Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 8>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslagen

AFDELING 8

  • Kies een andere Afdelling.
  • Afd/Samenspelen/Kringen etc. uitslagen.
Vluchten aanstaand weekend Ingezonden
D - W  (Max)
Actuele vluchten Ingezonden
D - W  (Max)
Afd. 8 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 22  - 22  (74)
Afd. 8 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 54  - 54  (74)
Afd. 8 23-06-18 07.30 M25 Laon 73  - 73  (74)
Afd. 8 Noord 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 24  - 24  (35)
Afd. 8 Zuid 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 31  - 31  (40)
Afd. 8 NOR West 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 6  - 6  (16)
Afd. 8 NOR West 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 11  - 11  (16)
Afd. 8 NOR West 23-06-18 07.30 M25 Laon 16  - 16  (16)
Afd. 8 Noord West Kring 1 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 3  - 3  (8)
Afd. 8 Noord West Kring 1 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 6  - 6  (8)
Afd. 8 Noord West Kring 1 23-06-18 07.30 M25 Laon 8  - 8  (8)
Afd. 8 Noord West Kring 2 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 1  - 1  (3)
Afd. 8 Noord West Kring 2 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 3  - 3  (3)
Afd. 8 Noord West Kring 2 23-06-18 07.30 M25 Laon 3  - 3  (3)
Afd. 8 Noord West Kring 3 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 2  - 2  (5)
Afd. 8 Noord West Kring 3 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 2  - 2  (5)
Afd. 8 Noord West Kring 3 23-06-18 07.30 M25 Laon 5  - 5  (5)
Afd. 8 Noord West cc Wezep Hattemerbroek 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 1  - 1  (4)
Afd. 8 Noord West cc Wezep Hattemerbroek 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 3  - 3  (4)
Afd. 8 Noord West cc Wezep Hattemerbroek 23-06-18 07.30 M25 Laon 4  - 4  (4)
Afd. 8 NOR Oost 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 6  - 6  (19)
Afd. 8 NOR Oost 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 13  - 13  (19)
Afd. 8 NOR Oost 23-06-18 07.30 M25 Laon 19  - 19  (19)
Afd. 8 Noord Oost Kring 4 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 2  - 2  (6)
Afd. 8 Noord Oost Kring 4 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 4  - 4  (6)
Afd. 8 Noord Oost Kring 4 23-06-18 07.30 M25 Laon 6  - 6  (6)
Afd. 8 Noord Oost Kring 5 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 1  - 1  (6)
Afd. 8 Noord Oost Kring 5 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 3  - 3  (6)
Afd. 8 Noord Oost Kring 5 23-06-18 07.30 M25 Laon 6  - 6  (6)
Afd. 8 Noord Oost Kring 6 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 3  - 3  (7)
Afd. 8 Noord Oost Kring 6 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 6  - 6  (7)
Afd. 8 Noord Oost Kring 6 23-06-18 07.30 M25 Laon 7  - 7  (7)
Afd. 8 Zuid 3 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 3  - 3  (18)
Afd. 8 Zuid 3 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 16  - 16  (18)
Afd. 8 Zuid 3 23-06-18 07.30 M25 Laon 18  - 18  (18)
Afd. 8 Zuid 3 Kring 1 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 1  - 1  (6)
Afd. 8 Zuid 3 Kring 1 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 6  - 6  (6)
Afd. 8 Zuid 3 Kring 1 23-06-18 07.30 M25 Laon 6  - 6  (6)
Afd. 8 Zuid 3 Kring 2 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 1  - 1  (6)
Afd. 8 Zuid 3 Kring 2 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 5  - 5  (6)
Afd. 8 Zuid 3 Kring 2 23-06-18 07.30 M25 Laon 6  - 6  (6)
Afd. 8 Zuid 3 Kring 3 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 1  - 1  (6)
Afd. 8 Zuid 3 Kring 3 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 5  - 5  (6)
Afd. 8 Zuid 3 Kring 3 23-06-18 07.30 M25 Laon 6  - 6  (6)
Afd. 8 Zuid 3 cc R-I-E 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 1  - 1  (4)
Afd. 8 Zuid 3 cc R-I-E 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 3  - 3  (4)
Afd. 8 Zuid 3 cc R-I-E 23-06-18 07.30 M25 Laon 4  - 4  (4)
Afd. 8 Zuid 4 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 7  - 7  (21)
Afd. 8 Zuid 4 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 14  - 14  (21)
Afd. 8 Zuid 4 23-06-18 07.30 M25 Laon 20  - 20  (21)
Afd. 8 Zuid 4 Kring 1 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 2  - 2  (6)
Afd. 8 Zuid 4 Kring 1 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 4  - 4  (6)
Afd. 8 Zuid 4 Kring 1 23-06-18 07.30 M25 Laon 6  - 6  (6)
Afd. 8 Zuid 4 Kring 2 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 2  - 2  (7)
Afd. 8 Zuid 4 Kring 2 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 5  - 5  (7)
Afd. 8 Zuid 4 Kring 2 23-06-18 07.30 M25 Laon 7  - 7  (7)
Afd. 8 Zuid 4 Kring 3 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 3  - 3  (8)
Afd. 8 Zuid 4 Kring 3 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 5  - 5  (8)
Afd. 8 Zuid 4 Kring 3 23-06-18 07.30 M25 Laon 7  - 7  (8)
Afd. 8 Zuid 4 cc Lingewaard 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 1  - 1  (3)
Afd. 8 Zuid 4 cc Lingewaard 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 3  - 3  (3)
Afd. 8 Zuid 4 cc Lingewaard 23-06-18 07.30 M25 Laon 3  - 3  (3)
Vluchten van vorige week Ingezonden
D - W  (Max)
Afd. 8 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 8 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 8 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 8 Noord 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 8 Noord 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 8 Zuid 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 8 Zuid 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 8 NOR West 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 8 NOR West 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 8 NOR West 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 8 Noord West Kring 1 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 8 Noord West Kring 1 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 8 Noord West Kring 1 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 8 Noord West Kring 2 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 8 Noord West Kring 2 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 8 Noord West Kring 2 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 8 Noord West Kring 3 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 8 Noord West Kring 3 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 8 Noord West Kring 3 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 8 Fondclub Regio Noord 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 8 Fondclub Regio Noord 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 8 Noord West cc Wezep Hattemerbroek 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 8 Noord West cc Wezep Hattemerbroek 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 8 Noord West cc Wezep Hattemerbroek 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 8 Noord West cc Hulshorst-Nunspeet 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 8 Noord West cc Hulshorst-Nunspeet 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 8 Noord Midfond Union 10-06-18 11.30 M23 Laon   -    ( )
Afd. 8 Noord Midfond Union 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 8 Noord West Jeugd 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 8 NOR Oost 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 8 NOR Oost 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 8 Noord Oost Kring 4 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 8 Noord Oost Kring 4 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 8 Noord Oost Kring 5 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 8 Noord Oost Kring 5 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 8 Noord Oost Kring 6 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 8 Noord Oost Kring 6 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 8 Zuid 3 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 8 Zuid 3 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 8 Zuid 3 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 8 Zuid 3 Kring 1 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 8 Zuid 3 Kring 1 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 8 Zuid 3 Kring 1 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 8 Zuid 3 Kring 2 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 8 Zuid 3 Kring 2 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 8 Zuid 3 Kring 2 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 8 Zuid 3 Kring 3 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 8 Zuid 3 Kring 3 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 8 Zuid 3 Kring 3 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 8 Zuid 3 cc R-I-E 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 8 Zuid 3 cc R-I-E 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 8 Zuid 3 Jeugd 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 8 Zuid 4 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 8 Zuid 4 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 8 Zuid 4 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 8 Zuid 4 Kring 1 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 8 Zuid 4 Kring 1 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 8 Zuid 4 Kring 1 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 8 Zuid 4 Kring 2 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 8 Zuid 4 Kring 2 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 8 Zuid 4 Kring 2 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 8 Zuid 4 Kring 3 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 8 Zuid 4 Kring 3 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 8 Zuid 4 Kring 3 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 8 Zuid 4 cc Lingewaard 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 8 Zuid 4 cc Lingewaard 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 8 Zuid 4 cc Lingewaard 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 8 Zuid 4 Jeugd 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 8 Zuid 4 Midfond Evenementen Club 10-06-18 11.30 M23 Laon   -    ( )
Afd. 8 Zuid 4 Midfond Evenementen Club 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 8 Fondclub IJsselstreek 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 8 Fondclub IJsselstreek 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
       Ontbrekende verenigings-DW-bestanden  
       Ontbrekende verenigings-D-bestanden  
       Ontbrekende verenigings-W-bestanden Compuclub OntvUits [5.86]