Disclaimer

  <<Vorige       Afdeling 1>>     Alle Afdelingen>>

Compuclub

Uitslag

Uitslag Afd.11   

M19 vanuit Quievrain gelost op 13-05-17 om 07.15 Coordinaten: +5024410 / +0341470
Aantal deelnemers: 928 Aantal duiven in concours: 20566

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Select. Vlucht
 Plcyf  Naam                  Woonplaats            Ver   Mee/Prs  Ring        Get   Afstand    Tijd    Snelheid  Punten 
===== ==================== ==================== ==== ======= ========== === ======== ======== ======== ======
1 W. Buurstra Lemmer 0248 16/8 6-4282463 8 304,393 10.22.19 1625,023 999.9
2 Germ Dijkstra Drachten 0256 30/18 5-1203302 20 343,691 10.46.49 1622,505 999.8
3 Comb Wijtsma-Visser Terwispel 0236 16/11 5-1193004V 3 330,802 10.39.00 1621,579 999.8
4 Comb Dijkstra & Co. Drachten 0256 28/19 5-1203132 26 345,142 10.48.01 1620,138 999.7
5 Comb Wakker Urk 0432 26/7 6-4285148V 18 284,023 10.10.25 1619,134 999.6
6 P. Romkes Urk 0413 19/10 4-1927544 8 283,357 10.10.08 1617,951 999.6
7 T. Noorman Wanneperveen 0423 18/7 4-1508709 15 306,278 10.24.18 1617,868 999.5
8 Germ Dijkstra Drachten 0256 30/ 5-1203276V 1 2 10.48.05 1612,860 999.4
9 Meindert Bakker Urk 0432 16/11 2-4244133 1 283,769 10.11.17 1609,735 999.3
10 Fokke Molenaar Urk 0432 9/2 5-1872869 2 284,644 10.11.52 1609,373 999.3
11 W. Oostra Gerkesklooster 0207 25/22 6-1006034 4 359,227 10.58.13 1609,322 999.2
12 Comb. de Wit Surhuisterveen 0207 23/14 3-1585306V 2 352,437 10.54.03 1608,851 999.1
13 W. & B. Wagteveld Tjalleberd 0236 36/29 5-1192882 3 327,030 10.38.18 1608,612 999.0
14 Y. van Kammen Zwaagwesteinde 0219 32/25 6-1018484V 8 354,922 10.55.56 1606,467 999.0
15 A. Timmerman Steenwijk 0419 50/33 5-1267368 1 312,705 10.30.05 1602,883 998.9
16 J.G. Idsardi Dokkum 0210 21/13 5-1180073 5 360,523 10.59.58 1602,528 998.8
17 Rink Wijnstra Drachten 0206 30/19 6-1004010V 14 343,592 10.49.33 1601,377 998.8
18 P. de Jong Twijzelerheide 0209 20/13 6-1008320V 14 354,548 10.56.30 1600,669 998.7
19 v.d Linden&de Vries Steenwijk 0414 24/12 4-4263379V 7 312,867 10.30.31 1600,206 998.6
20 Anton Hassing Steggerda 0414 21/9 6-1103481 12 316,872 10.33.07 1599,335 998.5
21 G. Jager Drachten 0259 30/16 5-1204222V 1 344,589 10.51.01 1595,156 998.5
22 A. Sommer Tuk 0414 20/12 6-1105083 10 313,232 10.31.38 1592,979 998.4
23 Beute & Zn. Wilhelminaoord 0268 40/27 4-1443811V 7 321,187 10.36.41 1592,535 998.3
24 Comb. T.J. &A. Bosma Buitenpost 0203 58/48 6-1000814 14 356,948 10.59.11 1592,215 998.2
25 Gebr. Homma Steggerda 0268 34/15 5-1211388V 1 319,194 10.35.58 1588,295 998.2
26 Comb. de Wit Surhuisterveen 0207 23/ 5-1165307 13 2 10.56.57 1587,830 998.1
27 H & A Roest Tijnje 0236 35/24 4-2071001 8 332,806 10.44.56 1585,294 998.0
28 Adrie Kors Steenwijkerwold 0414 45/21 6-1082824 27 312,955 10.32.26 1585,118 997.9
29 Rinze Agricola St. Nicolaasga 0221 28/11 6-1021985 28 313,202 10.32.40 1584,500 997.9
30 J.& K.Broos Drogeham 0205 30/13 6-1002218 17 350,323 10.56.08 1584,218 997.8
31 Wouter Vedder Tuk 0414 28/21 5-1264606 18 313,346 10.32.50 1583,892 997.7
32 Wouter Vedder Tuk 0414 28/ 6-1105142 3 2 10.32.52 1583,625 997.7
33 Henk ten Veen Steenwijk 0419 20/11 6-1108172 18 312,324 10.32.14 1583,526 997.6
34 J.D. Poortvliet Surhuizum 0207 49/31 4-1394915V 3 353,591 10.58.24 1582,773 997.5
35 J. & S. Timmermans Donkerbroek 0252 42/14 6-1041106 31 340,649 10.50.17 1582,333 997.4
36 J. de Bruin Surhuisterveen 0207 22/8 5-1165540 3 352,467 10.57.48 1581,991 997.4
37 Wilco Nijenkamp Biddinghuizen 0433 5/2 6-1125219 2 266,128 10.03.17 1581,343 997.3
38 H. Marsman Zwartsluis 0423 42/22 6-4285038V 16 297,486 10.23.16 1580,134 997.2
39 Adrie Kors Steenwijkerwold 0414 45/ 4-1393291 6 2 10.33.04 1580,049 997.1
40 Comb.W. & S. Elzinga Harkema 0204 20/11 6-1001901 15 351,589 10.57.34 1579,620 997.1
41 Henri&Wilma vd Linde St. Jansklooster 0401 50/34 5-4271214 1 298,710 10.24.11 1578,846 997.0
42 F. Elbers Zwartsluis 0423 28/16 5-1271990V 1 297,664 10.23.36 1578,283 996.9
43 J. van de Bij Kollumerzwaag 0209 24/17 5-1167518V 2 356,716 11.01.18 1576,297 996.9
44 H. van der Bij Opeinde 0259 40/23 6-1044461V 37 343,652 10.53.09 1575,301 996.8
45 Gebr. Homma Steggerda 0268 34/ 6-1052042 34 2 10.37.42 1574,713 996.7
46 A. Wijbenga Zwaagwesteinde 0218 30/21 5-1176435V 6 354,545 11.00.16 1573,803 996.6
47 Oldenburger-Vreeman Ureterp 0254 37/16 6-1042302V 21 344,019 10.53.38 1573,500 996.6
48 Wouter Vedder Tuk 0414 28/ 4-1501107 2 3 10.34.09 1573,420 996.5
49 Wouter Vedder Tuk 0414 28/ 6-4284557 27 4 10.34.10 1573,288 996.4
50 Klaas Dijkstra Twijzelerheide 0209 20/12 6-1008493 7 354,375 11.00.26 1571,885 996.3
51 K. de Vries Urk 0421 20/8 4-1506312 2 283,251 10.15.20 1570,709 996.3
52 Willem Post Urk 0432 15/9 5-1281524 1 283,693 10.15.37 1570,692 996.2
53 Sjaak de Bie Makkinga 0252 32/15 6-1040295V 5 336,606 10.49.19 1570,564 996.1
54 J.D. Poortvliet Surhuizum 0207 49/ 5-1164719V 9 2 11.00.12 1570,122 996.1
55 M. Hakvoort & zn Urk 0421 29/10 4-1505423V 11 284,078 10.15.58 1569,781 996.0
56 H.& A. Pitstra Twijzel 0204 19/14 5-1161203 9 354,088 11.00.35 1569,619 995.9
57 G. Alma Buitenpost 0203 10/4 6-1000407V 9 358,432 11.03.25 1569,204 995.8
58 D. de Boer Oudehorne 0234 16/7 6-1032364 4 326,985 10.43.35 1567,651 995.8
59 Sjaak de Bie Makkinga 0252 32/ 5-1201049V 14 2 10.49.48 1567,030 995.7
60 J. Belt Vollenhove 0401 19/8 6-1092540 1 298,073 10.25.19 1566,098 995.6
61 W. van Dijk Oldeberkoop 0268 40/24 4-1443529V 26 327,973 10.44.26 1566,003 995.5
62 Brugt en Harm Bron Oudehorne 0232 20/6 6-1029992 15 329,135 10.45.12 1565,734 995.5
63 W. van Leijen Zwaagwesteinde 0219 24/15 6-1017976V 15 355,414 11.02.03 1565,355 995.4
64 P. Pander Wijckel 0226 35/19 5-1183726 13 305,763 10.30.21 1565,206 995.3
65 W. van Dijk Oldeberkoop 0268 40/ 5-1213030 10 2 10.44.47 1563,390 995.3
66 W. van Dijk Oldeberkoop 0268 40/ 6-1052465V 31 3 10.44.53 1562,645 995.2
67 G. van der Veen Harkema 0204 10/7 5-1162402 1 351,701 11.00.05 1562,457 995.1
68 E. van der Zwaag Britsum 0239 15/7 5-1197026 6 347,360 10.57.22 1562,064 995.0
69 R. Stam & Zn. St. Jansklooster 0423 30/16 4-1485526 1 296,938 10.25.05 1562,055 995.0
70 H & A Roest Tijnje 0236 35/ 5-1191930 2 2 10.48.04 1561,981 994.9
71 J. van Dijk Hasselt 0423 13/8 6-1112519 3 294,021 10.23.17 1561,588 994.8
72 J.D. Poortvliet Surhuizum 0207 49/ 5-1164757 35 3 11.01.30 1561,110 994.7
73 A. Klooster Oosterwolde 0252 44/26 6-1039987 9 338,751 10.52.02 1560,827 994.7
74 T. Pander Joure 0229 40/27 5-1187629 4 320,538 10.40.22 1560,810 994.6
75 J. Zijlstra Ee 0250 19/8 6-1039206V 15 363,367 11.07.50 1560,635 994.5
76 v.d.Stouwe-Douna Donkerbroek 0252 51/27 2-1045543 20 338,888 10.52.09 1560,617 994.4
77 H. Houwer Jubbega 0232 20/9 4-1418763V 3 332,049 10.47.46 1560,544 994.4
78 Oldenburger-Vreeman Ureterp 0254 37/ 4-1413086V 23 2 10.55.27 1560,533 994.3
79 W.G. Huisman Grootegast 0120 37/13 5-1143702 13 358,649 11.04.52 1560,177 994.2
80 J. Faber Buitenpost 0203 29/11 4-1391264V 22 358,584 11.04.55 1559,626 994.2
81 Douwe vd Veer Ureterp 0254 37/20 3-1626068V 1 344,118 10.55.39 1559,568 994.1
82 Tj. Bergsma Damwoude 0210 20/7 5-1168346V 3 356,801 11.03.47 1559,483 994.0
83 D. Stinstra Leeuwarden 0244 14/6 5-1197802 1 341,361 10.53.55 1559,233 993.9
84 Comb Ros en zn. Damwoude 0210 28/18 6-1011071 21 357,177 11.04.08 1558,821 993.9
85 De Jong & Hoekstra Oosterwolde 0252 8/3 6-1040012 4 338,619 10.52.19 1558,185 993.8
86 Comb Wijtsma-Visser Terwispel 0236 16/ 4-1423247V 2 2 10.47.20 1557,937 993.7
87 D. en P. Soepboer Burgum 0264 20/10 6-1048141 10 347,599 10.58.09 1557,606 993.6
88 Comb Schinkel Korf Urk 0433 36/16 5-4272794 1 283,309 10.16.57 1557,073 993.6
89 Wichard de Vries Dokkum 0250 29/15 6-4283592 2 361,556 11.07.15 1556,755 993.5
90 F. Elbers Zwartsluis 0423 28/ 4-1508743 2 2 10.26.24 1555,195 993.4
91 L.F. de Bruin Zwaagwesteinde 0218 30/20 6-1017182 20 354,315 11.02.51 1555,012 993.4
92 H. van Dijk Oosterwolde 0252 30/16 5-1200808V 8 338,177 10.52.29 1554,920 993.3
93 A. Wijbenga Zwaagwesteinde 0218 30/ 6-1017360 12 2 11.03.01 1554,823 993.2
94 W de Bruin & Co Feanwâlden 0217 32/23 6-1804688 23 352,113 11.01.28 1554,723 993.1
95 Gebr. Bron Jubbega 0232 20/13 6-1029361 15 333,224 10.49.21 1554,581 993.1
96 H Gutman Harkema 0205 19/11 5-1161679 19 351,552 11.01.10 1554,395 993.0
97 W. van Dijk Oldeberkoop 0268 40/ 4-1443508V 7 4 10.46.04 1553,884 992.9
98 H. de Vries Urk 0421 10/4 4-1506339 10 283,398 10.17.23 1553,863 992.8
99 W.P. Spinder Harkema 0205 22/14 6-4280298 21 351,349 11.01.07 1553,843 992.8
100 H Gutman Harkema 0205 19/ 6-1002844 12 2 11.01.15 1553,823 992.7

Eerste blad Vorige blad Volgende blad Laatste blad Op bladnummer Select. Vlucht Top