 Friese Fondclub Oost 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.11 Friese Fondclub West 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.11 CCG Noorden 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.11 CCG Noorden 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.11 CCG Noorden 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.11 CCG Noorden 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.11 CCG Frisia West 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.11 CCG Frisia West 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.11 CCG Frisia West 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madeleine
Afd.11 CCG Frisia West 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.11 CCG Frisia Oost 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.11 CCG Frisia Oost 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.11 CCG Frisia Oost 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madeleine
Afd.11 CCG Frisia Oost 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.11 CCG Kuststrook 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.11 CCG Kuststrook 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.11 CCG Kuststrook 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.11 CCG Kuststrook 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.11 CCG West 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.11 CCG West 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.11 CCG West 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.11 CCG West 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.11 CCG Driesprong 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.11 CCG Driesprong 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.11 CCG Driesprong 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.11 CCG Driesprong 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.11 CCG Walden 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.11 CCG Walden 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.11 CCG Walden 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.11 CCG Walden 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Ontbrekende verenigings DW bestanden
Vorige  Afdeling 11  Alle Afdelingen