Designed by Compuclub
Compuclub Uitslag
Compuclub Uitslag
Vluchten aanstaand weekend
Actuele vluchten
Afd. 7 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd. 7 19-06 09.45 E24 Vierzon.
Afd. 7 19-06 09.30 M24 Pt.St.Maxence
Afd. 7 Noord 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd. 7 Noord 19-06 09.45 E24 Vierzon.
Afd. 7 Noord 19-06 09.30 M24 Pt.St.Maxence
Afd. 7 Zuid 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd. 7 Zuid 19-06 09.45 E24 Vierzon.
Afd. 7 Zuid 19-06 09.30 M24 Pt.St.Maxence
Afd. 7 Regio A1 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd. 7 Regio A1 19-06 09.45 E24 Vierzon.
Afd. 7 Regio A1 19-06 09.30 M24 Pt.St.Maxence
Afd. 7 Regio A2 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd. 7 Regio A2 19-06 09.45 E24 Vierzon.
Afd. 7 Regio A2 19-06 09.30 M24 Pt.St.Maxence
Afd. 7 Regio B1 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd. 7 Regio B1 19-06 09.45 E24 Vierzon.
Afd. 7 Regio B1 19-06 09.30 M24 Pt.St.Maxence
Afd. 7 Regio B2 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd. 7 Regio B2 19-06 09.45 E24 Vierzon.
Afd. 7 Regio B2 19-06 09.30 M24 Pt.St.Maxence
Afd. 7 Regio C 18-06 15.30 A24 Perigueux
Afd. 7 Regio C 19-06 09.45 E24 Vierzon.
Afd. 7 Regio C 19-06 09.30 M24 Pt.St.Maxence
Vluchten van vorige week
Afd. 7 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 7 06-06 07.00 E22 Vierzon
Afd. 7 13-06 07.00 M23 Melun Andrezel
Afd. 7 06-06 09.00 V22 Peronne
Afd. 7 Noord 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 7 Noord 06-06 07.00 E22 Vierzon
Afd. 7 Noord 13-06 07.00 M23 Melun Andrezel
Afd. 7 Noord 06-06 09.00 V22 Peronne
Afd. 7 Zuid 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 7 Zuid 06-06 07.00 E22 Vierzon
Afd. 7 Zuid 13-06 07.00 M23 Melun Andrezel
Afd. 7 Zuid 06-06 09.00 V22 Peronne
Afd. 7 (Kampioensschaps Uitslag) 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 7 (Kampioensschaps Uitslag) 06-06 07.00 E22 Vierzon
Afd. 7 Ladies League 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 7 Ladies League 06-06 07.00 E22 Vierzon
Afd. 7 Ladies League 13-06 07.00 M23 Melun Andrezel
Afd. 7 Ladies League 06-06 09.00 V22 Peronne
Afd. 7 Noord Ladies League 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 7 Noord Ladies League 06-06 07.00 E22 Vierzon
Afd. 7 Noord Ladies League 13-06 07.00 M23 Melun Andrezel
Afd. 7 Noord Ladies League 06-06 09.00 V22 Peronne
Afd. 7 Zuid Ladies League 06-06 07.00 E22 Vierzon
Afd. 7 Zuid Ladies League 13-06 07.00 M23 Melun Andrezel
Afd. 7 Zuid Ladies League 06-06 09.00 V22 Peronne
Afd. 7 Noord (Kamp Uitslag) 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 7 Noord (Kamp Uitslag) 06-06 07.00 E22 Vierzon
Afd. 7 Noord (Kamp Uitslag) 13-06 07.00 M23 Melun Andrezel
Afd. 7 Noord (Kamp Uitslag) 06-06 09.00 V22 Peronne
Afd. 7 Regio A1 (Kamp Uitslag) 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 7 Regio A1 (Kamp Uitslag) 06-06 07.00 E22 Vierzon
Afd. 7 Regio A1 (Kamp Uitslag) 13-06 07.00 M23 Melun Andrezel
Afd. 7 Regio A1 (Kamp Uitslag) 06-06 09.00 V22 Peronne
Afd. 7 Regio A2 (Kamp Uitslag) 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 7 Regio A2 (Kamp Uitslag) 06-06 07.00 E22 Vierzon
Afd. 7 Regio A2 (Kamp Uitslag) 13-06 07.00 M23 Melun Andrezel
Afd. 7 Regio A2 (Kamp Uitslag) 06-06 09.00 V22 Peronne
Afd. 7 Zuid (Kamp Uitslag) 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 7 Zuid (Kamp Uitslag) 06-06 07.00 E22 Vierzon
Afd. 7 Zuid (Kamp Uitslag) 13-06 07.00 M23 Melun Andrezel
Afd. 7 Zuid (Kamp Uitslag) 06-06 09.00 V22 Peronne
Afd. 7 Regio B1 (Kamp Uitslag) 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 7 Regio B1 (Kamp Uitslag) 06-06 07.00 E22 Vierzon
Afd. 7 Regio B1 (Kamp Uitslag) 13-06 07.00 M23 Melun Andrezel
Afd. 7 Regio B1 (Kamp Uitslag) 06-06 09.00 V22 Peronne
Afd. 7 Regio B2 (Kamp Uitslag) 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 7 Regio B2 (Kamp Uitslag) 06-06 07.00 E22 Vierzon
Afd. 7 Regio B2 (Kamp Uitslag) 13-06 07.00 M23 Melun Andrezel
Afd. 7 Regio B2 (Kamp Uitslag) 06-06 09.00 V22 Peronne
Afd. 7 Regio C (Kamp Uitslag) 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 7 Regio C (Kamp Uitslag) 06-06 07.00 E22 Vierzon
Afd. 7 Regio C (Kamp Uitslag) 13-06 07.00 M23 Melun Andrezel
Afd. 7 Regio C (Kamp Uitslag) 06-06 09.00 V22 Peronne
Afd. 7 Fondclub Utrecht e.o. 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 7 Fondclub Utrecht e.o. 06-06 07.00 E22 Vierzon
Afd. 7 Regio A1 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 7 Regio A1 06-06 07.00 E22 Vierzon
Afd. 7 Regio A1 13-06 07.00 M23 Melun Andrezel
Afd. 7 Regio A1 06-06 09.00 V22 Peronne
Afd. 7 Regio A2 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 7 Regio A2 06-06 07.00 E22 Vierzon
Afd. 7 Regio A2 13-06 07.00 M23 Melun Andrezel
Afd. 7 Regio A2 06-06 09.00 V22 Peronne
Afd. 7 Regio B1 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 7 Regio B1 06-06 07.00 E22 Vierzon
Afd. 7 Regio B1 13-06 07.00 M23 Melun Andrezel
Afd. 7 Regio B1 06-06 09.00 V22 Peronne
Afd. 7 Regio B2 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 7 Regio B2 06-06 07.00 E22 Vierzon
Afd. 7 Regio B2 13-06 07.00 M23 Melun Andrezel
Afd. 7 Regio B2 06-06 09.00 V22 Peronne
Afd. 7 Regio C 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 7 Regio C 06-06 07.00 E22 Vierzon
Afd. 7 Regio C 13-06 07.00 M23 Melun Andrezel
Afd. 7 Regio C 06-06 09.00 V22 Peronne
Ontbrekende verenigings DW bestanden
Vorige  Afdeling 7  Alle Afdelingen