Designed by Compuclub
Compuclub Uitslag
Compuclub Uitslag
Vluchten aanstaand weekend
Actuele vluchten
Afd.10 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.10 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.10 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.10 Rayon 1-4 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.10 Rayon 1-4 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.10 Rayon 1-4 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.10 Rayon 5-8 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.10 Rayon 5-8 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.10 Rayon 5-8 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.10 Rayon 1 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.10 Rayon 1 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.10 Rayon 1 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.10 Rayon 2 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.10 Rayon 2 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.10 Rayon 2 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.10 CC G.C.C. 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.10 CC G.C.C. 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.10 CC G.C.C. 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.10 Rayon 3 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.10 Rayon 3 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.10 Rayon 3 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.10 Rayon 4 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.10 Rayon 4 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.10 Rayon 4 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.10 C.C. DOP 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.10 C.C. DOP 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.10 C.C. DOP 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.10 C.C. Drents Groningse Concours Combinatie 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.10 C.C. Drents Groningse Concours Combinatie 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.10 C.C. Drents Groningse Concours Combinatie 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.10 Rayon 5 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.10 Rayon 5 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.10 Rayon 5 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.10 Rayon 6 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.10 Rayon 6 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.10 Rayon 6 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.10 Rayon 7 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.10 Rayon 7 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.10 Rayon 7 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.10 Rayon 8 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.10 Rayon 8 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.10 Rayon 8 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.10 CC Reest en Vecht 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.10 CC Reest en Vecht 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.10 CC Reest en Vecht 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.10 CC ZuidOost 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd.10 CC ZuidOost 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.10 CC ZuidOost 19-06 09.45 M24 Arlon 2
Afd.10 Rayon 1-2 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.10 Rayon 3-4 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.10 Rayon 5-6 19-06 07.15 E24 Lorris
Afd.10 Rayon 7-8 19-06 07.15 E24 Lorris
Vluchten van vorige week
Afd.10 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.10 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.10 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.10 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.10 Rayon 1-4 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.10 Rayon 1-4 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.10 Rayon 1-4 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.10 Rayon 1-4 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.10 Rayon 5-8 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.10 Rayon 5-8 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.10 Rayon 5-8 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.10 Rayon 5-8 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd. 10 Ladies League 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd. 10 Ladies League 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madeleine
Afd. 10 Ladies League 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.10 Rayon 1 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.10 Rayon 1 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.10 Rayon 1 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.10 Rayon 1 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.10 Rayon 2 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.10 Rayon 2 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.10 Rayon 2 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.10 Rayon 2 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.10 CC G.C.C. 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.10 CC G.C.C. 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.10 CC G.C.C. 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.10 CC G.C.C. 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.10 Rayon 3 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.10 Rayon 3 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.10 Rayon 3 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.10 Rayon 3 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.10 Rayon 4 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.10 Rayon 4 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.10 Rayon 4 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.10 Rayon 4 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.10 C.C. DOP 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.10 C.C. DOP 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.10 C.C. DOP 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.10 C.C. DOP 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.10 C.C. Drents Groningse Concours Combinatie 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.10 C.C. Drents Groningse Concours Combinatie 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.10 C.C. Drents Groningse Concours Combinatie 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.10 C.C. Drents Groningse Concours Combinatie 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.10 Rayon 5 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.10 Rayon 5 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.10 Rayon 5 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.10 Rayon 5 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.10 Rayon 6 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.10 Rayon 6 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.10 Rayon 6 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.10 Rayon 6 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.10 Rayon 7 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.10 Rayon 7 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.10 Rayon 7 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.10 Rayon 7 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.10 Rayon 8 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.10 Rayon 8 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.10 Rayon 8 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.10 Rayon 8 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.10 CC Reest en Vecht 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.10 CC Reest en Vecht 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.10 CC Reest en Vecht 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.10 CC Reest en Vecht 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.10 CC ZuidOost 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.10 CC ZuidOost 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.10 CC ZuidOost 13-06 07.00 M23 Chimay rue Madelein
Afd.10 CC ZuidOost 06-06 13.45 V22 Sittard 2020
Afd.10 Fondclub Noord Nederland Rayon Noord 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.10 Fondclub Noord Nederland Rayon Zuid 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd.10 Fondclub Noord Nederland Regio 1 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.10 Fondclub Noord Nederland Regio 2 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.10 Fondclub Noord Nederland Regio 3 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.10 Fondclub Noord Nederland Regio 4 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.10 Rayon 1-2 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.10 Rayon 3-4 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.10 Rayon 5-6 06-06 09.30 E22 Sens 2
Afd.10 Rayon 7-8 06-06 09.30 E22 Sens 2
Ontbrekende verenigings DW bestanden
Vorige  Afdeling 10  Alle Afdelingen