Designed by Compuclub
Compuclub Uitslag
Compuclub Uitslag
Vluchten aanstaand weekend
Actuele vluchten
Afd. 2 18-06 15.00 A24 Bordeaux
Afd. 2 19-06 09.45 E24 Montlucon
Afd. 2 19-06 13.45 M24 Pointoise
Afd. 2 Rayon West 19-06 09.45 E24 Montlucon
Afd. 2 Rayon Oost 19-06 09.45 E24 Montlucon
Afd. 2 Rayon 1 ZUF 18-06 15.00 A24 Bordeaux
Afd. 2 Rayon 1 ZUF 19-06 09.45 E24 Montlucon
Afd. 2 Rayon 1 ZUF 19-06 13.45 M24 Pointoise
Afd. 2 Rayon 1 Kleine Westhoek 18-06 15.00 A24 Bordeaux
Afd. 2 Rayon 1 Kleine Westhoek 19-06 09.45 E24 Montlucon
Afd. 2 Rayon 1 Kleine Westhoek 19-06 13.45 M24 Pointoise
Afd. 2 Rayon 1 Mark - Vlietstreek 18-06 15.00 A24 Bordeaux
Afd. 2 Rayon 1 Mark - Vlietstreek 19-06 09.45 E24 Montlucon
Afd. 2 Rayon 1 Mark - Vlietstreek 19-06 13.45 M24 Pointoise
Afd. 2 Rayon 2 18-06 15.00 A24 Bordeaux
Afd. 2 Rayon 2 19-06 09.45 E24 Montlucon
Afd. 2 Rayon 2 19-06 13.45 M24 Pointoise
Afd. 2 Rayon 2 RCC Roosendaal 18-06 15.00 A24 Bordeaux
Afd. 2 Rayon 2 RCC Roosendaal 19-06 09.45 E24 Montlucon
Afd. 2 Rayon 2 RCC Roosendaal 19-06 13.45 M24 Pointoise
Afd. 2 Rayon 2 W en O 18-06 15.00 A24 Bordeaux
Afd. 2 Rayon 2 W en O 19-06 09.45 E24 Montlucon
Afd. 2 Rayon 2 W en O 19-06 13.45 M24 Pointoise
Afd. 2 Rayon 2 CC Westhoek'70 18-06 15.00 A24 Bordeaux
Afd. 2 Rayon 2 CC Westhoek'70 19-06 09.45 E24 Montlucon
Afd. 2 Rayon 2 CC Westhoek'70 19-06 13.45 M24 Pointoise
Afd. 2 Rayon 3 Union de Baronie 18-06 15.00 A24 Bordeaux
Afd. 2 Rayon 3 Union de Baronie 19-06 09.45 E24 Montlucon
Afd. 2 Rayon 3 Union de Baronie 19-06 13.45 M24 Pointoise
Afd. 2 Rayon 4 Union Rayon 4 18-06 15.00 A24 Bordeaux
Afd. 2 Rayon 4 Union Rayon 4 19-06 09.45 E24 Montlucon
Afd. 2 Rayon 4 Union Rayon 4 19-06 13.45 M24 Pointoise
Afd. 2 Rayon 4 Hart van Brabant 18-06 15.00 A24 Bordeaux
Afd. 2 Rayon 4 Hart van Brabant 19-06 09.45 E24 Montlucon
Afd. 2 Rayon 4 Hart van Brabant 19-06 13.45 M24 Pointoise
Afd. 2 Rayon 4 De Langstraat 18-06 15.00 A24 Bordeaux
Afd. 2 Rayon 4 De Langstraat 19-06 09.45 E24 Montlucon
Afd. 2 Rayon 4 De Langstraat 19-06 13.45 M24 Pointoise
Vluchten van vorige week
Afd. 2 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 2 06-06 07.15 E22 Argenton
Afd. 2 13-06 07.15 M23 Chateaudun
Afd. 2 06-06 06.55 V22 Pt.St.Maxence
Afd. 2 Rayon West 06-06 07.15 E22 Argenton
Afd. 2 Rayon Oost 06-06 07.15 E22 Argenton
Afd. 2 Ladies League 06-06 07.15 E22 Argenton
Afd. 2 Ladies League 13-06 07.15 M23 Chateaudun
Afd. 2 Ladies League 06-06 06.55 V22 Pt.St.Maxence
Afd. 2 JEUGD 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 2 JEUGD 06-06 07.15 E22 Argenton
Afd. 2 JEUGD 13-06 07.15 M23 Chateaudun
Afd. 2 JEUGD 06-06 06.55 V22 Pt.St.Maxence
Afd. 2 Rayon 1 ZUF 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 2 Rayon 1 ZUF 06-06 07.15 E22 Argenton
Afd. 2 Rayon 1 ZUF 13-06 07.15 M23 Chateaudun
Afd. 2 Rayon 1 ZUF 06-06 06.55 V22 Pt.St.Maxence
Afd. 2 Rayon 1 Kleine Westhoek 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 2 Rayon 1 Kleine Westhoek 06-06 07.15 E22 Argenton
Afd. 2 Rayon 1 Kleine Westhoek 13-06 07.15 M23 Chateaudun
Afd. 2 Rayon 1 Kleine Westhoek 06-06 06.55 V22 Pt.St.Maxence
Afd. 2 Rayon 1 Mark - Vlietstreek 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 2 Rayon 1 Mark - Vlietstreek 06-06 07.15 E22 Argenton
Afd. 2 Rayon 1 Mark - Vlietstreek 13-06 07.15 M23 Chateaudun
Afd. 2 Rayon 1 Mark - Vlietstreek 06-06 06.55 V22 Pt.St.Maxence
Afd. 2 Rayon 2 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 2 Rayon 2 06-06 07.15 E22 Argenton
Afd. 2 Rayon 2 13-06 07.15 M23 Chateaudun
Afd. 2 Rayon 2 06-06 06.55 V22 Pt.St.Maxence
Afd. 2 Rayon 2 RCC Roosendaal 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 2 Rayon 2 RCC Roosendaal 06-06 07.15 E22 Argenton
Afd. 2 Rayon 2 RCC Roosendaal 13-06 07.15 M23 Chateaudun
Afd. 2 Rayon 2 RCC Roosendaal 06-06 06.55 V22 Pt.St.Maxence
Afd. 2 Rayon 2 W en O 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 2 Rayon 2 W en O 06-06 07.15 E22 Argenton
Afd. 2 Rayon 2 W en O 13-06 07.15 M23 Chateaudun
Afd. 2 Rayon 2 W en O 06-06 06.55 V22 Pt.St.Maxence
Afd. 2 Rayon 2 CC Westhoek'70 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 2 Rayon 2 CC Westhoek'70 06-06 07.15 E22 Argenton
Afd. 2 Rayon 2 CC Westhoek'70 13-06 07.15 M23 Chateaudun
Afd. 2 Rayon 2 CC Westhoek'70 06-06 06.55 V22 Pt.St.Maxence
Afd. 2 Rayon 3 Union de Baronie 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 2 Rayon 3 Union de Baronie 06-06 07.15 E22 Argenton
Afd. 2 Rayon 3 Union de Baronie 13-06 07.15 M23 Chateaudun
Afd. 2 Rayon 3 Union de Baronie 06-06 06.55 V22 Pt.St.Maxence
Afd. 2 Rayon 4 Union Rayon 4 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 2 Rayon 4 Union Rayon 4 06-06 07.15 E22 ARGENTON
Afd. 2 Rayon 4 Union Rayon 4 13-06 07.15 M23 Chateaudun
Afd. 2 Rayon 4 Union Rayon 4 06-06 06.55 V22 Pt.St.Maxence
Afd. 2 Rayon 4 Hart van Brabant 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 2 Rayon 4 Hart van Brabant 06-06 07.15 E22 ARGENTON
Afd. 2 Rayon 4 Hart van Brabant 13-06 07.15 M23 Chateaudun
Afd. 2 Rayon 4 Hart van Brabant 06-06 06.55 V22 Pt.St.Maxence
Afd. 2 Rayon 4 De Langstraat 11-06 11.30 A23 St.Vincent
Afd. 2 Rayon 4 De Langstraat 06-06 07.15 E22 ARGENTON
Afd. 2 Rayon 4 De Langstraat 13-06 07.15 M23 Chateaudun
Afd. 2 Rayon 4 De Langstraat 06-06 06.55 V22 Pt.St.Maxence
Ontbrekende verenigings DW bestanden
Vorige  Afdeling 2  Alle Afdelingen