Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 7>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslagen

AFDELING 7

  • Kies een andere Afdelling.
  • Afd/Samenspelen/Kringen etc. uitslagen.
Vluchten aanstaand weekend Ingezonden
D - W  (Max)
Actuele vluchten Ingezonden
D - W  (Max)
Afd. 7 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 15  - 16  (49)
Afd. 7 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 41  - 42  (49)
Afd. 7 23-06-18 07.45 V25 Peronne 48  - 48  (49)
Afd. 7 23-06-18 07.00 Z91 Pau 6  - 0  (49)
Afd. 7 Regio A 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 6  - 6  (21)
Afd. 7 Regio A 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 18  - 18  (21)
Afd. 7 Regio A 23-06-18 07.45 V25 Peronne 21  - 21  (21)
Afd. 7 Regio A 23-06-18 07.00 Z91 Pau 2  - 0  (21)
Afd. 7 Regio A1 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 4  - 4  (11)
Afd. 7 Regio A1 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 8  - 8  (11)
Afd. 7 Regio A1 23-06-18 07.45 V25 Peronne 11  - 11  (11)
Afd. 7 Regio A1 23-06-18 07.00 Z91 Pau 1  - 0  (11)
Afd. 7 Regio A2 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 2  - 2  (10)
Afd. 7 Regio A2 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 10  - 10  (10)
Afd. 7 Regio A2 23-06-18 07.45 V25 Peronne 10  - 10  (10)
Afd. 7 Regio A2 23-06-18 07.00 Z91 Pau 1  - 0  (10)
Afd. 7 Regio B 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 4  - 5  (17)
Afd. 7 Regio B 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 15  - 16  (17)
Afd. 7 Regio B 23-06-18 07.45 V25 Peronne 17  - 17  (17)
Afd. 7 Regio B 23-06-18 07.00 Z91 Pau 3  - 0  (17)
Afd. 7 Regio B1 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 1  - 2  (9)
Afd. 7 Regio B1 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 7  - 8  (9)
Afd. 7 Regio B1 23-06-18 07.45 V25 Peronne 9  - 9  (9)
Afd. 7 Regio B1 23-06-18 07.00 Z91 Pau 2  - 0  (9)
Afd. 7 Regio B2 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 3  - 3  (8)
Afd. 7 Regio B2 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 8  - 8  (8)
Afd. 7 Regio B2 23-06-18 07.45 V25 Peronne 8  - 8  (8)
Afd. 7 Regio B2 23-06-18 07.00 Z91 Pau 1  - 0  (8)
Afd. 7 Regio C 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 5  - 5  (11)
Afd. 7 Regio C 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 8  - 8  (11)
Afd. 7 Regio C 23-06-18 07.45 V25 Peronne 10  - 10  (11)
Afd. 7 Regio C 23-06-18 07.00 Z91 Pau 1  - 0  (11)
Afd. 7 Regio C1 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 2  - 2  (6)
Afd. 7 Regio C1 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 4  - 4  (6)
Afd. 7 Regio C1 23-06-18 07.45 V25 Peronne 5  - 5  (6)
Afd. 7 Regio C1 23-06-18 07.00 Z91 Pau 1  - 0  (6)
Afd. 7 Regio C2 22-06-18 14.00 A25 Perigueux 3  - 3  (5)
Afd. 7 Regio C2 23-06-18 07.00 E25 Chateaudun 4  - 4  (5)
Afd. 7 Regio C2 23-06-18 07.45 V25 Peronne 5  - 5  (5)
Afd. 7 Regio C2 23-06-18 07.00 Z91 Pau 0  - 0  (5)
Vluchten van vorige week Ingezonden
D - W  (Max)
Afd. 7 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 7 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 7 10-06-18 15.00 M23 Asse Zellik   -    ( )
Afd. 7 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 7 (Kampioensschaps Uitslag) 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 7 (Kampioensschaps Uitslag) 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 7 Regio A (Kamp Uitslag) 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 7 Regio A (Kamp Uitslag) 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 7 Regio A (Kamp Uitslag) 10-06-18 15.00 M23 Asse Zellik   -    ( )
Afd. 7 Regio A (Kamp Uitslag) 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 7 Regio A1 (Kamp Uitslag) 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 7 Regio A1 (Kamp Uitslag) 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 7 Regio A1 (Kamp Uitslag) 10-06-18 15.00 M23 Asse Zellik   -    ( )
Afd. 7 Regio A1 (Kamp Uitslag) 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 7 Regio A2 (Kamp Uitslag) 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 7 Regio A2 (Kamp Uitslag) 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 7 Regio A2 (Kamp Uitslag) 10-06-18 15.00 M23 Asse Zellik   -    ( )
Afd. 7 Regio A2 (Kamp Uitslag) 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 7 Regio B (Kamp Uitslag) 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 7 Regio B (Kamp Uitslag) 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 7 Regio B (Kamp Uitslag) 10-06-18 15.00 M23 Asse Zellik   -    ( )
Afd. 7 Regio B (Kamp Uitslag) 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 7 Regio B1 (Kamp Uitslag) 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 7 Regio B1 (Kamp Uitslag) 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 7 Regio B1 (Kamp Uitslag) 10-06-18 15.00 M23 Asse Zellik   -    ( )
Afd. 7 Regio B1 (Kamp Uitslag) 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 7 Regio B2 (Kamp Uitslag) 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 7 Regio B2 (Kamp Uitslag) 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 7 Regio B2 (Kamp Uitslag) 10-06-18 15.00 M23 Asse Zellik   -    ( )
Afd. 7 Regio B2 (Kamp Uitslag) 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 7 Regio C (Kamp Uitslag) 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 7 Regio C (Kamp Uitslag) 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 7 Regio C (Kamp Uitslag) 10-06-18 15.00 M23 Asse Zellik   -    ( )
Afd. 7 Regio C (Kamp Uitslag) 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 7 Regio C1 (Kamp Uitslag) 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 7 Regio C1 (Kamp Uitslag) 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 7 Regio C1 (Kamp Uitslag) 10-06-18 15.00 M23 Asse Zellik   -    ( )
Afd. 7 Regio C1 (Kamp Uitslag) 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 7 Regio C2 (Kamp Uitslag) 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 7 Regio C2 (Kamp Uitslag) 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 7 Regio C2 (Kamp Uitslag) 10-06-18 15.00 M23 Asse Zellik   -    ( )
Afd. 7 Regio C2 (Kamp Uitslag) 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 7 Regio A 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 7 Regio A 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 7 Regio A 10-06-18 15.00 M23 Asse Zellik   -    ( )
Afd. 7 Regio A 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 7 Regio A1 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 7 Regio A1 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 7 Regio A1 10-06-18 15.00 M23 Asse Zellik   -    ( )
Afd. 7 Regio A1 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 7 Regio A2 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 7 Regio A2 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 7 Regio A2 10-06-18 15.00 M23 Asse Zellik   -    ( )
Afd. 7 Regio A2 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 7 Regio B 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 7 Regio B 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 7 Regio B 10-06-18 15.00 M23 Asse Zellik   -    ( )
Afd. 7 Regio B 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 7 Regio B1 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 7 Regio B1 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 7 Regio B1 10-06-18 15.00 M23 Asse Zellik   -    ( )
Afd. 7 Regio B1 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 7 Regio B2 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 7 Regio B2 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 7 Regio B2 10-06-18 15.00 M23 Asse Zellik   -    ( )
Afd. 7 Regio B2 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 7 Regio C 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 7 Regio C 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 7 Regio C 10-06-18 15.00 M23 Asse Zellik   -    ( )
Afd. 7 Regio C 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 7 Regio C1 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 7 Regio C1 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 7 Regio C1 10-06-18 15.00 M23 Asse Zellik   -    ( )
Afd. 7 Regio C1 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
Afd. 7 Regio C2 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 7 Regio C2 09-06-18 10.30 E23 Gien.   -    ( )
Afd. 7 Regio C2 10-06-18 15.00 M23 Asse Zellik   -    ( )
Afd. 7 Regio C2 16-06-18 08.30 M24 Nanteuil   -    ( )
       Ontbrekende verenigings-DW-bestanden  
       Ontbrekende verenigings-D-bestanden  
       Ontbrekende verenigings-W-bestanden Compuclub OntvUits [5.86]