Notice: Undefined index: actjaar in /home/compuclub/domains/compuclub.nu/public_html/uitslag/index1.php on line 104
UitslagenAFDELING 5


 
Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 5>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslagen

AFDELING 5

  • Kies een andere Afdelling.
  • Afd/Samenspelen/Kringen etc. uitslagen.
Vluchten aanstaand weekend Ingezonden
D - W  (Max)
Afd. 5 06-08-21 00.00 Z98 Perpignan ZLU 6  - 0  (76)
Afd. 5 Sam Zuid Holland Oost 06-08-21 00.00 Z98 Perpignan ZLU 1  - 0  (5)
Afd. 5 Sam Midden-Holland Oost 06-08-21 00.00 Z98 Perpignan ZLU 0  - 0  (7)
Afd. 5 Ray Alphen M-H Oost 06-08-21 00.00 Z98 Perpignan ZLU 0  - 0  (4)
Afd. 5 Ray RMO M-H Oost 06-08-21 00.00 Z98 Perpignan ZLU 0  - 0  (3)
Afd. 5 Sam Hoeksche Waard 06-08-21 00.00 Z98 Perpignan ZLU 1  - 0  (9)
Afd. 5 Sam Z-H Eilanden 06-08-21 00.00 Z98 Perpignan ZLU 1  - 0  (10)
Afd. 5 Sam Westland 06-08-21 00.00 Z98 Perpignan ZLU 1  - 0  (10)
Afd. 5 Sam Drechtsteden 06-08-21 00.00 Z98 Perpignan ZLU 1  - 0  (7)
Afd. 5 Sam CC Leiden eo 06-08-21 00.00 Z98 Perpignan ZLU 1  - 0  (12)
Afd. 5 Sam Midden-Holland West 06-08-21 00.00 Z98 Perpignan ZLU 0  - 0  (8)
Afd. 5 Ray Noord M-H West 06-08-21 00.00 Z98 Perpignan ZLU 0  - 0  (3)
Afd. 5 Ray Zuid M-H West 06-08-21 00.00 Z98 Perpignan ZLU 0  - 0  (5)
Actuele vluchten Ingezonden
D - W  (Max)
Afd. 5 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Rayon West 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Rayon Midden 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Rayon Oost 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Ladies League West 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -   ()
Afd. 5 Ladies League Midden 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -   ()
Afd. 5 Ladies League Oost 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -   ()
Afd. 5 Sam Zuid Holland Oost 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Sam Zuid Holland Oost 31-07-21 11.50 J30 Lennik   -    ( )
Afd. 5 Sam Zuid Holland Oost Rayon A 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Sam Zuid Holland Oost Rayon A 31-07-21 11.50 J30 Lennik   -    ( )
Afd. 5 Sam Zuid Holland Oost Rayon B 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Sam Zuid Holland Oost Rayon B 31-07-21 11.50 J30 Lennik   -    ( )
Afd. 5 Sam Midden-Holland Oost 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Sam Midden-Holland Oost 31-07-21 11.45 J30 Duffel   -    ( )
Afd. 5 Ray Alphen M-H Oost 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Ray Alphen M-H Oost 31-07-21 11.45 J30 Duffel   -    ( )
Afd. 5 Ray RMO M-H Oost 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Ray RMO M-H Oost 31-07-21 11.45 J30 Duffel   -    ( )
Afd. 5 Sam Hoeksche Waard 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Sam Hoeksche Waard 31-07-21 12.00 J30 Lennik   -    ( )
Afd. 5 Sam Gouwe IJssel 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Sam Gouwe IJssel 31-07-21 11.50 J30 Lennik   -    ( )
Afd. 5 Sam Gouwe IJssel Rayon A 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Sam Gouwe IJssel Rayon A 31-07-21 11.50 J30 Lennik   -    ( )
Afd. 5 Sam Gouwe IJssel Rayon B 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Sam Gouwe IJssel Rayon B 31-07-21 11.50 J30 Lennik   -    ( )
Afd. 5 Sam Z-H Eilanden 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Sam Z-H Eilanden 31-07-21 11.35 J30 Lennik   -    ( )
Afd. 5 Sam Z-H Eilanden Rayon West 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Sam Z-H Eilanden Rayon West 31-07-21 11.35 J30 Lennik   -    ( )
Afd. 5 Sam Z-H Eilanden Rayon Oost 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Sam Z-H Eilanden Rayon Oost 31-07-21 11.35 J30 Lennik   -    ( )
Afd. 5 Sam Westland 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Sam Westland 31-07-21 11.35 J30 Lennik   -    ( )
Afd. 5 Sam Drechtsteden 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Sam Drechtsteden 31-07-21 11.50 J30 Lennik   -    ( )
Afd. 5 Sam Drechtsteden Rayon A 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Sam Drechtsteden Rayon A 31-07-21 11.50 J30 Lennik   -    ( )
Afd. 5 Sam Drechtsteden Rayon B 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Sam Drechtsteden Rayon B 31-07-21 11.50 J30 Lennik   -    ( )
Afd. 5 Sam CC Leiden eo 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Sam CC Leiden eo 31-07-21 11.20 J30 Duffel   -    ( )
Afd. 5 Sted. Leiden 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Sted. Leiden 31-07-21 11.20 J30 Duffel   -    ( )
Afd. 5 Sam Midden-Holland West 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Sam Midden-Holland West 31-07-21 11.45 J30 Duffel   -    ( )
Afd. 5 Ray Noord M-H West 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Ray Noord M-H West 31-07-21 11.45 J30 Duffel   -    ( )
Afd. 5 Ray Zuid M-H West 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Ray Zuid M-H West 31-07-21 11.45 J30 Duffel   -    ( )
Afd. 5 Sted. Veen-Woude M-H West 31-07-21 07.30 E30 Fontenay sur Eure   -    ( )
Afd. 5 Sted. Veen-Woude M-H West 31-07-21 11.45 J30 Duffel   -    ( )
Vluchten van vorige week Ingezonden
D - W  (Max)
Afd. 5 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -    ( )
Afd. 5 30-07-21 08.00 Z97 Narbonne ZLU   -    ( )
Afd. 5 Rayon West 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Rayon West 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Rayon West 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -    ( )
Afd. 5 Rayon West 30-07-21 08.00 Z97 Narbonne ZLU   -    ( )
Afd. 5 Rayon Midden 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Rayon Midden 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Rayon Midden 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -    ( )
Afd. 5 Rayon Midden 30-07-21 08.00 Z97 Narbonne ZLU   -    ( )
Afd. 5 Rayon Oost 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Rayon Oost 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Rayon Oost 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -    ( )
Afd. 5 Rayon Oost 30-07-21 08.00 Z97 Narbonne ZLU   -    ( )
Afd. 5 Rayon West JEUGD 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Rayon Oost JEUGD 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Ladies League West 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -   ()
Afd. 5 Ladies League Midden 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -   ()
Afd. 5 Ladies League Oost 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -   ()
Afd. 5 Sam Zuid Holland Oost 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Sam Zuid Holland Oost 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Sam Zuid Holland Oost 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -    ( )
Afd. 5 Sam Zuid Holland Oost 30-07-21 08.00 Z97 Narbonne ZLU   -    ( )
Afd. 5 Sam Zuid Holland Oost Rayon A 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Sam Zuid Holland Oost Rayon A 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Sam Zuid Holland Oost Rayon A 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -    ( )
Afd. 5 Sam Zuid Holland Oost Rayon A 30-07-21 08.00 Z97 Narbonne ZLU   -    ( )
Afd. 5 Sam Zuid Holland Oost Rayon B 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Sam Zuid Holland Oost Rayon B 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Sam Zuid Holland Oost Rayon B 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -    ( )
Afd. 5 Sam Zuid Holland Oost Rayon B 30-07-21 08.00 Z97 Narbonne ZLU   -    ( )
Afd. 5 Sam Midden-Holland Oost 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Sam Midden-Holland Oost 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Sam Midden-Holland Oost 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -    ( )
Afd. 5 Sam Midden-Holland Oost 30-07-21 08.00 Z97 Narbonne ZLU   -    ( )
Afd. 5 Ray Alphen M-H Oost 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Ray Alphen M-H Oost 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Ray Alphen M-H Oost 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -    ( )
Afd. 5 Ray Alphen M-H Oost 30-07-21 08.00 Z97 Narbonne ZLU   -    ( )
Afd. 5 Ray RMO M-H Oost 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Ray RMO M-H Oost 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Ray RMO M-H Oost 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -    ( )
Afd. 5 Ray RMO M-H Oost 30-07-21 08.00 Z97 Narbonne ZLU   -    ( )
Afd. 5 Sam Hoeksche Waard 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Sam Hoeksche Waard 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Sam Hoeksche Waard 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -    ( )
Afd. 5 Sam Hoeksche Waard 30-07-21 08.00 Z97 Narbonne ZLU   -    ( )
Afd. 5 Sam Gouwe IJssel 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Sam Gouwe IJssel 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Sam Gouwe IJssel Rayon A 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Sam Gouwe IJssel Rayon A 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Sam Gouwe IJssel Rayon B 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Sam Gouwe IJssel Rayon B 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Sam Z-H Eilanden 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Sam Z-H Eilanden 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Sam Z-H Eilanden 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -    ( )
Afd. 5 Sam Z-H Eilanden 30-07-21 08.00 Z97 Narbonne ZLU   -    ( )
Afd. 5 Sam Z-H Eilanden Rayon West 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Sam Z-H Eilanden Rayon West 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Sam Z-H Eilanden Rayon West 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -    ( )
Afd. 5 Sam Z-H Eilanden Rayon West 30-07-21 08.00 Z97 Narbonne ZLU   -    ( )
Afd. 5 Sam Z-H Eilanden Rayon Oost 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Sam Z-H Eilanden Rayon Oost 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Sam Z-H Eilanden Rayon Oost 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -    ( )
Afd. 5 Sam Z-H Eilanden Rayon Oost 30-07-21 08.00 Z97 Narbonne ZLU   -    ( )
Afd. 5 Sam Westland 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Sam Westland 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Sam Westland 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -    ( )
Afd. 5 Sam Westland 30-07-21 08.00 Z97 Narbonne ZLU   -    ( )
Afd. 5 Sam Drechtsteden 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Sam Drechtsteden 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Sam Drechtsteden 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -    ( )
Afd. 5 Sam Drechtsteden 30-07-21 08.00 Z97 Narbonne ZLU   -    ( )
Afd. 5 Sam Drechtsteden Rayon A 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Sam Drechtsteden Rayon A 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Sam Drechtsteden Rayon A 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -    ( )
Afd. 5 Sam Drechtsteden Rayon A 30-07-21 08.00 Z97 Narbonne ZLU   -    ( )
Afd. 5 Sam Drechtsteden Rayon B 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Sam Drechtsteden Rayon B 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Sam Drechtsteden Rayon B 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -    ( )
Afd. 5 Sam Drechtsteden Rayon B 30-07-21 08.00 Z97 Narbonne ZLU   -    ( )
Afd. 5 Sam CC Leiden eo 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Sam CC Leiden eo 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Sam CC Leiden eo 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -    ( )
Afd. 5 Sam CC Leiden eo 30-07-21 08.00 Z97 Narbonne ZLU   -    ( )
Afd. 5 Sted. Leiden 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Sam Midden-Holland West 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Sam Midden-Holland West 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Sam Midden-Holland West 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -    ( )
Afd. 5 Ray Noord M-H West 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Ray Noord M-H West 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Ray Noord M-H West 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -    ( )
Afd. 5 Ray Zuid M-H West 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Ray Zuid M-H West 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Ray Zuid M-H West 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -    ( )
Afd. 5 Sted. Veen-Woude M-H West 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Afd. 5 Sted. Veen-Woude M-H West 23-07-21 09.00 M29 Pt.St.Maxence   -    ( )
Afd. 5 Sted. Veen-Woude M-H West 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -    ( )
Fondclub Glazen Stad 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -    ( )
Fondclub Glazen Stad 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -    ( )
Fondclub Glazen Stad 30-07-21 08.00 Z97 Narbonne ZLU   -    ( )
Marathonvliegers 30-07-21 14.00 A30 Bergerac (Libourne)   -   ()
Marathonvliegers 22-07-21 07.00 Z95 Marseille   -   ()
Marathonvliegers 30-07-21 08.00 Z97 Narbonne ZLU   -   ()
       Ontbrekende verenigings-DW-bestanden  
       Ontbrekende verenigings-D-bestanden  
       Ontbrekende verenigings-W-bestanden Compuclub OntvUits [7.44]