Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 3>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslagen

AFDELING 3 OOST-BRABANT

  • Kies een andere Afdelling.
  • Afd/Samenspelen/Kringen etc. uitslagen.
Vluchten aanstaand weekend Ingezonden
D - W  (Max)
Actuele vluchten Ingezonden
D - W  (Max)
Afd. 3 Oost-Brabant 22-06-18 14.00 A25 Bordeaux 22  - 22  (47)
Afd. 3 Oost-Brabant 23-06-18 06.45 E25 Montlucon 24  - 24  (47)
Afd. 3 Oost-Brabant 23-06-18 08.45 M25 Nanteuil 30  - 31  (47)
Afd. 3 Oost-Brabant 23-06-18 07.00 Z91 Pau 3  - 0  (47)
Afd. 3 Rayon West 23-06-18 08.45 M25 Nanteuil 13  - 13  (19)
Afd. 3 Rayon Oost 23-06-18 08.45 M25 Nanteuil 18  - 19  (28)
Afd. 3 Midebo A 22-06-18 14.00 A25 Bordeaux 4  - 4  (5)
Afd. 3 Midebo A 23-06-18 06.45 E25 Montlucon 5  - 5  (5)
Afd. 3 Midebo A 23-06-18 08.45 M25 Nanteuil 5  - 5  (5)
Afd. 3 cc Uden 22-06-18 14.00 A25 Bordeaux   -    ( )
Afd. 3 cc Uden 23-06-18 06.45 E25 Montlucon   -    ( )
Afd. 3 cc Uden 23-06-18 08.45 M25 Nanteuil   -    ( )
Afd. 3 cc Uden Rayon 1 22-06-18 14.00 A25 Bordeaux   -    ( )
Afd. 3 cc Uden Rayon 1 23-06-18 06.45 E25 Montlucon   -    ( )
Afd. 3 cc Uden Rayon 1 23-06-18 08.45 M25 Nanteuil   -    ( )
Afd. 3 cc Uden Rayon 2 22-06-18 14.00 A25 Bordeaux   -    ( )
Afd. 3 cc Uden Rayon 2 23-06-18 06.45 E25 Montlucon   -    ( )
Afd. 3 cc Uden Rayon 2 23-06-18 08.45 M25 Nanteuil   -    ( )
Afd. 3 cc Eindhoven 22-06-18 14.00 A25 Bordeaux   -    ( )
Afd. 3 cc Eindhoven 23-06-18 06.45 E25 Montlucon   -    ( )
Afd. 3 cc Eindhoven 23-06-18 08.45 M25 Nanteuil   -    ( )
Afd. 3 Eindhoven Rayon 1 22-06-18 14.00 A25 Bordeaux   -    ( )
Afd. 3 Eindhoven Rayon 1 23-06-18 06.45 E25 Montlucon   -    ( )
Afd. 3 Eindhoven Rayon 1 23-06-18 08.45 M25 Nanteuil   -    ( )
Afd. 3 Eindhoven Rayon 2 22-06-18 14.00 A25 Bordeaux   -    ( )
Afd. 3 Eindhoven Rayon 2 23-06-18 06.45 E25 Montlucon   -    ( )
Afd. 3 Eindhoven Rayon 2 23-06-18 08.45 M25 Nanteuil   -    ( )
Afd. 3 cc Helmond 22-06-18 14.00 A25 Bordeaux 2  - 2  (4)
Afd. 3 cc Helmond 23-06-18 06.45 E25 Montlucon 2  - 2  (4)
Afd. 3 cc Helmond 23-06-18 08.45 M25 Nanteuil 2  - 2  (4)
Afd. 3 cc Deurne 22-06-18 14.00 A25 Bordeaux 1  - 1  (3)
Afd. 3 cc Deurne 23-06-18 06.45 E25 Montlucon 1  - 1  (3)
Afd. 3 cc Deurne 23-06-18 08.45 M25 Nanteuil 3  - 3  (3)
Afd. 3 cc Peel en Maas 22-06-18 14.00 A25 Bordeaux 2  - 2  (7)
Afd. 3 cc Peel en Maas 23-06-18 06.45 E25 Montlucon 2  - 2  (7)
Afd. 3 cc Peel en Maas 23-06-18 08.45 M25 Nanteuil 5  - 6  (7)
Afd. 3 cc Oss 22-06-18 14.00 A25 Bordeaux 2  - 2  (5)
Afd. 3 cc Oss 23-06-18 06.45 E25 Montlucon 2  - 2  (5)
Afd. 3 cc Oss 23-06-18 08.45 M25 Nanteuil 2  - 2  (5)
Afd. 3 cc Oss Stedelijk 22-06-18 14.00 A25 Bordeaux 1  - 1  (4)
Afd. 3 cc Oss Stedelijk 23-06-18 06.45 E25 Montlucon 1  - 1  (4)
Afd. 3 cc Oss Stedelijk 23-06-18 08.45 M25 Nanteuil 1  - 1  (4)
Afd. 3 cc Den Bosch 22-06-18 14.00 A25 Bordeaux 3  - 3  (4)
Afd. 3 cc Den Bosch 23-06-18 06.45 E25 Montlucon 3  - 3  (4)
Afd. 3 cc Den Bosch 23-06-18 08.45 M25 Nanteuil 3  - 3  (4)
Afd. 3 cc Kempen 22-06-18 14.00 A25 Bordeaux   -    ( )
Afd. 3 cc EB & O 22-06-18 14.00 A25 Bordeaux 1  - 1  (2)
Afd. 3 cc EB & O 23-06-18 06.45 E25 Montlucon 2  - 2  (2)
Afd. 3 cc EB & O 23-06-18 08.45 M25 Nanteuil 2  - 2  (2)
Afd. 3 Samenspel Kempen West 22-06-18 14.00 A25 Bordeaux   -    ( )
Afd. 3 Samenspel Kempen West 23-06-18 06.45 E25 Montlucon   -    ( )
Vluchten van vorige week Ingezonden
D - W  (Max)
Afd. 3 Oost-Brabant 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 3 Oost-Brabant 09-06-18 07.30 E23 Argenton   -    ( )
Afd. 3 Rayon West 09-06-18 13.00 M23 Sezanne   -    ( )
Afd. 3 Rayon West 16-06-18 08.30 M24 Gien   -    ( )
Afd. 3 Rayon Oost 09-06-18 13.00 M23 Sezanne   -    ( )
Afd. 3 Rayon Oost 16-06-18 08.30 M24 Gien   -    ( )
Afd. 3 Midebo A 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 3 Midebo A 09-06-18 07.30 E23 Argenton   -    ( )
Afd. 3 Midebo A 09-06-18 13.00 M23 Sezanne   -    ( )
Afd. 3 Midebo A 16-06-18 08.30 M24 Gien   -    ( )
Afd. 3 Midebo B 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 3 Midebo B 09-06-18 07.30 E23 Argenton   -    ( )
Afd. 3 Midebo B 09-06-18 13.00 M23 Sezanne   -    ( )
Afd. 3 Midebo B 16-06-18 08.30 M24 Gien   -    ( )
Afd. 3 cc Uden 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 3 cc Uden 09-06-18 07.30 E23 Argenton   -    ( )
Afd. 3 cc Uden 09-06-18 13.00 M23 Sezanne   -    ( )
Afd. 3 cc Uden 16-06-18 08.30 M24 Gien   -    ( )
Afd. 3 cc Uden Rayon 1 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 3 cc Uden Rayon 1 09-06-18 07.30 E23 Argenton   -    ( )
Afd. 3 cc Uden Rayon 1 09-06-18 13.00 M23 Sezanne   -    ( )
Afd. 3 cc Uden Rayon 1 16-06-18 08.30 M24 Gien   -    ( )
Afd. 3 cc Uden Rayon 2 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 3 cc Uden Rayon 2 09-06-18 07.30 E23 Argenton   -    ( )
Afd. 3 cc Uden Rayon 2 09-06-18 13.00 M23 Sezanne   -    ( )
Afd. 3 cc Uden Rayon 2 16-06-18 08.30 M24 Gien   -    ( )
Afd. 3 cc Eindhoven 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 3 cc Eindhoven 09-06-18 07.30 E23 Argenton   -    ( )
Afd. 3 cc Eindhoven 09-06-18 13.00 M23 Sezanne   -    ( )
Afd. 3 cc Eindhoven 16-06-18 08.30 M24 Gien   -    ( )
Afd. 3 Eindhoven Rayon 1 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 3 Eindhoven Rayon 1 09-06-18 07.30 E23 Argenton   -    ( )
Afd. 3 Eindhoven Rayon 1 09-06-18 13.00 M23 Sezanne   -    ( )
Afd. 3 Eindhoven Rayon 1 16-06-18 08.30 M24 Gien   -    ( )
Afd. 3 Eindhoven Rayon 2 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 3 Eindhoven Rayon 2 09-06-18 07.30 E23 Argenton   -    ( )
Afd. 3 Eindhoven Rayon 2 09-06-18 13.00 M23 Sezanne   -    ( )
Afd. 3 cc Helmond 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 3 cc Helmond 09-06-18 07.30 E23 Argenton   -    ( )
Afd. 3 cc Helmond 09-06-18 13.00 M23 Sezanne   -    ( )
Afd. 3 cc Helmond 16-06-18 08.30 M24 Gien   -    ( )
Afd. 3 cc Deurne 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 3 cc Deurne 09-06-18 07.30 E23 Argenton   -    ( )
Afd. 3 cc Deurne 09-06-18 13.00 M23 Sezanne   -    ( )
Afd. 3 cc Deurne 16-06-18 08.30 M24 Gien   -    ( )
Afd. 3 cc Peel en Maas 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 3 cc Peel en Maas 09-06-18 07.30 E23 Argenton   -    ( )
Afd. 3 cc Peel en Maas 09-06-18 13.00 M23 Sezanne   -    ( )
Afd. 3 cc Peel en Maas 16-06-18 08.30 M24 Gien   -    ( )
Afd. 3 cc Oss 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 3 cc Oss 09-06-18 07.30 E23 Argenton   -    ( )
Afd. 3 cc Oss 09-06-18 13.00 M23 Sezanne   -    ( )
Afd. 3 cc Oss 16-06-18 08.30 M24 Gien   -    ( )
Afd. 3 cc Oss Stedelijk 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 3 cc Oss Stedelijk 09-06-18 07.30 E23 Argenton   -    ( )
Afd. 3 cc Oss Stedelijk 09-06-18 13.00 M23 Sezanne   -    ( )
Afd. 3 cc Oss Stedelijk 16-06-18 08.30 M24 Gien   -    ( )
Afd. 3 cc Den Bosch 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 3 cc Den Bosch 09-06-18 07.30 E23 Argenton   -    ( )
Afd. 3 cc Den Bosch 09-06-18 13.00 M23 Sezanne   -    ( )
Afd. 3 cc Den Bosch 16-06-18 08.30 M24 Gien   -    ( )
Afd. 3 cc Kempen 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 3 cc EB & O 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 3 cc EB & O 09-06-18 07.30 E23 Argenton   -    ( )
Afd. 3 cc EB & O 09-06-18 13.00 M23 Sezanne   -    ( )
Afd. 3 cc EB & O 16-06-18 08.30 M24 Gien   -    ( )
Afd. 3 Samenspel Kempen West 16-06-18 14.15 A24 St. Vincent   -    ( )
Afd. 3 Samenspel Kempen West 09-06-18 07.30 E23 Argenton   -    ( )
       Ontbrekende verenigings-DW-bestanden  
       Ontbrekende verenigings-D-bestanden  
       Ontbrekende verenigings-W-bestanden Compuclub OntvUits [5.86]